Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tatlıkedicim nasıldı bugünün umarım iyi geçmiştir :KK16: cnm senin adın neydi biz tanışmadıkmıki adını hatırlayamadım yavaş yavaş:KK17: tatlıkedi diyrm komik hissettim bi an kendimi:KK1:

:KK9::KK9::KK9:eve geldim.özgürüm benim birkaç fotoğrafımı çek annem dedim.anne karnım aç dedi..ben bir bu çocuğu bir de bunun babasını tok görmedim arkadaş:KK37:yemek ısınsın diye tencereyi ateşe koydum.hadi beni çek dedim..aman bir çene..sen zaten zayıfsın..ne gerek var..yemek ne zaman hazır olur..vs..vs..koltuğa uzanmış beyim..ben karşısında..az yaklaş diyor..biraz sola diyor:KK9::KK9::KK9:gıcık sıpa:KK16:
yarın atarım artık.hafıza kartında bir sorun var.olmadı.yarın işyerinde şirketin bilgisayar elemanı var.ona attırırım..
görüşürük fıstıklar..

yükleeee :KK9::KK9:yükleeee :KK9::KK9:yükleeeee:KK9::KK9:

hosgeldinnnnn esraaaaaaaa nesliyle kapismaniza bende ortak olacagim görursunuz siz :63::63:

ozlemcim hosgeldin kuzuuuuu nasilsin ozlettin kendini :KK16::KK16:
lahmacun olmamis cisss o cissss :KK20:

canim yaaaa basin sagolsun abi candir yaaa offf Rabbim sabir ihsan etsin mekanini cennet etsin insaallah
olum ikinci bir yasama acilan bir kapidir insaallah tekrar karsilasacaksiniz :)
bende babami kaybettim edada yeni kaybetti su mubarek gunlerde butun kayiplarimiz icin cenab–i haktan rahmet diliyorum..

hosgeldin canim adim elif kandini tanittin mi bilmiyorum goremedim :26:
menun gayet guzel.. :KK9::KK9:

evet Elifcim Rabbim tüm gidenlerimize bol bol Rahmet ihsan eylesin onlara merhameti ve şefkatiyle muamele etsin.. hiç kuşkum yok ki onlar yok olmadılar sadece başka bi aleme geçiş yaptılar.. aynı anne karnından dünyaya geldiğimiz gibi.. abiciğimi öyle çok özlüyorum ki anlatamam kolum kanadımdı sırdaşım arkadaşım beni en ufak bişeyden bile sakınandı.. Ama Rabbimin izniyleydi hepsi.. Abim gitti ama Rabbim hep yanımda inşallah hepimizin yanında...

canım ben arzu.tanıtmıştım kendimi ama haftasonu pek giremedim düğünümüz var da.ben diyetisyene de gidiyorum.menümü o ayarlıyor..

hosgeldin canim adim elif kandini tanittin mi bilmiyorum goremedim :26:
menun gayet guzel.. :KK9::KK9:[/QUOTE]

canım ben arzu.tanıtmıştım kendimi ama haftasonu pek giremedim düğünümüz var da.ben diyetisyene de gidiyorum.menümü o ayarlıyor..

ohh kizlar çok şükür iftarımı da yaptım..Rabbim olmayanlarada versin inşallah.. Nimeti şükür için isteyenlerden eylesin :)

akşam iftar menüm; (20:00)

1 kase mercimek çorba
bolca yeşil salata
1 kase de sarmısaklı yoğurt
4 kupada su içtim yemek sırasında (1 lt ) ekmek hiç yemedim

ara; (22:00)

yarım yeşil elma
2 kuru kayısı

çok mutluyum çok korkuyodum abartıp herşeyden yicem diye ama tuttum kendimi :)

ohh kizlar çok şükür iftarımı da yaptım..Rabbim olmayanlarada versin inşallah.. Nimeti şükür için isteyenlerden eylesin :)

akşam iftar menüm; (20:00)

1 kase mercimek çorba
bolca yeşil salata
1 kase de sarmısaklı yoğurt
4 kupada su içtim yemek sırasında (1 lt ) ekmek hiç yemedim

ara; (22:00)

yarım yeşil elma
2 kuru kayısı

çok mutluyum çok korkuyodum abartıp herşeyden yicem diye ama tuttum kendimi :)

Allah kabul etsin canım , iftarın çok güzel olmuş ,abartmamışsın hem de ....ben de yeniyim adım Derya..

:KK9::KK9::KK9:eve geldim.özgürüm benim birkaç fotoğrafımı çek annem dedim.anne karnım aç dedi..ben bir bu çocuğu bir de bunun babasını tok görmedim arkadaş:KK37:yemek ısınsın diye tencereyi ateşe koydum.hadi beni çek dedim..aman bir çene..sen zaten zayıfsın..ne gerek var..yemek ne zaman hazır olur..vs..vs..koltuğa uzanmış beyim..ben karşısında..az yaklaş diyor..biraz sola diyor:KK9::KK9::KK9:gıcık sıpa:KK16:
yarın atarım artık.hafıza kartında bir sorun var.olmadı.yarın işyerinde şirketin bilgisayar elemanı var.ona attırırım..
görüşürük fıstıklar..

Merhaba , ben de yeni başladım ..adım Derya 38 yaşındayım , öğretmenim ..benim de 2 oğlum var , lise 3 ve lise 2

tesekkur ederim cnm :KK16::KK16:

bu arada yeni gelen butun arkadaslar hosgelmisler lutfen kendilerini tanitirlar mi :KK16:
benim adim elif 28 yasindayim 7 yillik evliyim istanbulda yasiyor ve bebek istiyorum..

Merhaba Elif , ben derya , öğretmenim , 38 yaşındayım , gündüz fazla yazamadım , arkadaşa gittik , ancak akşamleyin yazabiliyorum ..Rabbim inş gönlüne göre hayırlı bebişler verir sana da ...

Arkadaşlar toplu olarak önce kendimi tanıtayım ..

ben Derya , 155 cm boy ve 70 kg ağırlığındayım ..öğretmenim , 38 yaşındayım , 2 oğlum var ..

irademe sahip olmak çok zor , şu an kafam çok karışık , nasıl bir beslenme düzeni yapayım ,

bazıları dukan , bazıları karatay yapıyor ..diyetisyene de gittim ve o da liste verdi , bir haftanın sonunda gittim yoktu , sonra tekrar yok ben de okuldan izin alıp gitmem zor oluyor diye daha gidemedim ..şimdi ne yapmalıyım karar veremiyorum ..benim için etkisini çabuk gösterecek ( ki motivasyonum artsın ) beni sonuç olarak mutlu edecek bir düzen kurmalıyım ..
sizin sayenizde günlük sporumu yapıp , diyet ve su ile birlikte inş istediğim sonucu alırım ..yağlar genellikle basen , kalça , göbek bölgesinde ...
geçen yıl spora gittim ve çok sıkılaştım , birden bırakınca kaslarım çok bıraktı kendini , kalçam ve göbeğim çok çıktı ..şimdi bakalım yürüyüşle halledebilecek miyim ...

günaydınn hanımlarr
dün akşam annemlere gittik spor yapamadım malesef:KK43:
akşam köfte ve ayranla günü kapattım bu hafta elma dıyetı yapacaktım ama odaklanamıyorum bi türlü
haftaya ertelıycem sanırım yine:KK43:

günaydın arkadaşlar..güzel bir gün olsun hepimiz için inşallah......

evet Elifcim Rabbim tüm gidenlerimize bol bol Rahmet ihsan eylesin onlara merhameti ve şefkatiyle muamele etsin.. hiç kuşkum yok ki onlar yok olmadılar sadece başka bi aleme geçiş yaptılar.. aynı anne karnından dünyaya geldiğimiz gibi.. abiciğimi öyle çok özlüyorum ki anlatamam kolum kanadımdı sırdaşım arkadaşım beni en ufak bişeyden bile sakınandı.. Ama Rabbimin izniyleydi hepsi.. Abim gitti ama Rabbim hep yanımda inşallah hepimizin yanında...

elhamdülillah..Allah yardımcın olsun canım benim......

Merhaba , ben de yeni başladım ..adım Derya 38 yaşındayım , öğretmenim ..benim de 2 oğlum var , lise 3 ve lise 2

o yaşta 2 oğlan:KK30:ne iyi ettin de bu takıma geldin derya..ben gülnihal.laboratuvar teknisyeniyim.aslen konyalıyım ama denizlide yaşıyorum.sbs ye girecek bir oğlum var.40 yaşındayım..
liseye başlayınca kendikendilerine çalışıyorlar mı diye merak ve ümit ediyorum:KK52:

Son düzenleme:
bugün fotoları yükleyince nasıl olsa bana söyleneceksiniz diyete başlamak zorunda kalıcam diye dün herşeyi yedim:KK56::KK36::KK9::KK9:

bugün fotoları yükleyince nasıl olsa bana söyleneceksiniz diyete başlamak zorunda kalıcam diye dün herşeyi yedim:KK56::KK36::KK9::KK9:

:) tüm hanımların psikolojisi aynı bilmiyorum ama 2bucuk hafta önce bende öyle yaptım cumartesi pazardanherşeyi yedim pazartesi nasıl olsa diyete başlıycam die :)

Günaydin kizlar hepinizede :KK16:

tatlıkedicim nasıldı bugünün umarım iyi geçmiştir :KK16: cnm senin adın neydi biz tanışmadıkmıki adını hatırlayamadım yavaş yavaş:KK17: tatlıkedi diyrm komik hissettim bi an kendimi:KK1:

ben cigdem canim :)
sorma mervisim yaa benim pazartesilerim hep agir geciyor, haftasonundan cikinca istahim acik oluyor... dün azcik tatli krizine girdim bide isten cikinca.. (hep bu mutlunun yüzünden :KK1:) eve gitmedim baska bi yerde toplantim vardi giderkende arabada seker varmis az yumusak seker yedim, eve gidince roka salatasi yedim ama sonrada 1 special K cikolatasindan yedim. neyseki spor yapmistim dün kacirmamis gibi oldum :KK37:

günaydınn hanımlarr
dün akşam annemlere gittik spor yapamadım malesef:KK43:
akşam köfte ve ayranla günü kapattım bu hafta elma dıyetı yapacaktım ama odaklanamıyorum bi türlü
haftaya ertelıycem sanırım yine:KK43:

esracim günaydin hatunum :KK54: sen elma diyetini detoks niyetine yapiyorsun sanirim :KK31: ben elmayla doymuyorum daha cok acikiyorum cok sevmeme ragmen :KK1::KK1:

bugün aksam yürü dengelersin canim :KK34:

dünkü menüm:

Sabah: 1 tas kellogs
Ara: 1 macaron (100 kaloriymis tanesi, sirkette arkadas yapmis kendimi yememek icin tuttum)
Öglen: 1 porsiyon japon noodle :-)1:) (Neslim sen sevdin mi bu arada sormadim hiç)
Ara: 2 elma + 4/5 yumusak seker :KK17:
Aksam: 2 hindi salamli roka salatasi + 1 special K.

Nerdeyse 2.5 lt su, çay, yesil çay...
50 dk spor.

spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N110
2spirochet-
3fitsema-
4garden150
5fefilifa60
6tatlikedi50
7mutlu60
8mervishnaz30
9crystallife165
10tasan300

kaçirdigim yoktur umarim :26:

Son düzenleme:
günaydın takımımın fıstık hatunları:KK3::KK3:

işlerimi bitirdim ohhh rahatım artık:KK51::KK51:

geçmişi okumayı özlemişim valla:KK1::KK1:tek tek alıntı yapmadım,aklımda kalanları söyleyim:26:

elifimm maalesef haftaiçi gösterdiğim irademi haftasonu gösteremiyorum ama bu durumdanda sıkıldım,1 haftada verdiğimi 2 günde alıyorum,nasıl bi bünyedir anlamadım:KK53::KK53:

gülnihal ablam sende bi rahatlama var anladığım kadarıyla ama dışardaki insanlarında çok gazına gelme,sen ekle hele bi fotoları biz sana ablaaaa kendine gell diyelimm:KK1::KK1:

deryacımm maşallah sana,sanırım erken evlenmişsin,bak ben 32 olucam hala çoluk çombalak yok,ee 28 sinde evlenirsen olucağı bu:KK9::KK9:

mervecim inş.çiğdemle yaptığınız yarış seni gaza getirirde bu hafta eksileri görürsün:KK34::KK34:

arzuuu canım bende tam diyecektimki daha fazla katıl takıma diye ama düğün işleri varmış:KK23:bitince senide daha sık görmek istiyoruz:KK34::KK34:

tubacımm menünü sıfır suyla kapattığını görünce kısa süreli bi şok yaşadım:KK53::KK53:lütfen suyu ihmal etme,aksi halde kg veremezsin,hadi bunu geç herşeyden önemlisi sağlımğız için en az 2 litre su içmeliyiz,lütfen gözünün önüne her yere su koy,zamanla alışırsın zaten:KK34::KK34:

sehercim sanada kocaman alkış:KK9::KK9:iftarını gayet sağlıklı ve hafif yapmışsın:KK16::KK16:

mutlummm mutlummm günaydınnn:KK16::KK16:bi ce deyip kaçmışsın gülüm,gıcık patron tependemi yoksa:18::18:

esramm bebeğim spor yapamadınmı sennn:KK23::KK23:elmayada başlamamışın,başkente gidecem diye mi bütün bunlar:KK1::KK1:

özlemmm bu hafta sende sıkı rakipsin haa spordaa:KK23::KK23:

çiğdoşummm:KK16::KK16:yaa bende sana noddle diyecektim tam,yaa bende mi sorun var acaba,hani şu bardakta olan varya pazar dedim bi yapayım,içine sosunu yağını döktüm(tavuk ve köri soslu) suyunu koydum biraz bekledim,önce kokusu biraz garip geldi ama tadı ondanda garipti,öğğğykkk çok kötüydü yaa:KK53::KK53: yiyemedim,çöpe gitti,en iyisi diğerlerini kendim yaptığım sosla tüketmek:KK34::KK34:sen nasıl yiyosun yaa:26::26:

bu arada semayı göremedim cumadan beri:26::26:

dünki menümüde vereyim hemen:KK56::KK56:

sabah
aktivia kahvaltılık

ara
10 ad çiğ fındık

öğle
tavuk döner
ayran

ara
2 minik elma
2 keçiboynuzu

akşam
2 bardak ayran

3 litre su

30 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplamda :110 dakika :KK76::KK76:

dünki menümüde vereyim hemen:KK56::KK56:

sabah
aktivia kahvaltılık

ara
10 ad çiğ fındık

öğle
tavuk döner
ayran

ara
2 minik elma
2 keçiboynuzu

akşam
2 bardak ayran

3 litre su

30 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplamda :110 dakika :KK76::KK76:

neslihancım çok güzelmiş yaa sporlar ve su çok mikemmeelll :) menüde 10 numara :) iftarda zaten çorbayı içerken doydum midem küçülmüş herhalde diyet için az yediğimden dolayı hiçde zorluk çekmedim çok şükür.. ama spor yapmadım :KK43: bugünde hiç havamda değilim nedense hava kapalı olunca :S :KK43:

X