Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ayy seher muhabbet ku$un varmis ne güzel :KK16:
eskiden bende 3 tane muhabbet yetistirdim hepside öldü malesef bi sekilde :KK25: sonuncusu 12 sene yasadi masallah...
simdi bi tane cennet papaganim var konusmaz dediler konusuyor çok tatli bisey yaa, es aldik ona simdi iki tane yumurtamiz var bakalim yavru vercek mi bize :KK31: su anda kayinvalidemlerde duruyor gittikçe görüyorum tamamen kopmus degilim :KK16:

serçelerde çok tatli oluyor ablacim ama baya yabani hiç sevdirmiyorlar kendini :KK1:

şimdi klavyede geziyo aşkım benim diye. ya varya o savunmasız minik arkadaşlarımıza işkence yapıp onlara kıyanlara öyle kızıyorum ki.. Allah'da onların karşılarına öyle acımasız insanlar çıkarsın..hal bu ki ; onlar sadece bi yudum su biraz yiyecek azıcıkda sevgi istiyolar ki dilleri yokki konuşup hallerini yeterince arz edebilsin.. :) ayyy ne güzel ya minik minik kuşlar çok sevimli :) bende düşündüm bademe eş almayı ama az daha büyüsün diye düşünüyorum :)

Son düzenleme:
menüm

sabah
5 siyah zeytin
50 gr peynir (1.5 kk)
domates
50 gr ekmek (bi tombik dilim)
3 bardak çay (top. 1.5 k.ş)
filtre kahve (2 k.ş)

öğle
bi kepçe (yarım kase) mercimek çorba
göbek-domates salata (yağ eklenmiş)
3 y.k bezelye
3 y.k pirinç pilavı
ufak kase cacık ( o da bi kepçe etmez sanırım)

ara
maden sodası
saat beş civarı bi yeşil elma yerim

akşam
çok bol yeşil salata(yağ eklenmiş)
iki kepçe peynirli makarna (ufak bi tabak yapıyor)
yemeyi düşünüyorum..

spor
sabah elimde kediyle veterinere gittik yol yarım saat sürmüştür en az.. ee kafes de ağırdı tabi..
akşam veterinerden alıcam taksiyle döneriz..

herkese sevgiler

sevsinler onu..bu sabah mutfağın balkon kapısını açmıştım.oğlumu uyandırmaya gidince içeriye küçük bir serçe girmiş..korkudan uçup duruyor..canım yaa..bir ara tezgaha kondu.yavaşça yaklaştım.hızlı hızlı nefes alıyor..korktun mu seeenn..çıkmayı bilemedin mi dedim..yan yan bakıyor.şirin:KK16:pencerenin yanına kondu.derken sanırım eşi geldi camın öbür tarafına..o ordan ötüyor.bu burdan..çok üzüldüm yaa..ateşe düşer diye kahvaltı hazırlayamadım.eşim çıkaracaktı naptı bilmiyorum.işe geldim..

40 yaşındayım canım.boy 157 cm..bir metreden az uzunum anlıyacağın:KK1:..55 olsam ne güzel olcak
o zaman millete bakma ver cnm.. ben de bir elli dokuzum zaten..

herkese ii akşamlar kızlar ben kaçıom

kizlarcim ben geldimmmmm saat 9 da evden ciktim simdi geldim hastahanelerden biktim dememek icin kendimi zor tutuyorum :KK43:
insulin hormonum 64 cikti kizlarrrrrrr :KK52::KK52:
tavan yapmisim insulin direncim demir aglar ile orulmus :KK14::KK14:
doktorum dedi ki olmaz sporsuz asla olmaz gunde 3 km degil 10 km yuruyeceksin yoksa sana ilac yazacagim dedi :18::18:
:KK45::KK45: bu ise bi son vermem lazim bi dur demem lazim hadi kizlar voltrani olusturalim olagan ustu hal ilani
mavi kooooddddddd :KK52::KK52::KK52:

toptan yazayı 3 günlük menümü:26:

cuma
8.30 1 bardak süt k flakes

16.00
1 dilim kıymalı
yarım dilim patetsli pide
1 bardak ayran

19.00
dayanamadım makarnanın tadına baktım 2 kaşık

21.00
1elma
:KK19::KK19::KK19: cık cık cık hic olmamis merve cok sagliksiz olmus tatlim ya evet cok az yemissin ama hic sebze yok afedersin tuvalete cikamazsin litfen dikkatt :KK20:
kızlar ya size bişey danışcam ben yarın inşallah oruca niyetlenmeyi düşünüyorum akşam yemeğinde sahurda falan ne tavsiye edersiniz? su spor falan nasıl ayarlasam?

bu arada bugünkü menüm;
sabah;
1 yumurta haşlanmış
3 zeytin
1 dilim çavdar ekm.
şekersiz çay

ara;
sade Türk kahvesi

2. ara;
çay ve fesleğenli mini kraker

akşam;
2 dilim çavdar ekm
yeşil salata
3 elma dilim fırında patates

2 lt su 1 kupa elma kabuğu çayı 70 dk spor +yürüyüş
şu an karnımı çok şiş hissediyorum vicdan azabı çekiyorum ya bişeyler fazla geldi sanırım :KK43:
patates miiiiiii :KK52::KK52::KK52: tatlim patates cısss yok patates haslanmis havuc bezelye pirinc beyaz ekmek yok cısssss :KK20:
gerisi guzel :KK16:
Günaydınlar kızlar:KK3: hayırlı haftalar hepimizee :KK34:

Yorgunum ya gene anlamadım bu haftasonu nasıl geçti :KK31:

o kadar konuştum konuştum ama haftasonu hiç dikkat etmedim desem yeridir :KK17::KK17:

cmt

sabah (9.00)
2dilim kızarmış ekmek
bol yeşillik domates biber ama zeytinyağlı
1-2 tane zeytin
1dilim light peynir
1yumurta
çay

ara (12.00)
yarım kurabiye (tadımlık)

akşamüstü (16.00)
yarımekmek köfte
1ayran

akşam (20.00)
meyve

yarım saat yürüyüş, 1lt su

pzr

sabah sınavım vardı kahvaltı edemedim apar topar çıktım maalesef

öğlen (13.00-14.00)
2-3dilim ekmek
bol domates salatalık
peynir
yumurta

akşam (19.00)
1 dilim pizza (ama marketlerde satılan küçük pizzaların 1 dilimi)

çay

meyve

yarım saat yürüyüş,1lt su

:KK52::KK52::KK52: neler goruyorummmmmm nelerrrrrrr kurabiyelerrrrr pizzalaaarrrrrr kofte ekmeklerrrrrrrrr:KK20::KK20:
olmaz yok yasak artik basiniza bekci olcam kimse beni kisitlamiyor bari ben sizi kisitliyim gozum uzerinizde yapilan her kacamagi gozunuze sokucam korkun bendennnnnnnnnnnn :KK47::KK47::KK47:
yasan cıssss :KK9::KK9:

günaydınlaarrr...

geçmiş olsun elifcim..sonraki sayfalarda okudum iyiyim demişsin çok şükür..

teşekkür ederim bidenem:KK16:seneye ben de senin anneler gününü kutlarım belki:KK34:
tesekkur ederim ablacim insaallah bunda da bi hayir vardir temizlemislerdir icimi :KK16::KK16:
kızlar 1. olmuşsunuz..tebrikler...bu takımdaki azmi seviyorum yaa:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bizde seni seviyoruzzzz kiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16:
1. olmamıza hepiniz gibi bende çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

Lütfen artık 1.limizi kimselere kaptırmayalım :KK34: Buarada neslihancım senide tebrik ediyorum 3. olmuşsun :KK16::KK16::KK16:

Elifcim geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur :KK34:

Geçmiş anneler gününüzde kutlu olsunnn hepicinizinn Rabbim isteyen herkesin hayırlısıyla kucaklarını doldursun inşallahh :KK16:

Gülnihal ablacım geçen farkettimde sen katılmıomusun kilo bildirimlerine fln :KK34:
gecti canim insaallah gecti tesekkur ederim :KK16:
geçmiş olsun cnm

valla cnm inş dediğin gibi olur

geçmiş olsun cnm

cnm arada bi daha sağlıklı ye sen de her öğün dört dörtlük olmasa da hiç yoktan iyidir

cnm kahvaltıyı biraz daha sağlam yapabilirsin az peynir falan ekleyerek

kızlar form biskuvilerin falan kalorisi cok iceriğinde bol sağlıksız yağ var ve besin değeri düşük yerine daha doyurucu sağlıklı alternatifler koyun derim

ne güzel allah nazardan saklasın

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun..
iradeni takdir ettim bi an önce uzaklaştır o pastayı evden cnm
bi de tüm gün aç kalmışın cnm :KK45:

hoşgeldin cnm

tesekkur ederim cnm :KK16:

Son düzenleme:
kizlarcim ben geldimmmmm saat 9 da evden ciktim simdi geldim hastahanelerden biktim dememek icin kendimi zor tutuyorum :KK43:
insulin hormonum 64 cikti kizlarrrrrrr :KK52::KK52:
tavan yapmisim insulin direncim demir aglar ile orulmus :KK14::KK14:
doktorum dedi ki olmaz sporsuz asla olmaz gunde 3 km degil 10 km yuruyeceksin yoksa sana ilac yazacagim dedi :18::18:
:KK45::KK45: bu ise bi son vermem lazim bi dur demem lazim hadi kizlar voltrani olusturalim olagan ustu hal ilani
mavi kooooddddddd :KK52::KK52::KK52:

Çook geçmiş olsun canım insallah sağlığına kavusursun bir an evvel..

hepinize günaydın fıstıklarımm:KK16::KK16:

bol hareketli güzel bi hafta olsun bizim için:KK34::KK34:

haftasonum maalesef çok iyi geçmedi,havanında kötü olması ruhumu iyice bunalttı,:KK50:evde tıkılıp kaldık,bi ara kocişle eşofmanları giyip yürüyüşe çıktık,onun dışında bol yemeli bi gündü,ama şunu anladım benim midem artık fazla yemeği kaldırmıyo,akşam yemeğini en son 6 da yememe rağmen başkada meyve dışında bişi yemedim ama midem çok fena oldu,sabaha kadarda uyuyamadım:KK53::KK53:

menülerimide yazayım da ceza verin bana

cumartesi
sabah
1 aktivia

ara
yabanmersini
badem

öğle
tavuk baget
salata,yoğurt

ara
1 elma
3 kayısı

akşam
konya mevlana pide(kıymalı kaşarlı):26::26:
çoban salata,ayran

ara
dondurma

3 litre su

pazar
sabah
2 dilim kızarmış ekmek
yumurta salatası
peynir,zeytin,salatalık,domates
sucuk,fındık ezmesi

ara
yarım kağıt helva
azcık dondurma

akşam
1 tabak spagetti
mantar sote,ayran

akşam
3 dilim ananas
dondurma

2 litre su
30 dakika yürüyüş
:KK20::KK20::KK20: nesliiiiiiimmmmmmm tatlimmmmmm seni de yakaladimmmm cısssss yasak dondurma haftada 1 pideler helvalaaarrrr yooookkkkkkk cisssss dukanpide yap cisssss :KK16::KK16:
günaydın kızlarrr :) bugün Allah'ın izniyle çok güzel bi gün olucak..enerji patlaması yaşıyorum önce temizlik yapıp sonra spor yapıp birazda Badem'le ilgilenicem.. :) bugün niyetliyim sahur menüm çok sadeydi şöyle ki ;

sahur ;

2dilim çavdar ekm.
1 domates 3 tane yeşil biber
5 zeytin
limonlu çay
500ml su içebildim karnım şişinca fazla içemedim..

sizce nasıl ? bide kızlar akşam iftar sırasında karnımı tıkabasa doyurmak yerine hafif ve az yemek istiyorum ne yapayım sizce yemek olarak ?
canim hosgeldim oncelikle adim elif.. menun guzel olmus corba salata veya sebze yemegi en iyisi olacaktir bende baslayacagim ins bugun abdest aldim :KK16: Allah kabul etsinnnn :KK16::KK16::KK16:
yeni katıldım canım bende hoşbulduk :) sende hoşgeldin.. Allah razı olsun canım yok artık akşamları pilav makarna gibi şeyler yememeye karar verdim yoksa acayip vicdan azabı çekiyorum :)
:KK9::KK9: yasak pilav yok bulgur pilavi 3 kasik kepekli makarna 3-4 kasik pirinc yasak cis :KK53::KK53: :KK9:

haftalık makul hedefler en iyisi bence canım:KK34::KK34:hem ulaşınca bi sonraki hafta içinde gaz olur
eğer isterseniz ben yine tablo yapabilirim,herkes bu haftaki hedefini söylerse:KK34::KK34:

ivettttt:KK52::KK52:ben 1.oldum sporda,esrada 2.oldu:63::63:

:KK9::KK9::KK9: gaza getiriyorsun beni nesliiiiimmmmmmmm :KK55::KK55::KK55:

:KK20::KK20::KK20:

canim hosgeldim oncelikle adim elif.. menun guzel olmus corba salata veya sebze yemegi en iyisi olacaktir bende baslayacagim ins bugun abdest aldim :KK16: Allah kabul etsinnnn :KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9: yasak pilav yok bulgur pilavi 3 kasik kepekli makarna 3-4 kasik pirinc yasak cis :KK53::KK53: :KK9:
:

memnun oldum elif :) ben seher.. çorbaya bayılırım ben ya her yemekten önce mutlaka 1 kase içerdim evlenmeden önce.. ama şimdi eşim sevmiyo diye canım çorba yapmakda istemio :KK43: Seninde Allah kabul etsin canım hiç acıkmadım bugün çok şükür ama bi halsizlik çöktü üstüme :S

yaa ben 1-2 fotoğraf ekleyeyim ama siz "abla çok kilolusun" deyin de diyete başlıyayım :KK53:çevremdekiler "sen hala diyet mi yapıyorsun" deyince vazgeçiyorum..off..bu gidişle 55 hayal galiba:KK31:
yükleeee :KK9::KK9:yükleeee :KK9::KK9:yükleeeee:KK9::KK9:
selammm kızlaarrr anca gelebıldım yahu kusura bakmayınnn malum pazartesi
çok okuyamadım geçmişi ama maşallah sayfalar dolmuş taşmış yeni gelenlerımız gayet aktıf,bikez daha hepsi hoşgeldii:)
çiğdemcimm hoşgeldın sendee valla özlettin kendını:)
hepınızı öpüyorum kızlar müşterimi yollayım dönerım tekrar
cuma 60
pazar 90dk yürüyüşlerım var:)
hosgeldinnnnn esraaaaaaaa nesliyle kapismaniza bende ortak olacagim görursunuz siz :63::63:
selam kızlar iş güç anca girebildim bu hafta sonu bende kaçırdım biraz ama telafi ettim bugün

dünkü menüm

sabah;bir kase nestif

öğle :iki simit ve yanında kahvaltılık
:KK35::KK35:
akşam:1.5lahmacun:26::26::KK53:

bugünkü menüm

sabah;1 elma

öğlen;çorba ve salata

akşam:yoğurtlu semiz otu salatası

3 litre su ve 3bardak yeşil çay

sporlarım

cuma cumartesi pazar ve pazartesi toplam 4 saat yürüyüş ve 1 saat jimnastik:KK9::KK9::KK52::KK52:
ozlemcim hosgeldin kuzuuuuu nasilsin ozlettin kendini :KK16::KK16:
lahmacun olmamis cisss o cissss :KK20:
canım ya aklım gidiyo ona bişey olucak diye eşimin hediyesi evliliğimizin 2. ayında hediye etti bebekti badem daha :) artık öyle bir alıştı ki aşkım bebeğim cicikuş eşşek sıpası koş koş çok şüküürr diyo :) 24 saat beraberiz omzumdan hiç inmiyo ders çalışırken kalemimi kemiriyo :KK70: oyle işte.. abim vefat etti mart da ilk haberini aldığımda omzumdaydı ağlarken neler neler yaptı görseniz.. yanaklarıma gagasını vuruyo öpücük atıyo ağlamıyım diye bi omzumdan öbürüne uçusup duruyo.. bin kere maşallah kuşuma :)
canim yaaaa basin sagolsun abi candir yaaa offf Rabbim sabir ihsan etsin mekanini cennet etsin insaallah
olum ikinci bir yasama acilan bir kapidir insaallah tekrar karsilasacaksiniz :)
bende babami kaybettim edada yeni kaybetti su mubarek gunlerde butun kayiplarimiz icin cenab–i haktan rahmet diliyorum..
Selam kızlar. Sabah. 1 dilim ekmek bol salatalık 1domates 1 dilim peynir çay. Arada 1 elma. Öğle 3 köfte bol salata. 2 dilim tam tahıllı ekmek Şuana kadar 2 lt su.bakalım şimdilik sorun yok..

hosgeldin canim adim elif kandini tanittin mi bilmiyorum goremedim :26:
menun gayet guzel.. :KK9::KK9:

Çook geçmiş olsun canım insallah sağlığına kavusursun bir an evvel..

tesekkur ederim cnm :KK16::KK16:

bu arada yeni gelen butun arkadaslar hosgelmisler lutfen kendilerini tanitirlar mi :KK16:
benim adim elif 28 yasindayim 7 yillik evliyim istanbulda yasiyor ve bebek istiyorum..

memnun oldum elif :) ben seher.. çorbaya bayılırım ben ya her yemekten önce mutlaka 1 kase içerdim evlenmeden önce.. ama şimdi eşim sevmiyo diye canım çorba yapmakda istemio :KK43: Seninde Allah kabul etsin canım hiç acıkmadım bugün çok şükür ama bi halsizlik çöktü üstüme :S

memnun oldum sehercim Allah guc kuvvet versin receb ayi Allahin ayi imis sevabi bol olacak ins :KK34::KK34:

menumu yazayim ve kacayim..

sabah
1 haslanmis yumurta
yarim domates ve salatalik
6-7 zeytin
1 dilim jambon
yarim dilim peynir
1 dilim kasar
2 dilim kepekli ekmek

ara 1 avuc findik ve badem

ogle

1 tabak kofteli corba
salata

aksam bilimiyorum :KK9:

2 litre su

simdi kosmaya gidiyorum 60 dk yururum sanirim :KK54: hepinizi optum yarim gorusuruz
kimsecikler kalmadi :KK3::KK3::KK3:

Günaydin hanimlar :KK16:

anne olanlar, anne olmaya aday olanlar, bütün hanimlarin anneler günü kutlu olsun, büyüklerimin ellerinden, yasitlarimin ve küçüklerimin yanaklarindan öperim :KK54:
cennet annelerimizin ayaklari altinda, Rabbim basimizdan eksik etmesin onlari :KK16::KK16::KK16:

Yettim gayri mervis bu hafta basliyoruz, takimin bisey diyecegini sanmiyorum sonucta biz birbirimizi gaza getirmek için yapiyoruz :KK16:
evet cumaya kadar en çok grami veren kazansin bakalim :KK23::KK23::KK23:

canimmm :KK16:

:KK54::KK54::KK54: bende geldim bende birinciligi yasamak istiyorum bende o mutlulukta burda olmak istiyorum yaaa :KK19:
lütfen bu haftada birinci olalim :KK1::KK1::KK1:

hepinizi tebrik ederim hanimlar harikasiniz :KK9::KK9::KK9::KK9:

---

Gelelim tatil özetime:

Kaçirmadigim gün yok :KK20:
her gün 2lt suyumu içtim
tasinmaydi, misafirdi falan derken bol kosturmacali günlerim oldu
bi tek dün evdeydik sabahtan aksama kadar pijamayla evde yayildim valla :KK53:

---

Bu sabah acayip gaza geldim bu hafta 63leri görcem yetti artik :KK52::KK52::KK52:
hadi mervis hodri meydan :KK1::KK1:

tamama kuzucum ben de yettim inşallah hepimiz için iyi olur:KK19::KK52:

aman şu k lakesi burakıyrm bu hafta normal yemeye çalışıcam:emir_bebek:

bugün protein günü yaptım umarım olmuştur:KK17:

normalde perşembeleri diye karar alınmıştı ama ben perşembe okulda olduğum için yapamayabilirm yapabilmeye de çalışırm:KK17:

9.00
1 haşlanmış yumurta
2 dilim pynir

11.00
1 bardak bitki çayı

13.30

3 kaşım yoğurt
2 dilim peynir

18.30

çevrilmiş tavuğun derisi hariç göğüs kısmından dikledim onu 3 kaşık:KK1:

3 kaşık da yoğrt

bugünlük bukadar..
yicek bişi bulamadım ben ya ama acıkmadımm

bi de yarım saat yürüdüm ısınma gibi oldu:KK51:

menumu yazayim ve kacayim..

sabah
1 haslanmis yumurta
yarim domates ve salatalik
6-7 zeytin
1 dilim jambon
yarim dilim peynir
1 dilim kasar
2 dilim kepekli ekmek

ara 1 avuc findik ve badem

ogle

1 tabak kofteli corba
salata

aksam bilimiyorum :KK9:

2 litre su

simdi kosmaya gidiyorum 60 dk yururum sanirim :KK54: hepinizi optum yarim gorusuruz
kimsecikler kalmadi :KK3::KK3::KK3:

bayılıyorum azimle koşanlara:KK9: ben de yapabilsem

X