Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kuzum ben yazmistim sana ama baya bi heyheyliydin sen dün görmedin sanirim :KK1: ama çok sükür gecmis bitmis...
melek mi demisti eda mi demisti valla moralimiz olmasa bile senin yazdiklarini gelip okuyunca insan neseleniyor.
simdi bi dua etcem sen küfür olarak alcaksin :KK1::KK1: neyse diyim yinede Allah seni basimizdan eksik etmesin, zayiflayinca buralara gel yine :KK1:

findik :KK16::KK16::KK16: bi oturusta 1 kiloyu yicek kapasitem var, ara degil bende 2 günlük full yemek menüsü oluyor bazen :KK53:

densiz terbiyesiz aaa fesat insan :KK19::KK19::KK19:

off o alaçatida aklim kaldi insallah seneye kismet olur canim yaniniza gelmek :KK16::KK16::KK16:

heyt bee düsünce ayni seneye ne olcagim belli degil aynen bu sene full tatil yapmak istiorum :KK1::KK1:
valla planin harikaymis esra :KK16: toplamda kac haftan var :44:

kizlar çok asiri kilonuz olmadigi için gitmez sizden 8 kilo, ama mutlunun dedigi gibi 3 rahat gider bencede :KK31:

masallah seher bayadir tanisiyomussunuz :nazar: dedigin dogru ama canim yeni yeni huylarini ögreniyosun ayni evde yasamaya baslayinca :KK31:

ne dicen kızzz
hep löp löp kılon olsunda takımdan ayrılmamı dicennnn:KK51::KK51:
yaww benım 2 haftam var nasıpse 21inde cıkıcam izne 22 ctesi ist.da olurum heralde,pazar sabahı cıkarız
ertesı cuma ayvalıga gecerız,29-30 ayvalıkta geçer 2,haftanında 3-4 gününü sarkoyde geçiririm,son 4 günümüde yıne ıst.da geçiririm çünkü tatıl dönüşü pat diye işbaşı yaparsam ayılrım bayılırım dayanamam..
benım bıraz psıkolojımı hazırlamam lazım çünkü iş için..
bu akşam annemlere geçicem yıne oyuzden sporr yokkk:)
çidomm senle bı fındık partsı yapalım kızzz hatta böyle bi kavanoz nutellayı ıkıye bölelım ıcıne bütün fındıklar atalım kaşık kaşık yiyelım
nekadar psikopatça değilmii:KK1::KK1::KK1:

bence erkeklerin büyük çoğunluğu çok bencil ve kadınları eziyorlar..

toplum bu yönde.. ee anneler de öle yetiştirio.. çifte standart..

yeni nesil kızları feci ama döverler valla bu adamları

ne dicen kızzz
hep löp löp kılon olsunda takımdan ayrılmamı dicennnn:KK51::KK51:
yaww benım 2 haftam var nasıpse 21inde cıkıcam izne 22 ctesi ist.da olurum heralde,pazar sabahı cıkarız
ertesı cuma ayvalıga gecerız,29-30 ayvalıkta geçer 2,haftanında 3-4 gününü sarkoyde geçiririm,son 4 günümüde yıne ıst.da geçiririm çünkü tatıl dönüşü pat diye işbaşı yaparsam ayılrım bayılırım dayanamam..
benım bıraz psıkolojımı hazırlamam lazım çünkü iş için..
bu akşam annemlere geçicem yıne oyuzden sporr yokkk:)
çidomm senle bı fındık partsı yapalım kızzz hatta böyle bi kavanoz nutellayı ıkıye bölelım ıcıne bütün fındıklar atalım kaşık kaşık yiyelım
nekadar psikopatça değilmii:KK1::KK1::KK1:

iste dedim ya esram Allah seni basimizdan eksik etmesin dicektim ama küfür olarak algilayacagindan korktum :KK52: ben senden korktum yav :KK52:
aboooo 2 hafta tatil ye iç gez :KK52::KK52::KK52: ne güzel valla iyi olcak eminim :KK16:
ay bende erkenden gelmeyi sevmem, esimde senin gibi düsünür, ise baslamadan 3-4 gün önce gelelim evimizle hasir nesir olalim der ama bende son dakika gelmek isterim :KK53: bilirimki ev temizligi, alisveris, camasir, ütü beklio beni, o yüzden dönünce bu islerle ugrasirken kafam tatilde olur hala. O yüzden son dakika gelcen sabah kalkican ise gitcen yavas yavas tempoya girceksin isten geldikce isleri yavas yavas yapicaksin :KK53:
Son dakikaya kadar degerlendirmeyi severim tatili :KK53:

:KK30::KK30::KK30: sen bugün spor yapmicak misin :KK30::KK30::KK30: bende yapmadim zaten bosver :KK9: yarin yapariz :KK9:

anammmm findik ve nutella mi :KK53::KK53::KK53: üffff nutella deme cidden cumartesi pazar evde kahvalti yaptikca cok abartiyorum nutellayi, bide piskin piskin kilo almiyorum veriyorum diyorum ama bu ara sabitim yalana gel :KK52: :KK52:

hep bu analarin yuzunden :26: ben öyle olmicam insallah :26:

toplumun yarısını kadınlar oluşturuyor,diğer yarısını ise yetiştirdikleri diye bi söz okumuştum..

toplumda aslında hertürlü kadın hakimiyet sürüyor,hem karakterıyle hem yetiştirdiğiyle..
annelere cok buyuk görev düşüyor,
kızının erkek arkadası oldugunda kızan,yasaklayan anneler ogullarının kız arkadasları oldugunda sırtını sıvazlıyor...
kadının bilinci,farkındalıgı nekadar artarsa okadar güzel yerlere gelir bu toplum...
benım kocamı yetiştiren hatunnnn sana seslenıyorummmmm,çok gıcık bi çocuk yetiştirmişin ama bı okadar merhametlı cömert sevgi dolu:)
volkan bunları görse gözü yaşarır heralde:)

varsa kolaylarda fındık ye canımmm
herzaman kurtarıcı olmuştur:)şahsen
bende cıkıcam 15-20 dk sonra,arkadaslara dedım benı tutun abuk subuk seyler sipariş edersem:)

ya 12 den 1 e kadar deli gibi açtım pirinç patlağı yedim 2 tane ve 2 tanede çizi o çiziyi bitireceğimi sanıyordum ama saat 5 olmuş daha aklıma gelmedi hayret bişe sanırım aç değildim ekmeğimde kıl çıkınca o ekmeği yiyemeyince dert oldu içime :KK9:

şimdi yeşil çay yaptım 1 adet muz ve sütüm var nasıl geçmişsem ara öğünü çokmu çalışıyorum nedir :KK1:

yok canım ben 3 bucuk haftadır bu tarz besleniyorum halsizlik olmuyor az az beslenip dengede tutmuş oluyorum.. çok yediğimde birden yüklendiğimde halsizlik şişkinlik kabızlık tarzı ne kadar rahatsız edici şey varsa oluyo bende :) bide ilk günler oluyo halsizlik ama şimdi yemem gerektiği için yiyorum :) tavsiye ederim

walla canım ya ben kanepede uyuyakalsa uyandırmaya kıyamıyorum üstünü battaniyeyle örtüp yatağımda yatıyorum o mışıl mışıl uyuyan insanı uykusundan ediyo.. adalet mi bu diye düşünüyorum bazen.. walla 9 aydır evliyiz bi kere bile bana bişey hazırlamadı tost mu yapcak bide :) hiç sanmıyorum doğrusu.. bişey oluncada köprüyü geçene kadardı diyo.. abimden çok çekiniyodu eşim abimde gitti şimdi hiç bi çekince yok ona :KK43: böyle diilse bile ben böyle hissediyorum son zamanlarda..

bende çok beğendim edacım ya haftaya başlamayı düşünüyorum ama ayda 8 kilo vermek ne kadar doğru ve ne kadar sağlıklı sorgularım..

ben sorgulamam güzelim benim insülin direncim var diyetisyenle beraber yatıp kalktığım zamanlarda bile (arkadaşımdı:) bana ayda 4 kg verdirebildi artık bir tatlı olunca yemekte nolur bir çatal al diyordu :)))))))))))

mutlucummm sendemı ızmırdeydın kuşumm bılmıyodumm
valla alaçatı güzelmiş cok duydum methını ama öyle beach meach ıstemem anam yok kalsın
cıbıl cıbıl hatunlar,el kadar bikiniler falan gerek yok delirmeye
ben bu yıl antalyada 30 bın rus varmıs dıye oraya gıtmekten vazgectım:)
mekana kapora vermedık ama hazıranın son haftası için yet ayırtıcaz aybaşında,ozamana kadar otel dolmazsa tabı:)
bide ben denızde kumu ve sığ suyu sevıyorum öyle lönk diye derınleşince panıklıyorum:)
bekle benı yaz tatiliii ben gelıyorummmmmm.....
çeşmeden sonra ayvalıga geçicem sonrada şarköye...
seneye hamıle falan olurum belkı yaza tatıl yapamam oyuzden bu yaz acısını cıkarmam lazımm:)

30000 rus mu yuhh burdan taşınmamın zamanı geldi de geçiyor :KK43:

iste dedim ya esram Allah seni basimizdan eksik etmesin dicektim ama küfür olarak algilayacagindan korktum :KK52: ben senden korktum yav :KK52:
aboooo 2 hafta tatil ye iç gez :KK52::KK52::KK52: ne güzel valla iyi olcak eminim :KK16:
ay bende erkenden gelmeyi sevmem, esimde senin gibi düsünür, ise baslamadan 3-4 gün önce gelelim evimizle hasir nesir olalim der ama bende son dakika gelmek isterim :KK53: bilirimki ev temizligi, alisveris, camasir, ütü beklio beni, o yüzden dönünce bu islerle ugrasirken kafam tatilde olur hala. O yüzden son dakika gelcen sabah kalkican ise gitcen yavas yavas tempoya girceksin isten geldikce isleri yavas yavas yapicaksin :KK53:
Son dakikaya kadar degerlendirmeyi severim tatili :KK53:

:KK30::KK30::KK30: sen bugün spor yapmicak misin :KK30::KK30::KK30: bende yapmadim zaten bosver :KK9: yarin yapariz :KK9:

anammmm findik ve nutella mi :KK53::KK53::KK53: üffff nutella deme cidden cumartesi pazar evde kahvalti yaptikca cok abartiyorum nutellayi, bide piskin piskin kilo almiyorum veriyorum diyorum ama bu ara sabitim yalana gel :KK52: :KK52:

hep bu analarin yuzunden :26: ben öyle olmicam insallah :26:

hehehe ben zayıflasam bıle bura ugrayıp ayy sız hala zayıflayamadınzmı ayol diye laf çakıcam:)gerçi kılolarımızı kıyaslarsak sen bana tur bindirirsin ama neyse
sakın kılo verıpte sonra ugrayıp aaayyy yazıkk sen hala burdamısın kız deme,gelırım parise iner çıkarım o eyfeli 35 kez:)hırsımdan:)
aynen ya yürü yürü baktım bı yere varamıyorum bu akşam spora dur dedim,oda bana yür git dedi:)
senın dedıgınde mantıklıymıs aslında ama ne bılımınsan tatılde dınlensede toparlanırken yolda falan tekrar yoruluyo sonra hemen işbaşı bana göre degil darma duman olurum işte kafam basmaz:)
şuan regl donemımde degıl ama o nutella kovasına kafamı sokasım var yada şu çikilata şelalelerine:)

ya 12 den 1 e kadar deli gibi açtım pirinç patlağı yedim 2 tane ve 2 tanede çizi o çiziyi bitireceğimi sanıyordum ama saat 5 olmuş daha aklıma gelmedi hayret bişe sanırım aç değildim ekmeğimde kıl çıkınca o ekmeği yiyemeyince dert oldu içime :KK9:

şimdi yeşil çay yaptım 1 adet muz ve sütüm var nasıl geçmişsem ara öğünü çokmu çalışıyorum nedir :KK1:

ben o kıl çıkan kısmı koparır devam ederıdm kesın:)
sen çizi deyincede benım canım çektı şımdı çizi ama sandvıch olanından,boş yiyemem kreması olacak ılla:)

kızlar bu arada subeden bırının dogumgünü bugünn
bizim müdür pastayı yasakladı subemdekı hatunlar kılo alıyo dıye
hadı len dedık bütçe pintisi:)

çok güzel bi tatil planı edacım.. aşk tazeleme olayı olur hem eşinle aranızda :) süperr yaa benimde tatile gidesim geldiiiii :) oyyyh kaptanımızda şimdi denizde güneşleiyodurr Neslihan ablacımm sanada bizden çok çok selamlarr :)

evet yaa neslıcann sımdı tatılın tadını cıkarıyodur valla hava süperdir ordada:)
esra ben bu arada yewrumm:)tabi edamızda var isimler yakın baya :)
tatılde aşk tazeleme olmuyo sankı yaa,bız balayında bıle mıllet mum ısıgında kırmızı sarap içip yemeklerını yerken bakışa bakışa
biz tabaklara gömülüp afedersınız okkuz gibi yidik:)[/QUOTE]

eda benim tatlımcım içine doğdu sanırsam bende kısmetse yarın yola çıkacağım cuma otelde olacağız cmrt evlilik yıldönümümüz aslında gitmeyecektik babamın vefatı dolayısıyla ama biraz kafamı dağıtmam lazım diye düşündük :26:

biz tatilde çok eğleniyoruz çünkü benim kocam sabahın köründe kalkıp denize gidiyor benide sürüye sürüye ben sabahın köründe kalkmanın tüm sinirini yansıtıyorum sonra geliyoruz öğle yemeği yiyip eşim yatıyor ben tam güneşlenme vaktidir diye şezlonga koşuyorum eşimde uyuyor yada elinde çayı kahvesi tavlası dolanır etraflarda ama kesin uyurda sonra akşam ben sabahın köründe kalkıp bütün gün yandığım için gece uyuma vaktidir derim o beni yine sürüye sürüye bar disko dolaştırır ordaki hatunları görüp zaten stres olmuş ben daha bir köpürürüm ben memnuniyetsiz yüzü gülmeyen bir günü bitiririm eşimde neden böyle yaptın anlayamıyorum diye söylene söylene oturur :)))))))

sonuç nedir evimiz evimiz diye koşa koşa döneriz :))))))

kızlar bugün noldu..

öğle aramda alışveriş için çıktım.. otobüse binip.. neyse dönerken markete uğradım.. adamın teki dibime girdi.. çekilir msnz dedim.. aslında kendim kaçtım yoksa üstüme çıkacaktı.. bi muz aldım ödeyip çıkıyordum.. adam kasaya geldi.. çekilebilir msnz demiceksin müsaade eder msnz diceksin dedi.. bi kaç şey daha dedi.. siz burnumun dibine girdiniz bana kibarlık mı öğretiyorsunuz erkeksiniz bi bayanın burnunun dibine girilmez bilmiyo msnz dedi.. s.tir git dedi.. sinirim tepeme çıktı.. kasadaki kasiyer çocuk bıyık altından güldü.. kapıdan çıkacakken geri döndüm.. siz kimsiniz küfür ediyosunuz özür dileyin dedim... elini kolunu salladı üstüme yürüdü s.tir git dedi... çıktım dışarı.. etrafta bi sürü kafe, bi dolu insan.. dedim bu adam böle böle yaptı.. üç dört kişi içeri girdi.. karşıda karakol var.. baktım polis çağırmışlar.. adam hala küfrediyo... dedim ben öğle aramdayım.. ifade veremem dönmek zorundayım.. özür diletin yeter dedim.. bi odaya aldılar adam, ben, polis.. bi baktım sanki adam mağdur ben suçluyum.. polisin tavrı öle.. adama söz verio.. adam elini kolunu bana sallıo.. saçma sapan laflar.. s.tir git dedim dio habire.. tekrar dedim benim ifade verecek vaktim yok şu an öğle aramdayım dönmem lazım özür diletebilirseniz diletin ya da ben gideyim dedim.. polis dedi o benim görevim değil.. bana bir geldiler... dedim ben erkek olsam sen bana küfredemezdin korkardın.. hem taciz ettin hem küfrettin.. bu erkeklikse senin de ananı, karını s.ksinler o zaman dedim.. adam başladı bağrınmaya şikayetçiyimmm diye.. bi elimde çanta bi elimde yeşillikler.. ben dedim işe dönmek zorundayım.. polis sarıldı bileğime beni çekiyor içeriye.. nevrim döndü.. elimdeki yeşillikleri attm yere.. bi yandan bileğimi kurtarmaya çalışıom bi yandan çıkmaya çalışıom kapıdan.. nası gözüm karardı.. bi yandan kendimi kurtaracam die polisi ittirip tekmeliyom.. bi yandan bağrınıyorum.. polis bağırıyor şikayetçiyim senden die içeriye odaya çekmeye çalışıyor.. karakolun kapısının orda bağrındım durdum.. milletin tepkisinden çekindikleri için kapıdan atabildim kendimi... baktım bütün mahalle dönmüş karakola bakıyor.. aha dedim işte karakolunuz.. taciz edilen, küfredilen benim.. işte maruz kaldığım hareket...

30000 rus mu yuhh burdan taşınmamın zamanı geldi de geçiyor :KK43:

resmen güney istila altında,
ayar oldum ben orda geçen yaz 2 kez gittik tatıle üstsüzler falan valla ayagımla kum fırlatasım geldı hepsıne
bide fazla canayakınlar
bi dansöz gelıp benım kocamı göbek atmaya kaldırdı
edepsızzz
hemde benım yanımda:)

hehehe ben zayıflasam bıle bura ugrayıp ayy sız hala zayıflayamadınzmı ayol diye laf çakıcam:)gerçi kılolarımızı kıyaslarsak sen bana tur bindirirsin ama neyse
sakın kılo verıpte sonra ugrayıp aaayyy yazıkk sen hala burdamısın kız deme,gelırım parise iner çıkarım o eyfeli 35 kez:)hırsımdan:)
aynen ya yürü yürü baktım bı yere varamıyorum bu akşam spora dur dedim,oda bana yür git dedi:)
senın dedıgınde mantıklıymıs aslında ama ne bılımınsan tatılde dınlensede toparlanırken yolda falan tekrar yoruluyo sonra hemen işbaşı bana göre degil darma duman olurum işte kafam basmaz:)
şuan regl donemımde degıl ama o nutella kovasına kafamı sokasım var yada şu çikilata şelalelerine:)

ben o kıl çıkan kısmı koparır devam ederıdm kesın:)
sen çizi deyincede benım canım çektı şımdı çizi ama sandvıch olanından,boş yiyemem kreması olacak ılla:)

kızlar bu arada subeden bırının dogumgünü bugünn
bizim müdür pastayı yasakladı subemdekı hatunlar kılo alıyo dıye
hadı len dedık bütçe pintisi:)

ben sattım içerdekilere paketin gerisi sus sus duymamış olayım ne canın çekecek boşver öyle şeyleri :)

bence müdürünüzün pintiliği yararına olmuş :)))

:)) yaw benim anacağızım bir oğlan yetiştirmiş (abim :) süper yapısı var gel gör ki anama kızmıyor değilim normal olması gereken bu olsa da dokunmuyor değil??? yoksa bende mi o eski tarz analardan olacam yaaa :KK53:

ben sorgulamam güzelim benim insülin direncim var diyetisyenle beraber yatıp kalktığım zamanlarda bile (arkadaşımdı:) bana ayda 4 kg verdirebildi artık bir tatlı olunca yemekte nolur bir çatal al diyordu :)))))))))))

bende de var.. yaptığım diyeti görseniz gözleriniz yaşarırdı (şimdiki gibi yemiodum çokk daha az).. haftada 400 gr verince seviniodum...

kızlar ben haliyle çok keyifli deilim.. yapanın yanına kar kalıo.. üstelik bu tarz hareketler çoğaldı.. öle kötü hissediom yani kendimi.. onuru kırılmış gibiyim..

evet yaa neslıcann sımdı tatılın tadını cıkarıyodur valla hava süperdir ordada:)
esra ben bu arada yewrumm:)tabi edamızda var isimler yakın baya :)
tatılde aşk tazeleme olmuyo sankı yaa,bız balayında bıle mıllet mum ısıgında kırmızı sarap içip yemeklerını yerken bakışa bakışa
biz tabaklara gömülüp afedersınız okkuz gibi yidik:)

eda benim tatlımcım içine doğdu sanırsam bende kısmetse yarın yola çıkacağım cuma otelde olacağız cmrt evlilik yıldönümümüz aslında gitmeyecektik babamın vefatı dolayısıyla ama biraz kafamı dağıtmam lazım diye düşündük :26:

biz tatilde çok eğleniyoruz çünkü benim kocam sabahın köründe kalkıp denize gidiyor benide sürüye sürüye ben sabahın köründe kalkmanın tüm sinirini yansıtıyorum sonra geliyoruz öğle yemeği yiyip eşim yatıyor ben tam güneşlenme vaktidir diye şezlonga koşuyorum eşimde uyuyor yada elinde çayı kahvesi tavlası dolanır etraflarda ama kesin uyurda sonra akşam ben sabahın köründe kalkıp bütün gün yandığım için gece uyuma vaktidir derim o beni yine sürüye sürüye bar disko dolaştırır ordaki hatunları görüp zaten stres olmuş ben daha bir köpürürüm ben memnuniyetsiz yüzü gülmeyen bir günü bitiririm eşimde neden böyle yaptın anlayamıyorum diye söylene söylene oturur :)))))))

sonuç nedir evimiz evimiz diye koşa koşa döneriz :))))))[/QUOTE]

senın eşin kıskanc ve arıza bı tıp degıl eda anladıgım kadarıyla,o uyuyacakta ben şezlonga koşacam valla olay çıkarır:)
oda bensız bı yere adım atmaz gerçi,bide bar dısko gezmeyız bız hıc ya havuz başı gıygıy canlı muzık ya oda ya balkon:)
hem ben cok hoslanmam bar ortamından,hemde o benı oyle bı ortama sokmaya cesaret edemıyo heralde bu kesın kendını atar ortalara falan dıye heralde:)bizimki tam bir yengeç sen bılırsın detayını yazmıycam:)

kızlar bugün noldu..

öğle aramda alışveriş için çıktım.. otobüse binip.. neyse dönerken markete uğradım.. adamın teki dibime girdi.. çekilir msnz dedim.. aslında kendim kaçtım yoksa üstüme çıkacaktı.. bi muz aldım ödeyip çıkıyordum.. adam kasaya geldi.. çekilebilir msnz demiceksin müsaade eder msnz diceksin dedi.. bi kaç şey daha dedi.. siz burnumun dibine girdiniz bana kibarlık mı öğretiyorsunuz erkeksiniz bi bayanın burnunun dibine girilmez bilmiyo msnz dedi.. s.tir git dedi.. sinirim tepeme çıktı.. kasadaki kasiyer çocuk bıyık altından güldü.. kapıdan çıkacakken geri döndüm.. siz kimsiniz küfür ediyosunuz özür dileyin dedim... elini kolunu salladı üstüme yürüdü s.tir git dedi... çıktım dışarı.. etrafta bi sürü kafe, bi dolu insan.. dedim bu adam böle böle yaptı.. üç dört kişi içeri girdi.. karşıda karakol var.. baktım polis çağırmışlar.. adam hala küfrediyo... dedim ben öğle aramdayım.. ifade veremem dönmek zorundayım.. özür diletin yeter dedim.. bi odaya aldılar adam, ben, polis.. bi baktım sanki adam mağdur ben suçluyum.. polisin tavrı öle.. adama söz verio.. adam elini kolunu bana sallıo.. saçma sapan laflar.. s.tir git dedim dio habire.. tekrar dedim benim ifade verecek vaktim yok şu an öğle aramdayım dönmem lazım özür diletebilirseniz diletin ya da ben gideyim dedim.. polis dedi o benim görevim değil.. bana bir geldiler... dedim ben erkek olsam sen bana küfredemezdin korkardın.. hem taciz ettin hem küfrettin.. bu erkeklikse senin de ananı, karını s.ksinler o zaman dedim.. adam başladı bağrınmaya şikayetçiyimmm diye.. bi elimde çanta bi elimde yeşillikler.. ben dedim işe dönmek zorundayım.. polis sarıldı bileğime beni çekiyor içeriye.. nevrim döndü.. elimdeki yeşillikleri attm yere.. bi yandan bileğimi kurtarmaya çalışıom bi yandan çıkmaya çalışıom kapıdan.. nası gözüm karardı.. bi yandan kendimi kurtaracam die polisi ittirip tekmeliyom.. bi yandan bağrınıyorum.. polis bağırıyor şikayetçiyim senden die içeriye odaya çekmeye çalışıyor.. karakolun kapısının orda bağrındım durdum.. milletin tepkisinden çekindikleri için kapıdan atabildim kendimi... baktım bütün mahalle dönmüş karakola bakıyor.. aha dedim işte karakolunuz.. taciz edilen, küfredilen benim.. işte maruz kaldığım hareket...

allah allah daha neler ne günlere kaldık yaaa,
terbıyesız adam nasıl bı cüretle gündüz vaktı ortalık yerde hemde durup duruken boyle bı kufur eder??
hadı onu gectim polıs neden ona söz verıyoda sana bu sekılde muamele yapıyo
cokmu sessız kaldın ılk odaya geçtiğinizde yada cokmu sinirliydin??
aslında bu tarz konularda genelde bayanların yanında olurlar dıye düşünüyorum hanı taciz,şiddet,küfür vs. ..gibi..
neyse gecmıs olsun canım boşu boşuna saçma sapan bı olaydan başın agrımış..
hiç muhattap olmayıp üstüne alınmasaydın
it ürür kervan yürür demişler..
ben sattım içerdekilere paketin gerisi sus sus duymamış olayım ne canın çekecek boşver öyle şeyleri :)

bence müdürünüzün pintiliği yararına olmuş :)))

:)) yaw benim anacağızım bir oğlan yetiştirmiş (abim :) süper yapısı var gel gör ki anama kızmıyor değilim normal olması gereken bu olsa da dokunmuyor değil??? yoksa bende mi o eski tarz analardan olacam yaaa :KK53:

:)sende disiplinli olursun o ışıgı aldım senden:)
ama otorıten bi gözyaşıyla gelıp bı yanagını okşamasıyla darmaduman olabılrı edacan:)duygusallık olur bızde..
benım abılerımde özellıkle bitanesı melektır kızın agzının içine düşüyo ben mutlu oluyrum ne güzel aferın abıme dıye ama bazen an oluyokı kocam benı delı etmıs oluyo bı ona bakıyorum bı abıme bakıyorum isyan ediyorummm
anneme degılde abıme kıl oluyorum ben azcık erkek ol masaya yumruk vur:)

öle olmuyo işte cnm.. başına gelirse ki gelmesin anlarsın..

erkekler erkekleri tutuyor

ayrıca vaktim olsa kalır ifade verir şikayette bulunurdum..
ama işyerine ben karakoldayım diyemedim..[

evt çok sinirliydim sinirli olmam da normal
kimse bişeye karışmıyor anca atıp tutuyor

ayrıca o polis sanki ben değil adam mağdurmuş gibi davranıyordu

anca biber gazı sıksınlar

tek kendi karıları anaları bacıları değerli.. sanki kalan herkes o.pu afedersiniz.. yani erkek aklıyla..

neyse çıkıyorum ben.
bu sinirle yediğimi içtiğimi yazamıom

sen de gardencım sinirlenince ltf yemek yeme.. öle elma diyetifalan da yapma.. ben sinirlenince koşarım mesela.. kan ter içinde kalınca rahatlıyor insan.. kimseye de zarar vermemiş oluyor.. ne kendine ne sevdiklerine.. hem rahatlıyor hem de sıkılaşıyor, gençleşyor, fit oluyor.. deneyebilirsin.. durmak yok yola devam... olumsuz şeyler düşünmüyoruz..

öpüom kızlar
:KK14:

kızlar bugün noldu..

amanın güzelim geçmiş olsun neler gelmiş başına ya... malesef öyle ayrıca seni savunması için polise hiç güvenme şimdi laf söylemek istemem ama yeni giren genç polislere puanıyla filan sözüm yokta eski girmiş kara cahil torpilli olanlar insanlıktan çıkarıyorlar. bende çok olay yaşadım hırsımdan sabah gidip birde şube müdürüne şikayet ettim. odasına sinirle dalmasaydım beni oraya da almazlardı. onlara sert konuşmak lazımmış. böyle girişte adamdan sayıp yer sormamak lazım. kusura bakmasınlar da bazıları kendini ne sanıyor tahmin bile edemezsin.

bir keresinde tatilde odamıza hırsız girdi şikayet ettim karakol ama jandarma bakıyordu bir saçma tavırlar ciddi bir olay olmasına rağmen bir umursamamalar birazda şanslıydım bölge komutanı teftişe gelmişti komutan o bu kim varsa odasına dalıp şikayet ettim en son bölge komutanına söyledim parmak izi aldırmayı başardım otelin önüne polis aracının durması bile otelin imajını zedelemeye yetti. ilk ifademi alan gerizekalı bölge komutanının önünde eline ne geçti dedi. senin nasıl biri olduğun bu olayda görüldü dedim 2 kez daha böyle bir olayda kalırsan adın çıkar insanlara insan gibi davranmayı öğrenirsin dedim gerçi bu laflardan sonra bölge komutanıda bana kızdı ama çok doldum siz bizi savunmayacaksanız neden burdasınız işinizin ne olduğunu öğrenin ben bu işin peşini bırakmam diye baya olay çıkardım olayı anlatmayacağım çok uzun ama orda herkesin odasına dalıp öğrendiğim kadarıyla hırsızlığa komutanlardan bazıları göz göre göre ses çıkarmıyormuş en azından bunları bölge komutanına söyledim onlardanmıydı oda bilmiyorum ama 1 günde oteli ilçeyi karakolu ayağa kaldırdım :KK70:

haaa sonrasında gelip mail attığım şikayet ettiğim siteler filan cabası... param elime geçti mi hayır ama hırsım geçti sanırsam :KK70:

resmen güney istila altında,
ayar oldum ben orda geçen yaz 2 kez gittik tatıle üstsüzler falan valla ayagımla kum fırlatasım geldı hepsıne
bide fazla canayakınlar
bi dansöz gelıp benım kocamı göbek atmaya kaldırdı
edepsızzz
hemde benım yanımda:)

evet plajlar çok kötü... eşim çocuk delisi orda hangi çocuğu bulsa denizde yüzdürüyor oynuyor sonra bir bakıyor taş bir hatun (neresinden çıktıysa çocuk) gelip eşimden çocuğu almaya çalışırken hemen muhabbete giriyor hay diyorum ağız tadıyla güneşlenemeyecem hemen atlıyorum tabi kocacımın yanına o yüzden plajlar biraz huzursuzluk vermiyor değil :))

yanında kadın olması onlar için mühim değil. ayrıca çok tuhaflar yanlarında kocaları olsada konuşuyorlar genelde yaşlı bir para babası yatıyor yanında ama :)))

merhaba kızlar..birkaç gündür rahatsızdım.nete giremedim.maşallah ne yazmışsınız..oku oku bitmedi:))

günaydın kızlar...

yine faranjitten kırılıyorum öksürüyorum nefret ediyorum faranjitten ya antalya deli gibi sıcak resmen hamam gibi bende hastayım terliyorum sabah 8 de üstümü giyindim beni geç aldılar 9.30 da tam 3 kez kıyafet değiştim terden :KK43:

bugün de deneme üretimi yapcaz gelmez zorunda kaldım püfff varya öksürmekten tıksırmaktan üretime bile çağırmıyorlar pc başında kaldım :KK43:

önceki gün akşam bir kadın doğumcuya gideyim dedim sonunda eşim o testleri yaptırdı yaptırmasa antepten dönmem diye tehdit ettim :) neyse onun doktoru herşey normal demiş bende bari ben gideyim sorun bende diye çarş akşamı gittim. doktora onun sonuçları gösterdim sorun var doktoru nasıl bakmış başka birine gösterin tedavi görmeli dedi. eh az da olsa sevindim :) birde hastaneye gitmişken acile gittim faranjit için penisilin yaptılar antibiotik verdi.:KK43:

dün nerdeydim dünde antepte kilo aldım bunu değiştirmem lazım diye kavitasyona başladım. 2 cm incelme oldu karın basen falan filan toplam 9 cm inşallah daha da incelirim.

içerden sesler geliyor ben bir üretime bakayım hastayım diye yatıyorum sanmasınlar geliyorum kızlarr...

hadi gözün aydın edacım..sabreden derviş tahlil sonucunu görmüş:))bundan sonrası da seni zorlar ama inşallah eşin kolayca tedavi olmayı kabul eder ..

Arkadaslar ve sayın kaptancigim
Suan hastahaneden bağlanıyorum
Bi kac gündür giremiyorum mazeretimi sunayım; polip çıktı onu aldılar hastanede yattım kilomu bilmiyorum vücudum cok sis izinli mı yazılırım yoksa kilosu sabit mı denir bilmiyorum
Bu bebek mevzusu beni cok gerdi artık bitsin bu sıkıntı bana dua edin Allah bütün bebek isteyenlere acilen ve acilen mubarek günler hürmetine yardım etsin dualarını kabul etsin :KK43:

ahh elif..geçmiş olsun canım..ne diyelim Allah yardımcın olsun.en kısa zamanda duanı kabul etsin inşallah......

kızlar bugün noldu..

inanılmaz bi durum..çok geçmiş olsun canım..bela heryerde hazır malesef..

X