Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar bu hafta bikez daha bişey gördüm
öncelıkle kımse robot degıl kaçamak yapmak azar azar tırtıklamak illaki dyetin bi parçası..
ama benım tecrübelerımden aldıgım ders,bir hafta içinde diyelimki hic spor yoksa,öğünlerımde ufak tefek kacamaklar mesela sucuklu yumurta,1 ufak kurabıye,kraker,sütlü tatlı yada ne bılım yaglı pişirilmiş bi et yemegi,vs. vs.. menulerımıze dahıl oldugu zaman aslında diyet yapıyoruz ama kılo veremıyoruz diyoruz
halbukı bu liste diyet lıstesı olmaktan cıkıyo saglıklı yaşam listesi oluyo,kılo vermeyız ama koruruz gibi..
ama ne zaman gerçekten yag tuz şeker vs çıksın hayatımızdan,ve sadece haftada 1 güne insin o kaçamak günü sonuc başarılı..
kendı deneyımım bu benım.
bunu söyleme nedenımde bu sekılde beslenıldıgı zaman ve sonuc olarak giden bişey görülmedıgı zaman motıvasyon düşüyo
yapıyorum ama olmuyo gibi...
halbukı yapmıyosun aslında...
kendı çıkarımımdan bi örnek paylaşayım dedım kızlar....:KK16:

bu arada şımdı hesaplayınca 7 ayda 14 kılo vermışım
ortalaması ayda 2 kıloya tekabül ediyor..
aslında cokta aman aman bı sonuc degılmıs..
gerçi bu 7 ay içinde çok dalgalanmalar oldu benım zayflama grafıgımde hatta taşınma zamanımda almıştım baya

öncelıkle kımse robot degıl kaçamak yapmak azar azar tırtıklamak illaki dyetin bi parçası..
ama benım tecrübelerımden aldıgım ders,bir hafta içinde diyelimki hic spor yoksa,öğünlerımde ufak tefek kacamaklar mesela sucuklu yumurta,1 ufak kurabıye,kraker,sütlü tatlı yada ne bılım yaglı pişirilmiş bi et yemegi,vs. vs.. menulerımıze dahıl oldugu zaman aslında diyet yapıyoruz ama kılo veremıyoruz diyoruz
halbukı bu liste diyet lıstesı olmaktan cıkıyo saglıklı yaşam listesi oluyo,kılo vermeyız ama koruruz gibi..
ama ne zaman gerçekten yag tuz şeker vs çıksın hayatımızdan,ve sadece haftada 1 güne insin o kaçamak günü sonuc başarılı..
bunu söyleme nedenımde bu sekılde beslenıldıgı zaman ve sonuc olarak giden bişey görülmedıgı zaman motıvasyon düşüyo

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:güzel tesbit........moral oldu

Son düzenleme:
bugünkü menüm.....
sabah:
1 simit
öğle:
1 kase çorba
1 kase yoğurt
2-3 patates kızartması
2 tane kemalpaşa
ara:
1 portakal
akşam:
ya nasip:))

evet şekerim gayet hoş görünüyodun:KK1::KK1:

bende tavuklusunu aldımki:KK34::KK34:sebzeli vardı ama iç sesim güzel olmayacağını söyledi,banada sanki bardaktaki daha az gibi geldi,neyse haftasonu deneyim en iyisi,yum yum yumm:KK56::KK56:

simardim :emir_bebek: tesekkür ederim :KK9::KK9:

iç sesin cok dogru demis valla, sebzeleri denedim hiç güzel degil :120:
burdaki cocuklar cips yerine o noddle'lari yiyorlar biliyo musun? gerçi sadece cocuklar degil bende bu seneye kadar cips gibi yerdim, içinden cikan baharati döküp kitir kitir makarna yerdim :KK1: ama baya baya ince noodle'lar, disarda yediklerimize benzemiyor dimi :KK34:

tebrık ederım neslım :KK9::KK9::KK9::KK9: çigdemcım benım 2 saat yuruyuşumde var onu eklememışsın canım aşkolsun :KK34::KK16:

canim kusura bakma valla gözden kaçti demekki hemen ekleyip paylasiyorum olmus mu?

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N365
2spirochet-
3fitsema180
4garden185
5fefilifa60
6tatlikedi215
7mimu88-
8mutedeyyin90
9tasan-
10mutlu80
10eefza220

:124::124::124:
:118::118::118::118: BiRiNCiMiZ NESLIHAN (T_N) :118::118::118::118:
:124::124::124:

kuzularrrr cok ugrayamadım malum cuma kusura bakmayın:)
oncelıkle cumalar mubarek,listemız kutlu olsun:)
1,5 attım atmasına ama hem kaçamaksız bı hafta oldu hemde sporla acıkcası 2 hedeflemıstım 1,5 ta kaldım napalım bunada şükür
bide şimdi tatıle gidicem psıkolojısıyle kasayım 82leri göreyim dedım ama nasp olmadı
şuanda ılk hedefım haftaya ctesiye en azından bu kıloyu korumak yada en fazla 84 olmak
cunku bılıyorumkı bu 4 gün feci geçecek:)))

çidemcimm buarada dün akşam benım o savunmasız anlarımda sen burda olmasan belkıde ırademe yenılıp bişiler yiycektım ve sonuc farklı olacaktı:)thankss şekercımmm öptümmm:

bencede maksimum 84'ü gör dahada ilerleme ki geri düsmesi kolay olsun canim...
Tamam haftasonun feci geçecek ama harekette bol olur bence :KK34::KK34:

canimsin :KK54: ben tesekkür ederim motivasyonumu senden aliyorum hep, sayende girdim bu grubada :KK16:

:KK9::KK9::KK9: cok dogru bi tespit, herkes kendi vücudunu kesfediyor valla bu diyet döneminde. inceleye inceleye bi hal oluyoruz yiyecekleri, yaptiklarimizi falan... ufak kacamaklar olmali bizde insaniz. ama bi yerde de dur demeyi bilmek gerekiyor kilo kaybetmek istiyorsak..

tadina bak çekil yöntemi yapiyorum ben artik... aksamlari esime illaki yemek yapiyorum. yemek masumsa kizartma falan degilse bi lokma tadina bakarim. böylelikle herseyden yemis oluyorum, hemde tadina bakmadan duramam bu kaçamagi illaki yaparim.. abartmadan tabi :KK31:

bu arada şımdı hesaplayınca 7 ayda 14 kılo vermışım
ortalaması ayda 2 kıloya tekabül ediyor..
aslında cokta aman aman bı sonuc degılmıs..
gerçi bu 7 ay içinde çok dalgalanmalar oldu benım zayflama grafıgımde hatta taşınma zamanımda almıştım baya

sen deli misin süper bisey bu yaptigin :KK9::KK9::KK9: etrafindan nasil tepki aliyorsun ne diyorlar ? gözle görülüyordur artik 14 kilo! masallah sana :nazar:

ayda 2 kilo versem kendi kendimi alnimdan öpücem ben ya :KK53:
maksimum agustosa kadar 58 olmak istiyorum tam 7 kilo var önümde ve 4 ay var :KK53:
Ayda iki kilo vermem gerekicek umarim yapabilirim :KK76:

Son düzenleme:
45 dakikalik sporumuda yaptim öglen :KK17: tabi bu haftayanin spor listesine yazilcak öyle anlasmistik :KK34:

bu hafta regliydim ve haftada 3 kere spora gittim, görülmemis bisey benim açimdan :KK76:

öglen, 1 kücük kutu konserve fasülye yedim, noodle yedim, 2 tanede meyveli diyet yogurdumdan yedim..
yesil çayimi içtim ve suyumu bitirdim sirada ne var :KK53:

bu aksam esimle gezme-yeme-içme modunda olcaz disarda insallah hafif atlatirim artida olmak istemiyorum pazartesi :KK5:

yarin aksamda misafirlerim olcak yemege..

pazara Allah büyük keske yine havuza gitsekte spor yapsak :KK31:

cumartesi yemege mısafır varsa ertesı gun hem yorgunluk atmaya hemde akşamın acısını cıkartmaya süper olur havuz
cevrem farkedıyor tabı soyluyorlarda verdın dıye ama benım yolum var daha
normalde ayda 2 kılo güzel tabi ama 97 kıloyla baslayınca ınsan daha ıyı bi sonuc istiyo
helekı yakın bı arkadası 58 kılo vermişse:)
kıza baktıkca kendıme acaip kızıyorum yaaa
7 aydır sıfır kaçamak düzgün spor yapsaydım rahat 20-25i bulurdum ama neyse bunada sükür

cumartesi yemege mısafır varsa ertesı gun hem yorgunluk atmaya hemde akşamın acısını cıkartmaya süper olur havuz
normalde ayda 2 kılo güzel tabi ama 97 kıloyla baslayınca ınsan daha ıyı bi sonuc istiyo
7 aydır sıfır kaçamak düzgün spor yapsaydım rahat 20-25i bulurdum ama neyse bunada sükür

58 kilo mu :KK53::KK53::KK53: resmen benim olmak istedigim kilo :KK53::KK53::KK53: saka gibi ya, ne azim ne motivasyon varmis o arkadasta helal olsun :KK53:
burdan biri mi ? melek mi yoksa :KK52:

sen iyi vermissin valla ayda 2 kilo standart olmasi gereken ! bence daha da zorlama kendini birak yavas gitsin emin adimlarla gitsin :KK34:
bide herkesin iradesi ve bünyesi farkli kendine kizma inanki :26:

elifcim hay allah niye böyle olduki,belliki vücudunda fazlaca ödem var,stres yapma lütfen,buda tetikler:26::26:

ayrıca ayak bağı falan duymamış olayım:KK20::KK20:hem burdan ayrılmak inan hiç yaramıyo,tecrübe konuşuyo:KK34::KK34:

sen moralini yüksek tut,rabbim hayırlısını versin hepimiz için,bi yerede gitmek yokk ona göre:KK20::KK20:

canimmmmmmmm :KK16::KK16::KK16:
ne bileyim ortalamayi dusuruyorum diye uzuluyorumm :KK14:
moralim bozuk oluncada yemege saldiriyorum
komsularimda malesef beni hic sevmiyor hergun dolma sarma tatli yolluyorlar :KK52::KK52::KK52:
tamam insaallah gitmiyorum biryere yne gitmeyecektim sadece listede olmayim dedim ama simdi bu morali alinca bana inanan birileri olunca tam gaz yola devam simdi kosmaya gidecegim :KK55::KK55:

58 kilo mu :KK53::KK53::KK53: resmen benim olmak istedigim kilo :KK53::KK53::KK53: saka gibi ya, ne azim ne motivasyon varmis o arkadasta helal olsun :KK53:
burdan biri mi ? melek mi yoksa :KK52:

sen iyi vermissin valla ayda 2 kilo standart olmasi gereken ! bence daha da zorlama kendini birak yavas gitsin emin adimlarla gitsin :KK34:
bide herkesin iradesi ve bünyesi farkli kendine kizma inanki :26:

yok bu benım eskı bı arkadasımdershaneden
geçen yıl şubat sonunda 122 kıloyla başlayıp en son yaklaşık 2 hafta once falan 64 olmuştu şaka gibi dimi:)
ve sporsuz
ama bu hatun hayatı boyunca hıc diyet yapmadıgı için metabolızma çatır çatır çalışıyodu
günlük kalorı yakım mıktarı 2200 dü. ve nerdeyse 6-7 ay bu sevıyede yakmış diyetisyen bunu 70te sabitlemeye calışmıştı ama bunyesı durmadı yıne verdı 64tü işte en son

tabi kızın dedıgı şu ne yasaksa yemedım içmedım kacırmadım lokma dahı atmadım agızma listemde ne varsa onu yedım
diyetisyen anca ayda 1 falan ödül koymuş atıyorum bi tavukgöğsü yada 1 kutu kola yada yarım tabak mantı ancak ozamanlar yemıs
şu süre içinde toplasan 10 kez kaçamagım olmuştur oda doktorun verdıklerı demıstı

58 kıloluk bi kaybın ne oalcagı az cok gözde canlanıyor ama onu karşımda görünce resmen dilim tutuldu o şoku anlatamam yanı
kızın olması gerekn kılo doktora göre 55-60 arası ve dıyokı birzamanlar daha dogrusu 1 yıl oncesıne kadar vermem gereken kılo 65-70 kıloyken sımdı 8-10 kılo fazlam var şaka gibi dimi hehehehehe dedı valla carpıyodum agzına bitane:)

***1.TAKIM 305.ETAP***

T_N ( 75,6 / 74,9 / 0,7 / 0,93% )
fitsema ( 76,7 / 76,3 / 0,4 / 0,52% )
garden ( 84,7 / 83,2 / 1,5 / 1,77% )
fefilifa ( 74 / 76,3 / -1,15 / -1,55% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
tatlıkedi ( 65,6 / 64,9 / 0,7 / 1,07% )
mutedeyyin ( 79,2 / 79,8 / -0,6 / -0,76% )
tasan ( 73 / ) kilo bildirmedi .
mutluluknerdesinbenibul ( 64,4 / 64,9 / -0,5 / -0,78% )

1.TAKIM ORTALAMASI :0,15 %

listemizin son hali kızlar:KK34::KK34:

:KK14::KK14::KK14: benim yuzumdennnn :KK47::KK47:

haklisin esracim dikkat edince oluyor saglik sorunlarini saymazsak tabi :26:

58 miiiiii :KK52::KK52::KK52:
yav ne yapmisti o arkadasin elma mi :44:
bende yapicam ama kahvalti veya bir ogunumu serbest tutacagim aklima koydum :KK47::KK47:

canimmmmmmmm :KK16::KK16::KK16:
ne bileyim ortalamayi dusuruyorum diye uzuluyorumm :KK14:
moralim bozuk oluncada yemege saldiriyorum
komsularimda malesef beni hic sevmiyor hergun dolma sarma tatli yolluyorlar :KK52::KK52::KK52:
tamam insaallah gitmiyorum biryere yne gitmeyecektim sadece listede olmayim dedim ama simdi bu morali alinca bana inanan birileri olunca tam gaz yola devam simdi kosmaya gidecegim :KK55::KK55:

elifimmm hiççç birşey senı yoldan alıkoymasın bugün ayın 18i dimi ve tam 1 ay sonra yanı 18 mayısta 4 kılo vermıs olacaksın ınan buna olumlama yap...
hatta bugün deki evet ben 1 ay sonra en az 4 kılomu atmış olucam bugün ye akşam istedigini ama yarın sabah hazırlayıp bızede resmını yolladıgın o muhtesem kahvaltılarından bırıyle güne başla...
havalar güzel degerlendırmek lazım at kendını dışarı süreklı hareket halınde ol...
ya herseyi yaparızzzz inanalım yeterki..
bide şu gerçegi görelim 18 martı hatırlıyomusun kac kıloydun ozaman,??tam 1 ay geçti üstünden yedıklerını yaptıgın kaçamkları düşün şuan sana bi haz bi keyıf verıyomu hayır yok onlar aslında hiç yoktular sadece anlıktılar..bu ay nasıl gecti,şimdi önümüzdekı 1 ayda geçecek
sadece bu mantıgı kavra 1 ay sonra atmıyosan bünyeden 4 kıloyu gel çarp bana bitane yaaa,:KK22::KK22::KK22:ahanda böleee:KK22::KK22:

geçen yıl şubat sonunda 122 kıloyla başlayıp en son yaklaşık 2 hafta once falan 64 olmuştu şaka gibi dimi:)
ve sporsuz
ama bu hatun hayatı boyunca hıc diyet yapmadıgı için metabolızma çatır çatır çalışıyodu
günlük kalorı yakım mıktarı 2200 dü. ve nerdeyse 6-7 ay bu sevıyede yakmış diyetisyen bunu 70te sabitlemeye calışmıştı ama bunyesı durmadı yıne verdı 64tü işte en son

tabi kızın dedıgı şu ne yasaksa yemedım içmedım kacırmadım lokma dahı atmadım agızma listemde ne varsa onu yedım
diyetisyen anca ayda 1 falan ödül koymuş atıyorum bi tavukgöğsü yada 1 kutu kola yada yarım tabak mantı ancak ozamanlar yemıs
şu süre içinde toplasan 10 kez kaçamagım olmuştur oda doktorun verdıklerı demıstı

58 kıloluk bi kaybın ne oalcagı az cok gözde canlanıyor ama onu karşımda görünce resmen dilim tutuldu o şoku anlatamam yanı
kızın olması gerekn kılo doktora göre 55-60 arası ve dıyokı birzamanlar daha dogrusu 1 yıl oncesıne kadar vermem gereken kılo 65-70 kıloyken sımdı 8-10 kılo fazlam var şaka gibi dimi hehehehehe dedı valla carpıyodum agzına bitane:)
valla tatlim haketmis simarmayi helal olsun arkadasina nasil tutmus kendini o kadar yaaaaa valla helal olsun ayakta alkisliyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

elifimmm hiççç birşey senı yoldan alıkoymasın bugün ayın 18i dimi ve tam 1 ay sonra yanı 18 mayısta 4 kılo vermıs olacaksın ınan buna olumlama yap...
hatta bugün deki evet ben 1 ay sonra en az 4 kılomu atmış olucam bugün ye akşam istedigini ama yarın sabah hazırlayıp bızede resmını yolladıgın o muhtesem kahvaltılarından bırıyle güne başla...
havalar güzel degerlendırmek lazım at kendını dışarı süreklı hareket halınde ol...
ya herseyi yaparızzzz inanalım yeterki..
bide şu gerçegi görelim 18 martı hatırlıyomusun kac kıloydun ozaman,??tam 1 ay geçti üstünden yedıklerını yaptıgın kaçamkları düşün şuan sana bi haz bi keyıf verıyomu hayır yok onlar aslında hiç yoktular sadece anlıktılar..bu ay nasıl gecti,şimdi önümüzdekı 1 ayda geçecek
sadece bu mantıgı kavra 1 ay sonra atmıyosan bünyeden 4 kıloyu gel çarp bana bitane yaaa,:KK22::KK22::KK22:ahanda böleee:KK22::KK22:

ayyyy esrammm canim benimmm :KK19::KK19:
kiz valla tuylerim diken diken oldu agladim aglicam sagol yaaaaa :KK16::KK16::KK16:
tamam insaallah ben bu gazi aldim ya biriniz yazin bir yere bir daha ki ayin 18 inde 4 kilo verecegim veremezsem ahanda bele hepiniz saldirin bana canta terlik topuklu ne varsa :KK22::KK22::KK22:
:KK47::KK47:

ve sporsuz

valla esra saka gibi cidden inanilmasi güç... 58 kilo ya resmen bi insan gitmis kizdan :KK53:

nerdeyse ayda 5 kilo vermis ya inanamiyorum o yapiyorda biz 2 kilo veremiyoruz hakkaten su an kizdim kendime :KK22::KK22::KK22:
ne irade varmis arkadas 1 senede 10 kaçamak :KK53:
valla kizginligini cok iyi anladim simdi :KK1:
neyse onun agzina çarpcagina bu bizi kendimize getirsin :KK1: böyle seyleride cuma duymak hosuma gidio haftasonu aklimda oluyor agzima bisey atmaya korkuyorum :KK1:

ama ne var biliyor musun listeye uyarak yapilan diyet mi olurmus :KK19: ondan sonra amacina ulasinca yine normal yeme düzenine döncek ozaman umarim kilo almaz... biz en azindan yeme aliskanligimizi düzenleyip saglikli yemeye calisiyoruz :KK19: bizim yolumuz dogru yol bence :63:

:KK9::KK9:esranin yorumunu okurken icimde bu muzik caldi birden kafamda ampuller yandi ahahah :KK9::KK9:

[video=youtube;i1pGLsXlgiU]http://www.youtube.com/watch?v=i1pGLsXlgiU[/video]

canimmm arkadasim cok tesekkur ederim verdigin bu motivasyon icin
:KK16::KK16:hepinizi cok seviyorum :KK16::KK16:
ve hersey cok güzel olacak
inaniyorum
inanin

X