Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aslında beende senin gibiydim geçen haftalarda midemi resmen çöp kutusuna çevirdim ne bulduysam yedim gece herkes uyuyunca mutfakta yemek yiyordu gece 12 de bu yetmezmiş gibi sabah namaza kalkınca 4 de tekrar yiyordum daha gün içinde ne bulduysam yiyordum.püsküt benden savunma istedi ya çok utandım ve yeter dedim tekrar diyetime geri döndüm.püskütten rica etsekte sendende savunma istese:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1:aslında olabilir,ama tartı beni kendime getirdi özlemcim,tekrar 80 lere çıkma korkusu yettide arttı bile bugün:KK34::KK34:

Edacımm günaydınn tatlım hoşgeldinn :KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden -
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

Son düzenleme:
canım sporu şu aralar çok boşladım ya bu hafta elle tutulur 120 dkm var başkada yok :KK43: evett yaa büyükde 2 günde bir yada her gün 1 kez bazen 3 güne uzadığı da oluyo anlamak zor :S 1 kez mi gittinnn :O oooo çok az değil mi? spor yaptığımda çok enerji sarfettiğimde bile 1.5 lt su içince en az 5 kez giderim ben ki.. kendimden şüphe etmeye başladım şu anda :S neden boyle oluyo bende yaa hastamıyım bişey mi olcak bana Aman Allah'ım ölüyormuyummm :S :KK43: :.(((( oturup ağlayasım geldi walla edacım yaa korktum şimdi ben niye bole ki bende :KK43:

yok canımcım alışmakla ilgili birşey bu ben o kadar uzun zamandir diyet yapıyorum ki hatta buraya çoğu zaman yazarım wc den gelemiyorum diye sadece sabah 1-1.5 lt de 1-2 defa giderim sende alışacaksın lifi artır çalışsın bağırsakların diyet düzenine de alışsın birde spor ekledinmi yağları yakmak için suların hepsi hücrelerde bağlı olacak çok çıkmayacaksın. hatta dikkat et ben mesela 1 gün bile kaçamak yapsan vücut kendini 2-3 günde toparlıyor. o komplex bir mekanizma ve yavaş algılıyor ve tehlike uyarıları çok fazla çok dikkatli yani... ona alışması için zaman vereceksin. mesela bende insülin direnci var 1 ilaç kullanıyoruz extra diyet yapıyorum abim doktor o bile bana vücudunun rayına oturması 3 yıl sürer diyor iyi mi??? hadi benim ki biraz problemli bir durum ama seninkide 3-6 ay sürsün... ben 2 yıl önce neler neler yerdim şimdi önüme koysalar izin verseler tıkanıyorum alışıyor vücut kaçamaklarımızın bile porsiyonları küçülüyor :KK1:

Özlem gerçekten bazı dönemler insana öle oluyo yedikçe yiyesin geliyo ne kadar yesende doymuyosun falan aman inşallah gelmez bida başımızaa:KK34:

Neslim günaydınn kuzummm :KK34: napcaz bu artılarla bilmiyorm gerçekten haklsın gram gram ala ala başa dönmeyelim yaa :KK30::KK30:

Ben 2 gündür yürüyüşe başladım bundan sonra hemen hergün yürümek istiyoru illaki bi faydasını görürüm heralde yaa :KK31: artık agzımızı tutalım cidden çok az zamanım kaldı benm nişana hala armut gibiyim :KK31: haftaya provam var elbise için birazcık verebilmiş olsam bari 6 gün var :KK14::KK14::KK14:

mutlum 6 gün protein ağırlıklı bi diyet yapsan şok etkisi yaratabilir,bunu bende düşünüyorum aslında,hem bizi şöyle silkeleyip kendimize getirir,tabi buna ek olarakta hergün yürüyüş şartı koyalım ne dersin:KK34::KK34:
günaydın kızlar, geçmişi okuyup cevaplayıp gelicem :) bu arada gülnihal abla nerelerde ya yoktu o 2 gündür :KK50:

günaydın edacımm:KK34::KK34:gülnihal abla şu anda didimde tatilin keyfini çıkarıyo canım:KK34:
Neslicim buarada napıyım spor dakikanı hergün 60dkdan sana 240dk yazayım mı sen karar ver:KK34:

ama ben bunu çok yazma taraftarı değilim bilesin yanlış anlama beni kuzum ama amaç spor yapmak olmalı çünkü sağlığın için kilo verebilmemiz için :KK34:

yok kuzu ya yazma bence,sonuçta spor için çıkıp yürümedim:KK50::KK50:amaa sen haftaya gör beni bak nasıl yine birinci olucam:KK52::KK52:

Aminn kuzumm aminnnn :KK1: :KK16: peki napmam gerek lazım acep bu durumda

nesli bu renk çok güzell ben hülya avşarı sevmem aslında ama renk çok iyi koyu üstüne balyaj yaptır bencede :KK34:

ben hardal hiç sevemiyorum ya tadı hiç hoşuma gitmiyor nasıl yiyorsunuz :26:

evet aslında en başta sabahtan başlamak gerek 2gündür nası bi uykum varsa çok zor uyanıyorum apar topar çıkıyorum evden geç kalmamak için aç kalmamak içinde pogaça aldım uzun zamandır yapmıyodum bunu dün ve bgn yaptım maalesef ama çok vicdanım sızladı :KK17::KK17::KK17:
ıce teaye gelince yürüyüşten geldik içim yanmış yanmış bi baktım evde soğuk su yok ıce teanınde içi buzlu buzlu yok dedim içmicem sıcak suyu içtim sonra nası oldu anlamadım bi baktım içivermişim öle bi bardak gene utanıyorum:KK17::KK17::KK17:
nutella 3çay kaşıgı oda gözüme gözüme baktı yemekten sonra nası erimiş bide dayanamadım :KK17::KK17::KK17:
karpuz için itiraf ediyom elim kadar 3 tane yedim:KK17::KK17::KK17:

ama bgnki tek kaçamagım sabah yediğim poğaça olcak söz veriyorum :KK34:

lif agırlıklı dediğin sebzeler fln olmuyor mu :26: aslında yiyorum ama neyse bgnden itibaren hergün 1 saat bu yürüyüşleri yapmaya çalışcan kısmet olursa :KK34:

aa 2 gündür kk çıkıyo o diyetkolik hatta dün kayır oldum bende ama üye olmadım değişik biyer nasıl memnunmusun kaç gündür yapıyosun? bende düşünmedim değil onu ya :KK34:

mesela sıvı icetea ise içtiğin fruktoz şurubu basıyorlar toz ise şeker çok az bazen hiç :) genelde tatlandırıcı basıyorlar. hani kimyasal içeriği yada toxic içeriği yüksek ama tozun en azından kalori konusunda daha az... eğer sıvı ice tea ucuz bir marka ve içeriğinde tatlandırıcı yazıyorsa oda basmıştır tatlandırıcıyı :) bak biz 1 ton ürüne bazen 450 kg fruktoz şurubu koyuyoruz bazen fruktoz şurubu hiç girmiyor extra 2.5 kg tatlandırıcı giriyor ve yetiyor tabi o zaman daha akışkan oluyor yoğun olmuyor....

günaydın kızlarr
kılom 83,2 fena degılım ama absürd bi ödemım var
adetım gecikelı bugün 5,gün
ateşler basıyo benı
dün meraktan test yaptım sonuc negatıff,en azından içim rahatladı:)
yarın sabahtan tatile çıkıyorum 11 günlük tatılım var ve ayın 8inde tekrar aranızdayım inş.:)
buarada bu hafta 60dk yürüyüşüm vardı
ama onun dısında gecen haftasonundan baslamak üzere bi dolu koşusuturmacayla geçti evde yapılan dolaplar agırlanan misafirler vs..
tabı spor olarak 60dk:)

1 mart balık burcu oluyo galiba

oyy çok nazlıdır hep onu anlamadığını düşünür hep ezilenmiş gibi hisseder hep hırçındır ne zaman ne söyleceğini kestiremezsin. ona tek yapacağın duygu sömürüsüdür ve nazını çekmektir. ona durmadan annesinin nazlı bebeği filan diceksin ayrıca her sözünde dikte et annesinin güzeli annesinin ..... onlar telkinle yol alır çünkü söz dinlememek gibi bir gayeleri vardır sen o farkında olmadan dikte edersin annesinin olduğunu... bunalıma girer çıkar tek anlayabileceğin normalden az hırçın olmasıdır. o zaman bunalıma girmiştir. hırçınlaştığında ise artık kararlar almıştır. geri çekilip izleyeceksin pışpışlayacaksın...

mutlum 6 gün protein ağırlıklı bi diyet yapsan şok etkisi yaratabilir,bunu bende düşünüyorum aslında,hem bizi şöyle silkeleyip kendimize getirir,tabi buna ek olarakta hergün yürüyüş şartı koyalım ne dersin:KK34::KK34:

günaydın edacımm:KK34::KK34:gülnihal abla şu anda didimde tatilin keyfini çıkarıyo canım:KK34:

yok kuzu ya yazma bence,sonuçta spor için çıkıp yürümedim:KK50::KK50:amaa sen haftaya gör beni bak nasıl yine birinci olucam:KK52::KK52:

aslında çok doğru dedim ya neslim 6 gün yapsak toplar vücut ama işte ben öğlenleri çok protein bulamıyom akşamları desen salata ya da sebze meyve yiyoruz ama 6 gün sabredebilirim ya yapalım bari şu proteini :KK31: bide ben çok protein yiyince çok uyuyom ya gün boyu :KK1: neyse kahve içerim :KK1: yürüyüş işte Allahım nasip ederse hemen hergün yapmak istiyorum artık:KK34:

pazartesiden itibaren başlayalım mı ben bu akşam gene memnekete gidicemde :KK34:

hadi bakalım haftaya sporda kapışalım ben evdede yapıcamm bakalım görelimmm :KK9:

mesela sıvı icetea ise içtiğin fruktoz şurubu basıyorlar toz ise şeker çok az bazen hiç :) genelde tatlandırıcı basıyorlar. hani kimyasal içeriği yada toxic içeriği yüksek ama tozun en azından kalori konusunda daha az... eğer sıvı ice tea ucuz bir marka ve içeriğinde tatlandırıcı yazıyorsa oda basmıştır tatlandırıcıyı :) bak biz 1 ton ürüne bazen 450 kg fruktoz şurubu koyuyoruz bazen fruktoz şurubu hiç girmiyor extra 2.5 kg tatlandırıcı giriyor ve yetiyor tabi o zaman daha akışkan oluyor yoğun olmuyor....

edacımm canımm benimm benim anlıcagım dilden konuş ne dion sen öle fruktoz muruktoz un de şeker de süt de 3 yumurtayla çırp de :KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlarr
ateşler basıyo benı
yarın sabahtan tatile çıkıyorum 11 günlük tatılım var ve ayın 8inde tekrar aranızdayım inş.:)
ama onun dısında gecen haftasonundan baslamak üzere bi dolu koşusuturmacayla geçti evde yapılan dolaplar agırlanan misafirler vs..

esracımm günaydın canımm ohh hadi bakalım yrn tatil başlasınn bomba gibi dön ayın 8indee bizim içinde tatil yap tatile giderken ayakkabının altına ismimi yaz :KK9::KK9::KK9:

1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

edacımm canımm benimm benim anlıcagım dilden konuş ne dion sen öle fruktoz muruktoz un de şeker de süt de 3 yumurtayla çırp de :KK9::KK9::KK9:

esracımm günaydın canımm ohh hadi bakalım yrn tatil başlasınn bomba gibi dön ayın 8indee bizim içinde tatil yap tatile giderken ayakkabının altına ismimi yaz :KK9::KK9::KK9:

1T_N-
2spirochet 120
3tasan 240
4garden 60
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

:KK1: hazır paket sıvı içecek alacaksan içindekiler kısmını oku orda şeker-glikoz-fruktoz şurubu gibi şeyler yazar bunlar varsa karbonhidrat yükleme vücuduna uzak dur eğer normalde ucuz ve içeriğinde o yazdıklarım dışında tatlandırıcı var ise büyük ihtimal sadece tatlandırıcı ile yapılmıştır. o zaman kimyasallarla kendini zehirlediğini yanlız kalori almadığını düşün zero içiyor gibi...

ay ne bilem kaç gündür danışmanlarla teknik çene yarıştırırken buraaya da öyle yazmış geçmişim tatlım yaa:KK1:

günaydın kızlarr
ateşler basıyo benı

esracım günaydın:KK16:gecikmeli regliye rağmen 600 gr çok iyi bence:KK34:,sanırım sen stres yaptıkça gecikti:KK34:

tatilinde keyfini çıkar canım,ama çokta abartma,bak benim gibi toparlaması zor oluyo:KK1::KK1:
aslında çok doğru dedim ya neslim 6 gün yapsak toplar vücut ama işte ben öğlenleri çok protein bulamıyom akşamları desen salata ya da sebze meyve yiyoruz ama 6 gün sabredebilirim ya yapalım bari şu proteini :KK31: bide ben çok protein yiyince çok uyuyom ya gün boyu :KK1: neyse kahve içerim :KK1: yürüyüş işte Allahım nasip ederse hemen hergün yapmak istiyorum artık:KK34:

pazartesiden itibaren başlayalım mı ben bu akşam gene memnekete gidicemde :KK34:

hadi bakalım haftaya sporda kapışalım ben evdede yapıcamm bakalım görelimmm :KK9:

tamam canım pazartesiden başlayalım,bende haftasonu toparlanırım,haftaya inş.eksi olarak başlarım:KK34::KK34:

evdede yapcen hee spor,o vakit bende yaparımkiii:KK23::KK23:

evet en son kilo bildirimi mi de yapıp misafir gelecekmiş hazırlanmaya başlayacağım. bugün doktora götürecektim ya kocamı misafir geliyor üff yaa ben zor ikna ettiydim :KK43:

sabah nasılsa farketmedim diye kahvaltımı filanda yaptım öyle tartıldım ama 83.5 gördüm birkaç kez tartıldım ama doğru inanamıyorum ama sonunda 1 kg verdiğim 1 hafta denk geldi size menü yorumu yazarken kendimi de iyi dizginlemişim yaa :)))

dün ne yedimmm onuda yazayım.

sabah: kepek ekmekli tost + domates salatalık + 1 tk diyabetik reçel

ara: 1 yeşil elma

öğle: patlıcan musakka + 2 dilim kepek ekmek + yoğurt

ara: 1 kepek ekmekli tost (ekmeğin ucuydu :)

akşam: kıymalı menemen + yoğurt + 2 dilim kepek ekmek

ara: 1 soda :)

2 lt su, 30 dk yürüyüş

:KK1: hazır paket sıvı içecek alacaksan içindekiler kısmını oku orda şeker-glikoz-fruktoz şurubu gibi şeyler yazar bunlar varsa karbonhidrat yükleme vücuduna uzak dur eğer normalde ucuz ve içeriğinde o yazdıklarım dışında tatlandırıcı var ise büyük ihtimal sadece tatlandırıcı ile yapılmıştır. o zaman kimyasallarla kendini zehirlediğini yanlız kalori almadığını düşün zero içiyor gibi...

ay ne bilem kaç gündür danışmanlarla teknik çene yarıştırırken buraaya da öyle yazmış geçmişim tatlım yaa:KK1:

Kuzum ben şuan itibariyle hazır paket içeçekten vazgeçtimm :KK9::KK9::KK9:

esracım günaydın:KK16:gecikmeli regliye rağmen 600 gr çok iyi bence:KK34:,sanırım sen stres yaptıkça gecikti:KK34:

tatilinde keyfini çıkar canım,ama çokta abartma,bak benim gibi toparlaması zor oluyo:KK1::KK1:

tamam canım pazartesiden başlayalım,bende haftasonu toparlanırım,haftaya inş.eksi olarak başlarım:KK34::KK34:

evdede yapcen hee spor,o vakit bende yaparımkiii:KK23::KK23:

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh :KK9::KK9::KK9:

evet en son kilo bildirimi mi de yapıp misafir gelecekmiş hazırlanmaya başlayacağım. bugün doktora götürecektim ya kocamı misafir geliyor üff yaa ben zor ikna ettiydim :KK43:

sabah nasılsa farketmedim diye kahvaltımı filanda yaptım öyle tartıldım ama 83.5 gördüm birkaç kez tartıldım ama doğru inanamıyorum ama sonunda 1 kg verdiğim 1 hafta denk geldi size menü yorumu yazarken kendimi de iyi dizginlemişim yaa :)))

2 lt su, 30 dk yürüyüş

edacımm öncelikle seni tebrik ediyorum verdiğin kilon içinnn :KK9::KK9::KK9:
ama sana bişiy diim mi menünde çok ekmek var bacum bence daha çok bile kilo verebilirsin :KK34: 2dilim sabh 2 dilim öğlen 2 dilim akşam hadi aradakini saymasak bile 6dilim ekmek oluo bence bunu 3 e düşürsen kilo kaybın fazlalaşır :KK34:

2 lt su, 30 dk yürüyüş

edacımm çok çok tebrik ederim:KK9::KK9:uzun zamandan sonra nihayet 83 leri gördün,devamıda gelir inş.:KK34::KK34:

yapp ben daha çok yaparımm kiii hııh :KK9::KK9::KK9:
:KK33::KK33:
edacımm öncelikle seni tebrik ediyorum verdiğin kilon içinnn :KK9::KK9::KK9:
ama sana bişiy diim mi menünde çok ekmek var bacum bence daha çok bile kilo verebilirsin :KK34: 2dilim sabh 2 dilim öğlen 2 dilim akşam hadi aradakini saymasak bile 6dilim ekmek oluo bence bunu 3 e düşürsen kilo kaybın fazlalaşır :KK34:

mutlum aslında 6 dilim çok değil,ekmeğe çokta takılmamak lazım,diyetisyende bana ilk zamanlar günde 6 dilim ekmek vermişti,hatta ben o kdar yiyemem demiştimde bana ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun demişti:KK1::KK1:

ne çok konusmussunuz oku oku bitmedi masallah :KK1::KK1::KK1:

GÛNAYDIN GÛNAYDIN GÛNAYDINNNNN
HAYIRLI CUMALAR HERKESE !!!!

BEN BUGUN 63.8 i görebildim sükür............ -300 gram gitti
Aslinda uzun zamandir cumartesi pazar pazartesi bu rakami görüyodum ama ilk kez cumaya denk geldi oh beeeee :86::86::86:

Kilo verenleri tebrik ediyorum :KK34::KK34::KK34:
Alanlari öpüyorum :KK22::KK22::KK22:
hahah :KK23:

Esra sende mi gidiyosun tatile yaaaaa :KK52:

Moral sifir valla herkes tatile gidiyor :KK50: en çok koyanda elin gavuru gitmis istanbulda geziyor ben bile burdayim ya :KK14:

Bendeki can sıkıntısıyla iyi tatiller diyemedim esra

güle güle gidin gelin insallah ! cok cok cok iyi geçer umarim tadini çikart bol bol :KK16:

ne çok konusmussunuz oku oku bitmedi masallah :KK1::KK1::KK1:

GÛNAYDIN GÛNAYDIN GÛNAYDINNNNN
HAYIRLI CUMALAR HERKESE !!!!

BEN BUGUN 63.8 i görebildim sükür............ -300 gram gitti
Aslinda uzun zamandir cumartesi pazar pazartesi bu rakami görüyodum ama ilk kez cumaya denk geldi oh beeeee :86::86::86:

Kilo verenleri tebrik ediyorum :KK34::KK34::KK34:
Alanlari öpüyorum :KK22::KK22::KK22:
hahah :KK23:

Esra sende mi gidiyosun tatile yaaaaa :KK52:

Moral sifir valla herkes tatile gidiyor :KK50: en çok koyanda elin gavuru gitmis istanbulda geziyor ben bile burdayim ya :KK14:

günaydınnn tatlışımm:KK16::KK16:

ohhh 64 kabusundan kurtulmuşsun:KK9::KK9:inş.devamıda gelecektir canım:KK34:

tatil içinde bozma moralini,herkes gelecek sen gidicen :KK34::KK34:hem sayılı gün çabuk geçer:KK34:

seher ve melek kaldı kg bildirmeyen:26::26:

inş.onlar kilo vermiştir yoksa yüzdemiz fena kızlar:KK50::KK50:

X