Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın takımımın fıstık hatunları:KK3::KK3:

işlerimi bitirdim ohhh rahatım artık:KK51::KK51:

geçmişi okumayı özlemişim valla:KK1::KK1:tek tek alıntı yapmadım,aklımda kalanları söyleyim:26:

çiğdoşummm:KK16::KK16:yaa bende sana noddle diyecektim tam,yaa bende mi sorun var acaba,hani şu bardakta olan varya pazar dedim bi yapayım,içine sosunu yağını döktüm(tavuk ve köri soslu) suyunu koydum biraz bekledim,önce kokusu biraz garip geldi ama tadı ondanda garipti,öğğğykkk çok kötüydü yaa:KK53::KK53: yiyemedim,çöpe gitti,en iyisi diğerlerini kendim yaptığım sosla tüketmek:KK34::KK34:sen nasıl yiyosun yaa:26::26:

neslimm :KK16::KK16::KK16:
aaa hay Allah canim ya sevmedin demek :18:
ama söyle bi durum var simdi, paketin içinden 2 mini poset cikiyor birisi yag sanirim biriside toz baharatlar. Ben yagini hiç bi zaman dökmüyorum.
Sos baharattan koyuyorum bol suyla yiyorum makarna/çorba karisimi bisey oluyor :KK1: bide yagsiz dene bakalim... benim o yagi koymama sebebim güvenemiyorum içinde ne yagi olduguna, domuz yagi falan katmislardir diye yemiyorum...

aklimda kaldi valla izne gelince ilk isim arayip bulup bide orda yemek olcak :KK56:

dünki menümüde vereyim hemen:KK56::KK56:

sabah
aktivia kahvaltılık

ara
10 ad çiğ fındık

öğle
tavuk döner
ayran

ara
2 minik elma
2 keçiboynuzu

akşam
2 bardak ayran

3 litre su

30 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplamda :110 dakika :KK76::KK76:

menü süper spor süper kiz sen pazartesinden itibaren nasil böyle iradeli olabiliyorsun helal olsun valla masallah :nazar:

--
neslim aklima geldi gönderdigin çizelgeyi aldim canim ama nereye yaziyorsun sen kiloyu :KK53: ben öylesine deneme yaptim ama otomatik hesaplamadi :KK53: bende mi ariza acep :KK1::KK1:

slm canlarım nasılsınız gecmısı okudum tek tek , evet cumadan berı gıremedım çok yogun bir hafta cenazemiz vardı , eltim tasındı hastalar vardı , cocukların proje odevlerı derken gıremedım . ve 2 hafta yogun gecıcek boyle , kursumuzun sergısı olacak arada gırmeye calısıcam . kızlar 2 haftadır menu lıstesıde yapamıyorum bu gorevı ıcınızden bırı ustlenırse çok sevınırım :KK34:

edacım bu arada basın sağolsun , BABACININ MEKANI CENNET OLSUN İNŞALHHH ....

Kızlar beni kürtaja aldılar hastanedeyim yatıyorum dua edin parça aldılar :KK43:

elif canım gecmiş olsun...

bu arada birazdan anneciğime hediye almaya gidicem,henüz kafamda net bişey yok,bi kaç mağaza dolaşayım,umarım bulurum bişiler:KK34::KK34:

şimdiden öncelikle kendi annemin,sonrada başta gülnihal ablamın,ve takımımızın ,güzel anneleri özlem ve semanın anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum:KK16::KK16::KK16:

inş.Rabbim bu mucizevi duyguyu bebek isteyen bizlerede yaşatır:emir_bebek::emir_bebek:

hepinizi çokkk öpüyorum canlarım,az kalorili,kaçamaksız,bol hareketli bi haftasonu geçirelim inş.

pazartesi menü+su+spor paylaşımlarınıda herkesten istiyorum ona göreee:18::18:

tskr ederım neslim , bde tum annelerımızın gununu kutluyorum umarım senın gıbı anne adayı olmak ıçın çabalayan tum arkadaslarımın seneye anneler gununu de kutlarız :KK34::KK16::KK16::KK16::emir_bebek:

Günaydin kizlar hepinizede :KK16:

spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N110
2spirochet-
3fitsema-
4garden150
5fefilifa60
6tatlikedi50
7mutlu60
8mervishnaz30
9crystallife165
10tasan300

kaçirdigim yoktur umarim :26:

gunaydın cigdemcim benim bu hafta 3 saat yuruyuş ,40 dak da spor var, şu vileda sopasıyla olandan :KK34::KK8::KK8:

kizlarcim ben geldimmmmm saat 9 da evden ciktim simdi geldim hastahanelerden biktim dememek icin kendimi zor tutuyorum :KK43:
insulin hormonum 64 cikti kizlarrrrrrr :KK52::KK52:
tavan yapmisim insulin direncim demir aglar ile orulmus :KK14::KK14:
doktorum dedi ki olmaz sporsuz asla olmaz gunde 3 km degil 10 km yuruyeceksin yoksa sana ilac yazacagim dedi :18::18:
:KK45::KK45: bu ise bi son vermem lazim bi dur demem lazim hadi kizlar voltrani olusturalim olagan ustu hal ilani
mavi kooooddddddd :KK52::KK52::KK52:
bende de var sabredip aynı saatlerde yer, ara öğün yapar, tabağın yarısını yeşillik kalan yarımın yarısını karbonhidrat ve kalanı proteine ayırırsan, spor yaparsan, kilo verirsen geçebiliyor... bi de yağı kısmamanı öneririm.. mantık basit şeker emiliminin kana karışma hızını düşürmek.. bu yüzden basit şekerden uzak durmalısın.. beyaz şeker, meşrubat, tatlı en fenaları.. spor da şekeri hücre içine insülinsiz alıyor.. o yüzden o da önemli.. insülin direnci olanlar zor kilo veriyor.. en önemlisi moral bozmadan azimle sabretmek.. bi de aldığın kalori şak diye kesmemek ki vücut adapte olabilsin..

Arkadaşlar toplu olarak önce kendimi tanıtayım ..

ben Derya , 155 cm boy ve 70 kg ağırlığındayım ..öğretmenim , 38 yaşındayım , 2 oğlum var ..

irademe sahip olmak çok zor , şu an kafam çok karışık , nasıl bir beslenme düzeni yapayım ,

bazıları dukan , bazıları karatay yapıyor ..diyetisyene de gittim ve o da liste verdi , bir haftanın sonunda gittim yoktu , sonra tekrar yok ben de okuldan izin alıp gitmem zor oluyor diye daha gidemedim ..şimdi ne yapmalıyım karar veremiyorum ..benim için etkisini çabuk gösterecek ( ki motivasyonum artsın ) beni sonuç olarak mutlu edecek bir düzen kurmalıyım ..
sizin sayenizde günlük sporumu yapıp , diyet ve su ile birlikte inş istediğim sonucu alırım ..yağlar genellikle basen , kalça , göbek bölgesinde ...
geçen yıl spora gittim ve çok sıkılaştım , birden bırakınca kaslarım çok bıraktı kendini , kalçam ve göbeğim çok çıktı ..şimdi bakalım yürüyüşle halledebilecek miyim ...
bence hızlı sonuçtan ziyade adapte olabilmeye odaklan.. yani önce beslenmeni düzenle.. kalorileri yavaş yavaş kıs.. yoksa yine havlu atar üstüne kilo bile alabilirsin cnm.. yani açık yazdım die kızma ama vücudu alıştığı düzenden pat die koparmak alışkanlıkları değiştirmek olanaksız bence.. ama zaman verirsen tabi ki çıpçıtır oluverirsin sonra oğullarına bankıp aaa ablası mzınız derler sonra sana

Son düzenleme:
merhaba kızlar herkes iyidir umarım

şahsım adına hatay reyhanlıdaki saldırıyı, bunu düzenleyenleri, gerçekleri çarpıtanları ve saklayanları kınıyorum..

futbol terörünü de kınıyorum.. bi senedir takip ediyorum futbol ama son maçta yaşananlardan sonra bi de öldürülen gencecik delikanlıyı görünce artık futbol, taraftarlı denince inanın midem bulanıyor..

milletimizin başı sağolsun.........

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

slm canlarım nasılsınız gecmısı okudum tek tek , evet cumadan berı gıremedım çok yogun bir hafta cenazemiz vardı , eltim tasındı hastalar vardı , cocukların proje odevlerı derken gıremedım . ve 2 hafta yogun gecıcek boyle , kursumuzun sergısı olacak arada gırmeye calısıcam . kızlar 2 haftadır menu lıstesıde yapamıyorum bu gorevı ıcınızden bırı ustlenırse çok sevınırım :KK34:

tskr ederım neslim , bde tum annelerımızın gununu kutluyorum umarım senın gıbı anne adayı olmak ıçın çabalayan tum arkadaslarımın seneye anneler gununu de kutlarız :KK34::KK16::KK16::KK16::emir_bebek:

gunaydın cigdemcim benim bu hafta 3 saat yuruyuş ,40 dak da spor var, şu vileda sopasıyla olandan :KK34::KK8::KK8:

Canım Başınız sağolsun Rabbim sabır versin.. hastanız için acil şifalar diliyorum.. :KK43:

Edacım tanışamadık daha ama Rabbim babacığına Rahmeti ve merhametiyle muamele etsin Mekanı Cennet-i Ala olur inşallah... dualarımız sizlerle..

Semacım seninde anneler günün kutlu olsun.. Evlatlarınla nice mutlu anneler günlerine erişmeni nasip etsin Rabbim...

merhaba kızlar ...

bugün menüyü yazayım , spor yaparsam akşam yazacağım ..

sabah 1 brd ılık su ve 1 kayısı
peynir , yeşil zeytin , şekersiz çay ve 1 dilim kepek ekm

ara
1 kayısı ve 1 lt su

öğlen

1 kase mercimek çorba
yoğurt, sebze yemeği

ara
su ve 1 kayısı

akşam
1 kase çorba ve ıspanak ..yoğurt

gün içerisinde 2 lt suyu tamamlamaya çalışacağım ..

isimlerinizi not almaya çalışıyorum , cumaya kadar tartılmayacağım ...

bu hafta düzenli beslenmeye alışmam gerekiyor ve spor yapmalıyım ..şeytanın bacağını kırmam gerek ..:KK52:

aman şu k lakesi burakıyrm bu hafta normal yemeye çalışıcam:emir_bebek:

bugün protein günü yaptım umarım olmuştur:KK17:

normalde perşembeleri diye karar alınmıştı ama ben perşembe okulda olduğum için yapamayabilirm yapabilmeye de çalışırm:KK17:

9.00
1 haşlanmış yumurta
2 dilim pynir

11.00
1 bardak bitki çayı

13.30

3 kaşım yoğurt
2 dilim peynir

18.30

çevrilmiş tavuğun derisi hariç göğüs kısmından dikledim onu 3 kaşık:KK1:

3 kaşık da yoğrt

bugünlük bukadar..
yicek bişi bulamadım ben ya ama acıkmadımm

bi de yarım saat yürüdüm ısınma gibi oldu:KK51:
Merve'cim protein diyeti mı yapıyorsun?
evet Elifcim Rabbim tüm gidenlerimize bol bol Rahmet ihsan eylesin onlara merhameti ve şefkatiyle muamele etsin.. hiç kuşkum yok ki onlar yok olmadılar sadece başka bi aleme geçiş yaptılar.. aynı anne karnından dünyaya geldiğimiz gibi.. abiciğimi öyle çok özlüyorum ki anlatamam kolum kanadımdı sırdaşım arkadaşım beni en ufak bişeyden bile sakınandı.. Ama Rabbimin izniyleydi hepsi.. Abim gitti ama Rabbim hep yanımda inşallah hepimizin yanında...
Canim Abi'n kac yaşındaydı? Soruyorum ama kusura bakma neden oldu? Hastalık falan mı?

hosgeldin canim adim elif kandini tanittin mi bilmiyorum goremedim :26:
menun gayet guzel.. :KK9::KK9:

canım ben arzu.tanıtmıştım kendimi ama haftasonu pek giremedim düğünümüz var da.ben diyetisyene de gidiyorum.menümü o ayarlıyor..[/QUOTE]
Memnun oldum arzucum insaallah istediğin kiloya sağlıklı ve hizlica ulaşırsın :KK16: bizden ayrılma
ohh kizlar çok şükür iftarımı da yaptım..Rabbim olmayanlarada versin inşallah.. Nimeti şükür için isteyenlerden eylesin :)

akşam iftar menüm; (20:00)

1 kase mercimek çorba
bolca yeşil salata
1 kase de sarmısaklı yoğurt
4 kupada su içtim yemek sırasında (1 lt ) ekmek hiç yemedim

ara; (22:00)

yarım yeşil elma
2 kuru kayısı

çok mutluyum çok korkuyodum abartıp herşeyden yicem diye ama tuttum kendimi :)
harika bir menü çok güzel tebrik ederim :KK9:
Merhaba Elif , ben derya , öğretmenim , 38 yaşındayım , gündüz fazla yazamadım , arkadaşa gittik , ancak akşamleyin yazabiliyorum ..Rabbim inş gönlüne göre hayırlı bebişler verir sana da ...

Arkadaşlar toplu olarak önce kendimi tanıtayım ..

ben Derya , 155 cm boy ve 70 kg ağırlığındayım ..öğretmenim , 38 yaşındayım , 2 oğlum var ..

irademe sahip olmak çok zor , şu an kafam çok karışık , nasıl bir beslenme düzeni yapayım ,

bazıları dukan , bazıları karatay yapıyor ..diyetisyene de gittim ve o da liste verdi , bir haftanın sonunda gittim yoktu , sonra tekrar yok ben de okuldan izin alıp gitmem zor oluyor diye daha gidemedim ..şimdi ne yapmalıyım karar veremiyorum ..benim için etkisini çabuk gösterecek ( ki motivasyonum artsın ) beni sonuç olarak mutlu edecek bir düzen kurmalıyım ..
sizin sayenizde günlük sporumu yapıp , diyet ve su ile birlikte inş istediğim sonucu alırım ..yağlar genellikle basen , kalça , göbek bölgesinde ...
geçen yıl spora gittim ve çok sıkılaştım , birden bırakınca kaslarım çok bıraktı kendini , kalçam ve göbeğim çok çıktı ..şimdi bakalım yürüyüşle halledebilecek miyim ...
Hoşgeldin deryacim protein ağırlıklı beslenirsen kısa zamanda sonuc verir ama ben dükkanı tavsiye etmiyorum hiç hata kabul etmiyor :KK50:
Spor sebze+protein ve biz :13:
Bir de azim eklersen süper olur:KK16:

biz eskiden şöyle bişey yapmıştık.çok işe yaramıştı.........
İSİM:KK43:istemeyen vermeyebilir)
RUMUZ:
MEMLEKET:
MEDENİ HALİ:
ÇOCUK:
MESLEK:
İSİM:gülnihal
RUMUZ:hepbera
MEMLEKET:konya
MEDENİ HALİ:evli
ÇOCUK:1
MESLEK:laboratuvar teknisyeni
sanırım böyleydi...mesajı kopyalayıp kendimizi ekliyorduk.listenin son halinde herkes birbirini tanımış oldu..
yeni katılım çok..böyle yapabiliriz isterseniz..neslim?

Merve'cim protein diyeti mı yapıyorsun?

Canim Abi'n kac yaşındaydı? Soruyorum ama kusura bakma neden oldu? Hastalık falan mı?

estagfrullah canım ne kusuru.. abim 29 yaşında 5 bucuk yıllık evli ve bebeği olucaktı..aralığın 28inden beri bağcılar hastanesinde yoğunbakımdaydı mide katlama ameliyatı oldu. bağırsağını delmişler kana karışmış zehirlendi 3 bucuk ay uyuttular tam iyileşme aşamasında kalbi durmuş ihmal yüzünden nefes alamadığı için.. bebeğini hiç göremedi.. abim yogun bakımdayken bebeği dünyaya geldi.. 13 martta abimin kalbi tekrar durmuş ve birdaha dönmedi geri.. hasta değildi mide katlama ameliyatına girmeseydi sadece biraz kilosu vardı onun haricinde herşeyiyle harika bir insandı.. Rabbim mekanını cennet eylesin.. Benim kilo takıntım bu yüzden büyüdü.. herşey hayatta bir sebep herşey insan yarınını bilemiyor.. benim düğünümde ne kadar mutluyduk kuşagımı abim bağlamıştı abimin kolunda çıktım baba evinden... aaaaah gene başladı gözyaşlarım.. böyle canım hepsi bundan ibaret.. onu çok özlüyorum çokkkk hemde.... ona kavuşmak istiyorum bir an önce.. artık üzülmüyorum geçen zamana aksine çok seviniyorum ömrümden az daha gitti diye.. Rabbim hayatında ölümünde hayırlısını versin..

bugün fotoları yükleyince nasıl olsa bana söyleneceksiniz diyete başlamak zorunda kalıcam diye dün herşeyi yedim:KK56::KK36::KK9::KK9:
Ablaaaa ne zaman yukliceennnnn :KK53:

Günaydin kizlar hepinizede :KK16:

ben cigdem canim :)
sorma mervisim yaa benim pazartesilerim hep agir geciyor, haftasonundan cikinca istahim acik oluyor... dün azcik tatli krizine girdim bide isten cikinca.. (hep bu mutlunun yüzünden :KK1:) eve gitmedim baska bi yerde toplantim vardi giderkende arabada seker varmis az yumusak seker yedim, eve gidince roka salatasi yedim ama sonrada 1 special K cikolatasindan yedim. neyseki spor yapmistim dün kacirmamis gibi oldum :KK37:

esracim günaydin hatunum :KK54: sen elma diyetini detoks niyetine yapiyorsun sanirim :KK31: ben elmayla doymuyorum daha cok acikiyorum cok sevmeme ragmen :KK1::KK1:

bugün aksam yürü dengelersin canim :KK34:

dünkü menüm:

Sabah: 1 tas kellogs
Ara: 1 macaron (100 kaloriymis tanesi, sirkette arkadas yapmis kendimi yememek icin tuttum)
Öglen: 1 porsiyon japon noodle :-)1:) (Neslim sen sevdin mi bu arada sormadim hiç)
Ara: 2 elma + 4/5 yumusak seker :KK17:
Aksam: 2 hindi salamli roka salatasi + 1 special K.

Nerdeyse 2.5 lt su, çay, yesil çay...
50 dk spor.

spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N110
2spirochet-
3fitsema-
4garden150
5fefilifa60
6tatlikedi50
7mutlu60
8mervishnaz30
9crystallife165
10tasan300

kaçirdigim yoktur umarim :26:
Cigdemcim bu noodle çok kalorili diye hatırlıyorum acaba senin ki farklı mı?
:26:
günaydın takımımın fıstık hatunları:KK3::KK3:

işlerimi bitirdim ohhh rahatım artık:KK51::KK51:

geçmişi okumayı özlemişim valla:KK1::KK1:tek tek alıntı yapmadım,aklımda kalanları söyleyim:26:

elifimm maalesef haftaiçi gösterdiğim irademi haftasonu gösteremiyorum ama bu durumdanda sıkıldım,1 haftada verdiğimi 2 günde alıyorum,nasıl bi bünyedir anlamadım:KK53::KK53:

gülnihal ablam sende bi rahatlama var anladığım kadarıyla ama dışardaki insanlarında çok gazına gelme,sen ekle hele bi fotoları biz sana ablaaaa kendine gell diyelimm:KK1::KK1:

deryacımm maşallah sana,sanırım erken evlenmişsin,bak ben 32 olucam hala çoluk çombalak yok,ee 28 sinde evlenirsen olucağı bu:KK9::KK9:

mervecim inş.çiğdemle yaptığınız yarış seni gaza getirirde bu hafta eksileri görürsün:KK34::KK34:

arzuuu canım bende tam diyecektimki daha fazla katıl takıma diye ama düğün işleri varmış:KK23:bitince senide daha sık görmek istiyoruz:KK34::KK34:

tubacımm menünü sıfır suyla kapattığını görünce kısa süreli bi şok yaşadım:KK53::KK53:lütfen suyu ihmal etme,aksi halde kg veremezsin,hadi bunu geç herşeyden önemlisi sağlımğız için en az 2 litre su içmeliyiz,lütfen gözünün önüne her yere su koy,zamanla alışırsın zaten:KK34::KK34:

sehercim sanada kocaman alkış:KK9::KK9:iftarını gayet sağlıklı ve hafif yapmışsın:KK16::KK16:

mutlummm mutlummm günaydınnn:KK16::KK16:bi ce deyip kaçmışsın gülüm,gıcık patron tependemi yoksa:18::18:

esramm bebeğim spor yapamadınmı sennn:KK23::KK23:elmayada başlamamışın,başkente gidecem diye mi bütün bunlar:KK1::KK1:

özlemmm bu hafta sende sıkı rakipsin haa spordaa:KK23::KK23:

çiğdoşummm:KK16::KK16:yaa bende sana noddle diyecektim tam,yaa bende mi sorun var acaba,hani şu bardakta olan varya pazar dedim bi yapayım,içine sosunu yağını döktüm(tavuk ve köri soslu) suyunu koydum biraz bekledim,önce kokusu biraz garip geldi ama tadı ondanda garipti,öğğğykkk çok kötüydü yaa:KK53::KK53: yiyemedim,çöpe gitti,en iyisi diğerlerini kendim yaptığım sosla tüketmek:KK34::KK34:sen nasıl yiyosun yaa:26::26:

bu arada semayı göremedim cumadan beri:26::26:
Canim günaydın bende insulin direnci çıktı acaba sende de olabilir mı?
dünki menümüde vereyim hemen:KK56::KK56:

sabah
aktivia kahvaltılık

ara
10 ad çiğ fındık

öğle
tavuk döner
ayran

ara
2 minik elma
2 keçiboynuzu

akşam
2 bardak ayran

3 litre su

30 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplamda :110 dakika :KK76::KK76:

Proteine devam mı?
Bende başlıcam sanırım proteine :26:

bende de var sabredip aynı saatlerde yer, ara öğün yapar, tabağın yarısını yeşillik kalan yarımın yarısını karbonhidrat ve kalanı proteine ayırırsan, spor yaparsan, kilo verirsen geçebiliyor... bi de yağı kısmamanı öneririm.. mantık basit şeker emiliminin kana karışma hızını düşürmek.. bu yüzden basit şekerden uzak durmalısın.. beyaz şeker, meşrubat, tatlı en fenaları.. spor da şekeri hücre içine insülinsiz alıyor.. o yüzden o da önemli.. insülin direnci olanlar zor kilo veriyor.. en önemlisi moral bozmadan azimle sabretmek.. bi de aldığın kalori şak diye kesmemek ki vücut adapte olabilsin..

bence hızlı sonuçtan ziyade adapte olabilmeye odaklan.. yani önce beslenmeni düzenle.. kalorileri yavaş yavaş kıs.. yoksa yine havlu atar üstüne kilo bile alabilirsin cnm.. yani açık yazdım die kızma ama vücudu alıştığı düzenden pat die koparmak alışkanlıkları değiştirmek olanaksız bence.. ama zaman verirsen tabi ki çıpçıtır oluverirsin sonra oğullarına bankıp aaa ablası mzınız derler sonra sana
Evet sanırım spora ciddi olarak başlamam gerekecek :26:
merhaba kızlar ...

bugün menüyü yazayım , spor yaparsam akşam yazacağım ..

sabah 1 brd ılık su ve 1 kayısı
peynir , yeşil zeytin , şekersiz çay ve 1 dilim kepek ekm

ara
1 kayısı ve 1 lt su

öğlen

1 kase mercimek çorba
yoğurt, sebze yemeği

ara
su ve 1 kayısı

akşam
1 kase çorba ve ıspanak ..yoğurt

gün içerisinde 2 lt suyu tamamlamaya çalışacağım ..
Menü. Çok güzel Canim tebrik ediyorum :KK9:
isimlerinizi not almaya çalışıyorum , cumaya kadar tartılmayacağım ...

bu hafta düzenli beslenmeye alışmam gerekiyor ve spor yapmalıyım ..şeytanın bacağını kırmam gerek ..:KK52:

İSİM:Elif
RUMUZ:fefilifa
MEMLEKET:Sakarya/istanbulda yasıyorum
ÇOCUK:yok :KK14:
MESLEK:Grafikler

RUMUZ:olala
MEMLEKET:istanbul
ÇOCUK:yok
MESLEK:memur
sanırım böyleydi...mesajı kopyalayıp kendimizi ekliyorduk.listenin son halinde herkes birbirini tanımış oldu..

estagfrullah canım ne kusuru.. abim 29 yaşında 5 bucuk yıllık evli ve bebeği olucaktı..aralığın 28inden beri bağcılar hastanesinde yoğunbakımdaydı mide katlama ameliyatı oldu. bağırsağını delmişler kana karışmış zehirlendi 3 bucuk ay uyuttular tam iyileşme aşamasında kalbi durmuş ihmal yüzünden nefes alamadığı için.. bebeğini hiç göremedi.. abim yogun bakımdayken bebeği dünyaya geldi.. 13 martta abimin kalbi tekrar durmuş ve birdaha dönmedi geri.. hasta değildi mide katlama ameliyatına girmeseydi sadece biraz kilosu vardı onun haricinde herşeyiyle harika bir insandı.. Rabbim mekanını cennet eylesin.. Benim kilo takıntım bu yüzden büyüdü.. herşey hayatta bir sebep herşey insan yarınını bilemiyor.. benim düğünümde ne kadar mutluyduk kuşagımı abim bağlamıştı abimin kolunda çıktım baba evinden... aaaaah gene başladı gözyaşlarım.. böyle canım hepsi bundan ibaret.. onu çok özlüyorum çokkkk hemde.... ona kavuşmak istiyorum bir an önce.. artık üzülmüyorum geçen zamana aksine çok seviniyorum ömrümden az daha gitti diye.. Rabbim hayatında ölümünde hayırlısını versin..
başın sağolsun tatlım... abinin mekanı cennet olsun...

neslimm :KK16::KK16::KK16:
aaa hay Allah canim ya sevmedin demek :18:
ama söyle bi durum var simdi, paketin içinden 2 mini poset cikiyor birisi yag sanirim biriside toz baharatlar. Ben yagini hiç bi zaman dökmüyorum.
Sos baharattan koyuyorum bol suyla yiyorum makarna/çorba karisimi bisey oluyor :KK1: bide yagsiz dene bakalim... benim o yagi koymama sebebim güvenemiyorum içinde ne yagi olduguna, domuz yagi falan katmislardir diye yemiyorum...

aklimda kaldi valla izne gelince ilk isim arayip bulup bide orda yemek olcak :KK56:

menü süper spor süper kiz sen pazartesinden itibaren nasil böyle iradeli olabiliyorsun helal olsun valla masallah :nazar:

--
neslim aklima geldi gönderdigin çizelgeyi aldim canim ama nereye yaziyorsun sen kiloyu :KK53: ben öylesine deneme yaptim ama otomatik hesaplamadi :KK53: bende mi ariza acep :KK1::KK1:

domuz yağımı:KK53::KK53:hay allah yaa,bende ne bileyim ne yarsa koydum içine,ama bidakine suda hafif kaynatıp öyle yemeyi denicem,tabi unutmazsam:KK1::KK1:

evet çiğdemcim haftaiçi maşallahım var,işte olunca zaten hiç sorun yok,herşeyim düzenli,eğer o gün sporum varsa zaten akşamda yemiyorum bişey,sorun haftasonunda,buna bi çözüm bulmam lazım :KK34::KK34:

listeyide tekrar gönderdim canım,az önce bende baktım öncekinde sorun var:KK34::KK34:

semacım başınız saolsun canım,hastanız içinde geçmiş olsun:KK16::KK16:

ohh maşallah sporlarda yapılmış,inş.cumaya eksili bi bildirim gelir senden:KK34::KK34:
merhaba kızlar herkes iyidir umarım

şahsım adına hatay reyhanlıdaki saldırıyı, bunu düzenleyenleri, gerçekleri çarpıtanları ve saklayanları kınıyorum..

futbol terörünü de kınıyorum.. bi senedir takip ediyorum futbol ama son maçta yaşananlardan sonra bi de öldürülen gencecik delikanlıyı görünce artık futbol, taraftarlı denince inanın midem bulanıyor..

milletimizin başı sağolsun.........

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

offf içimizdeki tarifsiz yara:KK14::KK14:,söylediklerinin hepsine katılıyorum,tekrar başımız saolsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
RUMUZ:
MEMLEKET:
MEDENİ HALİ:
ÇOCUK:
MESLEK:

evet ablacım benim ilk geldiğim zamanlarda yapmıştık,yine yapalım,özellikle yani gelenler için iyi olucak:KK34::KK34:

canım yaa okurken benimde gözlerim doldu:KK14::KK14:,Rabbm sabır versin:KK16:
Ablaaaa ne zaman yukliceennnnn :KK53:

Cigdemcim bu noodle çok kalorili diye hatırlıyorum acaba senin ki farklı mı?
:26:

Canim günaydın bende insulin direnci çıktı acaba sende de olabilir mı?

Proteine devam mı?
Bende başlıcam sanırım proteine :26:

insülin direnci:KK53::KK53:şimdiye kadar çıkmadı hiç ama nasıl bakılıyo elifim buna:KK34:

proteine özellikle perşembe asılıcam canım,dün meyvemi falan yedim,sadece kaçamaklı bi pazarın ardından biraz hafif olsun diye böyle yaptım:KK34::KK34:

RUMUZ:eek:lala
MEMLEKET:istanbul
MESLEK:memur

İSİM: neslihan
RUMUZ: T_N
MEMLEKET: çorum
MEDENİ HALİ: evli
ÇOCUK: henüz yok :KK50:
MESLEK:muhasebe

Son düzenleme:

İnanamıyorum yaaa Allahım yaa hastahaneyi şikayet ettiniz mı?
Allah sabır versin size yaaa yengene de off ne zor birşey Allah mekanını cennet etsin insaallah :KK50:

Evet sanırım spora ciddi olarak başlamam gerekecek :26:

Menü. Çok güzel Canim tebrik ediyorum :KK9:

ÇOCUK:yok :KK14:
adaşız cnm :KK16:

bu arada önce yediklerini birazcık kısıp yürüyüşe başlayabilirsin cnm... diyet yaparken insan zaten aç kaldığından çabuk yoruluyor ben kalorileri çok kıstığımda yürüyüşle yetiniyordum yetiyordu da.. sonra miktarı daha da azaltırsın.. vücut o zaman daha kolay alışıyor yani benimki öyleydi

selammmm iki gündür pek giremedim dün temizlik yaptım bugünde kızımı dişçiye götürdüm yeni geldim

sabah;1 elma

ara;yok

öğle;6 tane ızgara köfte ve ayran 2 dilim ekmek

ara;kahve 2 parça bitter çikoşata

akşam;çorba ve salat

3 litre su ve yarımsaat yürüyüş

nesliii bu hafta spor birincisi benim

domuz yağımı:KK53::KK53:hay allah yaa,bende ne bileyim ne yarsa koydum içine,ama bidakine suda hafif kaynatıp öyle yemeyi denicem,tabi unutmazsam:KK1::KK1:

evet çiğdemcim haftaiçi maşallahım var,işte olunca zaten hiç sorun yok,herşeyim düzenli,eğer o gün sporum varsa zaten akşamda yemiyorum bişey,sorun haftasonunda,buna bi çözüm bulmam lazım :KK34::KK34:

listeyide tekrar gönderdim canım,az önce bende baktım öncekinde sorun var:KK34::KK34:

semacım başınız saolsun canım,hastanız içinde geçmiş olsun:KK16::KK16:

ohh maşallah sporlarda yapılmış,inş.cumaya eksili bi bildirim gelir senden:KK34::KK34:

offf içimizdeki tarifsiz yara:KK14::KK14:,söylediklerinin hepsine katılıyorum,tekrar başımız saolsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

evet ablacım benim ilk geldiğim zamanlarda yapmıştık,yine yapalım,özellikle yani gelenler için iyi olucak:KK34::KK34:

canım yaa okurken benimde gözlerim doldu:KK14::KK14:,Rabbm sabır versin:KK16:

insülin direnci:KK53::KK53:şimdiye kadar çıkmadı hiç ama nasıl bakılıyo elifim buna:KK34:

proteine özellikle perşembe asılıcam canım,dün meyvemi falan yedim,sadece kaçamaklı bi pazarın ardından biraz hafif olsun diye böyle yaptım:KK34::KK34:

İnsulin hormonuna baktır dedi bende olcturdum 64 çıktı sınır 24 :26:

X