Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Menü listesi paylasılmısken bende dünkü menümü yazayım :KK1:

Sabah:
2 dilim ekmek
3 zeytin ve çay
Peynirli biber kavurması
4 çatal sucuklu yumurta

Öğle:
2 dilim ekmek
1 kase cacık
1 porsiyon kazan kebabı

Akşam:
1 elma

2 lt. su + 30 dk. zumba :KK8:
yemeklerden yarım saat öncede zencefilli yogurt

Son düzenleme:
merhaba kızlar kötü bir hafta geçirdim o yüzden giremedim özür dilerim. ama haftaya buradayım. sizleri özledim yarın görüşürüz

yoğurtla beraber diyet yapmadığım için sonuç çok iyi değil.100 gram eksilmişim sadece.....yarın inşallah daha iyi birgün olacak

dünkü menüm tam bir fiyasko o yüzden paylaşmak istemiyorum aslında..:KK50:

ama yazayım yüzleşeyim ders olsun

güne iyi başlamıştım iyi de gidiyordu taki akşam misafir gelesiye kadar.

7.30
1 dilim kepek ekmek
1 kaşık lor peyniri
yarım domates

12.30 ara oldu aslında öğle yemeği olacaktı
1 paket susamlı çubuk

15.30
1 tane poğça
200ml meyve suyu
2 kaşık muhallebi

17.30
1 elma
1 avuç ceviz

21.00
4 tane sarma
1 dilim börek
1 dilim kedi dili

bi de bu arada bi yerde 1 avuç çerez yedim:18:

çok fena yaa:KK43:

bugünkü menüm düne göre daha iyi en azından

7.30
1 tane pişi 1 dilim peynir

14.00
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek

18.00 ara
1 avuç çerez

19.30
1 balık
2 kaşık ekşili kırmızı pancar
1 dilim ekmek

bu saatten sonra bişey yemeyi düşünmüyrm umarım bi kaçamak yapmak:KK20:

1 bardak bitki çayı içerim..

Günaydın arkadaslar
Dükkanı ben acayım bugun
Hadi bakalım bu hafta sıfır kacamak bol spor +su ve eksiksiz menulerle geçsin insaallah :)
Suan kahvaltımı yapıyorum size fotografını yolluyorum..

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 25
Selamlar kızlarr :KK3: Hayırlı haftalar diliyorum hepinizee:KK34:

haftasonu giremedim ama az sonra bir bir hesabını vereceğim:KK1:

buarada geçen hafta 500gr artıdaydm fakat dediğiniz gibi şişlik yaptı galiba bide regliydim haftasonu 700gr eksideydim çünkü :KK1: neyse inşallah bu haftayıda eksilerle sağlıklı bir şekilde kapatabilirim hepimiz yani :KK34:

geçmişi okuyamadım.hemen yazıyorum.kızlar dünden bugüne 100 gram vermişim..
zencefilli yoğurta başladım.günlük 500 gram yazıyordu.akşam yedim ilk defa..100 gr çok iyi yaa
bugün sabahtan yemeye başladım.bakalım yarın 500 gram mı eksik olcak.çok merak ediyorum.sizlerle paylaşmak istedim..inşallah işe yarar.hepimiz yaparız.incecik oluruz.neyse yarın yine yazarım..

ablacım nasıl durum sonuçlar iyi gidiyor mu :26: senden haber bekliorum iyiyse bende başlıcam :KK1:

MENÜ PAYLAŞIM LİSTESİ

T-N....................................5 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

fitsema...............................2 :nazar::nazar:
garden................................1 :nazar:
felilifa..................................2 :nazar::nazar:
tatlıkedi...............................4 :nazar::nazar::nazar::nazar:
mutedeyyın..........................1 :nazar:
hepbera...............................2 :nazar::nazar:

mutlu...................................6 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
mervişnaz.............................5 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

eefza....................................1 :nazar:

tasan....................................1 :nazar:

spirohet................................ - :KK20:

GEÇTİĞİMİZ HAFTAYI KAÇAMAKSIZ GEÇİREN ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYORUM (ÖZELLİKLE ESRAYI ):KK34::KK9::KK9::KK9::KK9::21::KK9::KK19::KK16::KK16::KK16:

AYRICA MENÜ PAYLAŞMAYAN ARKADAŞLARIMI TEESUF EDIYORUM HAFTAYA MENÜ PAYLAŞMAYANLARA ÇEŞİTLİ CEZALAR UYGULANACAK BILGINIZE :KK23::KK20::KK20::KK20:
.....................................................:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:MUTLU TEBRIKLER CANIM MENU PAYLAŞIM 1. MİZ MUTLU :KK9::KK9::KK9::21::21::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tşkk ederimmmm hepicinizeee :KK16::KK16::KK16::KK16:

Size layık olmaya çalışacağımmm :KK1:

Bu hafta patronum geliyor :KK30:mümkün oldugu kadar paylaşım yapmaya çalışcam ama bakalım kısmet :KK31:

Cumartesi

sabh-öğlen
2dilim ekmek
1dilim peynir
3-4 tane zeytin
domates-salatalık-biber-kesik-yeşillik (bol zeytinyağlı):KK17:
reçel
1tane yumurta
çay

ara
1 elma
kellogs bisküvisi 2 paket (120kalori) - buarada ben çok begendim hepinize tavsiye ediyorum süper ara öğün bence :KK34:

akşam
balık
bol salata
1kase çorba

1 elma
1 portakal

Pazar

sabh- öğlen
2dilim kızarmş ekmek
1dilim peynir
2-3kaşık reçel
3-4tane zeytin
domates-salatalık-biber-yeşillik-kesik (bol zeytinyağlı):KK17:
1tane yumurta

ara
1elma
1portakal

akşam
4-5kaşık bezelye yemeği
1kase yogurt
1dilim ekmek
salatalık-domates

ara
ballı süt

Son düzenleme:
günaydın fıstıklarr........
anne hastayım diyen bi sesle güne başladım......özgür evde yatıyor.karnını doyurdum ilaç verdim.işe geldim.ve şuna kesin karar verdim.inşallah çalışmayan bi hatun alcam oğluma.böyle annelik olmaz:KK47:
yoğurtlu karışım gerçekten güzelmiş.akşam ortaya çıkan açlık krizlerini yoketti.hatta yemeklerde bile azıcık yesem hemen doyuyorum.hatta of çok yedim diyorum.o kadar yani.sadece bu açıdan bile mutlaka yenmeli mutlucum.yanında bir de diyet yapabilsem eminim 500 gram verdirecek ama maalesef hiç o modda değilim.
yine de bu sabah dünkü kilomda kalmışım.bugün işe getiremedim.ama akşam mutlaka yine yicem.çünkü akşam dolaba saldırmıyorum.bu çok güzel.

çıldırmış gibiyim ya.kendime inanamıyorum.2 gündür kahvaltıyı pudingli bisküviyle yapıyorum.kendime pes diyorum:KK47:

günaydın fıstıklarr........
anne hastayım diyen bi sesle güne başladım......özgür evde yatıyor.karnını doyurdum ilaç verdim.işe geldim.ve şuna kesin karar verdim.inşallah çalışmayan bi hatun alcam oğluma.böyle annelik olmaz:KK47:
yoğurtlu karışım gerçekten güzelmiş.akşam ortaya çıkan açlık krizlerini yoketti.hatta yemeklerde bile azıcık yesem hemen doyuyorum.hatta of çok yedim diyorum.o kadar yani.sadece bu açıdan bile mutlaka yenmeli mutlucum.yanında bir de diyet yapabilsem eminim 500 gram verdirecek ama maalesef hiç o modda değilim.
yine de bu sabah dünkü kilomda kalmışım.bugün işe getiremedim.ama akşam mutlaka yine yicem.çünkü akşam dolaba saldırmıyorum.bu çok güzel.

Geçmiş olsun ablacımm önemli bişeyi yoktur inşallah oğlunun :KK34:

Çok doğru bi tespit yapmışın çalışmayan gelin konusunda keşke benim kvdede kızım ben çalışmayan gelin istiyom dese bende koşarak uzaklaşsam burdan :KK1: ama hayat şartları işte kısmet inşallah rabbim güzel kapılar açar oğluna, bize hepimize inşallah gelinin bebişlerine bakar :KK1:

Neydi abla tam olarak bu karışım zencefil bal ve yogurtmuydu sadece? ve ne kadar yiyosun günde? tadı yenilebilir mi bari:26:

Son düzenleme:
çıldırmış gibiyim ya.kendime inanamıyorum.2 gündür kahvaltıyı pudingli bisküviyle yapıyorum.kendime pes diyorum:KK47:

sabah kalkar kalkmaz ağzına bi domates at sonra yiyemezsin belki pudingli bisküvi :KK1:

bende bu sabah sadece kakolu süt ve adaçayı içtim aceleyle çıktım müşteri gelcek die kahvaltı edemedim yanımada alamadım müşteride çarşmba gelcekmiş olan benm kahvaltıya oldu :KK30: inat ettim simit poğaçada yemicem öğleni beklicem:KK34:

Son düzenleme:
MENÜ PAYLAŞIM LİSTESİ

T-N....................................5 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

fitsema...............................2 :nazar::nazar:
garden................................1 :nazar:
felilifa..................................2 :nazar::nazar:
tatlıkedi...............................4 :nazar::nazar::nazar::nazar:
mutedeyyın..........................1 :nazar:
hepbera...............................2 :nazar::nazar:

mutlu...................................6 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
mervişnaz.............................5 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

eefza....................................1 :nazar:

tasan....................................1 :nazar:

spirohet................................ - :KK20:

GEÇTİĞİMİZ HAFTAYI KAÇAMAKSIZ GEÇİREN ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYORUM (ÖZELLİKLE ESRAYI ):KK34::KK9::KK9::KK9::KK9::21::KK9::KK19::KK16::KK16::KK16:

AYRICA MENÜ PAYLAŞMAYAN ARKADAŞLARIMI TEESUF EDIYORUM HAFTAYA MENÜ PAYLAŞMAYANLARA ÇEŞİTLİ CEZALAR UYGULANACAK BILGINIZE :KK23::KK20::KK20::KK20:
.....................................................:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:MUTLU TEBRIKLER CANIM MENU PAYLAŞIM 1. MİZ MUTLU :KK9::KK9::KK9::21::21::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben izindeyim diye menü paylaşmadıydım :KK17:

günaydınn kızlar...

dün itibariyle klomene başladım yani bir anlamda bebiş çalışmalarına ayhh çok heyecan yaptım varya inşallah hevesim kursağımda kalmaz... reglimizide sonlandırdık bu akşam göbek bandımı takmaya başlıyorum ayrıca eve giderken zencefil almayı unutmazsam yoğurda da başlıyorum. spor yapmak lazımda nasıl nasıll yine zıplasammı sağda solda hafta sonu müziği açıp bolca dans ettim zıpladım hopladım tabi benim iyice ter atabildiğim bir spor lazım ama :KK43:

günaydınn kızlar...

dün itibariyle klomene başladım yani bir anlamda bebiş çalışmalarına ayhh çok heyecan yaptım varya inşallah hevesim kursağımda kalmaz... reglimizide sonlandırdık bu akşam göbek bandımı takmaya başlıyorum ayrıca eve giderken zencefil almayı unutmazsam yoğurda da başlıyorum. spor yapmak lazımda nasıl nasıll yine zıplasammı sağda solda hafta sonu müziği açıp bolca dans ettim zıpladım hopladım tabi benim iyice ter atabildiğim bir spor lazım ama :KK43:

Hadi hayırlısı olsun canım :KK34:

Öncelikle hiç heycan yapma bence hatta sıradan bi ilaç içiyomuşsun gbi iç bebeği unut gitsin at kafandan düşünme kafanı başka şeylerle meşgul et buarada çokta hoplayı zıplama normal spor yap :KK1::KK49::KK34:

buarada baban nasıl olsu canım inşallah iyi haberler almışsınızdır?

Son düzenleme:
Günaydin kizlar mutlu haftalar herkese :KK16:

Haftasonum bol kaçamakli geçti ne yalan söyleyim :KK1:
O sebeptende bu sabah cumaya göre -100 gramdaydim :KK52::KK52::KK52: ben anlamiyorum bu vücudumu :KK9:

Neyse tekrar full kontrolü ele aliyorum :21:

Ben kaçiyorum yine gelicem :KK23:
:KK54:

X