Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tatlım ya seni sevdiği için demiş bak ama işte biz hassas olduğumuz için bi de tam da damar noktamız üzülme inşallah bak vericez

günaydın kızlar... benim çok yoğun bi kpss programım var hiç giremiyrm; o yüzden muhabetleri hiç takip edemiyrm özür dilerim:26: dün de hiç oturamadım bilgisayarın başına ama fırsat bulunca giriyrm hemen.

dünkü menümü paylaşayım

8.00 k flakes

11.00
1 bardak yeşil çay
2 form büsküvi

13.30
3 kaşık yağsız patates salatası
3 tane biskrem

17.00
elma

18.00
1 avuç leblebi

19.30
1 kepçe çorba
1 dilim ekmek

22.00 bitki çayı 2 parça çikolata

dün 1 saat yürüdüm bi de. artık denizlide havvalar da güzelleşti tam yürümelik

Selamlar kızlar günaydınlarr

Dün tatildim, evdeki bilgisayarım ölmek üzere oldugundan giremedim

dün evdeydim diye fazla kaçırmamaya çalıştım biraz dengesiz bi beslenme olmasına rağmen tuttum kendimi bu tutmuş halim

bu sabah eksideydim nası sevindim inşallah darısı hepimize diyorum ve dünki saçma menümü yazıorum

sabah - öğle - akşam tüm gün yediklerim

3 dilim börek
4-5 kaşık patates salatası
1 küçük dilim tavuk göğsü
7-8 bardak çay
2 fincan kahve
bol meyve

canım boşver ya niye ağlıyosun şaka yapmıştır kendince erkek işte ona inat zayıfla
benm sevgilimde beni bigün tombişim die sevdi nası gücüme gitti o gün zayıflamaya karar verdim o yüzden seni çok iyi anlıyorum bak gör nası güzel zayıflıcaz dal gibi olcaz hepimiz

Son düzenleme:
hepinize günaydın güzeller,bol hareketli kaçamaksız bi gün olsun hepimiz için

anladım edacım zaten 2 günün kalmış,bende bunu çok merak etmiştim,neyseki yumurtalarda problem yoktu,doktor çok güzel gelişmiş demişti
benimde gider mi ki o artilarim yarina sanmam bugün öglen baya yedim
valla zaten yaninda biriyle gidiyorsan daha cok motivasyon veriyor sana cok iyi yapiyorsun inanki canim
hiç birakma insallah bu azmini

off çiğdemim ben dün kendime nazar değdirdim valla,o kadar iradeliyim falan dedim,ama öğleden sonra saçmaladım iyice,tabi reglinde etkisi,abur cubur tatlı götürdüm maalesefüstelik yediğini asla inkar etmeyen bi bünyem var bu sabah hopp yine artıdayım,allahtan akşam spor varda telafi ederim,ya ne vardı şöyle yesek yesekte kg almasak
semacımm

itiraf ediyorum ben kaçamak yaptım,cezama razıyım hakime hanımmm:18::18:
elifimmm aaahiç yakışmıyo sana bu ruh halleri,hiçbirimiz çok şükürki obezlik boyutunda değiliz,5-10 kg verince fıstık olucaz,lütfen kendini bu kadar üzme kıyamam
bu arada regl oldunmu sen canım:26::26:
günaydın özlemcim,menüde sporda harika

mutlucum günaydın tatlım
ohh eksileri görmüşsün ne güzeli,cumaya inş.dahada güzel bi rakam görürsün

günaydınnnn günaydınnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrr

ben geldım bomba gibiyim,geçmişi oku oku bitmedi maşallah hepınıze,azminize,diyete baglılıgınıza..
tüm olumsuzluklardan kurtulalım bize tek bir amaç var bu aralar, oda yaza fit girmek..:)

4 gün dolu dolu geçirdim geldim,ama benım bıle ınanamadıgım seyler oldu şöyleki
öncelıkle bılıyosunuz tatilde yerım dıye gecen haftalar diyete yüklenmıştım ve en fazla 84 olup gelım bari diyodum..
yemeklerde hiç kısmadım kahvaltı ve akşam yemegımı yedım
oglen yemek yemedık genelde fılm ızlerken cekırdek cips yedik:)(bunlardan dolayı cezama razıyım)
ama bır yürüdüm bir spor yaptım anlatamam..kaydettım hatta sizle paylaşayım diye çidemcime sevgılerle:)
ctesi 3 gibi giriş yaptık otele,once civarı keşfe çıktık 30 dk hızlı tempo acık hava yürüyüşü yaptım..
7de yemek yeyıp 8de tekrar yürüdük yaklaşık 20 dk
ctesi toplam 50 dk
pazar günü toplamda 100 dk yürümüşüm..
pazartesi 85 dk yürümüşüm..
salı yanı dün çıkışı 12de yaptık otelden ama 7de yaptıgım kahvaltıdan sonra 8den 10a kadar yanı tam 2 saat hem cok güzel bi yürüyüş yaptık hemde ordakı futbol sahasına gidip kocamla top oynadık..2 saat tepınıp 10da odaya gelıp toparlandım..
ve sonuc olarak bu sabah tartıldıgımda gördügüm sonuc 83,2ydi kızlar hemde dün gece regl olmama ragmen:)
ve tüm yedıklerıme ragmen,reglme ragmen benı ya temız hava yada türüyüşler kurtardı bılmıyorum:)
hangılerı listeye girer bılmıyorum ama çidemcim spor listem bölee:)

bu pazartesi kılıklı çarşambadan başlamak üzere herşey sil baştan kızlarrrrr
öpüyorum hepiniziii:)

utanarak dünün raporunu vereyim:26::26:

sabah
2 dilim t.buğday ekmeği,
azcık peynir
salatalık,4-5 dilim sucuklu yumurta
2 ad zeytin

öğle
kepek ekmekli sandviç

ara
simit,2 ad yağlı gevrek

akşam
4 ad kabak mücver
2 dilim t.b ekmeği

yatana kadar
incir,badem,antep fıstığı,kabak çekirdeği
pingui,browni,elma

2 litre su,spor yok

esrammm

ohhh bomba gibi dönmüşüz,belliki çok iyi gelmiş sana,üstelik tartıda korktuğun başınada gelmemiş,buda üstüne bal kaymak olmuş valla

Günaydin kizlarrrrrrrrr

canim o kadar da cok kacirmamissin ki
insallah dal gibi mi agac gibi mi her ne olursa olsun artik bu yaz biseyler biktim yaa

günaydn canim, ya arada bi istah patlamasi oluyor valla cumadan beri toparlayamadim bende kendimi...
neyse sen aksam sporda yakarsin neslim masallahin var :)
bende öglen yakmaya caliscam bakalim :26:

esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hesaplamiyorum ya bu ne böyle amma spor yapmissin masallah masallah
o hareketler kurtarmis seni valla süpersin

simdiden 355 dakika yapti yanlisim yoksa hey yavrum hey

--------

Dünkü menüm:

Sabah : 1 tas kellogs
Ara : Yok
Öglen : 1 küçük porsiyon çorba, 1 küçük porsiyon lahana salatasi, 6 maki (japon), 4 $i$ tavuk...
Ara : 1 meyveli yogurt
Aksam : Salata: 2 havuç, yogurt ve biraz rokayla. 1 avuç badem. Cay.
2 litre su, Yesil cay, spor yok

-------

Spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N205
2spirochet-
3fitsema-
4garden355
5fefilifa60
6tatlikedi90
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan135
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz60

Son düzenleme:
günaydınlaarrrrr

bu menün olmamış mervecim ya

pişi yerine adam akıllı kahvaltı edeydin ya hem cok yaglı hemde kalorisi fazla

ah ahh malesef o mod bendede yok
nazarmı degdi bize abla

bilmiyom valla..evdeki tüm çikolatalar,bisküviler,krakerler,pudingler...bittiğinde diyete yeniden odaklanıcam galibaşimdilik elimden geldiğince onları bitirmeye çalışıyorum

ne kovulması canım yaaa...böyle böyle zayıflanıyor..haberin olsunbenzer cümleleri daha çoookk yazacaksın...

biz çözüm düşünürken enişte işi kökten halletmiş..Allah kavuştursun bakalım

Selam canlarım ciğerlerim...
Nasılsınız bakalım bugün?

Hava süper içim kıpır kıpır..
Gezmeye gidicem birazdan ,cıkmadan size bakayım dedim...

Allah iyiliğini versin...
Abla bırak çikolatalrı,pudingleri bi kenara...
Bi yerden başlamamız lazım bizim , yoksa sonumuz ii degil valla

oyy kızlar ne yazmışsınız yaa

kız daha yaz gelemden ne tatili bu böylee ohh sefann olsunn darısı başımızaa şöle 1 hafta tatil yapsam

sözde dün tatildim ama banamısın demedi

oyy olmamış bu neslicim

dinime küfreden müslüman olsa dicen şimdi haklısın

bu ni yaaaa
neyse sen o artıları hopp diye atarsın üstünden ama varya şu aksamdan sonra tv karsısında abur cubur yemenın tadı bambaşka yaaa
valla cok ozledım:)

esrammm

ohhh bomba gibi dönmüşüz,belliki çok iyi gelmiş sana,üstelik tartıda korktuğun başınada gelmemiş,buda üstüne bal kaymak olmuş valla

süper gecti hakkaten neslim özellıkle o tertemız havanın hakkını verdım yürüyerek hatta koşarak volkan bıle yetişemedi hızıma
ben antremanlıyım gerçi koşu bandım saolsun:)

fıstıgımmmmm cok hareketlıydım amaa haftasonu enerjımı boşalttım
hatta bi ara yalınayak koştum çim sahada zatüre olabilridim ama bişi olmadı
attım kötü enerjımı valla:)
ozellıkle size hava atracam diye yazdım valla:)şaka bi yana ordan artı olarak donmedıgım için acaip mutluyum mantı bıle yedım yanı
ama bu gün reglym ılk günüm yapmam spor falan,yarın aksamda bi 30 dk falan yürüsem yeter:)

gözlerime inanamıyorum,noldu birden böyle

ya elma diyeti fala hikaye,aynı hızla geri alırsın yapma bence elif

:18::18::18::18:gelmeyin üstüme yaaaa ağlarım amaa

valla bende anlamadım kızçelerim,duygusal bi açlık yaşadım resmen,reglmi etkiliyo beni bu kadar anlamadım:26::26:

amannnn olan oldu artık,ne demişler dün dünde kaldı bugün yeni şeyler söylemek gerek

o yüzden ne yapıyoruzzzzz bugün hafif besleniyoruz,akşam yemek yemiyoruz ve bolca ter artıyoruz sonra hoppp yine eksideyiz,inş.tabii

gunaydin arkadaslar bugun inanilmaz bir agriyla kalktim belim mi bobregim mi anlayamadigim bir agri var bel bolgemde
acaba regl olamadigimdan mi ki :26:ay duramiyorum ya

Dünkü Menüm:

Sabah:

yok

Öğle:
tavuk döner ayran

Akşam:
balık ve salata

toplam 100 dk sporum var

canım üzme kendini o kilolar gidecek fotoğraf motivasyon olsun sana
gidecek ins
tatlım ya seni sevdiği için demiş bak ama işte biz hassas olduğumuz için bi de tam da damar noktamız üzülme inşallah bak vericez
verecegiz insaallah
o kendine baksin tombik 96 kilo olmus ona belli etmiyorum hic dalga geciyorum onunla tombikim diyorum
gunaydin neslim olmadim ya hala inat ettim kan testi yaptirmicam 3 kere gebelik testi yaptim cikmadi
apartmanda 5 arkadas var onlarda olmamis mevsimsel diyorum neredeyse 20 gun gecti
4 sene once 10 gun gecmisti hic boyle olmazdi kaplicalar mi yapti beni boyle acaba hic bilmiyorum :26:

harikaaaa yaaaaa esracimmmmm tatil degil spor kampina gitmissin
nereye gittiniz tatile havuza falan da girdiysen sıkılaşmişindirda

aynen oyle neslimmmm dun dunde bugun bugunde
sen bugun onu absorbe edersin hic takma sekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…