Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydııınnn.
ben de bu sabah pozitifim. kızım varya insan pozitif değilse bile seni görünce yazdıklarını okuyunca
pozitif olası geliyor :)
barışmanıza sevindim ayrıca.
uzatmayın boşverin birazcık biz birazcık onlar alttan alcaz işte.
kocişim bebeğim bak nasıl özledim şimdi çimen gözü'mü...
evde g... devirmiş yatıyor pisliğim benim. mikrobum.
diyet nasıl bu arada? bak koyuverme kendini sakın.

günaydın kızlar.. dünkü menümü yazıp çıkıcam hafta sonu açıköğretim sınavlarına çalışıyorum..

sbh (7:30)
1 dilim çavdar ekm.
2 kaşık melemen

ara (10:00)
çay şekersiz

öğle 13:00
1 kase 5 ç.kaşığı yoğurtlu makarna
3 sıkma bol limonlu çiğköfte (sonunda yedim)

ara: 15:30
1 dilim ç.ekm
yoğurt

akşam;19.00
ısbanak yemeki
yeşil salata

2 lt su
2 kupa yeşil çay
40 dk plates

kızlar ya sauna kemer aldım hepsiburada.com dan 9 tl civarı fiyatıda uygun. yarın gelicek kullananınız varmı? nasıl bi ürün sizce?

amin canımm mutluluğunuz ömür boyu olsun.. bizde sabahın nurunda tartıştık uykumdan uyandırdı beni ya.. dün gece ölü gibiydim çok fena grip olmuşum gözlerimi açamıyorum insan bi bişeyin varmı diye sorar azcık ilgilenir.. yok anacım yokk bu erkek milleti hakikaten dayaklık.. bide sabah bağıra bağıra benim şunum nerde bunum nerde falan.. en sonunda bende dayanamayıp karşılık verdim nerde olucak dolaba baksana gözün nereye bakıyo anlamıyorum ki diye.. şuanda başım çatlıcak gibi sol gözüm şiş davul gibi berbat haldeyim ya

kızlarr başka bi topike göz gezdirirken ne buldumm.. hemen sizinlede paylaşmak istedim :) doktorum programında yayımlanmış diyet ayda 8 kilo haftada 2 kilo verdiriyomuş.. bana güzel geldi haftaya buna başlıcam inşallah :)

Ayda 8 Kilo Verdiren Beslenme Listesi

1.BESLENME LİSTESİ

SABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

ÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

İKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

AKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

2.BESLENME LİSTESİ:

SABAH: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakal

ÖĞLE: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurt

İKİNDİ: 1 bardak süt, 4 erik, 10 badem

AKŞAM: 1 kase çorba, yoğurt, salata

nilüfer hn. bu diyet listesi halsizlik yorgunluk yapmıyor mu? ben de böyle bir diyet yapmak istiyorum ama gün içinde çalışırken yorgun düşerim diye korkuyorum :)

heheh koşsun bıraz peşımden 2 gün nazlandım baya yeter
sonrada spor yaptım annemlere gittik falan geçti zaman sabahta 6da kalktım o toplantıya gıttı
melekkk ne güzel hitapların varmış senın kuuu
nıye evde eşin izndemı?
diyet mantıgından cıktım ama yuruyus yapıyorum ve kendımı kasmıycam biliyorumkı şuan yeme yeme desem daha cok yerım
ama dün annemlerde pide vardı ben yemedım volkan yedı bıde ben kurabıye goturmustum annemlere ondanda yemedım

hiç muhattap olmasaydın yada senı sabah uyandırdıgında bikaç kez kavga cıkar bidaha sana bulaşmasın
ben uyanınca agresıf oluyorum o yuzden o parmank uclarında hazırlanır tostumu yapar sonra benı uyandırır,korkuyo:)
valla canım söyle böyle yap dicem ama bende bı delıyle ugrastıgım ıcın ne yapılır artık kestıremıyorum anlık içinden ne gelıyosa oyle davran
bugün bende feci uykusuzuzm uyuklarız artık günboyu:)

Günaydin kizlar pek kimse ugramiyor neden acaba :26:

esracim iyi olmaniza sevindim canim

dünkü menüm:

Sabah: 2 havuç (kahvalti yapamadim)
Ara: 2 elma
Öglen: 4 minik kuru patlican dolmasi + 1 meyveli yogurt
Ara: 1 ince dilim pasta
Aksam: kücük sandvic (salam + domates + kasar + marul) + findik

Spor: 45 dakika

-----------------------------

bende de var karın bölgesini biraz terletiyor ama bendeki biraz uyduruk gibi hani duruyor evde kimbilir nerde :)

Günaydın kızlarr

Selamlar hepinizee, nabersinizz

Esracım eşinle aranın düzelmesine sevindim

Edacım sende ne var ne yok gözün aydın ya eşin test yaptırmış

evet canım sonunda yaptırdı onun doktoruna göre sağlam normal çıkmış benim doktoruma göre şu an sana tedavi yapamam anormallikler var önce kocan tedavi olsun diyor hayırlısı bakalım test sorununu geçtik şimdi tedavi olmaya ikna da sıra :)))

ben beğendim listeyi tam benlik ikindi öğünü de var en hassas kaldığım nokta orası :)

bugün öğle yemeğinde hiç doymadım. 1 kase çorba yedim. 2 kaşık taze fasülye + yoğurt biraz ekmek kopardım ekmeğin içinden kıl çıktı ekmeği de bıraktım yoğurdu da Allahtan fasülyeyi yemiştim. çok açım yaaa

çiğdemımmmm kuzuzmmmm napıyosun balımmm
nasıl keyfın nevar neyokk dün hiç sohbet edemedık heyheylerım ustumdeydi:)

kızlar çeşmede tatıl yapanlar ve babaylon otelde konaklayan varmı aramızda??

varsa kolaylarda fındık ye canımmm
herzaman kurtarıcı olmuştur:)şahsen
bende cıkıcam 15-20 dk sonra,arkadaslara dedım benı tutun abuk subuk seyler sipariş edersem:)

nilüfer hn. bu diyet listesi halsizlik yorgunluk yapmıyor mu? ben de böyle bir diyet yapmak istiyorum ama gün içinde çalışırken yorgun düşerim diye korkuyorum :)

yok canım ben 3 bucuk haftadır bu tarz besleniyorum halsizlik olmuyor az az beslenip dengede tutmuş oluyorum.. çok yediğimde birden yüklendiğimde halsizlik şişkinlik kabızlık tarzı ne kadar rahatsız edici şey varsa oluyo bende :) bide ilk günler oluyo halsizlik ama şimdi yemem gerektiği için yiyorum :) tavsiye ederim

walla canım ya ben kanepede uyuyakalsa uyandırmaya kıyamıyorum üstünü battaniyeyle örtüp yatağımda yatıyorum o mışıl mışıl uyuyan insanı uykusundan ediyo.. adalet mi bu diye düşünüyorum bazen.. walla 9 aydır evliyiz bi kere bile bana bişey hazırlamadı tost mu yapcak bide :) hiç sanmıyorum doğrusu.. bişey oluncada köprüyü geçene kadardı diyo.. abimden çok çekiniyodu eşim abimde gitti şimdi hiç bi çekince yok ona böyle diilse bile ben böyle hissediyorum son zamanlarda..
ben beğendim listeyi tam benlik ikindi öğünü de var en hassas kaldığım nokta orası :)
bende çok beğendim edacım ya haftaya başlamayı düşünüyorum ama ayda 8 kilo vermek ne kadar doğru ve ne kadar sağlıklı sorgularım..

Tatlım geömiş olsun kocanıda hiç takma boşver erkek milleti ya bakar bakar gözünün önündeki şeyi görmez ya da görmek istemez huzurunu bozma böle küçük şeyler için

İşte bizler böleyiz hem döveriz hem severiz, hepimiz aynıyız galiba
Rabbim nazarlardan korusun hep mutlu olun inşallah

bende deneyebilirim inanılmaz gaza geldim ztn dün gıcıgın biri geçmiş karşıma sen çok kalıplısın üstün yapılı kalçaların büyük cart curt dedi bütün cinlerim tepeme çıktı

2 listeden birini mi uyguluyoruz:44: yanlız 8 kilo 1 ayda o biraz abartı galiba nasıl verilir ki 8 kilo kime göre neye göre :26:
yani bunla veriliosa süper ya agzımı tutup bi ay bunu yaparsam gelcek ay aranızda olmam menüler güzel ama açıkçası bana 1 ayda 8 kilo çok inandırıcı gelmedi ben 3 kilo versem 1 ayda öper başıma koyarım

ohh hanımımın tostunuda yapıomuş kocası sabahtan evlenmeden önce senden ders almam gerek galiba sabahları tost nasıl yaptırılır tostu

buda bi adım canımm olur inşallah hadi inşallah Rabbim tez zamanda sana ve isteyen herkese evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsinn

çeşme güzeldir canım ben izmirde yaşıyorum babylonunda çok methini duydum ben hiç gitmedim ama
Alaçatı fln süperdir Yanlız birazcık pahalıdır çeşmede alaçatıda
Kesinleştimi tatiliniz

Buarada dün yediklerimi yazıyım hemen

sabah
1 tane muz (kahvaltı etmedim)

öğlen
2kaşık pilav
3kaşık bezelye
yogurtlu semiz
yogurtlu kabak

ara
çikolata

akşam
2 kaşık patates yemeği

meyve

Son düzenleme:
mutlucummm sendemı ızmırdeydın kuşumm bılmıyodumm
valla alaçatı güzelmiş cok duydum methını ama öyle beach meach ıstemem anam yok kalsın
cıbıl cıbıl hatunlar,el kadar bikiniler falan gerek yok delirmeye
ben bu yıl antalyada 30 bın rus varmıs dıye oraya gıtmekten vazgectım:)
mekana kapora vermedık ama hazıranın son haftası için yet ayırtıcaz aybaşında,ozamana kadar otel dolmazsa tabı:)
bide ben denızde kumu ve sığ suyu sevıyorum öyle lönk diye derınleşince panıklıyorum:)
bekle benı yaz tatiliii ben gelıyorummmmmm.....
çeşmeden sonra ayvalıga geçicem sonrada şarköye...
seneye hamıle falan olurum belkı yaza tatıl yapamam oyuzden bu yaz acısını cıkarmam lazımm:)

evet canım yaa bide biz eşimle tanışalı 7 yıl oluyo 6. yılımızda evlendik şurda 9 aydır evliyiz adamın yeni yeni huyları çıkıyo ya.. ne kadar uyuz huyları varmış işte 6 yıl tanımadığın insanı nikahtan sora tanıyosun bunu anladım nikahın kerameti buymuş töbe estafurullah yaa :)) çok şükür yinede mutluyuz napalım olcak o kadarda diyorum artık :)

yaa canım o gıcıklar her zaman hayatımızda sen hiç takma kafana sağlıklı beslendikmi bişeycikler kalmaz bizde
yaa kaç aydır kayınvalidem beni kilo veremiyom die dalgaya aldıydı altı üstü benden 2 kilo aşağıda o 64 ben 66.. böylede güzelmişim sıramı kaptırmamalıymışım daha fazla kilo verirsem yakışmazmış.. bugün 65.300 ü görünce tartıda ben sevinçten ucuyorum o bi tavırlarda 66 mı falan dio.. gelde gıcık olma.. o bu değilde canım hayatımızdaki parazitlere inat vercez bu kiloları innnşallaahhhh

canım banada ayda 8 kilo mantıklı gelmedi pek hemde sağlıklı gelmedi ama yinede örnek bi diyet listesi diye dşünüyorum herşeyden var içinde ayda 4 kilo vermiş olsam bile kar diye düşünüyorum.. kanald nin doktorum programında dr ayça adındaki diyetisyen vermiş bu diyet listesini bu yüzden %60 güvenli geldi..

canım ara öğün yapsaydın biraz daha fazla şekilde daha etkili olurdu diye düşünüyorum.. hem çabuk acıkmazsın hemde bünyen depo etmez..

çok güzel bi tatil planı edacım.. aşk tazeleme olayı olur hem eşinle aranızda :) süperr yaa benimde tatile gidesim geldiiiii :) oyyyh kaptanımızda şimdi denizde güneşleiyodurr Neslihan ablacımm sanada bizden çok çok selamlarr :)

çok güzel bi tatil planı edacım.. aşk tazeleme olayı olur hem eşinle aranızda :) süperr yaa benimde tatile gidesim geldiiiii :) oyyyh kaptanımızda şimdi denizde güneşleiyodurr Neslihan ablacımm sanada bizden çok çok selamlarr :)[/QUOTE]

evet yaa neslıcann sımdı tatılın tadını cıkarıyodur valla hava süperdir ordada:)
esra ben bu arada yewrumm:)tabi edamızda var isimler yakın baya :)
tatılde aşk tazeleme olmuyo sankı yaa,bız balayında bıle mıllet mum ısıgında kırmızı sarap içip yemeklerını yerken bakışa bakışa
biz tabaklara gömülüp afedersınız okkuz gibi yidik:)

kuzum ben yazmistim sana ama baya bi heyheyliydin sen dün görmedin sanirim ama çok sükür gecmis bitmis...
melek mi demisti eda mi demisti valla moralimiz olmasa bile senin yazdiklarini gelip okuyunca insan neseleniyor.
simdi bi dua etcem sen küfür olarak alcaksin neyse diyim yinede Allah seni basimizdan eksik etmesin, zayiflayinca buralara gel yine

varsa kolaylarda fındık ye canımmm
herzaman kurtarıcı olmuştur:)şahsen
bende cıkıcam 15-20 dk sonra,arkadaslara dedım benı tutun abuk subuk seyler sipariş edersem:)

findik bi oturusta 1 kiloyu yicek kapasitem var, ara degil bende 2 günlük full yemek menüsü oluyor bazen

densiz terbiyesiz aaa fesat insan

off o alaçatida aklim kaldi insallah seneye kismet olur canim yaniniza gelmek

heyt bee düsünce ayni seneye ne olcagim belli degil aynen bu sene full tatil yapmak istiorum
valla planin harikaymis esra toplamda kac haftan var :44:

kizlar çok asiri kilonuz olmadigi için gitmez sizden 8 kilo, ama mutlunun dedigi gibi 3 rahat gider bencede

masallah seher bayadir tanisiyomussunuz dedigin dogru ama canim yeni yeni huylarini ögreniyosun ayni evde yasamaya baslayinca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…