Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

isim5 nisan12 nisan19 nisan26 nisan3 mayıshedef...............
T_N7875,674,974,973
fitsema7776,776,374
garden86,184,783,282,982
fefilifa74.....76,376,3
tatlıkedi66,165,664,964,863
mutedeyyin79,579,279,8
tasan73,573.....71,569
mutluluknerdesinbenibul65,764,464,963,662

saol canim ellerine saglik :KK16::KK19:

Günaydin kizlar hayirli cumalar :KK16::KK16::KK16:

Alçak tarti 200 gram daha eksik gösterse ne vardi 64.6'yi gördüm sonra 64.8 oldu, esra ve neslim kaderinizi bende yasadim :KK4:
Yani 100 gram eksideyim :KK5:

sporlari kaydettim paylasiyorum listeyi :)

Dünkü menüm:

Sabah: 1 tas kellogs
Ara: 1 yesil elma
Öglen: Pirinçli ton balikli salata (440kalori) + 2 meyveli yogurt (140)
Ara: Yok
Aksam: Rokali ve haslanmis yumurtali salata.

Spor yoktu dün...

---

Bu sabah:

1 haslanmis yumurta + 1 kk peynir + 2 zeytin.
Birazdan bir elma :KK56:

-----

Spor listesi

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N350
2spirochet100
3fitsema-
4garden385
5fefilifa60
6tatlikedi195
7mimu88-
8mutedeyyin100
9tasan270
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz60

KAZANAN :KK19::KK19::KK19:

:118::118::118: Esra (qarden) :118::118::118:

Tüm kilo verenleri ve spor birincimizi tebrik ederim :KK54::KK54::KK54:

:26::26:özlemcim ben maalesef sabitim canım bu hafta:KK34::KK34:

mutlucumm:KK16::KK16:tebrik ederim canım,bu hafta çok güzel kg vermişsin:KK9::KK9:ahh darısı bize inş.:KK34:

ay çiğdemim bu kadar olur,yine senle aynı gibiyiz bu hafta:KK1::KK1:ama moral bozmak yok sonuçta artıda değiliz ya oda güzel bence:KK34::KK34:

ayrıca 1.liği az bi farkla esraya kaptırdım,ama oda haketti bu hafta,tatile gidipte full sporla üstelik kg almadan dönmek her babayiğidin harcı değil:KK34::KK34:alkışlar esramızaaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

edacımm günaydın:KK16::KK16:

terbik ederim tatlım,500 gr çok iyi,aynen devam haftaya listeye tekrar dönüyosun dimi:KK34:

oleyyyyyyyyyyyy
gectım senı neslımmm dün akşam yürüsemmı yurumesemmı diye baktım koşu bandına aaammmaaann kalk yürü bişi olmaz dedım burdanda erken cıkıunca eve erken gittim iyi oldu:)
kızlar ben şunu farkettım oglen kaçırsam bıle bol yürüyüş bol su ve akşam yememek kesınlıkle benım çözümüm bu..
ben ciddi ciddi akşamları bişi yemıyorum
dünde mesela 4-5 çılek yedım okadar yüklen suya..
tatılde de hem yemeklerden bagırsakları bozdum uzerıneıze afıet hem düzenlı yedım hemde oranın hakkını verdım yürüdüm
ve hazran son hafta tatıle gidicem ozamana kadar bomba olmam lazım ki,oranın açık büfesinde komple serbest bırakıcam kendımı:)

bak hırs yaptım şimdi
haftasonu gündüz evde olmayı planlıyorum
yarın bı fılm takıp 1,5 saat yürüycem aksamda kocamı alıp sitede yürürsem yarım saat,1 saat
artık haftaya şampıyon bellı ıkıncı kım derız:)
neslihan hanımmm huuu duyrulurr:):KK52:

oleyyyyyyyyyyyy
gectım senı neslımmm dün akşam yürüsemmı yurumesemmı diye baktım koşu bandına aaammmaaann kalk yürü bişi olmaz dedım burdanda erken cıkıunca eve erken gittim iyi oldu:)
kızlar ben şunu farkettım oglen kaçırsam bıle bol yürüyüş bol su ve akşam yememek kesınlıkle benım çözümüm bu..
tatılde de hem yemeklerden bagırsakları bozdum uzerıneıze afıet hem düzenlı yedım hemde oranın hakkını verdım yürüdüm
ve hazran son hafta tatıle gidicem ozamana kadar bomba olmam lazım ki,oranın açık büfesinde komple serbest bırakıcam kendımı:)

bak hırs yaptım şimdi
yarın bı fılm takıp 1,5 saat yürüycem aksamda kocamı alıp sitede yürürsem yarım saat,1 saat

kiza bak kendi gaza geldi bizede veriyor :KK9::KK9::KK9: tamam bende gitcem öglen madem yarisma var :KK52::KK52::KK52:
evet yaa aksam bisey yemeyince eksiye iniyoruz hemen ertesi gün, olay aç yatmakta gizli :KK52: :KK9:

haziran sonu benimde kuzenim buraya gelicek 1 hafta izin alicam yani bende ye iç gez modundayim ayni sekilde o gelmeden full vereyim o bi hafta rahat ederim en azindan :KK16:

nereye gidiyosunuz bu arada esra?

hedef tarihini geçelim yeni hedef yapalim mayis sonuna :KK1: hedef olunca iyi oluyor :KK16:

SLM kızlar hayırlı cumalar olsunn... bu hafta kac defa gırdım okudum yazmak kısmet olmadı :KK43:( nasılsınz canlarım ben reglı olucam sanırım çok şiş hıssedıyorum kendımı :KK14::KK19: kılom 76.5 kılo veren arkadaslarımı tebrık edıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

***1.TAKIM 306.ETAP***

T_N ( 74,9 / 74,9 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 76,3 / 76,5 / -0,2 / -0,26% )
garden ( 83,2 / 82,9 / 0,3 / 0,36% )
fefilifa ( 76,3 / 76,3 / 0 / 0,00% ) sabit
tatlıkedi ( 64,9 / 64,8 / 0,1 / 0,15% )
mutedeyyin ( 79,8 / 79,8 / 0 / 0,00% ) sabit
tasan ( 73 / 71,5 / 0,75 / 1,03% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
mutluluknerdesinbenibul ( 64,9 / 63,6 / 1,3 / 2,00% )

1.TAKIM ORTALAMASI: 0,41%

saol canim ellerine saglik :KK16::KK19:
:KK16::KK16: acil yemeğe çıkıyodum,msjını gördüm listeyi paylaşıp çıktım,bişeycikler yazamadan:KK34::KK34:

hedefi görünce daha bi gaza geliyo insan dimi canım,ama haftaya 1900 gr nasıl verilir hiçbi fikrim yok benim,yaa bu sefer olsun hedefi tutturaydım iyiydi,acaba 3 günlük kalp vakfı diyetimi yapsam:KK34::KK34:amaaa çarşamba tatil,off kocamda biyerlere gidelim diyo,bilemedim şimdi:26::26:
oleyyyyyyyyyyyy

bak hırs yaptım şimdi

kesinlikle akşam yememe fikrine katılıyorum esram,bende akşam yemediğimde yada hafif geçirdiğimde çok iyi sonuçlar alıyorum,sonuçta gündüz yediklerimizi bi şekilde yakıyoruz ama akşamkiler direk yağ olarak depolanıyo:KK34::KK34:

ayrıcaaa şekerimm gaza gelme konusunda hiç üstüme yoktur,haftaya bugün görüşelim canımm:KK19::KK19:
kiza bak kendi gaza geldi bizede veriyor :KK9::KK9::KK9: tamam bende gitcem öglen madem yarisma var :KK52::KK52::KK52:
evet yaa aksam bisey yemeyince eksiye iniyoruz hemen ertesi gün, olay aç yatmakta gizli :KK52: :KK9:

haziran sonu benimde kuzenim buraya gelicek 1 hafta izin alicam yani bende ye iç gez modundayim ayni sekilde o gelmeden full vereyim o bi hafta rahat ederim en azindan :KK16:

hedef tarihini geçelim yeni hedef yapalim mayis sonuna :KK1: hedef olunca iyi oluyor :KK16:

önümüdeki hafta yenileriz çiğdemcim tabloyu,31 mayıs hedefleri belirleriz:KK34::KK34:yaz a hafif bi giriş yapalım dimi:KK76::KK76:
:KK52::KK52::KK52:

çok güldüm ya yarış başlamışş:KK9::KK9:

kocasını alan yürüyor arkadaş bizde koca yok napcaz :KK9::KK9:
kuzuuu sende sefgilini al yürü:KK69:
slm ızlar.. kilom sabit.
görüşürüz... acil cıkmam geek

melekcim bitmedimi daha yoğunluğun:26::26:
SLM kızlar hayırlı cumalar olsunn... bu hafta kac defa gırdım okudum yazmak kısmet olmadı :KK43:( nasılsınz canlarım ben reglı olucam sanırım çok şiş hıssedıyorum kendımı :KK14::KK19: kılom 76.5 kılo veren arkadaslarımı tebrık edıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

regl vurdu bu haftada bizi semacım,neyse artık haftaya acısını çıkartırız:KK16::KK16:

selam kızlar.. tartıldım ben de sabah 64.5 ..nerdeyse 2 haftadır kilo vermem durdu:KK50: ne ypsam takıldım kaldım:26: sporsuz olmuyor bu iş sanki ya:KK5:

***1.TAKIM 306.ETAP***

T_N ( 74,9 / 74,9 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 76,3 / 76,5 / -0,2 / -0,26% )
garden ( 83,2 / 82,9 / 0,3 / 0,36% )
fefilifa ( 76,3 / 76,3 / 0 / 0,00% ) sabit
tatlıkedi ( 64,9 / 64,8 / 0,1 / 0,15% )
mutedeyyin ( 79,8 / 79,8 / 0 / 0,00% ) sabit
tasan ( 73 / 71,5 / 0,75 / 1,03% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
mutluluknerdesinbenibul ( 64,9 / 63,6 / 1,3 / 2,00% )

1.TAKIM ORTALAMASI: 0,41%

vaat bu hafta süperiz tebrikler veren veremeyen herkese

bende gelgitliyim burcum başak yükselenim ikizler :KK1:

bende şu kefire nezamandır başlamayı düşünüyorum bugün iş çıkışı alıp başlıcam inşallah begenirim hiç içmedim buarada ne marka içiosun :26:

ben ilk defa gircem alese geçen sene gittim para yatırdım ama sınava giremedim salaklığımdan gerçi girsem ne değişcekti gene çalışmamıştım neyse kader inş busene kısmetse girip bi kendimi görcem :KK34:

ben sadece türkçe matematik var die biliodum sınavda tarihtemi var:44::44:

aleste herkes aynı şeyden şikayetçi zaman yetişmio die ben hiçbişey hatırlamıolarum haftasonu biraz bakıyım bari son 2 hafta kala kesin şampiyon olurum:KK9::KK9:
ben ülker içimin kefirini içiyorum tokta tutuyor

gazlanalım artık havalar ısındı ıyıce vıcık vıcık olmak ıstemıyorum:)
aynen olay aç yatmak arkadaş ötesi yok,aynen sende sık dişini kuzen gelene kadar saonra rahat et
daha yer bellı degıl ama ya antalya ya çeşme olur canım buyuk ıhtımal bakalım su sınavını bı versınde volkan ondan sonra bakınırız yavaştan ben 24 hazıranda cıkıcam ızne kısmetse
aynen 3 mayıs bıtsın sonra gelsın yenı hedefler ohhh:)
:KK52::KK52::KK52:

çok güldüm ya yarış başlamışş:KK9::KK9:

kocasını alan yürüyor arkadaş bizde koca yok napcaz :KK9::KK9:

:)önce elı yüzü düzgün aklı başında uyumlu bı koca bulunacak sonrada ver elini yürüyüş parkurları,sahil kenarları,spor salonları:)
mutluluk nerdeyse senı bulsun şekerım tez zamanda:)
gerçi bu saydıgım ozellıkler benımkıne uymuyo ama olsun en azından yürüyüş arkadaşım oluyo:)

listemız cok kötü kızlarrr toparlanalımmm
tam spor havası herkes hoplasın zıplasın
bu havalarda gram gram yada sabıtlıkler olmamalı kış olsa hadi neyse
ama şu baharın hakkını verelım yahuuu:KK76::KK76:

ben geçen hafta kilo bildirmedim diye bu hafta sıkı tuttum yüzdeyi düşürmeyim diye haftaya daha sıkı tutmam lazım.O HEDEF YA TUTACAK YAA TUTACAK.gerekirse aç kalacam ama mutlaka69 olacam başka yolu yok:KK16::KK16::KK36::KK35:

bir kredı ıcın 7 kişi gelırmı bı subeye el insaf arkadas ya
kafam şişti aldıgı 5000 para,memleketın nere evlımısın nerde oturuyon kocan nerelı ne zaman evlendın
:)
3 kuşak gelmişler :)
4ünü yolladım 3ü kaldı,bunlarıda yollarsam rahatım ınsallah:)

:KK16::KK16: acil yemeğe çıkıyodum,msjını gördüm listeyi paylaşıp çıktım,bişeycikler yazamadan:KK34::KK34:

hedefi görünce daha bi gaza geliyo insan dimi canım,ama haftaya 1900 gr nasıl verilir hiçbi fikrim yok benim,yaa bu sefer olsun hedefi tutturaydım iyiydi,acaba 3 günlük kalp vakfı diyetimi yapsam:KK34::KK34:amaaa çarşamba tatil,off kocamda biyerlere gidelim diyo,bilemedim şimdi:26::26:

sonrada paylassan olurdu neslim hic sorun degil :KK16::KK16::KK16:
aynen yaa nasil gaza geldim valla 45 dakika sirilsiklam terlicek sekilde sporumu yaptim :KK52:
sen kararlisin tam 73 olmaya sanirim :KK1: gel ortada karar kilalim sen 73.9 ol ben 63.9 hi ? :KK1::KK1::KK1:

canim sen o vakif diyetini yaparsan bizi depresyona sokarsin cok kilo veriyosun sen onla yahu :KK9::KK9:

gazlanalım artık havalar ısındı ıyıce vıcık vıcık olmak ıstemıyorum:)
aynen olay aç yatmak arkadaş ötesi yok,aynen sende sık dişini kuzen gelene kadar saonra rahat et
daha yer bellı degıl ama ya antalya ya çeşme olur canım buyuk ıhtımal bakalım su sınavını bı versınde volkan ondan sonra bakınırız yavaştan ben 24 hazıranda cıkıcam ızne kısmetse
aynen 3 mayıs bıtsın sonra gelsın yenı hedefler ohhh:)

ohoo esra sıkılasmıssındir sende yaptigin spora göre, vicik vicik olmamiz imkansiz :KK34::KK34::KK34:
offf simdi bide tatil derdi var kuzenden sonra bikini giycek kivama gelmemiz lazim :KK53::KK53: geçen seneden zayif olcam insallah balayina 63 kilo gitmistim bu sene daha zayif olcam :KK37:

listemız cok kötü kızlarrr toparlanalımmm
tam spor havası herkes hoplasın zıplasın
bu havalarda gram gram yada sabıtlıkler olmamalı kış olsa hadi neyse
ama şu baharın hakkını verelım yahuuu:KK76::KK76:

yaptik yaptik simdi elimi kolumu zor kaldiriyorum :KK53:
ama naparsak yapalim gram gram gidiyor, olsun gidiyor ya bunada sükür :KK34:

bir kredı ıcın 7 kişi gelırmı bı subeye el insaf arkadas ya
kafam şişti aldıgı 5000 para,memleketın nere evlımısın nerde oturuyon kocan nerelı ne zaman evlendın
:)
3 kuşak gelmişler :)
4ünü yolladım 3ü kaldı,bunlarıda yollarsam rahatım ınsallah:)

:KK9::KK9::KK9: merakli melahatler :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
:KK14::KK14::KK14:çokk mutsuzum şuandaaa:KK14::KK14:

şu görüştüğüm halkbankası müdürü aradı az önce
adam dıyo bolgeye yolladım cvnı aradım konuştuk ama personel alımları ile bölge ilgilenmıyomuş
genel mudurluk tekelınde sanırım ordanda kımle ırtıbata geçilir ne yapılır ınan bende bılmıyorum dedı
sende araştır bende araştırayım ırtıbat halınde oluruz dedı
bankanın g.müd.lüğünü aradım i.k yı..
dedıler cv nizi maıl atın,bi mail adresi verdıler
ama artık hıc umudum kalmadı
ben müdüre güvenıyodum,bu attgım maille müdürün hiçbir baglantısı olmuyor sonucta..
dışardan herhangi biri atmış gibi,torpılımı devre dışı bıraktım:KK43:(
:KK14::KK14:

X