Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

itiraf ediyorum ben dün hiç su içmedim nerdeyse belki 1-2 bardak anca :KK17::KK17:

çok çay kahve içtim 7-8 bardak çay ve 2 fincan kahve içtim o kesti galiba :KK31:

bugünde daha içmedim su hemen başlıyorum ama :KK34:

bgnde öğlen yemedim yemek canım istemedi form bisküvi ve yeşil çay yicem birazdan gene düzensizleştim yrndan itibaren düzgünleşcek beslenmem :KK20:

bu sbh
kakolu süt içtim 200ml

arada
gene kakolu süt :KK1:

öğlen
yeşil çay- limonlu form bisküvi

ara
1 tane incir

akşam
tavuk salata
meyve

düşüncem budur bakalım uygulayabilcekmiyim :26:

kahvaltı yok,öğle de yemekten sayılmaz zaten..
bu menü olmamış mutlu :KK20:

Adamı hasta etme uleen :KK1:

Kahvaltıyı saglam yapman lazım ki, gün içind edinç kalabilesin...

bu kadar az beslenirsen,birden raydan cıkabilirsin demedi deme...

ben maraş dondurması sevmem :KK30:

geçmiş olsun yinede çok ağrırsa nolur ne olmaz git yine doktora ben çok gittim korkudan gerçi hiç birinde birşey çıkmadı ama korku işte :)

aslında dolapta light dondurmam var sade çok sertti aslında onun için açtıydım dolabı ama kornet bu eriyene kadar beni yersin bitirirsin gibi baktı bende dayanamadım :)
himmm anladi ben :)
korneti magnumu ben eve almiyorum valla dedigin gibi dayanamiyor insan simdi dolapta kesme dondurma var ama yemicem zor tutuyorum kendimi :KK9:
ınsallah tez zamaanda gıdersın sende canım zaten yaz gelıyo en güzelı yaz tatılı
denız kum güneş ohh gel keyfım gel:)
ben calısıyorum canım bankacıyım
23 nısan tatıl diye 22sinede izin aldıp 4 gün yaptı tatılı:)yoksa tatıl kım ben kımm:)

elifimm biz döndük hava parladı resmen boluda
2,günde dolu yagmıştı:)
kaya green park bolu gerede bak ıstersen netten
ama yapcak aman aman bişi yok bol bol yürüyüş yapıp temız hava almalık biyer
bıde masa tenızı fıtness kapalı havuz okadar,havuzuda cücük:)

kızlar karar verdım 2014 kpssye çalışıcam deli gibi yok bu boyle olmayacak cünkü
bilinçaltımın arkalarına atıyorum bu iş mevzusunu ama burda mutsusuzm sevmıyorum bıyandanda nankorluk edıyomusum gibime gelıyo böyle söylenınce..
ama artık cok sıkıldım burdan yaa ve resmen bataklık gibi çırpınıyorum çıkamıyorum
acaba adak adadımda unuttum onlarmı benım elımı kolumu baglıyo dıyorum
bi insanın hiçmi başvurusuna dönülmez yaa
gecen cuma halkbank muduruyle gorustum cvmı yollamıstım daha once
ben çrşma ı.k ile görüşüp senı arıycam esra dedı daha ses yok hala
:KK14::KK14::KK14:
hmmm evet baktim guzel bir yer ama ben bungalov evlerini istiyorum simdi soyle somineli falan çam kokan
orman havasi ayyy valla bu hafta sonu mu gitsek :KK9:
:KK20::KK20::KK20::KK20: ögle yemegini geçistirmen iyi olmamis canim, aksam acikip cok saldirabilirsin yemege dikkat et :KK34:

off esra anlattikca heveslendim valla tatil gelse deniz kum günes falan :KK53:
bu aralar gündemde yaz tatili ama bi türlü ayarlayamadik, karar veremedik :KK25:

ya nankörlük falan etmiyorsun öyle düsünme isin için...
sen elinden geleni yapipta olmuyorsa olmuyordur canim, is konusunda cok nadir mutlu olanlar...
is görüsmelerin için hakkinda hayirlisi olsun, bikmadan usanmadan sen yollamaya devam et cvni.. elbet cikacak hayirli bi yer :KK34:
deniz kum gunes ayyyy dur anlatmaaaaa :KK9:
bak simdi tatil demeyin duramiyorum yerimde yaaaaa :KK9::KK9:
haziranin 17 e rezervasyon yaptiracaktim ama durumum belirli olmadigindan duruyorum bebis icin ne olacak ne bitecek off
:KK50:
hamiş olsam nolur ki niye izin vermiyor su anneler iki annede yasakladilar tatili aldirmiyorlar bana rezervasyon :KK47::KK47::KK47:

bende nereye başvursam çağıran yok çağırsalarda gel başla lafını duyamadım henüz. bende nankörlük yapmak istemem işim gerçekten çok rahat ama ne bileyim herşeyde olduğu gibi eksi artı meselesi 2014 e bende gireceğim. ayrıca ales ve yds bu döneme hazır hissetmemiştim sonbahara kasmam lazım...

hayırlısı dıyelım edacım kısır bı donem demekkı bızım için
elım boş kalıyo nereye atsam,bu işe ilk başladıgımdada süreklı arayanlar olurdu gelın dıye
yada arada bir piyasayı yokladıgımda geri dönüşler alırdım ama şimdi gerçekten cıkmaya nıyetlıyım ya resmen kısmetım baglandı
işin rahatta olsa kazancın ıyıde olsa bi zaman sonra ınsanoglu degısıklık arıyo sanırım..
ben 2007 eylulde 6 yılımı bıtırıcem ve artık cok sıktı bura
hakkımızda hayırlısı nedıyım
ama 2014 kpssye delı gıbı hazırlanıcam
düz memur olayımkafam rahat olsun ya

:KK20::KK20::KK20::KK20: ögle yemegini geçistirmen iyi olmamis canim, aksam acikip cok saldirabilirsin yemege dikkat et :KK34:

off esra anlattikca heveslendim valla tatil gelse deniz kum günes falan :KK53:
bu aralar gündemde yaz tatili ama bi türlü ayarlayamadik, karar veremedik :KK25:

ya nankörlük falan etmiyorsun öyle düsünme isin için...
sen elinden geleni yapipta olmuyorsa olmuyordur canim, is konusunda cok nadir mutlu olanlar...
is görüsmelerin için hakkinda hayirlisi olsun, bikmadan usanmadan sen yollamaya devam et cvni.. elbet cikacak hayirli bi yer :KK34:

ınsallah hakkımızda hayırlısı canım
yolluyorum ama tırtttt:)nasip kısmet artık bakalım
dedıgın gibi olmak istedigi yerde olan yada mutlu çalışan çok az insan var
benım amacım aslında burdan cıkmaktan ziyade bankadan kurtulmak dolayısıyla bu yaştan sonra yapabılecegım tek şey kpss
umutlarımı 2014kpssye devredeyım bari:)

sen ne iş yapıyodun çidemcimm
türk varmı calıstıgın yerde hepsı fransızmı?

Altın Çilek Faydaları:

Altın çilek kilo vermeye, zayıflamaya yardımcıdır.
Kuvvetli bir yağ yakıcı olduğundan ötürü, özellikle göbek, basen bölgesine yerleşmiş yağları eritmede etkilidir.
Sindirim sistemindeki parazitleri yok etmeye yardımcıdır.
Lif oranı oldukça yüksektir. (Ne kadar lif, o kadar zayıflama)
C vitamini oranı yüksektir.
Antioksidan ihtiva eder.
Kanı arındırır.
Altın çilek, görme sinirlerini yapılandırır.
Altın çileğin prostat ve boğaz ağrıları tedavilerinde olumlu etkileri vardır

eda senin menünde görünce araştırdım bende alayım sen meyvesinimi yoksa kuru olanımı alıyorsun

Son düzenleme:
deniz kum gunes ayyyy dur anlatmaaaaa :KK9:
bak simdi tatil demeyin duramiyorum yerimde yaaaaa :KK9::KK9:
haziranin 17 e rezervasyon yaptiracaktim ama durumum belirli olmadigindan duruyorum bebis icin ne olacak ne bitecek off
:KK50:
hamiş olsam nolur ki niye izin vermiyor su anneler iki annede yasakladilar tatili aldirmiyorlar bana rezervasyon :KK47::KK47::KK47:

durdum durdum zaten daha cok var tatile :KK5:
siz yaptirin rezervasyonu Allah izin verirde bebek olursa o da sizle ilk tatiline katilmis olur annesinin karninda :KK34::KK34:
annenler niye aldirmiyor ki izni anlamadim canim :26:

ınsallah hakkımızda hayırlısı canım
yolluyorum ama tırtttt:)nasip kısmet artık bakalım
dedıgın gibi olmak istedigi yerde olan yada mutlu çalışan çok az insan var
benım amacım aslında burdan cıkmaktan ziyade bankadan kurtulmak dolayısıyla bu yaştan sonra yapabılecegım tek şey kpss
umutlarımı 2014kpssye devredeyım bari:)

sen ne iş yapıyodun çidemcimm
türk varmı calıstıgın yerde hepsı fransızmı?

kismet tabi canim illaki cikacaktir bi yer önemli olan Allah gönlüne göre verir insallah...
kpss yi yaptin diyelim sonra nolcak yine bankada mi calisirsin? hic anlamiyorum neden herkeste bu kpss'ye gecis oluyor :KK17:
tamam devlet memuru olmak istiyorsunuz ama özel sektörün neyi var ? Garantisi yok diye mi bu çaba?
Yanlis anlasilmasin gercekten anlamiyorum ikisinin farkini :26: hiç çalismadim türkiyede malesef...

ben bilgisayar programcisiyim esracim, calistigim yerde hiç türk yok, olsun isterdim aslinda ama yok :KK52:

ayyy cok begendimmmmm hemen esime soruyorum :KK55::KK55::KK55:
sagol canimmmm :KK16::KK16:
harika bir yer bayıldım bendemi gitsem acep
ozlemmmm gel birlikte gidelimmmmm kuuuu :KK53::KK53:
durdum durdum zaten daha cok var tatile :KK5:
siz yaptirin rezervasyonu Allah izin verirde bebek olursa o da sizle ilk tatiline katilmis olur annesinin karninda :KK34::KK34:
annenler niye aldirmiyor ki izni anlamadim canim :26:
ay canim biz esimle biraz hizli yasiyoruz motorla geziler yapiyoruz ve her yere motorla gidiyoruz tatilde de ben hic rahat durmuyorum atliyorum zipliyorum su sporlari aqua park ne ararsan iste :KK30::KK30: :21:
o yuzden biliyorlar ve izin vermiyorlar :KK4::KK4:

kızlarr yarın arkadaşım gelecek öğlen... ne yapacağımı bilemiyorum o da diyette ama karar veremiyorum ne yapsam:44: salata yapayım tek çeşit anlaştık. bana fikir verecek olan varmı:26:

kızlarr yarın arkadaşım gelecek öğlen... ne yapacağımı bilemiyorum o da diyette ama karar veremiyorum ne yapsam:44: salata yapayım tek çeşit anlaştık. bana fikir verecek olan varmı:26:

canim zeytinyagli biseyler yapabilirsin yada kepekli undan biseyler olabilir mesela krep yapabilirsin lavas gibi yanina yogurtlu semizotu salatasi yapabilirsin ton balikli yesil salata yada lor peyniri ve nar ile buyukce yesil bir salata cesit bol aslinda :KK66:

canim zeytinyagli biseyler yapabilirsin yada kepekli undan biseyler olabilir mesela krep yapabilirsin lavas gibi yanina yogurtlu semizotu salatasi yapabilirsin ton balikli yesil salata yada lor peyniri ve nar ile buyukce yesil bir salata cesit bol aslinda :KK66:

semiz otlu salataya bayılrım canım:KK56: ama evde yok sanırım ... çok saol tatlım diğer önerilerini de değerlendircem :KK34:

menum
sabah
1 kase kfleaks

ara:
2 tane eti form biskuvi

ogle
izgara kofte salata ayran

ara
bir parca ekmek zeytin 1 dilim kasar

aksam
1 kase tarhana corbasi
salata

günaydın güzellerimm:KK3::KK3:

keyifler umarım yerindedir,ben bu sabah acaip enerik uyandım,erkenden kalktım,saçlarımı düzleştirdim,makyajımı yaptım,sonra baktım hava mis,ne giyeyim diye bakarken,dolaptan dar kesim bi pantolonum var 70 e inince giyerim diye saklıyodum:KK34: onu çıkardım,olurmu olmazmı diye tereddüt ettim ama giydim maalesef tam olmadı:KK53::KK53:hafif bol bile geldi:KK52::KK52::KK52::KK52:

demekki sporda sıkılaşmışım:KK76::KK76:

tost yapacaktım kendime vazgeçtim,aldım elime bi elma onu yedim kahvaltıda,birazda badem:KK34::KK34:cuma öncesi fazladan kaloriye gerek yok dimi:KK23::KK23:

dünün raporunu vereyim hemen:KK42::KK42:

sabah
aktivia kahvaltılık

ara
4 ad gün kurusu
5 ad badem

öğle
tavuk biftek
yayla çorbası
salata

ara
elma

akşam
greyfurt
2 ad keçiboynuzu

3 litre su

25 dakika eliptik bisiklet
30 dakika zumba :KK8::KK8:
30 dakika plates
20 dakika yürüyüş

toplamda :105 dakika :KK51::KK51:

Günaydin hanimlar, hayirli günler, bol eksili günler olsun hem size hem bana :KK16:

Dünkü menüm:

Sabah: 2 etimek + 1 porsiyon sürme peynir + 2 zeytin
Ara: 1 yesil elma
Öglen: 1 paket yumyum (japon makarnasi bol suyla hem çorba hem makarna :KK52: ) 1 haftadir yemiyorum kizmayin bana :KK52:
2 meyveli yogurt
Ara: Yok
Aksam: Roka ve havuçlu yogurtlu salata

Hem öglen 45 dakika sporumu yaptim, hemde aksam 1 saat esimle yürüdük :KK52: Dünkü spor dakikam 105 etti benimde :KK53:

--------------

Neslimmmm cok sevindim pantalonun için :KK52::KK52::KK52::KK52: ayni seyi bende yasadim bi kac hafta önce :KK52: çok çok mutlu oluyor insan dimi :KK16::KK16::KK16:

Ya ben ekside degil artidayim napicam yarina kadar nasil gitcek bu arti :KK52: bu öglen yürümeyi düsünüyorum yine :26:

-----------

Spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N310
2spirochet-
3fitsema-
4garden355
5fefilifa60
6tatlikedi195
7mimu88-
8mutedeyyin100
9tasan135
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz60

Altın Çilek Faydaları:

Altın çilek kilo vermeye, zayıflamaya yardımcıdır.
Kuvvetli bir yağ yakıcı olduğundan ötürü, özellikle göbek, basen bölgesine yerleşmiş yağları eritmede etkilidir.
Sindirim sistemindeki parazitleri yok etmeye yardımcıdır.
Lif oranı oldukça yüksektir. (Ne kadar lif, o kadar zayıflama)
C vitamini oranı yüksektir.
Antioksidan ihtiva eder.
Kanı arındırır.
Altın çilek, görme sinirlerini yapılandırır.
Altın çileğin prostat ve boğaz ağrıları tedavilerinde olumlu etkileri vardır

eda senin menünde görünce araştırdım bende alayım sen meyvesinimi yoksa kuru olanımı alıyorsun

kuru olanını güzelim tazesi içimi pek açmadı ondanda aldım da yiyemedim pek

günaydın güzellerimm:KK3::KK3:

keyifler umarım yerindedir,ben bu sabah acaip enerik uyandım,erkenden kalktım,saçlarımı düzleştirdim,makyajımı yaptım,sonra baktım hava mis,ne giyeyim diye bakarken,dolaptan dar kesim bi pantolonum var 70 e inince giyerim diye saklıyodum:KK34: onu çıkardım,olurmu olmazmı diye tereddüt ettim ama giydim maalesef tam olmadı:KK53::KK53:hafif bol bile geldi:KK52::KK52::KK52::KK52:

demekki sporda sıkılaşmışım:KK76::KK76:

tost yapacaktım kendime vazgeçtim,aldım elime bi elma onu yedim kahvaltıda,birazda badem:KK34::KK34:cuma öncesi fazladan kaloriye gerek yok dimi:KK23::KK23:

günaydın tatlımmm

çok sevindim yaaa tabi onca spora ne dayanır süpersin güzelim inşallah emin adımlarla gidiyorsun başaracaksın...

Günaydin hanimlar, hayirli günler, bol eksili günler olsun hem size hem bana :KK16:

Dünkü menüm:

Sabah: 2 etimek + 1 porsiyon sürme peynir + 2 zeytin
Ara: 1 yesil elma
Öglen: 1 paket yumyum (japon makarnasi bol suyla hem çorba hem makarna :KK52: ) 1 haftadir yemiyorum kizmayin bana :KK52:
2 meyveli yogurt
Ara: Yok
Aksam: Roka ve havuçlu yogurtlu salata

Hem öglen 45 dakika sporumu yaptim, hemde aksam 1 saat esimle yürüdük :KK52: Dünkü spor dakikam 105 etti benimde :KK53:

--------------

Neslimmmm cok sevindim pantalonun için :KK52::KK52::KK52::KK52: ayni seyi bende yasadim bi kac hafta önce :KK52: çok çok mutlu oluyor insan dimi :KK16::KK16::KK16:

Ya ben ekside degil artidayim napicam yarina kadar nasil gitcek bu arti :KK52: bu öglen yürümeyi düsünüyorum yine :26:

-----------

Spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N310
2spirochet-
3fitsema-
4garden355
5fefilifa60
6tatlikedi195
7mimu88-
8mutedeyyin100
9tasan135
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz60

ayyy hala sporda sıfırdayım :KK43: ben tv karşısında gidiyorum müzik açıp aerobik yapacam bugün de bir arkadaşa gitmeyi planlıyorum evi biraz uzak ama yürüyeceğim. sporları yazmamız iyi olmuş kim düşündüyse eline sağlık her açtığımda vuruyor yüzüme :18: ben gidiyorum gelirim bitince öpüldünüzzz...

ya ben yine cevaplara daldım günaydın demedim. günaydın fit kalmak isteyen sağlıklı hatunlar....

dünkü menümü de yazayım hemen

sabah: sandviç bol maydonozlu

ara: 1 yeşil çay

öğle: tavuk sote + 2 kaşık pilav + yoğurt

ara: 1 ufak acı badem kurabiyesi :KK17: yeşil çay

akşam: tavuk döner 2 kaşık pilav salata

ara: leblebi

dün süt içseymişim de iyiymiş ama erken uyudum :KK43:

X