Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

zor zamanlara denk gelmiş tatlım ondan da olabilir normal yani... çabuk bile farketmişsin.. daha çooooook gençsin... hiç derdetme yine dönersin eski günlerdeki haline... ben seni tebrik ediyorum aksine

saolasn canım ya hep birlikte zayıflıcaz inşallah.. :)

Kizlar masallah sayfalar ilelerlemis hanginize cevap vericegimi sasirdim valla

Canim Allah sabir versin mekani cennet olsun abiciginin Rabbim o yavruya saglik sihhatli bi ömür versin insallah

Cigdemcim bu noodle çok kalorili diye hatırlıyorum acaba senin ki farklı mı?
:26:

elifcim benim yedigim porsiyondan 1 kücük tas çikiyor, bana yetiyor ve 290 kalori. ama yinede hergün yemiyorum karbonhidrat diye

neslim burdaki cogu seye güvenemiyoruz ondan ben yagini yemiyorum ama orda sorun olcagini sanmam yani insallah :26:
ama yinede ekleme yagini bosver ekstradan yaga gerek yok

tamam simdiki yolladigina bakicam canim birazdan haber veririrm sana

İSİM:seher
RUMUZ:crystallife
MEMLEKET:eskişehir
MEDENİ HALİ:evli
ÇOCUK: yok
MESLEK:bilgisayar programcısı
:)

meslektasmisiz

--

İSİM:cigdem
RUMUZ:tatlikedi
MEMLEKET: dogma/büyüme: Istanbul / Fransa'da yasiyor
MEDENİ HALİ:evli
ÇOCUK: yok
MESLEK: bilgisayar programcisi

--

bu öglen is arkadaslarimla restorana gittik yemeklerinden yiyemedim 6 küçük haslanmis patates yedim yogurt ve hardalla birlikte :26: içim rahat degil 2 gündür güzel beslenmiyorum

Canım Allah sabır versin , mekanı cennet olsun ..zor bir durum ..Güzel olmasaydı ölür müydü peygamber ...sözü aklıma geldi ..dualarınla ona en güzel hediyeyi yolluyorsun zaten ,Rabbim hepimize sağlıklı bir ömür ve herşeyin hayırlısını nasip etsin ..

İsim : Derya
Rumuz : tgdg
Memleket : Trabzon
Medeni Hali : evli
Çocuk : 2
Meslek : öğretmen

merhaba arkadaşlar ben 4. takımdan geliyorum. Dün yediğim cıssslar yüzünden kendime bu cezayı verdim. Size kolay kilo vermeler

ben moralim bozulunca yemeklere saldıracak kadar iradesiz bir kadınım. Dün moralim bozuk olduğu için çook fazla yasak yemek yedim. Bu şekilde devam edersem hayatımın sonuna kadar şişko olacağım. Çok pişmanım. Önce kendi bedenimden sonra sizden ve tüm cuma zayıflama yarışması üyelerinden özür diliyorum.

kızlar aranızda araba kullanan varmı bilmiyorum ama iki gündür araba sürmeyi öğreniyorum.normal vitesli arabayı süremedim diye eşim otomatik vites aldı ama araba sürmek zor işmiş

Özlem ben kullanıyorum , ünv ehliyet aldım ..biraz ara verdim ..sonra eşimle alıştırma yapıyorduk ,çok çabuk kızıyor , hata yapmayacaksın ,,telaşlanınca daha çok hata yapıyor insan .baktım olmuyor arabayı otomatik vites aldık , ben de rahat rahat kullanıyorum ,pratik yaptıkça daha çabuk öğreniyorsun .ama çok dikkatli olmak gerekiyor ..
tek başıma caddeye ilk çıktım , eve geldim başım ağrımış ve direksiyonu o kadar sıkı tutmuşum ki ellerim kasılmış ...

kızlar az öne edayla konuştuk,toparlandık biraz dedi,evde laptop açamadığı için yazamamış

Eda arkadaşımızın da başı sağolsun ,Allah sabır versin .ben babamı çok küçükken kaybettim , babasız büyümek çok zor ,Allah razı olsun annem çok fedakarlık yaptı ..Rabbim ona sağlık versin ..

ben de moralim bozuk olunca bol bol yiyorum ...bugün bir kitap okuyordum , kendinize hedefler belirleyin diyor , yapılabilir olsun .
şimdi ilk hedefim 31 mayıs 68 kg
14 haziran 66 kg haftada 1 kilo başlangıç olsun , inş başarırım ,sizinle konuşunca daha bir gayretli oluyor insan , hem takım ve sorumluluk bilinci de var ..

tuz ve beyaz ekmek ,gereksiz karbonhidrat alımı bize kalori olarak geri dönüyor ..en güzeli 1 dilim çavdar veya kepek ekm ..benim gittiğim diyetisyen de ekm veriyor ..yoksa kilo veremezsin diyordu..

arkadaşlar ben çıkıyorum , okuldan arkadaşlarla sinemaya gideceğiz ..akşam tekrar uğrarım ,,yürüyerek gideceğim ..böylece 45 dk yürümüş olurum ,,okuldan gelirkende hızlı yürüdüm ..

Kızlar Selam..

Geçen yıl 126,3 kg ile başladığım diyet maceramda bu hafta 105 li rakamları gördüm. T_N nin daveti üzerine grubunuzda yer almak ve sizlerle macerama devam etmek istiyorum :))

Yaş 32 olunca metabolizma da yavaşlayınca destek şart :)

ulaşılabilir ve kısa vadeli hedefler en iyisi deryacım,o yüzden artık ben kendime haftalık makul hedefler koyuyorum

ekmek konusundada diyetisyenim banada ilk zamanlar günde 6 dilim vermişti,ben şok tabiiyide ben bu kadar yiyemem dediğindede ekmek yemediğin için başka şeylere saldırıyosun demişti,ekmeği tamamen kesmek doğru değil zaten,dediğin gibi,tam buğday yada çavdar ekmeği en iyisi,ben kepek ekmeği çok önermiyorum malum kansızlık yapıyo

hoşgeldin tatlım

kendini biraz tanıtırmısın,ben neslihan,aralıkta 32 olucam,evliyim,çorumdan katılıyorum yarışmaya

bu arada takımımızda 2 haftalık deneme sürecin var,bol katılım,hergün menü paylaşımı,cuma 1 e kadarda kilo bildirimi gibi kurallarımız var

azmin ve iraden bol olsun canım

Aslında su çok önemli ,kendini zorlayıp içmeye çalış canım ..ben Derya , yeni başladım ..inş birlikte başarılı oluruz..

deryacım bende tuba memnun oldum.su içmek bana kocaman bır eziyet zorluyorum ama amaaa :26:

kızlar aranızda araba kullanan varmı bilmiyorum ama iki gündür araba sürmeyi öğreniyorum.normal vitesli arabayı süremedim diye eşim otomatik vites aldı ama araba sürmek zor işmiş

canım ben kullanıyorum 1 yıldır bence cok zevkli birşey hobi gibi bişe benim arabam düz vites otomotik kullanmayı sevmiyorum,araba sürmeyi öğrenene basılan kornoları yapılan selektörleri görmemezlikten gel çok daha kolay ğrenirsin şahsen ben öyle yapmıştım,0 telaş anlıyacağın

ben bugün pek aktif olamadım ama akşama bomba diyet listemle dönüş yapıcam.bekleyin beni

Neslihan cım benim adım da Deniz. İstanbuldayım. Bekarım ve çalışıyorum.
Kendimi bildim bileli kiloluyum. Çok çaba verdim çok kilo verdim ama hep geri aldım :)
Sibel Can 1 ben 2 yani :)))

Artık verilen kilolar geri alınmayacak umarım. Dukan vs yapıyordum ama artık kendi düzenimi kendim kuracağım ve 15 eylüle kadar minimum 15 kg daha verip 90 ları görmek ardından da 75 lerde duraklamak istiyorum :))

Hayırlısı diyorumm...

Bi abla daha gelmis aramiza, Derya ablacim (abla deme dersen demem sen karar ver :) ) hosgeldin dedim mi bilmiyorum sana :26:
çok fazla kilon yokmus hedefine, insallah verirsin saglikla hepimizde tabii

shilem arkadasim hosgeldin

kalabaliklastik baya insallah bu motivasyon olur hepimize

--

özlem bende araba kullaniyorum canim, ama ben normal vites kullaniyorum, otomatik vites tembel isi geliyor bana.. bide ben cok asiri seviyorum kullanmayi belkide ondan normal vitesi daha cok seviyorum

--

canim sıkılıyor ya calisasim yok

denizcimşu söylediklerin inan bana hiç yabancı değilbende yıllardır al ver al ver metabolizmamı iyice bozdum,sürekli diyetteyim,5-6 ayda veriyorum sonra hopp verdiklerimi hızla geri alıyorum,hep aynı kısır döngü yani

bende geçen sene dukan yaptım 11 kg verdim,bıraktım 18 kg aldımeylülde 88 kg ile diyetisyen kontrolünde tekrar başladım yaklaşık 14 kg verdim,ama 2 aydır biraz duraksadı,spora başladım,ne yapalım acelem yok az gitsin kalıcı gitsin

seninde ilk hedefin 2 li rakamlara inmek olsun ,sonrasında inş.geriside gelicektir,ben kg nu 105 ve hedefini de 75 kg olarak not alııyorum canım

dukanla 12 kg verdim eylül ve kasım aylarında. sora şubata kadar aldım verdim. diyetisyene başladığımda 13 kg vermiş durumdaydım. yaklaşık 7 kg da diyetisyenle verdim. ama o duraklama dönemi beni de çok sıktı ve diyetisyeni de bıraktım. artık rejim spor ve düzenli bir hayatla kendim vermek istiyorum kimseye hesap vermeden :)

Bu arada ; Canımcım istersen kilomu cuma günü not al çünkü solaryum faciası yaşadım ve sırtım popom her yerim yanık deli gibi ödem var:) 106 da olabilirim şu an :)

Bir de hemen bir sorum var. kendime bir gösterge hazırladım. şu profilin altındaki kg göstergelerinden ama bunu profilimde nasıl her mesajımın altında gözükmesini sağlıycağımı bilemedim :)

Aradım bakındım bulamadım acil yardım please:)))

hoşgeldin shilem :) inşallah kilolarımızdan kurtuluruz.. insan inandıktan sonra veremeyeceği kilo yoktur diye düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…