Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bi bçk kg'ma gülmeyin bende hipoglisemi var çok zorlanıyorum diyette...

bu arada yaklaşık üç sene oldu sanırım neredeyse KK'yla kilo vermeye çalışırken tanışmıştım...

yaklaşık beş kilo vermiştim üç sene bunu korudum... şimdi tekrar almaya başladım...

hormon dengem aşırı hassas bi bçk kilo fazlayla açlık ataklarım başladı (az yemesem de) ve de şişkinlik... karnım sabah düz oluyor kahvaltıdan sonra altı aylık hamile gibi oluyor... o yüzden bu fark benim için çok önemli...

yaş bi ay sonra otuzbeş olacak bu arada

hımm anladım canım yaa,inş.sağlıklı bi şekilde verirsin kilolarını,ilk gördüğümde çok şaşırmıştım ama,çoğumuzun hayalinde bile olmayan bi kilodasın,ama tabi herşeyin başı sağlık

kızlar en son 2 gün önce kayınvalidemlerde baskül oldugu için onlarda tartılmıştım ve 67.1 ve 67.2 arasıydım az önce gene onlardaydım ve 66.7 olmuşum 400 gr nasl birden gitti anlayamadım. regl im bitti şişkinliğim gitti ve lesliee ile yürüyoz evde boyuna tabi dikkat de ediyorum ama çok sevindim sizinle paylaşmak istedim :) en son 2 hafta önce 68.7 idim diyete bu kilo ile başladım ve çok mutluyum emeklerim boşa gitmemiş :)

canım vermen gereken kg 1600 gr sadece,bunun için listeye bile girmene gerek yok bizimle 2 hafta takılsan bence inersin hedefine
cnm ağzından bal damlıyor umarım öle olur ama ben beş kiloyu dört bçk ayda vermiştim...

üstelik ayda bi hakkım olan hediyebi porsiyon iskender haricinde ağzıma kek börek kızartma vs sürmemiştim bile

altı gün birer bçk saat yürüyüş yapmıştım

yemekleri kalori hesabıyla pişirip tartarak kalori hesabıyla menümü oluşturmuştum üstelik...

ikibinle başlayıp bindörtyüzlere inmiştim

başka hatunlar yapsaydı bunu beş yerine yirmi kilo verirdi valla..

neyse benim bünye de böle..

o yüzden aman deli midir bu kız demeyinnn

Allah yardımcımız olsun canım bu arada hoşgeldin bende yenilerdenim :)

sağol tatlım haklısın tabi ki
Allah yardımcımız olsun canım bu arada hoşgeldin bende yenilerdenim :)
sağol cnm sana da bol şans

kızlar kk bende yavaş açılıyor bir de hep alttan uyarı çıkıyor takılıyor sf.. sizde böle bişi oluyor mu

menümü paylaşıp işe dönücem

sabah
uyanınca bi bardak filtre kahve 2 k.ş ile

kahvaltı
50 gr bi tombik dilim ayçekirdekli ekmek
2 kk 50 gr peynir
dört iri siyah zeytin
domates biber
iki bardak çay yarım k.ş ile

öğle
2-3 tepeleme kaşık döner
4-5 kaşık kuskus (içinde nane, maydonoz vs var)
2 kaşık yoğurt
yeşil salata (yağ ekledim)

ara
1/3 muz
2 ceviz

akşama
çok bol karışık yeşil salata
1 kepçe bulgur piavı
elim kadar kırmızı et
canım çok tatlı çekerse bi avuç kırmızı üzüm
düşünüyorum...

spor
hafta içi her gün işe gitgel yaparken yarımsaat yürüyorum
bugün extra bişi yapmam sanırım

selam kızlar yetişemedim galiba hastane işleri ancak bitti.kızım iyileşti çok şükür bugünde eşim ameliyat oldu burun etleri alındı liste paylaşıldı sanırım izinli olmasaydım iyiydi ama neyse kilom 71 idi.

bu arada edacım başın sağolsun meknı cennet olsun inşallah

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz

merhaba kızlar beni de aranıza alır msnzzz

babasını kaybeden arkadaşımızın başı sağolsun... babasının mekanı cennet olsun inş...

bu hafta geç kaldım biliyorum ama napalım..

hoşgeldin canım.inşallah istediğin kiloya kolayca inersin

özlemcim hem kızına hem eşine geçmiş olsun,listeyi paylaşmıştım ama şimdi tekrar düzelttim,izinli değilsin artık ona göre

ayrıca senin yüzdenide düzeltince bu hafta takım yüzdesi 0,98 e çıktıı

tatlım mutedeyyin takımdan ayrılmıştı onu anladımda mimu, tasan ve eefza izinli mi:26:

buarada çok sevindim ya inşallah 1. takım 1. olur adına yakışır

tatlım bence acilinden kendine bi baskül al bu gerçekten çok önemliymiş bende alınca anladım
buarada bende 2 ay fln oldu alalı kipadan almıştım 16-17lira flndı cam ve digital hemde yakınlarında varsa bakabilrisin

hoşgeldin cnm

valla iyi vermişsin 4 ayda 4-5 kilo bravo

ama neslihan haklı bencede kilon gayet yerinde 1-1.5 kiloyu 1 haftada verebilirsin bunun için takıma girmek yerine bikaç hafta takılsan yeter

mutlum mimu izine ayrıldı hala ses yok,eefza hiç girmedi bile takıma ama tasan ı silme,izine ayrılacaktı bu hafta ama tekrar bizimle

dışarıda harika yağmur yağıyor ve ben bir saat yürüdüm biraz ıslandım ama süperdihasta olmam inşallah:2::2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…