Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Merhaba Arkadaşlar...

Ben geçen yıl 5. takımda yarışıyordum . Sonra bıraktım...Fakat kilolarımdan kurtulma konusunda çok başarılı değilim ..sizinle birlikte tekrar bu yarışın içinde olmak istiyorum ...
Yardımcı olursanız sevinirim ...şu an 70 kiloyum ..hedef 58 ...boyum 155 cm ..metabolimam çok yavaş , bir türlü 69 sınırını geçemiyorum ..kafama takınca daha kötü oluyor heralde ..geçen yıl spor salonuna gidiyordum ..çok sıkılaşmıştım ..ramazanda bırakınca daha kötü oldum . göbeğim ve kalçam çok çıktı . şimdi yürürüşle belki halledebilirim ..fakat beni destekleyip kontrol edecek bir gruba ihtiyacım var ....tek başıma başaramıyorum ...akşam yazabilirim ...gündüz okuldayım...cevabınızı bekliyorum ..

öncelikle hoşgeldin canım,daha önce yarıştım demişsin,en son ne zaman ayrıldın takımdan bu önemli,birde bizim için öncelik paylaşım,gün içinde aktif olman lazım,ama sen akşam yazabilirim demişsin,maalesef bizim takım akşamları çok sessiz olur,yinede bu açığı kapatırım dersen 2 haftalık deneme süremiz var,ve cuma öğlen 1 e kadar kilo bildirimi:KK34:
Günaydınlar kızlar:KK3: hayırlı haftalar hepimizee :KK34:

Yorgunum ya gene anlamadım bu haftasonu nasıl geçti :KK31:

o kadar konuştum konuştum ama haftasonu hiç dikkat etmedim desem yeridir :KK17::KK17:

cmt

sabah (9.00)
2dilim kızarmış ekmek
bol yeşillik domates biber ama zeytinyağlı
1-2 tane zeytin
1dilim light peynir
1yumurta
çay

ara (12.00)
yarım kurabiye (tadımlık)

akşamüstü (16.00)
yarımekmek köfte
1ayran

akşam (20.00)
meyve

yarım saat yürüyüş, 1lt su

pzr

sabah sınavım vardı kahvaltı edemedim apar topar çıktım maalesef

öğlen (13.00-14.00)
2-3dilim ekmek
bol domates salatalık
peynir
yumurta

akşam (19.00)
1 dilim pizza (ama marketlerde satılan küçük pizzaların 1 dilimi)

çay

meyve

yarım saat yürüyüş,1lt su

günaydın mutlum:KK16: ahh bu haftasonları yokmu,bende dikkat edeyim diye o kadar kasıyorum kendimi ama ucu bi yerden sonra kopuyo,sonra 1 hafta onu toparlamaya uğraşıyorum:KK53::KK53:
günaydınlaarrr...

geçmiş olsun elifcim..sonraki sayfalarda okudum iyiyim demişsin çok şükür..

teşekkür ederim bidenem:KK16:seneye ben de senin anneler gününü kutlarım belki:KK34:

günaydın ablacımm:KK16::KK16:inş.canım benim hayırlısı olsun:emir_bebek::emir_bebek:
kızlar 1. olmuşsunuz..tebrikler...bu takımdaki azmi seviyorum yaa:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK76::KK76::KK76::KK76:nihayet ablaa:KK34::KK34:
1. olmamıza hepiniz gibi bende çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

Lütfen artık 1.limizi kimselere kaptırmayalım :KK34: Buarada neslihancım senide tebrik ediyorum 3. olmuşsun :KK16::KK16::KK16:

Elifcim geçmiş olsun inşallah önemli bişey yoktur :KK34:

Geçmiş anneler gününüzde kutlu olsunnn hepicinizinn Rabbim isteyen herkesin hayırlısıyla kucaklarını doldursun inşallahh :KK16:

Gülnihal ablacım geçen farkettimde sen katılmıomusun kilo bildirimlerine fln :KK34:

teşekkür ederim tatlımm:KK16::KK16:bu haftada sıkı tutucaz mutlum,1.olmanın tadı herşeye değiyo valla:21::21:

selam kızlar yetişemedim galiba hastane işleri ancak bitti.kızım iyileşti çok şükür bugünde eşim ameliyat oldu burun etleri alındı liste paylaşıldı sanırım izinli olmasaydım iyiydi ama neyse kilom 71 idi.

bu arada edacım başın sağolsun meknı cennet olsun inşallah

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz
geçmiş olsun cnm

tatlım mutedeyyin takımdan ayrılmıştı onu anladımda mimu, tasan ve eefza izinli mi:26:

buarada çok sevindim ya inşallah 1. takım 1. olur adına yakışır :KK16:

tatlım bence acilinden kendine bi baskül al bu gerçekten çok önemliymiş bende alınca anladım :KK34: :KK1:
buarada bende 2 ay fln oldu alalı kipadan almıştım 16-17lira flndı cam ve digital hemde yakınlarında varsa bakabilrisin :KK34:

hoşgeldin cnm :KK3:

valla iyi vermişsin 4 ayda 4-5 kilo bravo:KK34:

ama neslihan haklı bencede kilon gayet yerinde 1-1.5 kiloyu 1 haftada verebilirsin bunun için takıma girmek yerine bikaç hafta takılsan yeter :KK34:
valla cnm inş dediğin gibi olur

Kızlar beni kürtaja aldılar hastanedeyim yatıyorum dua edin parça aldılar :KK43:
geçmiş olsun cnm

kuzucum ya iyce dengem düzenim bozuldu herşey kötü gidiyor; derslerim de öyle... şükürler olsun ama şu ara böyle bi garip dönemdeyim ne oluyo bana anlamyrm hiç bişy başaramıyrm :KK14:
cnm arada bi daha sağlıklı ye sen de her öğün dört dörtlük olmasa da hiç yoktan iyidir

Selam kızlar.. Ben de bugün yediklerimi paylaşayım. Sabah: 2 bardak su ,1 dilim ekmek ,3 salatalık,1 domates,1yumurta. Ara: 1yeşil elma. Öğle: 3köfte salata ve 1 dilim ekmek. Ara: 1 ayran Akşam iş yemeğine gidiyoruz eşimin. Bana şans dileyin kızlar.daha ilk günlerimden fire vermeyeyim..
cnm kahvaltıyı biraz daha sağlam yapabilirsin az peynir falan ekleyerek

günaydın kızlarr :) dün çok rahattım ve hiç açlık durumuna düşmedim gayet güzeldi

sabah;
2 dilim çavdr ekmek
1 domates, yeşil biber küçük
3 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 bard. çay

öğle ;
1 kase yoğurt ve spacial K

ara; (15:00)
şekersiz çay ve form bisküvi

ara; (17:30)
1 fincan kahve 1 hurma

akşam; (19:30)
yeşil salata
3 kaşık pirinç pilav (yemeyeydim iyiydi ekmek yemedim onun yerine)
1 kaseden az çorba

2 lt yakın su
45 dk yürüyüş
kızlar form biskuvilerin falan kalorisi cok iceriğinde bol sağlıksız yağ var ve besin değeri düşük yerine daha doyurucu sağlıklı alternatifler koyun derim

öğle yemeğimi yedim,sade türk kahvemi içtim,birazdan dışarı çıkıcam,bugün ofis pek kasvetli,herkes sus pus,sanırım gri havanında etkisi var bunda:KK53::KK53:

boş boş oturmaktan canım sıkıldı,işlerimde bitti,patron azat etsede evime gitsem temizlik yapsam diye düşünüyodumki sevdiceğim aradı,"evi pırıl pırıl yaptım,sildim süpürdüm,sadece bi kaç iş kaldı sana,yarın bol bol gezelim" deyince gözlerim fal taşı gibi açıldı:KK53::KK53:
nasıl mutlu oldum anlatamam,seviyom ben bu adamı yaa:KK69::KK69:
ne güzel allah nazardan saklasın

kızlarr günaydınnnnnnnnnnnnnn.

Grubumuzda ANNE olanların ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM,hep MUTLU olun evlatlarınızla beraber.

Gelelim Düne pek aktif olamadım,malum evimi için alışverişe çıkmıştık nişanlmla işlerimi hallettim.günümü de mutlu mesut kapatabildim :KK9:

dün yediklerimi paylaşım sizlerle.
11/05/2012

SABAH : 2 GALETA
1 BARDAK LATTE

ÖĞLEN : 1 GALETA

AKŞAM : 1 KEPÇE YAYLA ÇORBASI
1 YT TAVUK SOTE (ÇOK AZ YAĞ İLE)
1 KASE YOĞURT

( Dün çok sevdiğimiz bitanecik dostumuz benim ve nişanlımın annesine yaş pasta almış getirmiş,anneler günü dolayısı ile çokta iyi bir yerden almış ama yemedimmm :KK43::KK43::KK43: içim gidiyooo amaaa yaaaaa ,şuan dolapta inanın gidip gelip bakıyorum pastaya :KK14: )

Bugünkü kahvaltım da anneler günü dolayısı ile kayınvalidem ve annemi kahvaltıya götürücem birazdan.umarım anlımın akı ile çıkarım bu işten.ÖĞLEDEN SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE :KK9:
tüm annelerin anneler günü kutlu olsun..
iradeni takdir ettim bi an önce uzaklaştır o pastayı evden cnm
bi de tüm gün aç kalmışın cnm :KK45:

Merhaba Arkadaşlar...

Ben geçen yıl 5. takımda yarışıyordum . Sonra bıraktım...Fakat kilolarımdan kurtulma konusunda çok başarılı değilim ..sizinle birlikte tekrar bu yarışın içinde olmak istiyorum ...
Yardımcı olursanız sevinirim ...şu an 70 kiloyum ..hedef 58 ...boyum 155 cm ..metabolimam çok yavaş , bir türlü 69 sınırını geçemiyorum ..kafama takınca daha kötü oluyor heralde ..geçen yıl spor salonuna gidiyordum ..çok sıkılaşmıştım ..ramazanda bırakınca daha kötü oldum . göbeğim ve kalçam çok çıktı . şimdi yürürüşle belki halledebilirim ..fakat beni destekleyip kontrol edecek bir gruba ihtiyacım var ....tek başıma başaramıyorum ...akşam yazabilirim ...gündüz okuldayım...cevabınızı bekliyorum ..
hoşgeldin cnm

hepinize günaydın fıstıklarımm:KK16::KK16:

bol hareketli güzel bi hafta olsun bizim için:KK34::KK34:

haftasonum maalesef çok iyi geçmedi,havanında kötü olması ruhumu iyice bunalttı,:KK50:evde tıkılıp kaldık,bi ara kocişle eşofmanları giyip yürüyüşe çıktık,onun dışında bol yemeli bi gündü,ama şunu anladım benim midem artık fazla yemeği kaldırmıyo,akşam yemeğini en son 6 da yememe rağmen başkada meyve dışında bişi yemedim ama midem çok fena oldu,sabaha kadarda uyuyamadım:KK53::KK53:

menülerimide yazayım da ceza verin bana

cumartesi
sabah
1 aktivia

ara
yabanmersini
badem

öğle
tavuk baget
salata,yoğurt

ara
1 elma
3 kayısı

akşam
konya mevlana pide(kıymalı kaşarlı):26::26:
çoban salata,ayran

ara
dondurma

3 litre su

pazar
sabah
2 dilim kızarmış ekmek
yumurta salatası
peynir,zeytin,salatalık,domates
sucuk,fındık ezmesi

ara
yarım kağıt helva
azcık dondurma

akşam
1 tabak spagetti
mantar sote,ayran

akşam
3 dilim ananas
dondurma

2 litre su
30 dakika yürüyüş

günaydın kızlarrr :) bugün Allah'ın izniyle çok güzel bi gün olucak..enerji patlaması yaşıyorum önce temizlik yapıp sonra spor yapıp birazda Badem'le ilgilenicem.. :) bugün niyetliyim sahur menüm çok sadeydi şöyle ki ;

sahur ;

2dilim çavdar ekm.
1 domates 3 tane yeşil biber
5 zeytin
limonlu çay
500ml su içebildim karnım şişinca fazla içemedim..

sizce nasıl ? bide kızlar akşam iftar sırasında karnımı tıkabasa doyurmak yerine hafif ve az yemek istiyorum ne yapayım sizce yemek olarak ?

günaydın kızlarrr :) bugün Allah'ın izniyle çok güzel bi gün olucak..enerji patlaması yaşıyorum önce temizlik yapıp sonra spor yapıp birazda Badem'le ilgilenicem.. :) bugün niyetliyim sahur menüm çok sadeydi şöyle ki ;

sahur ;

2dilim çavdar ekm.
5 zeytin
limonlu çay

sizce nasıl ? bide kızlar akşam iftar sırasında karnımı tıkabasa doyurmak yerine hafif ve az yemek istiyorum ne yapayım sizce yemek olarak ?

sehercim Allah kabul etsin canım orucunu:KK16::KK16:

iftarda bencede hemen yüklenme midene,önce hafif şeyler ye,mesela 1 dilim ekmek,biraz peynir,yeşillik gibi,yada çorba salata gibi ve biraz dinlen,1 saat sonra ana yemek ve yoğurt yiyebilirsin,sonra hafif yürüyüş ve tabi yatana kadar bol su:KK34::KK34:

hepinize günaydın fıstıklarımm:KK16::KK16:

bol hareketli güzel bi hafta olsun bizim için:KK34::KK34:

haftasonum maalesef çok iyi geçmedi,havanında kötü olması ruhumu iyice bunalttı,:KK50:evde tıkılıp kaldık,bi ara kocişle eşofmanları giyip yürüyüşe çıktık,onun dışında bol yemeli bi gündü,ama şunu anladım benim midem artık fazla yemeği kaldırmıyo,akşam yemeğini en son 6 da yememe rağmen başkada meyve dışında bişi yemedim ama midem çok fena oldu,sabaha kadarda uyuyamadım:KK53::KK53:

menülerimide yazayım da ceza verin bana

cumartesi
sabah
1 aktivia

ara
yabanmersini
badem

öğle
tavuk baget
salata,yoğurt

ara
1 elma
3 kayısı

akşam
konya mevlana pide(kıymalı kaşarlı):26::26:
çoban salata,ayran

ara
dondurma

3 litre su

pazar
sabah
2 dilim kızarmış ekmek
yumurta salatası
peynir,zeytin,salatalık,domates
sucuk,fındık ezmesi

ara
yarım kağıt helva
azcık dondurma

akşam
1 tabak spagetti
mantar sote,ayran

akşam
3 dilim ananas
dondurma

2 litre su
30 dakika yürüyüş

neslimmm :KK16: tebrik ederim senide üçüncü olmussun, ne olaylar kacirmisim yaa :KK43: hep böyle devam canim :KK16:

ananas güzel meyvedir, kalorilide olsa yedigimiz yiyeceklerdeki yaglari yakmak için birebirmis :KK31:
yürüyüs yapabilmissin ne güzel :KK16: ben niyetlensemde yapamadim hiç :KK20:

sahur ;

2dilim çavdar ekm.
5 zeytin
limonlu çay

selam arkadasim, yeni katildin sanirim aramiza hosgeldin :KK3:

Allah kabul etsin orucunu. Bi güzel corbayla birazcik et ucu (köfte veya tavuk) ve bol salata yeter.. cok tika basa olmazsin pilav / makarna tarzi yemezsen :26:

çiğdemimm hoşgeldin balımm:KK19::KK19::KK19:

özlemişim senin msjlarını:KK34::KK34:

neslim valla bende özledim aklim hep sizdeydi :KK1: hele her cissss yaptigimda aklimdaydiniz mesela, ki o da bol bol oldu su son günlerde :KK53::KK53:

neyseki geri geldim artik tam gaz bende varim...

hedef belirleyelim neslim olmaz mi :KK39:

sehercim Allah kabul etsin canım orucunu:KK16::KK16:

iftarda bencede hemen yüklenme midene,önce hafif şeyler ye,mesela 1 dilim ekmek,biraz peynir,yeşillik gibi,yada çorba salata gibi ve biraz dinlen,1 saat sonra ana yemek ve yoğurt yiyebilirsin,sonra hafif yürüyüş ve tabi yatana kadar bol su:KK34::KK34:

Çok teşekkür ederim Neslihancm Allah razı olsun.. bu arada dün tartıldım 300 gr daha vermişim cuma günü söylicektim ama dayanamadım yine :) 66.400 oldum.. sizlere katıldım katılalı daha bi istikrarlı devam ediyorum ve moral buluyorum.. hepinize ayrı ayrı Teşekkür ederim kızlar :)

neslim valla bende özledim aklim hep sizdeydi :KK1: hele her cissss yaptigimda aklimdaydiniz mesela, ki o da bol bol oldu su son günlerde :KK53::KK53:

neyseki geri geldim artik tam gaz bende varim...

hedef belirleyelim neslim olmaz mi :KK39:

geçmişi unutuyoruz artık canım,önümüze bakalım:KK34::KK34:

hedef belirleyim tabiki,ben kendi adıma uzun vadeli hedeflerden kaçıyorum artık çünkü tutmuyo:KK50::KK50:onu için çiğdemcim haftalık hedefler en iyisi,mesela ben her cuma hedefimi güncelleyip profilden rütbe bölümüne yazıcam,mesela bu hafta 73,9 hedefim yani, 700 gr vermek:KK34::KK34:

Mutlum cok tesekkür ederim yoklugumda yardimci oldugun için :KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N30
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi-
10mutlu-
12mervishnaz-

Listeyi geri aldim kizlar, CUMA GÜNÜ ve HAFTASONU spor yapan var mi? Varsa söylesin lütfen gecmise bakamadim.

Ben 0 :KK53:

neslimmm :KK16: tebrik ederim senide üçüncü olmussun, ne olaylar kacirmisim yaa :KK43: hep böyle devam canim :KK16:

ananas güzel meyvedir, kalorilide olsa yedigimiz yiyeceklerdeki yaglari yakmak için birebirmis :KK31:
yürüyüs yapabilmissin ne güzel :KK16: ben niyetlensemde yapamadim hiç :KK20:

selam arkadasim, yeni katildin sanirim aramiza hosgeldin :KK3:

Allah kabul etsin orucunu. Bi güzel corbayla birazcik et ucu (köfte veya tavuk) ve bol salata yeter.. cok tika basa olmazsin pilav / makarna tarzi yemezsen :26:

yeni katıldım canım bende hoşbulduk :) sende hoşgeldin.. Allah razı olsun canım yok artık akşamları pilav makarna gibi şeyler yememeye karar verdim yoksa acayip vicdan azabı çekiyorum :)

Çok teşekkür ederim Neslihancm Allah razı olsun.. bu arada dün tartıldım 300 gr daha vermişim cuma günü söylicektim ama dayanamadım yine :) 66.400 oldum.. sizlere katıldım katılalı daha bi istikrarlı devam ediyorum ve moral buluyorum.. hepinize ayrı ayrı Teşekkür ederim kızlar :)

ne güzel bi haber bu canımm:KK16::KK16:,inş.cuma günü daha güzel rakamlar görürsün,buranın katkısı gerçekten çok büyük,ben ne zaman ayrılsam geri hep artılarla döndüm,o yüzden kaptan oldum ve istesemde ayrılamıyorum:KK1::KK1:er geç burda birlikte hedefimize ulaşıcaz,buna yürekten inanıyorum:KK34::KK34:
Mutlum cok tesekkür ederim yoklugumda yardimci oldugun için :KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N30
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi-
10mutlu-
12mervishnaz-

Listeyi geri aldim kizlar, CUMA GÜNÜ ve HAFTASONU spor yapan var mi? Varsa söylesin lütfen gecmise bakamadim.

Ben 0 :KK53:

kuzucum benim cuma günü koskoca 80 dakikam var kiii:KK34::KK34:

geçmişi unutuyoruz artık canım,önümüze bakalım:KK34::KK34:

hedef belirleyim tabiki,ben kendi adıma uzun vadeli hedeflerden kaçıyorum artık çünkü tutmuyo:KK50::KK50:onu için çiğdemcim haftalık hedefler en iyisi,mesela ben her cuma hedefimi güncelleyip profilden rütbe bölümüne yazıcam,mesela bu hafta 73,9 hedefim yani, 700 gr vermek:KK34::KK34:

:KK1: evet evet geçmis geçti bitti :KK1: bende zaten uzun vadede unutuyorum canim dedigin gibi her hafta yaparsakta basaramayinca moral bozuluyor artik takmamaya basliyorum yani en azindan kendi adima böyle bu :KK9:
napsam bende mi biraz denesem ki haftalik hedefleri :26:

yeni katıldım canım bende hoşbulduk :) sende hoşgeldin.. Allah razı olsun canım yok artık akşamları pilav makarna gibi şeyler yememeye karar verdim yoksa acayip vicdan azabı çekiyorum :)

bilinçliymissin canim ozaman vermen kolay olur insallah.. kaç kilosun, hedefin kaç, nerden katiliyorsun yarismamiza :KK52: çok sordum dimi :KK17:

kuzucum benim cuma günü koskoca 80 dakikam var kiii:KK34::KK34:

ekledim canim :KK54: masallah sana kimse yetisemicek heralde artik :KK1: :nazar:

sendin sanirim yine birinci geçen hafta dimi :KK1:

ne güzel bi haber bu canımm:KK16::KK16:,inş.cuma günü daha güzel rakamlar görürsün,buranın katkısı gerçekten çok büyük,ben ne zaman ayrılsam geri hep artılarla döndüm,o yüzden kaptan oldum ve istesemde ayrılamıyorum:KK1::KK1:er geç burda birlikte hedefimize ulaşıcaz,buna yürekten inanıyorum:KK34::KK34:

:) evett inşallah çok çok güzel kilolara sağlık ve sıhhatle incez.. bırakmak yok bende caanı yürekten inanıyorum fıstık gibin olucas :)

tatlıkedicim ; ben her gün 1 er saat yürüyüş yaptım cuma da 45 dk idi günlerde yanılmıyorumdur inşallah toplam 165 dk.. listeye alıncammı bilmiyorum amma genede yaziim :)

:KK1: evet evet geçmis geçti bitti :KK1: bende zaten uzun vadede unutuyorum canim dedigin gibi her hafta yaparsakta basaramayinca moral bozuluyor artik takmamaya basliyorum yani en azindan kendi adima böyle bu :KK9:
napsam bende mi biraz denesem ki haftalik hedefleri :26:

bilinçliymissin canim ozaman vermen kolay olur insallah.. kaç kilosun, hedefin kaç, nerden katiliyorsun yarismamiza :KK52: çok sordum dimi :KK17:

ekledim canim :KK54: masallah sana kimse yetisemicek heralde artik :KK1: :nazar:

sendin sanirim yine birinci geçen hafta dimi :KK1:

haftalık makul hedefler en iyisi bence canım:KK34::KK34:hem ulaşınca bi sonraki hafta içinde gaz olur
eğer isterseniz ben yine tablo yapabilirim,herkes bu haftaki hedefini söylerse:KK34::KK34:

ivettttt:KK52::KK52:ben 1.oldum sporda,esrada 2.oldu:63::63:

:KK1:

bilinçliymissin canim ozaman vermen kolay olur insallah.. kaç kilosun, hedefin kaç, nerden katiliyorsun yarismamiza :KK52: çok sordum dimi :KK17::KK1:

az çok kilo verme deneyimlerim olmuştu canım çok zayıf olupta kaburgalarımın çıktığı dönemde oldu 70lere çıktıgım dönemlerde oldu :) 2006 dan bu yana çok şeyler gördüm kilo adına.. en son 70 oldugumda diyetisyene gitmiştim ordan az çok bişeyler kaldı sanırım ama yinede oyle çok bi bilgimin oldugunu düşünmüyorum :)
ben 68.700 de kendi kendime diyete başlayıp 67.200 de buraya geldim şimdi 66.400 üm :) hedefim 58 :) Eskişehirliyim Konyada yaşıyorum artık :) ismim seher :) herkese başarılar...

kızlar bu arada ben 25 mayıs-3 haziran arası bi aksilik olmazsa yıllık izne ayrılıcam:KK34::KK34:

24 mayıs cuma burdayım sorun yok ama bi sonraki hafta yokum,onun için liste işi beni şimdiden düşündürüyo:26::26:

o zmana kadar biriniz öğrenirseniz süper olur:KK34::KK34:çiğdemcim ne dersin sen yardımcı olabilirmisin bana:KK34::KK34:ben sana faceden excel dosyasını gönderirim,orda formullü zaten,sadece kiloları yazıcan,yüzde otomatik hesaplanıyo,bildirim bittikten sonrada hem takıma hemde cuma paylaşım alanına listeyi göndermek gerekiyo,çok zor değil inan:KK16::KK16:

:) evett inşallah çok çok güzel kilolara sağlık ve sıhhatle incez.. bırakmak yok bende caanı yürekten inanıyorum fıstık gibin olucas :)

tatlıkedicim ; ben her gün 1 er saat yürüyüş yaptım cuma da 45 dk idi günlerde yanılmıyorumdur inşallah toplam 165 dk.. listeye alıncammı bilmiyorum amma genede yaziim :)

spor listesine aldim canim seni, ama kilo için sanirim deneme haftasindasin ona nesli karar veriyor :KK34:

haftalık makul hedefler en iyisi bence canım:KK34::KK34:hem ulaşınca bi sonraki hafta içinde gaz olur
eğer isterseniz ben yine tablo yapabilirim,herkes bu haftaki hedefini söylerse:KK34::KK34:

ivettttt:KK52::KK52:ben 1.oldum sporda,esrada 2.oldu:63::63:

haklisin bacim verince süper gaz oluyor :KK9: bu haftaki hedefim 62.9'u görmek yani cumaya göre 1.1 hedefim :KK53::KK52::KK52::KK52:

sen bir esra iki hayatta gecemem sizi :KK53::KK53:
esradaki kosu bandi bendede olsa ah ah :21::21::21:

az çok kilo verme deneyimlerim olmuştu canım çok zayıf olupta kaburgalarımın çıktığı dönemde oldu 70lere çıktıgım dönemlerde oldu :) 2006 dan bu yana çok şeyler gördüm kilo adına.. en son 70 oldugumda diyetisyene gitmiştim ordan az çok bişeyler kaldı sanırım ama yinede oyle çok bi bilgimin oldugunu düşünmüyorum :)
ben 68.700 de kendi kendime diyete başlayıp 67.200 de buraya geldim şimdi 66.400 üm :) hedefim 58 :) Eskişehirliyim Konyada yaşıyorum artık :) ismim seher :) herkese başarılar...

cok inisli cikisliymis kilo hikayen :KK1: ama dedigim gibi bilinçlisin o yüzden çabuk vericeksindir. hemen hemen ayni kilodaymisiz canim sanada basarilar :KK54:

kızlar bu arada ben 25 mayıs-3 haziran arası bi aksilik olmazsa yıllık izne ayrılıcam:KK34::KK34:

24 mayıs cuma burdayım sorun yok ama bi sonraki hafta yokum,onun için liste işi beni şimdiden düşündürüyo:26::26:

o zmana kadar biriniz öğrenirseniz süper olur:KK34::KK34:çiğdemcim ne dersin sen yardımcı olabilirmisin bana:KK34::KK34:ben sana faceden excel dosyasını gönderirim,orda formullü zaten,sadece kiloları yazıcan,yüzde otomatik hesaplanıyo,bildirim bittikten sonrada hem takıma hemde cuma paylaşım alanına listeyi göndermek gerekiyo,çok zor değil inan:KK16::KK16:

tamam canim simdiden yolla hatta son bi kaç haftayi paralel olarak bende burdan hesaplayim ki iyice ögrenmis olayim :KK34:
bi yere gitcekmisiniz izinde :KK31:

günaydın kızlar herkes iyidir umarım

sabah öğle birlikte yazarım

yoğunluk oluyor bazen

X