Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kpss yi iyi düşünmüşsün esra.vazgeçme canım.bebek olursa hayal olur zaten.hamileyken bol bol çalışırsın..

aynen abla boyle olmayacak ozel sektorde nereye kadar
bide girdik banka çukuruna başka sektorde ımkansız başka işe geçsem bıle yıne banka olacak
dolayısıyla benım komple sektor degıstırmem lazım
bu zamana kadarda cok pısmanım kpssye girmedıgım için ama kısmet belkı dogru zaman bu zamandır
dedıgın gibi hamılelıkte calısıp sınava girebılrsem ertesi gün bile dogum yapsam en azından kafam rahat olur alacagım puanı beklerım
ama dogum yapıp sınava girersem muhtemelen cok odaklanamayabılrım
oyuzden temmuza kadar dogurmamam lazım:)

bebeği ayarlamak kolay ama kpss zamanı belliinşallah kazanırsın da rahat edersin..8-5 iyidir.....

hayırlısı hadi bakalım Allah gönlüne göre versin

bu akşamdan itibaren şöyle bir listeyi uygulamaya geçirmeyi düşünüyorum...

sabah:
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak süt
ara:
yok
öğle:
ne varsa yarısı
pilav hariç
saat 3:
1 meyve
saat 5:
4 kayısı
akşam:
2 ızgara köfte yada tavuk
1 tabak yağsız sebze yemeği
ayran
saat 7:
1 meyve

sizce bu menü bana fazla mı gelir kızlar....bununla beraber yoğurtlu karışımı yemeye devam edeyim diyorum.....

Selam kızlar

Çok yogunum bgn giremedim hemen dünki menümü ve bgnü yazıyım kaçıcam patron etrafta sonra tekrar gelirim

dün çok kötüydü gene beslenmem

sabah
kakolu süt

ara
kakolu süt

öğlen
3tane form bisküvi- yeşil çay

akşam
2 kase çorba

3tane küçük hatta minik tuzlu kurabiye
çay

1,5lt su,1fincan yeşil çay

günaydın kızlar evde herkes hasta ben hariç kızımı doktora götürdüm geldim ve sabah erken kalkıp yürüyüş yaptım spor yapınca mutlu oluyor insan46:

özlemcim geçmiş olsun canımohh yürüyüşlerde yapılmış,yarın inş.sana eksi olarak döner

esram şu dediklerinin hayali bile süper,sanaldan ne kadar gaz veriyoruz birbirimize bide yüzyüze görüşşek,beraber spor yapsak bizi düşünemiyorum bile

canım yaa ne çektin volkiden bilmezmiyimama bak oda hizaya gelmiş ne güzel,biz kadınların yontamayacağı şey yok vesselam

elifim dualarımız seninle bitenem,inş.senin için hayırlı olan neyse o haberle dönersin tatlım,bizi çok merakta bırakma olmamı

bebek konusunda bende hiç düşünmüyodum esram,ama şimdide eşimle diyoruz acaba hiç korunmasaydık belki daha çabuk mu hamile kalırdım diye ama işte herşeyde vardır bi hayır deyip bekliyoruz:26::26:Rabbim hepimiz için hayırlı olan neyse onu versin inş.

kesinlikle kpssye gir canım,benim eşim 34ünde memur oldu,devlet işi gibisi yok valla
bu sene bende açıköğretimden 2 senelik bi yere kayıt yaptırıcam,muhtemelen adalet olabilir,bitince kpss banada görünyo,hiç olmazsa şansımı denemek istiyorum
bebeği ayarlamak kolay ama kpss zamanı belliinşallah kazanırsın da rahat edersin..8-5 iyidir.....
bebeği ayarlamak kolaymı:26::26:
hayırlısı hadi bakalım Allah gönlüne göre versin
efzacım nerelerdesin kuzum sen,listeye almam için bol paylaşım gerekli biliyosun dimi

menün burdan gayet iyi görünüyo ablam

arkadaşlar ben yoktum bu hafta sıkıntılar gidip gelmeler hastane doktor ayarlamalar vs vee sonunda benim minik oğlum sünnet oldu bu sabah...o yüzden bu hafta giremedim
oğlum iyileştikten sonra hem aranıza hem zayıflama yoluna geri dönmeyi planlıyorum ne dersiniz

abla bence kahvaltıyı yeşıllıkle salatalık domates 2-3 zeytın ekle
o sütüde ara öğün yap..
ve bence oglen sebze yıyosan yogurtla,et yıyosan salatayla yıyıp
aksamda ona göre al ters cevir menuyu
ben bu düzenı ne zaman kursam delı verıyorum kılo
gerçi benım biraz durdumu nedır yaa
şu 80in altına inemedım gitti arkadaşş

ayrıca akşam yemegını kaçta yıycen kı 7de ara öğün var
sen kaçta varıyodun eve abla
ben memur olmak ıstıyorum ama yaaa

canım geçmiş olsun kuzucuğuna,Rabbim damatlığınıda görmeyi nasip etsin inş.
tamam sen düzenini oturt ondan sonra devam edersin

ohh hadı hayırlı olsun canım allah damatlıgınıda göstersın
bu arada benım babam 35 yıllık sünnetçi içinde büyüdüm bu olayın
bilirim ailelerın heyecannı:)

simdi elıf kırarsa bu zıncırı valla hepımız peşpeşe dogururz he:)
hadı elıf güzel haberlerle geeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllll

ohh hadı hayırlı olsun canım allah damatlıgınıda göstersın
bu arada benım babam 35 yıllık sünnetçi içinde büyüdüm bu olayın
bilirim ailelerın heyecannı:)

sorma valla sorma hem heyecan hem stres sıkıntı çok şükür atlattık çabucak iyileşir inşallah oğlum bende aranıza dönerim

Ne negatif bi kızım ben yaaa
Bu seferde olmadı :) olsun Rabb'imin bir planı vardır muhakkak :) ya nasip şimdi su ödemi atmam lazım kızlar yeşil çay limonlu İnşallah yarına atarım ve bir haber daha negatif sonucu alınca regl oldum 4 sene önce de 10 gun geçmişti test yaptırdım ve negatif çıkınca regl olmuştum :)))))
İyi dilekleriniz icin cok teşekkür ederim canlarım benim iyi ki varsinizzzz

geçmiş olsun canım.Allah damatlığını da göstersin inşallah.......

herkes memur olsunbenim mesai farklı esra..kanları öğle arasında da çalıştığımız için erken çıkıyoruz.mesai 4 te bitiyor10 dakikada evdeyim ben.yemeği de 6 da yiyorum.
kahvaltıyı ayaküstü yapıyorum.ama yarından itibaren işe getireyim orda yapayım.yeşillik ekleyebilirim.sütü ara yapayım tamam.ters çevirme de güzel fikir.
yarın da cuma..pazartesi mi başlasam:26:

nasip elif...olsun bakalım.Allahın mutlaka bi planı vardır.doğru bakıyorsun canım.şimdi ödem atma zamanı.....

hayırlısı olsun kuzu,demekki daha vakti zamanı var

sen şimdi ödemleri atmaya bak canım,yarında bildirimi sakın ha unutma

elıfff demekkı neymıs bundan sonra nezaman regl gecikse gidip test yaptırılıyomuş
senın regl böyle sökülüyo demekkı
baskıylaaa:):)

şaka bi yana hayırlısı olsun canım zaten once elele kılo verıp sonra toplu patlatcaz nüfusu
benıde bekleyın:)

pazxartesi start al abla yaaa
mubarek günde bunyeye yapma bu eziyeti:)
bende artıkın oglen sebze yogurt ıkılısı yerse aksamda etle salata yıycem yada tam tersı
bakalım yarın sonuclar ne olacakkkkkkkkk:)

şuan şu daklıka acaip bi enerjı patlaması yaşıyorum
yanı saatlerce konuşabılırım
bu dalgalanmalarım benı bigün öldürecek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…