Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

diyetisyenim şu diyetkolik sitesi :)) ama msj atarım ona ilk hafta çok güzeldi fındık vardı bende gittim depolar gibi baya aldım bu hafta değiştirdi reçeller koydu kahvaltıya neyse nasılsa haftaya değiştirir listeyi onda da yoksa yazarım :)

ayyy bak havuç salatasına çok iyi gider denemeliyimmmmmm:KK56:

iyimi ya site dün üye oldum ama devamini getirmek icin ödemek gerekiyormus hadi be dedim kapattim ben kendime yaparim liste :112:
mutlu bana kizcak ama bide içine misir at o havuc salatasinin süper oluyor :KK56:

yok canım ya her gün tartılmıyorum bi cuma sabahları kahvaltı sonrası bide haftaiçi herhangi bi gün noolmuş acaba diye merak ederek :) ayy yaa 55 olsak ne harika olur ama :) sonra yağlar gittikten sonra spora kuvvet kas da yaptıkmı üstüne daha ne :) evlennce insan hakkatende alıyo kilo iyiki erken farketmişiz yoksa bayaa bi yolu vardı.. :KK43: 58 e insek o bonusu yavaş yavaş versekte sıkıntı olmaz keyifle diyet yaparız işte bi stres sıkıntı olmadan :KK70:

insallah sehercim yaa bi düssek 58'e gerisi yavas gitsede olur :KK23::KK23::KK23:
sporu simdi paralel yapki cok sarkmadan gitsin giden kilolar :KK34:

ben her sabah tartiliyorum ya hic iyi degil aslinda ama cok merak ediyorum napim :KK53:

benim küçük sıpa 2.5 yaşında benle çatır çatır kavga ediyor pepenin bütün şarkılarını ezbere biliyor çenesi düşük hiç susmuyo ama çişini söylemiyo kafayı yiyecem 2 gündür

:KK9::KK9::KK9: :nazar: masallah baya akilli gibi bence cisinide bilerek söylemiyordur rahat geliyordur koyvermek :KK9::KK9:

iyimi ya site dün üye oldum ama devamini getirmek icin ödemek gerekiyormus hadi be dedim kapattim ben kendime yaparim liste :112:
mutlu bana kizcak ama bide içine misir at o havuc salatasinin süper oluyor :KK56:

insallah sehercim yaa bi düssek 58'e gerisi yavas gitsede olur :KK23::KK23::KK23:
sporu simdi paralel yapki cok sarkmadan gitsin giden kilolar :KK34:

ben her sabah tartiliyorum ya hic iyi degil aslinda ama cok merak ediyorum napim :KK53:

:KK9::KK9::KK9: :nazar: masallah baya akilli gibi bence cisinide bilerek söylemiyordur rahat geliyordur koyvermek :KK9::KK9:

bencede rahata alıştı. bence de kötü bir alışkanlık her sabah tartılmak malesef bende her sabah tartılıyorum hatta gün içindede tartılıyorum bırakmam lazım bu alışkanlığımı

bencede rahata alıştı. bence de kötü bir alışkanlık her sabah tartılmak malesef bende her sabah tartılıyorum hatta gün içindede tartılıyorum bırakmam lazım bu alışkanlığımı

gün içinde hiç iyi degil tartilmak :KK53: yiyip içtigimiz için moralimiz baya bi bozulabilir sabah aç karnina tartilmak en güzeli :KK34:

MISIR YOK:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

Çiğdem hanımm çiğdemmm hanımmmmm :KK20::KK20::KK20::KK20::KK47::KK47::KK47::KK47:

:KK1::KK1::KK1:

tamam Mutlu hanim yokkk :KK9:
ben sana kiziyor muyum hiç spor yaptin diye :KK53:

Bu arada bugün benimde 47 dakikalik sporum var yürüyüs yaptim geldim :122::122::122:

gün içinde hiç iyi degil tartilmak :KK53: yiyip içtigimiz için moralimiz baya bi bozulabilir sabah aç karnina tartilmak en güzeli :KK34:
:KK1::KK1::KK1:

tamam Mutlu hanim yokkk :KK9:
ben sana kiziyor muyum hiç spor yaptin diye :KK53:

Bu arada bugün benimde 47 dakikalik sporum var yürüyüs yaptim geldim :122::122::122:

47 dakika hee aferim ozaman sana :KK9::KK9: bida mısır yemezsen afederim seni:KK34:

kızlarr bu hafta nekadar spor yaptınız yazsanızaa :KK34: bi liste güncelleyelim :KK34:

Şimdilik bu şekilde :KK34:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden -
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu60
9mervishnaz izinli
10crystallife -

selamlar kızlarrr :KK3:

Dünki menümü yazayım ilk sonra anlatcaklarım var

sabah
1kaşarlı poğaça
1fincan yeşil çay

öğlen
3 minik köfte 2patates ama bunlar 1 kaşıga sıgıcak kadar
1 tane zeytinyaglı minik dolma
yogurtlu semiz
yogurtlu biber

akşam
bol salata
1tane ton balıgı
1dilim ekmek

3 çay kaşığı nutella
3dilim karpuz
1bardak ıce tea

2,5lt su,2bardak yeşil çay,1saat spor

evet arkadaşlar ben gene agzımı tutamadım nutellayı yedim buarada öğle yemeklerim çok gözükmesin çünkü burda yediğimiz yer bi küçük tabaga 4 çeşit yemek alınıyor öle yer kaşık kaşık alıyoruz yani hepsi küçük porsiyonlar oluyor neyse onuda geçtim uzun zamandır ilk defa yürüyüş yaptım hareketler yaptım hemde aralıksız 1 saat yürüyüşe gitmeden önce yemek yedim saat 7bçk gibi 64.1 çıktım yürüyüşten döndüm 65.1 çıktım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

msj 1

mutlu spordan sonra tartılma , çünkü daha fazla gelirsin , biz geçen yıl spor salonuna giderken hoca tartmıyordu ..önce tartı sonra spor ...hem sadece cuma sabah tartılacaktık , gün içinde tartılınca benim motivasyonum sıfırlanıyor ..

evet diyetisyen menüleri çok güzeldi sende iyi yaptın birde onunla iyi verdin... filmi koparma olmayacak mı gitgellerimiz olacak ama yeni kuralları neden getirdiler sence burası yarışma yarışın daha hızlı verin diye ben bile kendimi hafif kovulur hissettim :) bizde dediklerini yapalım güzelim burda bir güzel zayıflayalım sonrasında hep beraber 2014 anneleri grubu yapalım sonrada buraya geri döneriz :)))

msj 3

E dacım çok haklısın 2 kez farklı diyetisyenlere gittim , ikisi de hemen hemen aynı menüyü verdi , ama maymun iştahlı ve iradesiz ben bir türlü deneyip zayıflayamadım ..hem de sağlıklı ve aç kalmıyorsun ..benimle birlikte giden arkadaşım 2 ayda 7 kilo verdi ..7 kilo versem daha ne isterim ..şu an inan gelgitlerdeyim ..kendimi mutsuz hissediyorum ve birtürlü toparlanamıyorum , 200-300 gr vermek de beni çok etkilemiyor , şöyle haftada 1 kilo ne güzel olurdu ..:KK47:

benim küçük sıpa 2.5 yaşında benle çatır çatır kavga ediyor pepenin bütün şarkılarını ezbere biliyor çenesi düşük hiç susmuyo ama çişini söylemiyo kafayı yiyecem 2 gündür

msj 4
en zor dönemdesiniz , biraz sabırlı olmak gerekiyor ..öyle böyle öğrenir tatlı minik ..en güzel , sevilme dönemleri , hep konuşup sürekli soru soruyorlar değil mi ...bizimkiler delikanlı oldu , arkadaşların çocuklarını seviyoruz biz de ..:KK54:

47 dakika hee aferim ozaman sana :KK9::KK9: bida mısır yemezsen afederim seni:KK34:

kızlarr bu hafta nekadar spor yaptınız yazsanızaa :KK34: bi liste güncelleyelim :KK34:

1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden -
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu60
9mervishnaz izinli
10crystallife -

msj 5

bu hafta sadece yürüyüş yaptım , toplam ( hergün 20 dk ) 80 dk diyelim ..

msj 6
bugün yediklerimi yazayım

sabah canım birşey yemek istemedi
1 kase yoğurt , okulda 1 lt su
2 tane kayısı

öğlen
1 tost , 2 kaşık sebze yemeği

akşam
1 kase çorba ve yoğurt yemeği düşünüyorum

ayran ve süt bana şişkinlik yapıyor , gün ve gece boyunca şişkin bir karınla dolaşıyorum ..çok sevmeme rağmen içemiyorum ..
1.5 lt su içtim ..

msj 7

yarın bakalım ne kadar geleceğim , regl oldum inş çok şişkinlik yapmaz ...69.2 nin üstüne çıkarsam yandım demektir ...sabah görüşürüz , iyi akşamlar ..:KK54:

1T_N-
2spirochet -
3tasan -
4garden -
5tgdg-
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu60
9mervishnaz izinli
10crystallife -
mutlucum sen benim sporlarımı niye yazmıyon:KK25::KK25::KK43::KK9::KK9: 240 dakika toplam hafta başından bu yana.bende tablo yaptım ama buraya yükleyemedim tablo şeklinde çıkmıyo normal yazı olarak çıkyo sen nasıl oluşturdun tabloyu

Son düzenleme:
msj 4
en zor dönemdesiniz , biraz sabırlı olmak gerekiyor ..öyle böyle öğrenir tatlı minik ..en güzel , sevilme dönemleri , hep konuşup sürekli soru soruyorlar değil mi ...bizimkiler delikanlı oldu , arkadaşların çocuklarını seviyoruz biz de ..:KK54:

haklısın en zor dönemi.bu arada ortak yine bu hafta 1. olucaz inşallh:KK52:

Günaydınlarrr :KK3:

Hayırlı Cumalar hepimizee kızlarr :KK16:

Patron damlamadan hemen yazayım ben :KK1:

Neslimm 63.7 yim maalsef 200gr artıdayım geçen haftaya göre :KK14: ama Allahtan hafta içindekinden düşüğüm :KK14:

msj 1

mutlu spordan sonra tartılma , çünkü daha fazla gelirsin , biz geçen yıl spor salonuna giderken hoca tartmıyordu ..önce tartı sonra spor ...hem sadece cuma sabah tartılacaktık , gün içinde tartılınca benim motivasyonum sıfırlanıyor ..

evet haklısın dün spordan sonra tartılmadım :KK34: resmen insanın morali bozuluyor bide ben daha yeni sporcuyumda :KK1::KK1:

msj 3

E dacım çok haklısın 2 kez farklı diyetisyenlere gittim , ikisi de hemen hemen aynı menüyü verdi , ama maymun iştahlı ve iradesiz ben bir türlü deneyip zayıflayamadım ..hem de sağlıklı ve aç kalmıyorsun ..benimle birlikte giden arkadaşım 2 ayda 7 kilo verdi ..7 kilo versem daha ne isterim ..şu an inan gelgitlerdeyim ..kendimi mutsuz hissediyorum ve birtürlü toparlanamıyorum , 200-300 gr vermek de beni çok etkilemiyor , şöyle haftada 1 kilo ne güzel olurdu ..:KK47:

ahhh ahhh nerdee keşke haftada 1 kiloo :KK31::KK31::KK31:
bendeki potansiyelle haftada deil günde 1 kilo alabilirim :KK1: tövbee tövbeee :KK1:

mutlucum sen benim sporlarımı niye yazmıyon:KK25::KK25::KK43::KK9::KK9: 240 dakika toplam hafta başından bu yana.bende tablo yaptım ama buraya yükleyemedim tablo şeklinde çıkmıyo normal yazı olarak çıkyo sen nasıl oluşturdun tabloyu

canımm ya kusura bakma görmedim ben senin sporunu görsem hemen yazardım ama güncellicem az sonra spor listesini canım ben spor listesini çiğdemden aldım spora önce o baktıgı için hazırda varmış yoksa bende pek anlamam bunun üzerinde değiştiriyorum ama sana özel msjla ya da maille bunu gönderebilirim sende üzerinde değişme yaparsın :KK34:

Kızçelerimm spor listemizin güncellenmiş hali lütfen söylemeyenler bana bu haftaki toplam spor dakikalarını söylesin :KK34:

1T_N-
2spirochet -
3tasan 240
4garden -
5tgdg80
6mlkfth-
7tatlikedi47
8mutlu120
9mervishnaz izinli
10crystallife -

Dün yediklerimide yazıyım ben bi hemencik :KK34:
dünde baya sağlam yedim :KK14:

sabah
kaşarlı pogaça
yeşil çay

öğlen
4kaşık yagsız orman kebabı
2kaşık püre

akşam
3-4kaşık barbunya
2-3kaşık pilav
bol salata

4tane kayısı
1tane şeftali
1tane erik

toplam: 4bardak yeşil çay- 2,5lt su- 60dk yürüyüş+spor

Son düzenleme:
haklısın en zor dönemi.bu arada ortak yine bu hafta 1. olucaz inşallh:KK52:

msj1

Özlemcim bu ortaklıkta en çok sen çalışıyon , benim katkım çok az ..seninle gurur duyuyorum , azmin hepimize örnek olmalı ..
bu aralar biraz canım sıkkın , moral sıfır ..bakalım ne olacak halim ...beni ancak haftada birkaç kilo vermek kurtarır . onun içinde biraz mücadele etmek gerekiyor heralde ..neyse inş bu hafta daha iyi olurum ..oturup saatlerce ağlamak istiyorum ..:KK50:

msj 2

kilo bildirimi yapıp çıkıyorum , okula gideceğim ..

geçen hafta : 69.2

bu hafta . 69.0

giden : 200 g ( ne çok )

hedef . 58 ( çok uzaaaak )

en güzel sonuçları almanız dileğiyle görüşürüz ...

X