Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydınnn tatlışımm:KK16::KK16:

ohhh 64 kabusundan kurtulmuşsun:KK9::KK9:inş.devamıda gelecektir canım:KK34:

tatil içinde bozma moralini,herkes gelecek sen gidicen :KK34::KK34:hem sayılı gün çabuk geçer:KK34:

bi an cok bunaldim neslim insallah gitcegimiz gün cabuk gelir :KK50:

kurtuldum ama dur dün ne yedigimi yazayim edacim bi kontrol etsin :KK70: aksam pek yiyemedim belki gerçekten kilo gitmedi sadece midem bostu :KK31:

Sabah: 1 sürme peynir + 2 etimek + 1 domates + salatalik + 3 zeytin + roka + maydanoz
Ara: 1 armut
Öglen: 1 mini kase corba + ayni mini kase salata + ayni mini kase pirinç :KK1: + 4/5 $i$ tavuk izgara
Ara: 1 elma
Aksam: 2 kasik yogurt + 3/4 catal marul salatasi + 3/4 avuc findik (aksam sinemaya gittik orda yedim baya film seyrettikce)

aksam az yedim iste ondan belki 63 leri gördüm ama mutlu etti oda insallah cikmam haftaya :KK14:

Neslim sende toparlan canim senin iradeli halini motive halini cok özledim
sen verdikce ben gaza geliyodum spor dedikce bana motivasyon oluyordu gitmek icin
eski neslimizi isteriz En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bi an cok bunaldim neslim insallah gitcegimiz gün cabuk gelir :KK50:

kurtuldum ama dur dün ne yedigimi yazayim edacim bi kontrol etsin :KK70: aksam pek yiyemedim belki gerçekten kilo gitmedi sadece midem bostu :KK31:

Sabah: 1 sürme peynir + 2 etimek + 1 domates + salatalik + 3 zeytin + roka + maydanoz
Ara: 1 armut
Öglen: 1 mini kase corba + ayni mini kase salata + ayni mini kase pirinç :KK1: + 4/5 $i$ tavuk izgara
Ara: 1 elma
Aksam: 2 kasik yogurt + 3/4 catal marul salatasi + 3/4 avuc findik (aksam sinemaya gittik orda yedim baya film seyrettikce)

aksam az yedim iste ondan belki 63 leri gördüm ama mutlu etti oda insallah cikmam haftaya :KK14:

Neslim sende toparlan canim senin iradeli halini motive halini cok özledim
sen verdikce ben gaza geliyodum spor dedikce bana motivasyon oluyordu gitmek icin
eski neslimizi isteriz En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

toparlanıyorum kuzum :KK34::KK34:benim size örnek olmam lazım,kaptan olarak,hergün menü ve sporlarımı yazıcam,burdan uzaklaşmak yok,haftaya dereceyle bomba gibi dönücem inş.:KK52::KK52:

toparlanıyorum kuzum :KK34::KK34:benim size örnek olmam lazım,kaptan olarak,hergün menü ve sporlarımı yazıcam,burdan uzaklaşmak yok,haftaya dereceyle bomba gibi dönücem inş.:KK52::KK52:

yaşasınnnnn eski nesli geri döndü çok sevindim toparlanmana listemiz nasıl bu hafta yüzdemiz iyimi

selam kızlarcımm.. 2 saattir net kopuk giremedim hemen kilomu bildirip gitmem gerekli.. umarım gecikmemişimdir :S
başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900
(kahvaltı sonrası kilo esas alınmaktadır.)

kızlarcım çok dua edin bana annem yolda giderken düşmüş ambulansla hastaneye kaldırmışlar burnu bantlıymış beyin omurilik röntgeni çekilmiş bişey çıkmamış çok şükür ki bunu bana bunlar olup bittikten sonra söylüyolar.. ayrı şehirlerde olmak ne zormuş :KK43: çok dua edin Allah'a emanet olun..

yasadik valla haftaya bende bomba olcam insallah :KK52::KK52::KK52:

burdan uzaklasmak yok neslim edadan azari yicez yemeyi kesicez :KK20:

selam kızlarcımm.. 2 saattir net kopuk giremedim hemen kilomu bildirip gitmem gerekli.. umarım gecikmemişimdir :S
başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900

kızlarcım çok dua edin bana annem yolda giderken düşmüş ambulansla hastaneye kaldırmışlar burnu bantlıymış beyin omurilik röntgeni çekilmiş bişey çıkmamış çok şükür ki bunu bana bunlar olup bittikten sonra söylüyolar.. ayrı şehirlerde olmak ne zormuş :KK43: çok dua edin Allah'a emanet olun..

kilon icin tebrikler canim harikasin :KK9:

annene cok cok gecmis olsun yaa :KK50: yaninda biri varmi :26:
cok sukur biseyi yokmus canim benim :26: onla gecmis olsun :26:

edacımm çok çok tebrik ederim:KK9::KK9:uzun zamandan sonra nihayet 83 leri gördün,devamıda gelir inş.:KK34::KK34:

:KK33::KK33:

mutlum aslında 6 dilim çok değil,ekmeğe çokta takılmamak lazım,diyetisyende bana ilk zamanlar günde 6 dilim ekmek vermişti,hatta ben o kdar yiyemem demiştimde bana ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun demişti:KK1::KK1:

hımm ben onu bilmiodumm ozaman edacımdan özür dilerim ben ekmeğe biraz takığımmmda :KK1:

Çidommmm tebrik ederimm kuzummm süpersinnn yaaa :KK54::KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900

canım geçmiş olsun umarım annenin birşeyi yoktur.bide sabah aç karnına ve tuvalet sonrası ve kıyafetsiz çıplak tartıl en doğru tartı bu olur.gidiğin kıyafete ve yediklerine göre kilon değişir

başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900

geçmiş olsun canımm inşallah hiçbişey çıkmaz bian önce ayaga kalkar anneciğinn, dualarımız seninlee :KK34:

buarada kilon için tebrik ederimm :KK54:

Musait oldugun bi zaman bu haftaki spor dakikanıda yazabilirmisin canmmm :KK34:

menümüde yazyım hemen

sabah;2 haşlanmış yumurta domates az peynir 5 tane zeytin

ara;2 kare bitter çikolata ve 1 bardak süt

öğlen:1 tane simit ve ayran (kaç gündür canım istiyordu bugün cuma diye yiyecem)

ara;1 elma

akşam:1 kase çorba az bezelye

ara:1 avuçleblebi

3 litre su 3 bardak yeşil çay:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
hayırlı cumalar kızlar nasılsınızbakem?
valla kızlar geçen hafta kaçtm bilmioyrum ama bu sabah itibariyle sizler için tartıldım
ve 78,1 çıktım. sanırım artış var birkaç yüz gram.
bu hafta pek dikkat edemedim kızlar. spor da yok. ama hareket çok.
anlıycanız bu hafta benden hayıryok yavrular. kusura bakmayın.
sizleri seviyor ve öpüyorum...

başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900

sehercim öncelikle çok çok geçmiş olsun anneciğine,gurbette olmanın zorluğu işte,neyseki bişeyi çıkmamış çok şükür,sende üzme kendini lütfen dua et:KK16::KK16:

kilon içinde tebrikler ama lütfen aç karnına ve kıyafetsiz tartıl bidahakine:KK34::KK34:
yasadik valla haftaya bende bomba olcam insallah :KK52::KK52::KK52:

burdan uzaklasmak yok neslim edadan azari yicez yemeyi kesicez :KK20:

aynen canımm:KK76::KK76:şimdiden girdim o moda:21:
hımm ben onu bilmiodumm ozaman edacımdan özür dilerim ben ekmeğe biraz takığımmmda :KK1:

Çidommmm tebrik ederimm kuzummm süpersinnn yaaa :KK54::KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yaa aslında bende ekmeğe takığımdır,mesela yıllardır beyaz ekmek fobim var,çok severim ama hala yiyemem,ama şöyle çörek börek olsun hiç hayır demem,böylede dengesizim:KK53::KK53:
yaşasınnnnn eski nesli geri döndü çok sevindim toparlanmana listemiz nasıl bu hafta yüzdemiz iyimi

döndüm ama yüzdeyi çok fena etkildim,hepinizden çokk özür diliyorum,eğer sabit olsaydm bile barajı geçiyoduk ama maalesef bu hafta % 0,30 un altındayız özlemcim:KK14::KK14::KK14:
selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
hayırlı cumalar kızlar nasılsınızbakem?
valla kızlar geçen hafta kaçtm bilmioyrum ama bu sabah itibariyle sizler için tartıldım
ve 78,1 çıktım. sanırım artış var birkaç yüz gram.
bu hafta pek dikkat edemedim kızlar. spor da yok. ama hareket çok.
anlıycanız bu hafta benden hayıryok yavrular. kusura bakmayın.
sizleri seviyor ve öpüyorum...

melekkk:KK20::KK20::KK20:nerelerdesin bakimm sen,sadece cumaları tek msjla olmuyo ama canımm:KK19:

bizde seni seviyoruz ama lütfen daha çok katıl aramıza,ayrıca 500 gr artıdasın:KK22::KK22:

***1.TAKIM 314.ETAP***

T_N ( 76,1 / 77 / -0,9 / -1,18% )
garden ( 83,8 / 83,2 / 0,6 / 0,72% )izinli
tatlıkedi ( 64,1 / 63,8 / 0,3 / 0,47% )
tasan ( 71,5 / 70,8 / 0,7 / 0,98% )
mutluluknerdesinbenibul ( 63,5 / 63,7 / -0,2 / -0,31% )
mlkfth ( 77,6 / 78,1 / -0,5 / -0,64% )
crystallife ( 65,3 / 64,9 / 0,4 / 0,61% )
tgdg ( 69,2 / 69 / 0,2 / 0,29% )
spirochet ( 84,5 / 83,5 / 1 / 1,18% )

1.TAKIM ORTALAMASI :0,23 %

kızlar istersiniz kaptanınızı değiştirebilirsiniz,çokk üzgünümm:KK14::KK14:

Hiçte değil bence sen gayette iyi bi kaptansınn ve biz inanıyoruz ki eskisinden bol sporlu ve fit günlere en kısa zamanda geri döneceksin ne var hepimiz insanız en nihayetinde :KK19:

Ayrıca biz seni çok seviyoruzz :KK16::KK16::KK16:

En büyük kaptan bizim kaptannnnEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleme:
Evet kızçeler maalesef bu hafta sporlar çok az hep bida olmaz olmaz diyoruz ama bu sefer inanarak diyelim gelecek hafta herkesin spor dakikası en az 100 olsun lütfenn bundan sonra buraya girdikçe konuşurken tek tek isim isim spor yapıp yapmadıgını sorucam ve birazcıkta kızıcam kimse bireysel olarak üstüne alınmasın lütfen ben hepinize bunu yapcagım için lütfen hepinizde bana yapın sorun kızın :KK34: hepinizi çok seviyorummmm :KK16:

Bu hafta spor 1.miz TASAN (özlem) arkadaşımız başarılarının devamını diliyoruz
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

edacımm canımm benimm benim anlıcagım dilden konuş ne dion sen öle fruktoz muruktoz un de şeker de süt de 3 yumurtayla çırp de :KK9::KK9::KK9:

esracımm günaydın canımm ohh hadi bakalım yrn tatil başlasınn bomba gibi dön ayın 8indee bizim içinde tatil yap tatile giderken ayakkabının altına ismimi yaz :KK9::KK9::KK9:

1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

tamam canım sızın ıcınde yapıcam tatıl,çok bekledım cok ıstedım allaha sükür geldi çattı zaman:)

esracım günaydın:KK16:gecikmeli regliye rağmen 600 gr çok iyi bence:KK34:,sanırım sen stres yaptıkça gecikti:KK34:

tatilinde keyfini çıkar canım,ama çokta abartma,bak benim gibi toparlaması zor oluyo:KK1::KK1:

tamam canım pazartesiden başlayalım,bende haftasonu toparlanırım,haftaya inş.eksi olarak başlarım:KK34::KK34:

evdede yapcen hee spor,o vakit bende yaparımkiii:KK23::KK23:

neslım bu hafta kötü bi haftaydı benım ıcın ve ınanırmısın iştahım yerlerde
ben dogru dürüst bişe yiyemıyorum,tamamen açlıkla kaybedılen bı 600gr bu
normalde reglde acaip oluyorum helekı boyle gecıkmışse ama işte açım bişi de canım istemıyo ondan:)

ne çok konusmussunuz oku oku bitmedi masallah :KK1::KK1::KK1:

GÛNAYDIN GÛNAYDIN GÛNAYDINNNNN
HAYIRLI CUMALAR HERKESE !!!!

BEN BUGUN 63.8 i görebildim sükür............ -300 gram gitti
Aslinda uzun zamandir cumartesi pazar pazartesi bu rakami görüyodum ama ilk kez cumaya denk geldi oh beeeee :86::86::86:

Kilo verenleri tebrik ediyorum :KK34::KK34::KK34:
Alanlari öpüyorum :KK22::KK22::KK22:
hahah :KK23:

Esra sende mi gidiyosun tatile yaaaaa :KK52:

Moral sifir valla herkes tatile gidiyor :KK50: en çok koyanda elin gavuru gitmis istanbulda geziyor ben bile burdayim ya :KK14:

Bendeki can sıkıntısıyla iyi tatiller diyemedim esra

güle güle gidin gelin insallah ! cok cok cok iyi geçer umarim tadini çikart bol bol :KK16:

senınde zamanın yaklaşıyo çidomm olsun biz şimdi gitcez gelcez hemen biticek ama daha senın önünde zaman var
unutma en güzel günler henuz gelmemiş olanlardır:)
bol bol yüzücem ınsallah tabı su regl tam tatıle gelmezse

başlangıç kilom; 67.100
geçen haftaki ; 65.300
bu haftaki; 64.900

geçmiş olsun canım ya,allah beterınden korusun

kızlar istersiniz kaptanınızı değiştirebilirsiniz,çokk üzgünümm:KK14::KK14:

oo kaptan bı tatıle gittin geldin hemen toparlanamadın diye istifa etmeye kalkıyosun
bırakmayız,direniriz,eylem yaparım dururum duran kadın olrum:KK9:

Hiçte değil bence sen gayette iyi bi kaptansınn ve biz inanıyoruz ki eskisinden bol sporlu ve fit günlere en kısa zamanda geri döneceksin ne var hepimiz insanız en nihayetinde :KK19:

Ayrıca biz seni çok seviyoruzz :KK16::KK16::KK16:

En büyük kaptan bizim kaptannnnEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

:KK17::KK17:mutlumm teşekkür ederim,bende hepinizi çok seviyorum,inş.o dediğin günlere hatta dahada iyisine tam gaz geri dönücem:KK34:
Evet kızçeler maalesef bu hafta sporlar çok az hep bida olmaz olmaz diyoruz ama bu sefer inanarak diyelim gelecek hafta herkesin spor dakikası en az 100 olsun lütfenn bundan sonra buraya girdikçe konuşurken tek tek isim isim spor yapıp yapmadıgını sorucam ve birazcıkta kızıcam kimse bireysel olarak üstüne alınmasın lütfen ben hepinize bunu yapcagım için lütfen hepinizde bana yapın sorun kızın :KK34: hepinizi çok seviyorummmm :KK16:

Bu hafta spor 1.miz TASAN (özlem) arkadaşımız başarılarının devamını diliyoruz
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

canım ellerine sağlık:KK71:

evet hesap sor herkesten,baskı kur üzerimizde:18::18:

bak ben haftaya o listeyi sallamıyommuu acaba:KK62::KK62:

tamam canım sızın ıcınde yapıcam tatıl,çok bekledım cok ıstedım allaha sükür geldi çattı zaman:)

neslım bu hafta kötü bi haftaydı benım ıcın ve ınanırmısın iştahım yerlerde
ben dogru dürüst bişe yiyemıyorum,tamamen açlıkla kaybedılen bı 600gr bu
normalde reglde acaip oluyorum helekı boyle gecıkmışse ama işte açım bişi de canım istemıyo ondan:)

senınde zamanın yaklaşıyo çidomm olsun biz şimdi gitcez gelcez hemen biticek ama daha senın önünde zaman var
unutma en güzel günler henuz gelmemiş olanlardır:)
bol bol yüzücem ınsallah tabı su regl tam tatıle gelmezse

geçmiş olsun canım ya,allah beterınden korusun

oo kaptan bı tatıle gittin geldin hemen toparlanamadın diye istifa etmeye kalkıyosun
bırakmayız,direniriz,eylem yaparım dururum duran kadın olrum:KK9:

duran kadın haa:KK1::KK1:allah iyiliğini versin emii:KK1:

kız sen izindeyken napcaz biz,kim gaza getirecek bizi:26::26:

valla esram tatil dönüşü yaramadı bana,tabi başka şeylerde var,neysee yaa zararın neresinden dönsek kardır,"bugün yeni şeyler söylemek gerek" dimii:KK34:

X