Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ben bu öğlen yedim gene bide marifetmiş gibi söylüyorum galiba grup olarak biraz daha sıkmalıyız kendimizi gazla falan olmıcak bence yeni cezalar getirelim spor yapamayanlar için mesela günde 100 tane yada 500 tane mekik cezası olsun nebilim biraz beyin fırtınası mı yapsak bununla ilgili bildiğiniz kilo veremioruz kızlar hatta sadece veremesek alıyoruz bide üstüne :KK30::KK30::KK30:

Umarım kimse beni yanlış anlamaz :KK34:

ben ümitliyim vericez canim yapabiliriz pekala :KK66:

kimse kimseyi kinamiyor sadece zor bi haftaydi esra anacigina gitti, bu hafta carsambada tatildi herkese, kaciran kacirana...
kitliktan cikmis gibi oluyoruz tatillerde halbuki az yemeyi saglikli beslenmeyi yasam biçimi haline getirmemiz lazim... bunlari bilipte uygulamamak çok koyuyor bana ama yinede elden birakmiyoruz tam gaz haftaya devam ediyoruz...

haftaya kaçirmicam ve bol hareketle en azindan kilomu korumaliyim :26:
yeni hedefim mayis sonu 63 diyorum... 63.9 bile olsa raziyim :KK53: tekki 63 olsun :26:

simdiiii bugün ne yedim...

sabah: 1 tas kellogs
ara: 1 parça ekmek
öglen: bitmeyen mücverimden bir dilim daha :KK14: napim az az yiyorum içinde un var diye :KK52: yaninda bol yesil salata ve 2 meyveli yogurt
ara: 1 elmam var yermiyim bilmem
aksam: arkadaslarla restorana gidicez hafif yemeye calisicam :KK20:

veee 45 dakika sporum mutlu için gelsin :KK1:

**

semacim bu arada haklisin öglene kadar beklemeliydim sporlar için :KK31: bgn hizli davrandim isim var belki bi daha girmem diye :KK31:

kızlarrr kımseler yok feci yogunluk var açtım kkyı bitürlü bakıp yazamadım bişeyler
ya ınanılmaz bır daraltı ve başagrısı var şuanda bunyemdeee
bide bu ara işten daha cok kafama taktıgım sey kpss
dün akşam genel yetenek tesıne bı bakim dedım nelerı hatırlıyorum 60 soru
53 tane yaptım 42 dogru 11 yalnış
yanı ehhh dedım çok uzun zaman oldu soru cözmeyelı benım 55 nete falan cıkmam lazım yetenekte
genel kulturdede 45-50 arası yaparsam olur bu iş

şuan resmen 2013-2014 sezonuna koltuguma 3 karpuz aldım gidiyorum hadı bakalım hayırlısı
teker teker olmaz bneım hiçbirişim zaten:)

bizde kpssye girmiş olup memur olan varmı??
gülnihal abla olabılrmı acaba?

kızlarrr kımseler yok feci yogunluk var açtım kkyı bitürlü bakıp yazamadım bişeyler
yanı ehhh dedım çok uzun zaman oldu soru cözmeyelı benım 55 nete falan cıkmam lazım yetenekte

şuan resmen 2013-2014 sezonuna koltuguma 3 karpuz aldım gidiyorum hadı bakalım hayırlısı

esra,soruları cok ii cevaplamıssın bence...

bende girdim ama daha memur olmak nasip olmadı :KK1:

2014 kpss ye mi hazırlanıyorsun?

bugünkü menüm

9.00
1 bardak süt k flakes
1 avuç fındık

13.00
1 tane pişi
1 domates

16.00
1 elma

18.30
3 kaşık yoğurt
2 kaşık yağsız bakla haşlaması

21.00
1 fincan kahve 1parça çikolata

22.00
10 tane erik

yarım saat yürüdüm
karar verdim bundan sonra yürüyebildiğim yere kadar yürücem inşallah. dersane ev arası özellikle yarım saat yarım saattir ne kadar hareket o kadar iyi:KK76:

tatlım çok iyi bence. ben de kpss ye hazırlanıyrm ama kpss 10 la örtmen olcam inşallah yani tam örtmen de sayılmaz:KK17: benim sıkıntım genel kültür sana göre baya bi kötüyüm:KK37:

Günaydınnn hanımlar hayırlı cumalar hepinizee :KK3:

Size kötü bi haberi var çok pis kilo almışım ya nasıl oldu anlamadım :44: Tuvalet sorunumda var buarada 2 gündür ama geçen haftaya oranla bukadar etkilemez heralde geçen hafta 63.6dım bu hafta 65.1 :KK25::KK25:

aslında çokta yememeye çalışıorum akşamları bile kestim ama çrş günü kaçırdım yok yok bu hafta komple kaçırdım heralde bu hafta ilk defa dün akşam yemek yedim oda dün çok acıkmıştım 7gibi 4-5 kaşık bulgur pilavı yedim bol yogurt yedim yanında başkada bişiy yemedim neden böyle oldu bilmiorum :26:

dün yediklerimi yazıyım dün hiç ara yapamadım gene :44:

sabah
1 küçük kutu süt
1dilim peynir

öğlen
3kaşık barbunya
1tane zeytinyalı biber dolması
biraz yogurtlu kabak

akşam
4-5kaşık bulgur pilavı
1kase yogurt
1dilim ekmek

meyve,2lt su,1fincan yeşil çay

güzelim az yiyorsun ama hele de sabahı çok hafif geçiriyorsun ara öğün desen yok yani sonuç gayet normal az olmasına rağmen bir tür üstüne kalıyor mesela karbonhidrat ağırlıklı eti sevmiyorsan bile peynir ye salata ekle kuru kayısı ekle sabah ara öğüne filan iyi gelir biraz hafiflersin en azından en iyi ben bilirim çırpınıp çırpınıp vermemeyi :KK43:

Buarada hanımlar tatlı kedi haftaya izinli oldugu için önümüzdeki hafta çöpleri bana devretti ben toplıcam :KK1:

Haftasonu kk giremeyebilirim gerçi pazar belki girerim ama cmt büyük ihtimal giremem haftasonundaki çöpünüzü pzt kapınızın önüne koyarsanız sizi rahatsız etmeden alır giderim ama yok koymazsanız ben almasını bilirim :KK47::KK47:

Haftaiçi çalışma saatlerim sabah 11 akşam 3 :KK9: hep böyle çalışma saatim olsun istemiştim:KK9::KK9::KK9: neyse tamam abartmayım haftaiçi istediniz saatte koyun çöpünüzü anacım ben alırım :KK9:

Mutludan sevgilerle :KK54:

:)))))))))))))) oyyy mutlucum çok güzeldi tşk ederiz güzelim:KK54:

oooo maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar: daha ilk deneme için çok güzel tatlım bence çıkarsın benide dürt bende yapayım :KK53:

2014 kpss ye grupça girelim bari her cuma paylaşım listesi yanında kaç soru çözüldü filan diye de yarış mı yapsak kilo vermemiş olabilirim ama iyi motive oldum siteye girdiğimden beri diyetteyim :)))) kaçırmalarımda bile bir denge söz konusu :)) bu başarıyı sınav içinde mi uygulasak :)

Ben bu öğlen yedim gene bide marifetmiş gibi söylüyorum galiba grup olarak biraz daha sıkmalıyız kendimizi gazla falan olmıcak bence yeni cezalar getirelim spor yapamayanlar için mesela günde 100 tane yada 500 tane mekik cezası olsun nebilim biraz beyin fırtınası mı yapsak bununla ilgili bildiğiniz kilo veremioruz kızlar hatta sadece veremesek alıyoruz bide üstüne :KK30::KK30::KK30:

Umarım kimse beni yanlış anlamaz :KK34:

bence iyi fikir çünkü ben her kaçırdığımda mekik cezası veriyorum kendime yanlız 20x5 yapıorum acaba hafif mi kalıyor alıştım sanki :21:

dün neler yedim nelerrrr

sabah: kepekli tost + portakal suyu

ara: yok

öğle: kıymalı pide yağsız diye de belirttim ama köşeleri yemedim :) ayran

ara: bol rokalı bir salata (arkadaşımın yanına uğradım birşeyler ikram edeyim dedi ben seçeyim dedim tatlı içecek filan gezerken en mantıklısı salata geldi yağsız tuzsuz :)))

akşam: bu öğün kötüydü eşime kızartma yaptım karnıbahar ne kadar sardıysam da peçetelere yararı oldunu sanmıyorum :KK43:

ara: diyet kola :) içim yandı kızartmadan

ayrıca antalya yanıyor yaa bugün denize mi gitsem sıcak çok kötü klimayla yattık gece bu nasıl erken gelen bir yaz nolacak temmuzda merak ediyorum. ahhhh be antalya güneşi bi beni eritemedin yaaaa :KK9:

akşam 10 dk dans zıpladım hopladım üstüne 100 mekik bu sabahta 100 mekik çektim ama yavaş pek kımıldayasım yok bugün :KK43:

hemen resmimi ekliyim

$1367507935137.jpg

bugünkü menüm

sabah 7.30 1 bardak sütle k flakes

13.00
3 kaşık taze fasulye
3 kalık yoğurt
2 dilim ekmek

16.00
1 dilim kek

19.00
3 kaşık yoğurt
1 domates

elma ve erik yemeği düşünyrm

Son düzenleme:
günaydın kızlar...

çok verimli bir hafta sonuydu pazar gün boyu temizlik ve ütüyle geçti ayrıca hiç abartmadım.

dün ne yedimmm

sabah: güzel bir kahvaltı bol domates yeşillik peynir ve yumurta

ara: yeşil erik

öğle: 1 adet biber dolma 1 dilim ekmek

ara: çikolatalı türk kahvesi yoğurt light dondurma

akşam: 1 adet biber dolma turşu 2 dilim ekmek

ara: marul :)

suyu az içtim :KK43: birde yoğurda başladım gülnihal ablanın yoğurdu :) ilk baharatları koydum karıştırdım kokudan bayılacağım sandım berbat kokuyordu içlerinden sadece tarçın güzel ama yoğurtla karıştırınca fena olmadı. dün akşam yemeğiyle başladım hadi hayırlısı :)

günaydın güzeller...

benim zamanımda okulu bitireni zorla memur yapıyorlardı:KK9::KK9:17 yaşında sağlık meslek lisesini bitirdim ve hemen atandım.o zamanlar öyleydi.sanırım sadece yaz tatili yapabilmiştim.yaşım küçük olduğu için mayısa kadar maaşımı babam imza atıp almıştı:KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar...

çok verimli bir hafta sonuydu pazar gün boyu temizlik ve ütüyle geçti ayrıca hiç abartmadım.

dün ne yedimmm

sabah: güzel bir kahvaltı bol domates yeşillik peynir ve yumurta

ara: yeşil erik

öğle: 1 adet biber dolma 1 dilim ekmek

ara: çikolatalı türk kahvesi yoğurt light dondurma

akşam: 1 adet biber dolma turşu 2 dilim ekmek

ara: marul :)

suyu az içtim :KK43: birde yoğurda başladım gülnihal ablanın yoğurdu :) ilk baharatları koydum karıştırdım kokudan bayılacağım sandım berbat kokuyordu içlerinden sadece tarçın güzel ama yoğurtla karıştırınca fena olmadı. dün akşam yemeğiyle başladım hadi hayırlısı :)

afiyet olsun edacım.yoğurt inşallah işe yarar canım.bende wc sorunu yaptı.sürekli yiyemiyorum..

kızlar yine buralarda kimse yok.böyle olunca kilo verilemiyor malum.mesaj sayımına bence geri dönün

Günaydin hanimlar musmutlu bi hafta diliyorum hepimiz içinde :KK16:

Uzun zamandir pazartesileri baya bi eksiyle haftaya basliyorum, sanirim haftasonumun cok yogun gecmesinden oluyor bu.
Birde dün yine iki saat havuzdaydim, 90 dakika yüzdüm (spor iç isleri bakanina duyrulur: mutlu hanim) kalan yarim saatte keyif yaptim :KK31:
Son olarak bu hafta yarindan sonra calismiyorum haberiniz olsun, neslim ben sana faceden yazicam canim cuma sabahi kilomu :KK1:

Eeee hadi gelin kizlar nerdesiniz :KK52::KK52::KK52:

Edacim cok hos olmussun saçin cok yakismis gerçekten, güle güle kullan :KK54::KK54:

Son düzenleme:
Günaydınlarr :KK3:

Herkesler nerede acaba:44:

Gülnihal ablacım haklısın valla paylaşımlar azaldı gene kimseler gelmio yazmıo :KK34:

Hanımlarr hanımlarrrr gelinnn şuraya yaz geldii mayolarınızı bikinilerinizi elbiselerinizin altındaa saklamak zorunda kalmayın :KK20::KK20::KK1:

Öncelikle spor listemizi güncelleyelim içime dert oldu :KK1:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet 10
3fitsema 60
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi135
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz30

Yanlış ya da eksiğim varsa uyarın lütfen :KK54:

Haftasonu biraz koptum dietten aslında dikkat ettim çok fazla yememeye çalıştım ama çok düzensizdi agzım pek boş durmadı:KK30:

Evde olunca düzen falan kalmıyor :KK34: Ama genede herşeyden azar azar gittim :KK34:

Dünde yürüyüş yaptık aslında 1saat kadar ama tempolu değildi ondan spordan saymıyorum malum hıdır ellez inanılmaz kalabalıktı amacım tempolu yürümekti ama ne mümkün :KK34:

günaydın güzellerrrr
haftasonum bol kalorili geçti:)ama bol sporluda geçti:)
ctesi 60dk koşu bandı+20 dk aerobık yaptım
dünde 90 dk yürüdüm yine film eşliğinde
sporcu başı yaz bana ordan 170 dakıkaaa:)
bu hafta full spor+diet gitmelıyım ctesi günü volkanın dayısının oglunun evlenecegı hatunun evine gitcez
aileler tanışcak
ben ailenın şuankı tek gelını olaraktan göz hapsınde olacam mutlaka:)
yenı gelın gibi süzülürüm artık:)

X