Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

esra nereye gidiyosunuz tatile :KK52::KK52::KK52: oh ne güzel valla :KK16:

1 gün boşta yıllık iznim vardı canım 22 nisana aldım onu bagladım 4 gün:)
boluya gididcez kısmetse
volkan harıl harıl ders calışıyo bu aralar mayısta sınavı var dedım acık havada calışırsın beynıne oksıjen gitsin biraz:)

kızlar banyomu ve anremı bıraz renklendırıcem sızede göstereyım aldıklarımı
banyoma paspas ve tablo aldım

Eklentiler

• $Bevidea-banyo-klozet-takimlari-byp010[1].jpg
    $Bevidea-banyo-klozet-takimlari-byp010[1].jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 33
  • $Bevidea-tablo-182[1].jpg
    $Bevidea-tablo-182[1].jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 41
  • $evidea-ev-tekstili-klozet-takimlari-XEX123_3[1].jpg
    $evidea-ev-tekstili-klozet-takimlari-XEX123_3[1].jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 27
mor olan benım oturma odama,diger üçünüde antreye asıcam antre uzun biraz...
bakın bakalım begenecekmısınız
sarı aycicegi olandan 2 tane aldım:)

Eklentiler

• $Bevidea-tablo-2[1].jpg
    $Bevidea-tablo-2[1].jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $Bevidea-tablo-188[1].jpg
    $Bevidea-tablo-188[1].jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $Bevidea-tablo-36[1].jpg
    $Bevidea-tablo-36[1].jpg
    31 KB · Görüntüleme: 31
kızlar banyomu ve anremı bıraz renklendırıcem sızede göstereyım aldıklarımı
banyoma paspas ve tablo aldım

çok guzeller esracım :KK16: ınsanın ıçı açılır onlara baktıkca zevklı secımler ... gulegule kullan huzurla otur evınde inşlh canım....

ençok kırmızı gelıncıklı tabloyu begendım :KK34:

eda bende merak etmiştim seni geçmiş olsun canım inşallah sorunların düzeliir.nasıl oldun iyimisi biraz daha

teşekkür ederim güzelim. valla berbat durumdayım açıkcası hastaneye sık sık gidip geliyorum ama kendim için doktora giremedim henüz. burda en çok yaptığım iş şöförlük yetişemiyorum kimseye teyzemlere daha gitmiş değilim herkes bir yandan alınıyor memlekete gelmekte kötüymüş :KK43: geçmişten başladım ama yavaş yavaş cevaplayayım :)

edacım hoşgeldın çok gecmış olsun canım ... sen ıstenmı ayrıldın guzelım ... umarım eşınle olan sorunlarınıda cözersın .... edacım evet diyet için burdayız ama sorunlarınıda yazıp paylaşabılırsın dertler paylaştıkça azalır sende rahatlarsın canım ALLAH yar ve yardımcımız olsun ,dertsiz insan yokkı az çok hepimizin sorunları var ...:KK34:

teşekkür ederim canım işten ayrılmadım ama antepten iş bakıyorum gerçi kaç gündür burdayım kariyeri açacak vaktim bile olmadı cuma ist a gidiyorum bizimki oraya gidecek fuar için benide çağırdı aramız düzelir mi ne oluruz bilmiyorum orda göreceğiz neyiz :)

ya kızlar bu mesaj sayımından vazmı geçsek sayfalar akıp gidiyor tırstım vallahi.en iyisi yoklama yapalım bir hafta boyunca kim girmemiş ona mı baksak acaba :KK1::26::26:

selam kızlar.....yeni kurallarla başlamışsınız...hadi bakalım..inşallah bu hafta ataktasınız......
edacım moralini bozma canım..ve eğer antepe gitmek istemiyorsan eşine taviz verme..bıraksınlar da en azından nerede yaşayacağımıza biz karar verelim....

ben antepe gelmek istiyorum yerleşmek istiyorum ama tek nedeni annem ve babam başka nedeni yok. eşim istemiyor tek git bir baka bakalım iş bul çalış birkaç ay diyor bana kendi de antalyada kalacakmış tabi bu fikir bana başka şeyler var sinyali veriyor... ist a gidelim bakalım cuma günü ne olacak...

nesli yeni birilerinimi çağırsak takıma birkaç kişi var,gerçi gelen kaçıyo durmuyo mutlu nerdesin sendemi kaçtın ?:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

ya kızlar bu mesaj sayımından vazmı geçsek sayfalar akıp gidiyor tırstım vallahi.en iyisi yoklama yapalım bir hafta boyunca kim girmemiş ona mı baksak acaba :KK1::26::26:

ehhh herkes giripte yazarsa sayması zor olur ben msj sayısı yazdığınızı yeni gördüm yarından itibaren yazarım artık :KK43:

teşekkür ederim güzelim. valla berbat durumdayım açıkcası hastaneye sık sık gidip geliyorum ama kendim için doktora giremedim henüz. burda en çok yaptığım iş şöförlük yetişemiyorum kimseye teyzemlere daha gitmiş değilim herkes bir yandan alınıyor memlekete gelmekte kötüymüş :KK43: geçmişten başladım ama yavaş yavaş cevaplayayım :)

canım inşallah herşey yoluna girer sen moralini bozma

kilo çizelgemi değiştirdim ya o kadar kiloyu nasıl aldım moralim bozuldu çizelgeyi değiştirdimki ne kadar kilo aldığımı hiç unutmayım diye buda bana ders olsun.:26::KK25::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK37::KK20:

teşekkür ederim canım işten ayrılmadım ama antepten iş bakıyorum gerçi kaç gündür burdayım kariyeri açacak vaktim bile olmadı cuma ist a gidiyorum bizimki oraya gidecek fuar için benide çağırdı aramız düzelir mi ne oluruz bilmiyorum orda göreceğiz neyiz :)

edacım hoşgeldın ınşalh herşey yoluna gırer canım sorun ne bılmıyorum ama iyi düşün iyi olsun inşlhh :KK16: üzülme herşeyı kafana takma hayat bıze bagışlanmış en guzel hedıye kıymetını bılelım olumlu duşun şu hayatta hıç bır şey kafaya takıp kendı uzecek kadar önemlı degıl SENSİN önemlı olan :KK34::KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar merhaba cok kotu kabuslar gordum dun gece :KK50:
anlatmak istiyorum ama korkuturum diye anlatmiyorum galiba bende bisey var yaa :KK14:
hertarafi sirkeli suyla sildim kuran okudum namaz kildim bana misin demiyor sabah namazindan sonra yine :KK14:
sersem gibiyim alinti yapamiyorum hepinizi cok seviyorum bunu bilin diyet arkadaslarim benim :KK16::KK16:

simdi gitmem lazim eltimin arkadasi hoca ona soracagim :26:
cok korkunctu yaa :KK50:

özlemcim msj sayım dun 4 tu sanirim

çiğdemcim spor yapamadim :KK50:

semacım menümü

sabah hatirladigim kadariyla elma ve badem

oglen patates ve havuc salatasi bir dilim borek

aksam arnavut cigeri bulgur corbasi bide cikolatali pay :KK50:

su icemiyorum cok :26:

hepinizi cok opuyorum aksam gorusuruzzzz

selam kızlar..aaahh ahh..eskiden ne güzeldi.kimse bişey yazmazdı.hemen okurdum.bu ne yahu..oku oku bitmiyor..:KK1:

esracım bende en çok mor olanı beğendim,benim oturma odamada çok uygun:KK34:

ben antepe gelmek istiyorum yerleşmek istiyorum ama tek nedeni annem ve babam başka nedeni yok. eşim istemiyor tek git bir baka bakalım iş bul çalış birkaç ay diyor bana kendi de antalyada kalacakmış tabi bu fikir bana başka şeyler var sinyali veriyor... ist a gidelim bakalım cuma günü ne olacak...

edacım hoşgeldin:KK16: özledittin valla kendini

canım eşinin tek git demesi banada biraz şüpheli geldi,hem ayrı gayrı ailemi olur,iyice koparsınız,inş.ayrı kalmak yaramıştır sizede sorunlarınızı ortak bi yol bulup çözersiniz :KK34::KK34:

herkes kendi msjını saysın,akşam yada ertesi sabah rapor verirken belirtsin kaç msj yazdığını,zaten çoğumuz öyle yaptık:KK34::KK34:
nesli yeni birilerinimi çağırsak takıma birkaç kişi var,gerçi gelen kaçıyo durmuyo mutlu nerdesin sendemi kaçtın ?:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

evet mutlu vardı ama bi daha msj yazmadı,canım bu düzenimizi daha yeni orutttuk,bence bi süre çağırmayalım kimseyi,bende takip edemiyorum:KK34:
kilo çizelgemi değiştirdim ya o kadar kiloyu nasıl aldım moralim bozuldu çizelgeyi değiştirdimki ne kadar kilo aldığımı hiç unutmayım diye buda bana ders olsun.:26::KK25::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK37::KK20:
:18::18::18:
kizlar merhaba cok kotu kabuslar gordum dun gece :KK50:
anlatmak istiyorum ama korkuturum diye anlatmiyorum galiba bende bisey var yaa :KK14:
hertarafi sirkeli suyla sildim kuran okudum namaz kildim bana misin demiyor sabah namazindan sonra yine :KK14:
sersem gibiyim alinti yapamiyorum hepinizi cok seviyorum bunu bilin diyet arkadaslarim benim :KK16::KK16:

simdi gitmem lazim eltimin arkadasi hoca ona soracagim :26:
cok korkunctu yaa :KK50:

özlemcim msj sayım dun 4 tu sanirim

çiğdemcim spor yapamadim :KK50:

semacım menümü

sabah hatirladigim kadariyla elma ve badem

oglen patates ve havuc salatasi bir dilim borek

aksam arnavut cigeri bulgur corbasi bide cikolatali pay :KK50:

su icemiyorum cok :26:

hepinizi cok opuyorum aksam gorusuruzzzz

canım yaaa şimdi benide korkuttun,bol bol oku elifcim,bizde seni çok seviyoruz tatlım:KK16::KK16:
selam kızlar..aaahh ahh..eskiden ne güzeldi.kimse bişey yazmazdı.hemen okurdum.bu ne yahu..oku oku bitmiyor..:KK1:
:KK9::KK9::KK9:

merhaba ablacımmmmm hosgeldın
bir şelale misali akıttık sayfaları,sular gibi coştuk :)
ama bu mesaj sayma olayı zormus yaa bı oncekıne bakmadan yazınca
sımdı buy kacıncı mesela 8mi 9 mu 10 mu:)

edacım hoşgeldın canım
derler heppp işteki huzursuzluk eve gelince geçerde
evdeki huzursuzluk iştede insanın yakasını bırakmaz diye...
ailenın yanında olma ıstegını anlıyorum ama eşinde senın ailen bir orta yolu bulursunuz umarım en kısa zamanda
sen antepte iş bulsan orda kalsan eşin antalyadakı işini bırakıp gelebılecekmı ??

eslıcım senınde mor tutkunu oldugunu bılyıorum canımmmm:)
cok güzel bi site lazım olursa bakabılrsın oraya
bugünün mesajı 12:)

ben cok zorda kalınca her mesaja bi harf yazıp yollayabılrmıyım
selam yazıcam ama toplam 5 mesajda harf harf:)
bide selamınaleykum yazarsam siz düşünün artık hehehe:21:

X