Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydin hanimlar, hayirli günler, bol eksili günler olsun hem size hem bana :KK16:

Dünkü menüm:

Sabah: 2 etimek + 1 porsiyon sürme peynir + 2 zeytin
Ara: 1 yesil elma
Öglen: 1 paket yumyum (japon makarnasi bol suyla hem çorba hem makarna :KK52: ) 1 haftadir yemiyorum kizmayin bana :KK52:
2 meyveli yogurt
Ara: Yok
Aksam: Roka ve havuçlu yogurtlu salata

Hem öglen 45 dakika sporumu yaptim, hemde aksam 1 saat esimle yürüdük :KK52: Dünkü spor dakikam 105 etti benimde :KK53:

--------------

Neslimmmm cok sevindim pantalonun için :KK52::KK52::KK52::KK52: ayni seyi bende yasadim bi kac hafta önce :KK52: çok çok mutlu oluyor insan dimi :KK16::KK16::KK16:

Ya ben ekside degil artidayim napicam yarina kadar nasil gitcek bu arti :KK52: bu öglen yürümeyi düsünüyorum yine :26:

-----------

Spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N310
2spirochet-
3fitsema-
4garden355
5fefilifa60
6tatlikedi195
7mimu88-
8mutedeyyin100
9tasan135
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz60

günaydın tatlım:KK16::KK16: ohh maşallah sporlar yapılmış:KK76::KK76:

ay çiğdemim sevinmezmi insan yaa,üstüme montumu bile almadım bugün,gömlek ve dar pantolonumla geldim,hatta gömleğim biraz pot olduda bende kemer taktım belime:KK52::KK52:nasıl bi özgüven geliyo anlatamam,eşimde dün akşam diyo sen zayıfladıkça daha bi güzelleştin,ayrı bi hava geldi sana diyo:KK69::KK69:

canım artı içinde üzülme,bende sabitim cumaya göre ama yarına ne gitse kar diycem,çünkü regl haftamdayım,bugünü olabildiğince hafif geçir,akşam 9 dan sonra bişey atma ağzına,eminim sabaha hafif çıkarsın,bide bugün dolunay varmış,tuzluu şeyler tüketme derim,ödem olabiliyomuş bu dönemde çokça:KK34::KK34:
günaydın tatlımmm

çok sevindim yaaa tabi onca spora ne dayanır süpersin güzelim inşallah emin adımlarla gidiyorsun başaracaksın...

günaydın edacımm:KK16::KK16:

bugün spora başlayalı 1 ay oldu,gün geçtikçe daha zevkli hale geliyo,mesela dün akşam zumba yaptık,çok keyifliydi,ahhh şöyle 1.takım kızlarıyla birarada olabilsekta beraber spor yapsak ne kaa eğlenceli olurdu:KK34::KK34:

ayyy hala sporda sıfırdayım :KK43: ben tv karşısında gidiyorum müzik açıp aerobik yapacam bugün de bir arkadaşa gitmeyi planlıyorum evi biraz uzak ama yürüyeceğim. sporları yazmamız iyi olmuş kim düşündüyse eline sağlık her açtığımda vuruyor yüzüme :18: ben gidiyorum gelirim bitince öpüldünüzzz...

ya ben yine cevaplara daldım günaydın demedim. günaydın fit kalmak isteyen sağlıklı hatunlar....

dünkü menümü de yazayım hemen

sabah: sandviç bol maydonozlu

ara: 1 yeşil çay

öğle: tavuk sote + 2 kaşık pilav + yoğurt

ara: 1 ufak acı badem kurabiyesi :KK17: yeşil çay

akşam: tavuk döner 2 kaşık pilav salata

ara: leblebi

dün süt içseymişim de iyiymiş ama erken uyudum :KK43:

günaydin edacim :KK1: senin menünde güzelmis ama sanki pilavi aksam yemeseymissin daha iyi olcakmis :KK34:
karbonhidratli yiyecekleri mümkün oldugunca öglen tüketelim :KK9:

haydi spora yarina ekside olmamiz lazim :KK62::KK62::KK62:

ay çiğdemim sevinmezmi insan yaa,üstüme montumu bile almadım bugün,gömlek ve dar pantolonumla geldim,hatta gömleğim biraz pot olduda bende kemer taktım belime:KK52::KK52:nasıl bi özgüven geliyo anlatamam,eşimde dün akşam diyo sen zayıfladıkça daha bi güzelleştin,ayrı bi hava geldi sana diyo:KK69::KK69:

canım artı içinde üzülme,bende sabitim cumaya göre ama yarına ne gitse kar diycem,çünkü regl haftamdayım,bugünü olabildiğince hafif geçir,akşam 9 dan sonra bişey atma ağzına,eminim sabaha hafif çıkarsın,bide bugün dolunay varmış,tuzluu şeyler tüketme derim,ödem olabiliyomuş bu dönemde çokça:KK34::KK34:

:KK16::KK16::KK16: evet evet evet özgüven harika bisey, 1 kilo bile versem hemen havalaniyorum :KK1::KK1::KK1: dün esimin gözüne baya bi incelmis geldim sanirim orami burami inceliyordu dikkatle :KK53: havalanmayim diye biseyde söylemez ama bakisindan anliyorum ben onun :KK17::KK17::KK17:

dolunayla ilgisi mi varmis onun yaa :KK53::KK53: yemem canim tamam :KK34:
bisey yemedim dünde aksam yemeginden baska :26: bugünde yemicem :26:

sen bugün spora gitcekmisin :KK52:

:KK16::KK16::KK16: evet evet evet özgüven harika bisey, 1 kilo bile versem hemen havalaniyorum :KK1::KK1::KK1: dün esimin gözüne baya bi incelmis geldim sanirim orami burami inceliyordu dikkatle :KK53: havalanmayim diye biseyde söylemez ama bakisindan anliyorum ben onun :KK17::KK17::KK17:

ohhh sefamız olsun:KK76::KK76:havalanalım kuu hakkımız valla:KK1::KK1:

bugün sporum yok canım,ama akşam bi arkadaşımla kuaföre gidicem,bayada uzak bi yer yürüyerek gideriz,bide kocam sporda olucak akşam,o gelene kadar trambolinde zıplarım birazcık:122::122:

bugün sporum yok canım,ama akşam bi arkadaşımla kuaföre gidicem,bayada uzak bi yer yürüyerek gideriz,bide kocam sporda olucak akşam,o gelene kadar trambolinde zıplarım birazcık:122::122:

haklisin valla hakediyoruz :KK9::KK9::KK9:

ne kadar hareket o kadar bereket iyi olur ziplamakta yürümekte :KK52:

hadi bakalim merakla bekliorum yarinki sonuclari :KK76:

isim5 nisan12 nisan19 nisan26 nisan3 mayıshedef...............
T_N7875,674,973
fitsema7776,776,374
garden86,184,783,282
fefilifa74.....76,3
tatlıkedi66,165,664,963
mutedeyyin79,579,279,8
tasan73,573.....69
mutluluknerdesinbenibul65,764,464,962

Son düzenleme:
evet hedefim 63.9 bile olsa 63'leri görmek haftaya cumaya :KK14::KK14::KK14:
1 hafta var neslim umarim yaparim :26: bide carsamba tatil olmayaydi iyiydi evde kacirabilirim :44:

haha bu arada avatarimi degistim, günün anlam ve önemine daha uygun sanirim :KK52::KK52:

evet hedefim 63.9 bile olsa 63'leri görmek haftaya cumaya :KK14::KK14::KK14:
1 hafta var neslim umarim yaparim :26: bide carsamba tatil olmayaydi iyiydi evde kacirabilirim :44:

haha bu arada avatarimi degistim, günün anlam ve önemine daha uygun sanirim :KK52::KK52:

aynen canım bende 73,9 da olsa 73 leri görmek istiyorum,vermemiz gereken kg aynı ,ama aramızda 10 kg fark var:KK52::KK52:

ahh ahh ben senin kilonda olsam başka bişi istemem canım:KK23::KK23:

avatarında süpermiş bu arada:KK1::KK1:

aynen canım bende 73,9 da olsa 73 leri görmek istiyorum,vermemiz gereken kg aynı ,ama aramızda 10 kg fark var:KK52::KK52:

ahh ahh ben senin kilonda olsam başka bişi istemem canım:KK23::KK23:

avatarında süpermiş bu arada:KK1::KK1:

bu sabah avatarimin modundaydim yaa 200 gram fazla ciktim gecen cumaya göre cok sinirlendim, dün kacirmadimda ama haftasonu kalintilari sanirim hâlâ :26:

evet hedeflerimize ulasmak icin vermemiz gereken kilomuz ayni hemen hemen :KK52:
olursun insallah canim :KK54: insanoglu hiç yetinmiyor, bende 60 larda olsam diyordum bi zamanlar; 77'lerdeydim fransaya geldigim sirada 17 yasinda yani... cok sükür bugünüme diyorum simdi iyiyim ama iste yetmiyor bana :KK24:

bu sabah avatarimin modundaydim yaa 200 gram fazla ciktim gecen cumaya göre cok sinirlendim, dün kacirmadimda ama haftasonu kalintilari sanirim hâlâ :26:

evet hedeflerimize ulasmak icin vermemiz gereken kilomuz ayni hemen hemen :KK52:
olursun insallah canim :KK54: insanoglu hiç yetinmiyor, bende 60 larda olsam diyordum bi zamanlar; 77'lerdeydim fransaya geldigim sirada 17 yasinda yani... cok sükür bugünüme diyorum simdi iyiyim ama iste yetmiyor bana :KK24:

ya aslında çiğdemim günlük artışlara çok takılmamak gerekiyo,hergün tartılma huyunu bende bırakamadım bi türlü,moral bozmak yok canım,relax ol biraz,bugünüde hafif geçir,eminim tartı gülen yüzünü gösterecek sana:KK34::KK34:

inş.hepimiz istediğimiz kilolara inicezcanım:21::21:,önemli olan rakamlar değil,bizim mutlu olduğum kiloda olmamız dimi:KK34::KK34:

kızlarrrr tünaydın olsun herkeseee

kilommu desem ödemımmı desem dengesız bu ara bu sabahta 83,4 çıktım ama reglden heralde
bakalım sabaha ne olacak
hedefımın cok cok yakınındayım benım 3 mayıs hedefım 82 olsun :)83 çok yakın elımı uzatsam tutucam:)
dün akşam malum çarşamba benım dizi günüm spor falan yapmadım eve gidince enginar vardı zaytınyaglı onu yedık yogurtla
bugünde yarın tartıda bıraz daha eksık cıkmak adına yapabılrım spor ama ben reglyken yapamıyorum yaa yılıyorum yoruluyorum ilk 2 günse duş almak ıstemıyorum falan...
neyse cuma akşamı mısafırım var antalyadan arkadasım geldı,o gelecek çaya
tabi bişiler hazırlamak lazım ama cok yemıycem ıstahımda yok zaten...
ve ben kısmetse eylul ekım gibi artık bebek ıstıyorum bırakacam akışına
ozamana kadar 75lerın altını görmem lazım...
haydı 1, takım hepberaber elele hamılelıge...:)

günaydın kızlar evde herkes hasta ben hariç kızımı doktora götürdüm geldim ve sabah erken kalkıp yürüyüş yaptım spor yapınca mutlu oluyor insan:KK9:46:

menümüde paylaşayım hemen

SABAH;2 dilim ekmek peynir zeytin bol yeşillik

ARA:1 elma

ÖĞLEN: çorba ızgara köfte ve salata

ARA;keten tohumlu yoğurt

ARA:5 tane kayısı

AKŞAM:salata

3 litre su 3 kupa yeşil çay 1 ssat yürüdüm 15 dakika aerobik yaptım:KK52::KK52::KK9::KK9:

günaydın edacımm:KK16::KK16:

bugün spora başlayalı 1 ay oldu,gün geçtikçe daha zevkli hale geliyo,mesela dün akşam zumba yaptık,çok keyifliydi,ahhh şöyle 1.takım kızlarıyla birarada olabilsekta beraber spor yapsak ne kaa eğlenceli olurdu:KK34::KK34:

bu benımde hayalımdı valla neslım söyle hepımız aynı salonda spor yapsak hem sporlarımızı khem kılolarımızı bırlıkte kontrol altında tutabılsek :)
ödül günlerındede her defasında birimizin evınde toplanır yer içerdik:)
bu dolunay hakkaten etkılıyomu acaba bunyelerı??

günaydin edacim :KK1: senin menünde güzelmis ama sanki pilavi aksam yemeseymissin daha iyi olcakmis :KK34:
karbonhidratli yiyecekleri mümkün oldugunca öglen tüketelim :KK9:

haydi spora yarina ekside olmamiz lazim :KK62::KK62::KK62:

havalı hatunlar sizi:)
hakkımız valla,
çidemcim sen belı denk gelmemıs olabırsın ama nesli çok iyi bilir benım kocanın bana bu kılo konusunda nekadar cok baskı yaptıgını
hatta nekadar belalı ve kavgalı bı cıft oldugumuzu
ama ben zayfladıkca adamın egosudamı zayıfladı nedır
son boluda işte ay ondan tatmadın aşkım ay cips alalım ay bundanda ye falan
heytt be kılo sen nelere kadirsin dedım valaa.:)
günaydın kızlar evde herkes hasta ben hariç kızımı doktora götürdüm geldim ve sabah erken kalkıp yürüyüş yaptım spor yapınca mutlu oluyor insan:KK9:46:
ohh çok ıyı yapmışsın ozlemcım
havalarda süper zaten bu aralar insanın kapalı mekanda kalası gelmıyo
:)

haklisin neslim aslinda her gün tartilmasak iyi ama bana o motivasyon oluyor, bekleyemem valla cumayi :KK1:

kızlarrrr tünaydın olsun herkeseee

kilommu desem ödemımmı desem dengesız bu ara bu sabahta 83,4 çıktım ama reglden heralde
bakalım sabaha ne olacak
hedefımın cok cok yakınındayım benım 3 mayıs hedefım 82 olsun :)83 çok yakın elımı uzatsam tutucam:)
dün akşam malum çarşamba benım dizi günüm spor falan yapmadım eve gidince enginar vardı zaytınyaglı onu yedık yogurtla
bugünde yarın tartıda bıraz daha eksık cıkmak adına yapabılrım spor ama ben reglyken yapamıyorum yaa yılıyorum yoruluyorum ilk 2 günse duş almak ıstemıyorum falan...
neyse cuma akşamı mısafırım var antalyadan arkadasım geldı,o gelecek çaya
tabi bişiler hazırlamak lazım ama cok yemıycem ıstahımda yok zaten...
ve ben kısmetse eylul ekım gibi artık bebek ıstıyorum bırakacam akışına
ozamana kadar 75lerın altını görmem lazım...
haydı 1, takım hepberaber elele hamılelıge...:)

tünaydin canim :KK1: bende ideal kiloma düsünce düsünmeye baslicam hamileligi :KK53: daha degil ama 40 kilolari falan görürsem belki :KK52: saka bi yana daha cok erken yaww istemiyorum henüz :emir_bebek:
size mayisin kaçinda bi yil olcakti :KK1:

zorla yapiyorsan bosver sporu falan regl zamani cekilmiyor :KK53:

gecmis olsun evet sabah sporlari bi baska insan gün boyu enerjik oluyor :KK16:
kaydettim sporunu :KK34:

havalı hatunlar sizi:)
hakkımız valla,
çidemcim sen belı denk gelmemıs olabırsın ama nesli çok iyi bilir benım kocanın bana bu kılo konusunda nekadar cok baskı yaptıgını
hatta nekadar belalı ve kavgalı bı cıft oldugumuzu
ama ben zayfladıkca adamın egosudamı zayıfladı nedır
son boluda işte ay ondan tatmadın aşkım ay cips alalım ay bundanda ye falan
heytt be kılo sen nelere kadirsin dedım valaa.:)

hatirliyorum canim konularini malesef :KK30:
simdi simarmayi en cok sen hakediyorsun onu diyen kocaya göre :KK53:

benim esim hic bi zaman demedi ama ben kendimi sevmedikce e zayifla o zaman dikkat et dedi, yani benim kendimi sevmem önemli onun gözünde :KK31: ben kendime dikkat ettikce kendimi sevdikce güvendikce hosuna gidiyor onun biliyorum :KK52:

sende zayifladikca cildirticaksin esini :KK1::KK1: simdi o düsünsün sanirim oda kilolu dimi :26:

ya aslında çiğdemim günlük artışlara çok takılmamak gerekiyo,hergün tartılma huyunu bende bırakamadım bi türlü,moral bozmak yok canım,relax ol biraz,bugünüde hafif geçir,eminim tartı gülen yüzünü gösterecek sana:KK34::KK34:

inş.hepimiz istediğimiz kilolara inicezcanım:21::21:,önemli olan rakamlar değil,bizim mutlu olduğum kiloda olmamız dimi:KK34::KK34:

insallah canim insallah :KK16::KK16::KK16:

yolumuz uzun, sabir ve azim gerekiyor, basaricaz insallah :KK9:

Merhaba arkadaslar nasilsiniz? Keyifler nasıl? Suan hastanedeyim saat 1 de kan testi sonucum var gebelik icin! Bugün tam 22 gun gecti gunüm inat etmiştim yaptirmayacaktim ama her gun aynaya sis bir yuzle bakmak istemiyorum parmaklarını kapatmıyorum gözlerim şisti yeşil çay da içermiyorum su durum bi netleşsin su sisim bi insin bakalım dua edin ne olur hakkımda hayırlısı olsun..

selam kızlar..............

Merhaba arkadaslar nasilsiniz? Keyifler nasıl? Suan hastanedeyim saat 1 de kan testi sonucum var gebelik icin! Bugün tam 22 gun gecti gunüm inat etmiştim yaptirmayacaktim ama her gun aynaya sis bir yuzle bakmak istemiyorum parmaklarını kapatmıyorum gözlerim şisti yeşil çay da içermiyorum su durum bi netleşsin su sisim bi insin bakalım dua edin ne olur hakkımda hayırlısı olsun..

güzel haber bekliyoruz elif..olmazsa da hiç değilse ödem atmak için bişeyler kullanır rahatlarsın.......her zaman hakkımızdaki hayır bizim için mutluluk vermez.buna dikkat et canım.mesela bu tür durumlarda ben "Allahım öyle bi sonuç ver ki sonunda çok şükür buna,ne güzel oldu" diyeyim derim.çünkü mesela bebeğimiz olmaz hep dua halinde kalırız. bu hayırdır ama bizi mutlu etmez..değil mi....

Son düzenleme:
haklisin neslim aslinda her gün tartilmasak iyi ama bana o motivasyon oluyor, bekleyemem valla cumayi :KK1:

tünaydin canim :KK1: bende ideal kiloma düsünce düsünmeye baslicam hamileligi :KK53: daha degil ama 40 kilolari falan görürsem belki :KK52: saka bi yana daha cok erken yaww istemiyorum henüz :emir_bebek:
size mayisin kaçinda bi yil olcakti :KK1:

zorla yapiyorsan bosver sporu falan regl zamani cekilmiyor :KK53:

gecmis olsun evet sabah sporlari bi baska insan gün boyu enerjik oluyor :KK16:
kaydettim sporunu :KK34:

hatirliyorum canim konularini malesef :KK30:
simdi simarmayi en cok sen hakediyorsun onu diyen kocaya göre :KK53:

benim esim hic bi zaman demedi ama ben kendimi sevmedikce e zayifla o zaman dikkat et dedi, yani benim kendimi sevmem önemli onun gözünde :KK31: ben kendime dikkat ettikce kendimi sevdikce güvendikce hosuna gidiyor onun biliyorum :KK52:

sende zayifladikca cildirticaksin esini :KK1::KK1: simdi o düsünsün sanirim oda kilolu dimi :26:

bende düşünmüyodum ama artık yavastan hormonlarım yada analık içgüdülerımmıdır nedır ortaya cıkmaya basladı
bide cok hamıle var etrafımda ee benımde yaş 28 artık yavastan baslamak lazım
mayıs 20de 1 yıl olcak zaten ekım-kasım gibi düşünüyorum nasip olurda olursa zaten 2 yıllık evlılıgın ustune oluyo bebek ıyı bı süre 30larımda olucam nerdeyse..
kocamın tarafının hepsı ıstıyo ama bişi diyemıyo gözüma bakıyolar sadece:)
kayınvalıde cok hevesli ilk torun olacak dıye:)
benım 2 yegenım var biride yolda,işyerinde 3 hamılemız var birini yolladık doguma geçen hafta 2 tanede beklıyo işte
çevredende cok duyuyorum haberler
yanı bır nüfus patlaması sezonudur gidiyo..
allah isteyen herkese nasip etsın ınsallah..
benım 70 takıntımda şu ben 102lere kadar çıkmış bi insan olarak eger 80lerle hamıle kalırsam tekrar oralara cıkarım diye korkuyorum ve oyuzden 70e inersem en azından 90larla kurtarabılrım diye düşünüyorum..
aman nasip kısmet yaaa akışına bıraktım allah bilir..
tabi bide iş olayı var,kpss var ama bakalım bi koltukta 35 karpuz var maşallah

canım hayırlısı olsun inşallah sonuç ne çıkarsa çıksın sakın üzülme sakın Allah kabine göre versin merakla soncu bekliyoruz senin sonuç çıkana kadar biz dokuz doğuracaz

bende düşünmüyodum ama artık yavastan hormonlarım yada analık içgüdülerımmıdır nedır ortaya cıkmaya basladı
bide cok hamıle var etrafımda ee benımde yaş 28 artık yavastan baslamak lazım
mayıs 20de 1 yıl olcak zaten ekım-kasım gibi düşünüyorum nasip olurda olursa zaten 2 yıllık evlılıgın ustune oluyo bebek ıyı bı süre 30larımda olucam nerdeyse..
kocamın tarafının hepsı ıstıyo ama bişi diyemıyo gözüma bakıyolar sadece:)
kayınvalıde cok hevesli ilk torun olacak dıye:)
benım 2 yegenım var biride yolda,işyerinde 3 hamılemız var birini yolladık doguma geçen hafta 2 tanede beklıyo işte
çevredende cok duyuyorum haberler
yanı bır nüfus patlaması sezonudur gidiyo..
allah isteyen herkese nasip etsın ınsallah..
benım 70 takıntımda şu ben 102lere kadar çıkmış bi insan olarak eger 80lerle hamıle kalırsam tekrar oralara cıkarım diye korkuyorum ve oyuzden 70e inersem en azından 90larla kurtarabılrım diye düşünüyorum..
aman nasip kısmet yaaa akışına bıraktım allah bilir..
tabi bide iş olayı var,kpss var ama bakalım bi koltukta 35 karpuz var maşallah

kpss yi iyi düşünmüşsün esra.vazgeçme canım.bebek olursa hayal olur zaten.hamileyken bol bol çalışırsın..

Son düzenleme:
X