Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

spor listesine aldim canim seni, ama kilo için sanirim deneme haftasindasin ona nesli karar veriyor :KK34:

haklisin bacim verince süper gaz oluyor :KK9: bu haftaki hedefim 62.9'u görmek yani cumaya göre 1.1 hedefim :KK53::KK52::KK52::KK52:

sen bir esra iki hayatta gecemem sizi :KK53::KK53:
esradaki kosu bandi bendede olsa ah ah :21::21::21:

cok inisli cikisliymis kilo hikayen :KK1: ama dedigim gibi bilinçlisin o yüzden çabuk vericeksindir. hemen hemen ayni kilodaymisiz canim sanada basarilar :KK54:

tamam canim simdiden yolla hatta son bi kaç haftayi paralel olarak bende burdan hesaplayim ki iyice ögrenmis olayim :KK34:
bi yere gitcekmisiniz izinde :KK31:

:KK16::KK16::KK16:cansın sennn:KK19::KK19:çokkk teşekkür ederim bitanem:KK16::KK16:

listeyi gönderdim canım,bu hafta birlikte takip edelim,hatta paylaşım alanına sen kopyala:KK34::KK34:

geçmişi okuyorum kızlar

haftasonu dikkat ettim kendi çapımda ama kesinlikle haftaiçi gibi olmadı

pazar bi saat bisiklete bindim ve de bi saat yürüyüş yaptım

öğle yemeği vakti allahım sen gözüme boğazıma mukayyet ol kan şekerimi düşürme ltf...

günaydın canım:KK16::KK16:

nasılsınn:KK34:
sağol tatlım sen naıssın yemeğe çıkıyorum şimdi

bi de kk bende yavaş çok canımı sıkıyor altta sürekli uyarı kutusu çıkıyor sayfa yenilediğimde habire takılıo falan sana da oluyor mu

öncelikle hoşgeldin canım,daha önce yarıştım demişsin,en son ne zaman ayrıldın takımdan bu önemli,birde bizim için öncelik paylaşım,gün içinde aktif olman lazım,ama sen akşam yazabilirim demişsin,maalesef bizim takım akşamları çok sessiz olur,yinede bu açığı kapatırım dersen 2 haftalık deneme süremiz var,ve cuma öğlen 1 e kadar kilo bildirimi:KK34:

Hoşbulduk canım ...

2011 ocakta başladım , 2011 temmuzda bıraktım ..uzun zaman olmuş ..6 ay süre var heralde tekrar yarışabilmek için ..ben öğretmenim ..4 e kadar okuldayım , ancak o saatten sonra yazabilirim ..2 hafta deneme süresi olsun , sonra değerlendirirsin ..okuldan gelince beslenme düzenim ve önerileriniz için konuşuruz ,,hem arkadaşları da tanımış olurum ..öncelikli hedef 65 , sonra 60 ve 58 aslında 12 kilo bir türlü gitmiyor .çok sıkılıyorum ..bu kez kararlı olmak istiyorum ..şimdilik çıkıyorum , okul zamanı ..

1. olmamıza hepiniz gibi bende çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

Lütfen artık 1.limizi kimselere kaptırmayalım :KK34: Buarada neslihancım senide tebrik ediyorum 3. olmuşsun :KK16::KK16::KK16:

Elifcim geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur :KK34:

Geçmiş anneler gününüzde kutlu olsunnn hepicinizinn Rabbim isteyen herkesin hayırlısıyla kucaklarını doldursun inşallahh :KK16:

Gülnihal ablacım geçen farkettimde sen katılmıomusun kilo bildirimlerine fln :KK34:

canım ben takımdın eskilerindenim.şu an yarışmıyorum ama kızlarla beraber olmazsam kalan kilolarımı veremiyecem.ondan burdayım.eskisi gibi sıkı diyet yapamıyorum.galiba bıkmışım:26:

günaydın kızlarrr :) bugün Allah'ın izniyle çok güzel bi gün olucak..enerji patlaması yaşıyorum önce temizlik yapıp sonra spor yapıp birazda Badem'le ilgilenicem.. :) bugün niyetliyim sahur menüm çok sadeydi şöyle ki ;

sahur ;

2dilim çavdar ekm.
1 domates 3 tane yeşil biber
5 zeytin
limonlu çay
500ml su içebildim karnım şişinca fazla içemedim..

sizce nasıl ? bide kızlar akşam iftar sırasında karnımı tıkabasa doyurmak yerine hafif ve az yemek istiyorum ne yapayım sizce yemek olarak ?

Allah kabul etsin canım.badem kim?

yaa ben 1-2 fotoğraf ekleyeyim ama siz "abla çok kilolusun" deyin de diyete başlıyayım :KK53:çevremdekiler "sen hala diyet mi yapıyorsun" deyince vazgeçiyorum..off..bu gidişle 55 hayal galiba:KK31:

Hoşbulduk canım ...

2011 ocakta başladım , 2011 temmuzda bıraktım ..uzun zaman olmuş ..6 ay süre var heralde tekrar yarışabilmek için ..ben öğretmenim ..4 e kadar okuldayım , ancak o saatten sonra yazabilirim ..2 hafta deneme süresi olsun , sonra değerlendirirsin ..okuldan gelince beslenme düzenim ve önerileriniz için konuşuruz ,,hem arkadaşları da tanımış olurum ..öncelikli hedef 65 , sonra 60 ve 58 aslında 12 kilo bir türlü gitmiyor .çok sıkılıyorum ..bu kez kararlı olmak istiyorum ..şimdilik çıkıyorum , okul zamanı ..

şimdi baktım 259.etapta ayrılmışsın,2012 mayıs:KK34: diskalifiye listesindede ismin yok,yani diğer kurallarada uyduktan sonra listeye alınmanda bi sakınca yok canım:KK34:

tekrardan hoşgeldin,azmin daim olsun,inş.kalan kilolarınıda bizimle birlikte verirsin:KK16::KK16:
yaa ben 1-2 fotoğraf ekleyeyim ama siz "abla çok kilolusun" deyin de diyete başlıyayım :KK53:çevremdekiler "sen hala diyet mi yapıyorsun" deyince vazgeçiyorum..off..bu gidişle 55 hayal galiba:KK31:

hımm sen ekle bakalım fotoları:KK23::KK23:

selammm kızlaarrr anca gelebıldım yahu kusura bakmayınnn malum pazartesi
çok okuyamadım geçmişi ama maşallah sayfalar dolmuş taşmış yeni gelenlerımız gayet aktıf,bikez daha hepsi hoşgeldii:)
çiğdemcimm hoşgeldın sendee valla özlettin kendını:)
hepınızı öpüyorum kızlar müşterimi yollayım dönerım tekrar
cuma 60
pazar 90dk yürüyüşlerım var:)

canım ben takımdın eskilerindenim.şu an yarışmıyorum ama kızlarla beraber olmazsam kalan kilolarımı veremiyecem.ondan burdayım.eskisi gibi sıkı diyet yapamıyorum.galiba bıkmışım:26:

Allah kabul etsin canım.badem kim?

sağolasın canım badem benim muhabbet kuşum :) öyle sevimli geveze bişey ki :) ilgilenmeyince konuşmuyo akşama kadar küsüyo beyefendi :)

Mutlum cok tesekkür ederim yoklugumda yardimci oldugun için :KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N30
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi-
10mutlu-
12mervishnaz-

Listeyi geri aldim kizlar, CUMA GÜNÜ ve HAFTASONU spor yapan var mi? Varsa söylesin lütfen gecmise bakamadim.

Ben 0 :KK53:

ne dimek kuzumm benim için zevkti:KK16:

buarada bnmde cmt 30dk ve pazar 30dk yürüyüşlerim var :KK34:

buarada bikaç gündür burası baya yagmurlu havalar güzelleşsin akşamları bisiklet binicez sahildee dünde niyetlendik ama yagmurlu ve serindi hava ondan sadece yarım saat yürüyüş yaptık :KK34:

sağolasın canım badem benim muhabbet kuşum :) öyle sevimli geveze bişey ki :) ilgilenmeyince konuşmuyo akşama kadar küsüyo beyefendi :)

sevsinler onu..bu sabah mutfağın balkon kapısını açmıştım.oğlumu uyandırmaya gidince içeriye küçük bir serçe girmiş..korkudan uçup duruyor..canım yaa..bir ara tezgaha kondu.yavaşça yaklaştım.hızlı hızlı nefes alıyor..korktun mu seeenn..çıkmayı bilemedin mi dedim..yan yan bakıyor.şirin:KK16:pencerenin yanına kondu.derken sanırım eşi geldi camın öbür tarafına..o ordan ötüyor.bu burdan..çok üzüldüm yaa..ateşe düşer diye kahvaltı hazırlayamadım.eşim çıkaracaktı naptı bilmiyorum.işe geldim..

boyun kaç cnm kaç yaşındasın

40 yaşındayım canım.boy 157 cm..bir metreden az uzunum anlıyacağın:KK1:..55 olsam ne güzel olcak

:KK16::KK16::KK16:cansın sennn:KK19::KK19:çokkk teşekkür ederim bitanem:KK16::KK16:

listeyi gönderdim canım,bu hafta birlikte takip edelim,hatta paylaşım alanına sen kopyala:KK34::KK34:

rica ederim canim benim :KK16: beraber yapalim bu haftalar iste daha iyi anlamam için iyi olur :KK54:

selammm kızlaarrr anca gelebıldım yahu kusura bakmayınnn malum pazartesi
çok okuyamadım geçmişi ama maşallah sayfalar dolmuş taşmış yeni gelenlerımız gayet aktıf,bikez daha hepsi hoşgeldii:)
çiğdemcimm hoşgeldın sendee valla özlettin kendını:)
hepınızı öpüyorum kızlar müşterimi yollayım dönerım tekrar
cuma 60
pazar 90dk yürüyüşlerım var:)

a.selam esracimm hosgeldin sende :KK16::KK16:
valla bende özledim canim bos kalinca gelde yeni gelini anlat nasildi naptiniz, ben kaçirdim sanirim o dedikodulari :KK23::KK23:
sporunu kaydettim canim :KK34:

ne dimek kuzumm benim için zevkti:KK16:

buarada bnmde cmt 30dk ve pazar 30dk yürüyüşlerim var :KK34:

buarada bikaç gündür burası baya yagmurlu havalar güzelleşsin akşamları bisiklet binicez sahildee dünde niyetlendik ama yagmurlu ve serindi hava ondan sadece yarım saat yürüyüş yaptık :KK34:

canimsin ya :KK54:
tamam aldim 60 dakikani :KK54:
yaaa sahilde bisiklet dedin içim gitti valla :KK25::KK25::KK25: ne güzel keyifli olur yaaa :21: yap bol bol havalar yakinda güzellesir artik :KK54:

------

bende spordan geldim 50 dakika yaptim, bi güzel terledim, özlemisim valla sporu geçen hafta hiç yapmadim :KK31:
menümü yarin paylasirim aksam ne yiyecegimi kestiremiyorum :KK53:

sevsinler onu..bu sabah mutfağın balkon kapısını açmıştım.oğlumu uyandırmaya gidince içeriye küçük bir serçe girmiş..korkudan uçup duruyor..canım yaa..bir ara tezgaha kondu.yavaşça yaklaştım.hızlı hızlı nefes alıyor..korktun mu seeenn..çıkmayı bilemedin mi dedim..yan yan bakıyor.şirin:KK16:pencerenin yanına kondu.derken sanırım eşi geldi camın öbür tarafına..o ordan ötüyor.bu burdan..çok üzüldüm yaa..ateşe düşer diye kahvaltı hazırlayamadım.eşim çıkaracaktı naptı bilmiyorum.işe geldim..

40 yaşındayım canım.boy 157 cm..bir metreden az uzunum anlıyacağın:KK1:..55 olsam ne güzel olcak

ayy seher muhabbet ku$un varmis ne güzel :KK16:
eskiden bende 3 tane muhabbet yetistirdim hepside öldü malesef bi sekilde :KK25: sonuncusu 12 sene yasadi masallah...
simdi bi tane cennet papaganim var konusmaz dediler konusuyor çok tatli bisey yaa, es aldik ona simdi iki tane yumurtamiz var bakalim yavru vercek mi bize :KK31: su anda kayinvalidemlerde duruyor gittikçe görüyorum tamamen kopmus degilim :KK16:

serçelerde çok tatli oluyor ablacim ama baya yabani hiç sevdirmiyorlar kendini :KK1:

selam kızlar iş güç anca girebildim bu hafta sonu bende kaçırdım biraz ama telafi ettim bugün

dünkü menüm

sabah;bir kase nestif

öğle :iki simit ve yanında kahvaltılık
:KK35::KK35:
akşam:1.5lahmacun:26::26::KK53:

bugünkü menüm

sabah;1 elma

öğlen;çorba ve salata

akşam:yoğurtlu semiz otu salatası

3 litre su ve 3bardak yeşil çay

sporlarım

cuma cumartesi pazar ve pazartesi toplam 4 saat yürüyüş ve 1 saat jimnastik:KK9::KK9::KK52::KK52:

selamm kızlarrrrrr.

öğlen : çorba yada yoğurt yazmısstım ikisinide yapmadım.

1 kepçe susuz nohut yemeği
1 kepçe cacık

şimdide 1 tane galeta yiyorum.

Ama gel gelelim su yok ya napcam ben 3 bardak su içtim.:44:

canım ya aklım gidiyo ona bişey olucak diye eşimin hediyesi evliliğimizin 2. ayında hediye etti bebekti badem daha :) artık öyle bir alıştı ki aşkım bebeğim cicikuş eşşek sıpası koş koş çok şüküürr diyo :) 24 saat beraberiz omzumdan hiç inmiyo ders çalışırken kalemimi kemiriyo :KK70: oyle işte.. abim vefat etti mart da ilk haberini aldığımda omzumdaydı ağlarken neler neler yaptı görseniz.. yanaklarıma gagasını vuruyo öpücük atıyo ağlamıyım diye bi omzumdan öbürüne uçusup duruyo.. bin kere maşallah kuşuma :)

Selam kızlar. Sabah. 1 dilim ekmek bol salatalık 1domates 1 dilim peynir çay. Arada 1 elma. Öğle 3 köfte bol salata. 2 dilim tam tahıllı ekmek Şuana kadar 2 lt su.bakalım şimdilik sorun yok..

X