Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın tatlışımm

anne gününü az hasarla atlatmışsın canım,tebrik ederim
bu soya sütünü bende çok duydumda acaba burda varmıki,hiç görmedim,yapmak istediğim bi diyet kek var içindede bu sütten var,ben bi araştırayımm

yaa utandım şimdiama biraz elim çabuktur yemek yapma konusunda(işin uzunda yemek olsunda)1 saat içinde 3-4 çeşit şey yapıp misafir ağırlamışlığım çoktur,bazen eşimde şaşırır hangi ara yaptın bunları diye

aynen çiğdemcim bende bazen soğan kavururum içine 2 yumurta kırarım yanına bide çay,onuda öve öve bitiremez,değişik yapıda varlıklar işte napacann

canım sürekli servis yapsan,milletle ilgilnsen,aradada hafif olanlardan atıştırsan olmazmıki:26::26:
ama olaki yedin o zaman esracım ertesi günü detoks gibi geçirmen lazım,bol sıvı,yeşil çay ve sporla

ayy ayyy nasıl güzel bi günaydın o öyle,valla enerjin buralara kadar geldi semacımm

ayrıca güneşli hava,1 saat yürüyüş harika,hiçte kıskanmadım

gunaydın tatlıkedım bu sabah 1 saat yuruyuşum daha var canım havalar soguk ve yagıslıydı yuruyemıyordum artık baslar yuruyuşler ve adetım bıtsın spora agırlık verıcem yaza bomba gıbı gırıcez ınsalhh

kızlar sabah sabah kaynatmışsınız vallahi oh ne güzel yine eskisi gibi oldukbugün bir halsizlik var üstümde canım bişey yapmak istemiyor ev dağanık daha kahvaltı sofrasını toplamadım

oyy esracım tatılemı cıkıyorsun azim için yeterlı bır sebebın var nereye gıtmeyı dusunuyosun canım?

sen ışını bılırsın esra bence en az hasarla kurtarırsın o gunu bol salata ye canım tatılı dusun ıstedıgın kıyafetlerı gıydıgını fıt bır hatun oldugunu hayal et

kızlar sabah sabah kaynatmışsınız vallahi oh ne güzel yine eskisi gibi oldukbugün bir halsizlik var üstümde canım bişey yapmak istemiyor ev dağanık daha kahvaltı sofrasını toplamadım

evet özlemimm maşallah

canım havalardandır,sabah bendede vardı ama takıma girince o havanın yerini enerji aldı vallaa

geçen gün televizyonda dinlemiştim metebolizma hızlandırıyormuş dün denedim tadı çok güzel tavsiye ederim

adaçayı;ısırgan otu ve yeşilçay üçünden az 1 bardak suya koydum 5 dakika bekleyip içtim tadı güzel oldu tavsiye ederim

evi toplayım çocuğu okula göndereyim öğleden sonra gelirim HADİ SULARI İÇELİM TABİ ÇAYIDA UNUTMAYIN

gunaydınn özlemcım aaa duymamış olayım yok oyle keyıfsız olmak kalk yerınde hopla zıpla guzel bır muzık ac yenıle kendını bas tusaaaa o kadar enerjı gonderdım sana ugramadımı yoksaa ???

ohh afıyet olsun canımm... yalnız uyarayım adaçayı gebelık dusunen arkadaslarım kullanmasın dusuge sebep oldugunu bılıyorum bılgınıze

denemediğimiz ne kaldı acaba bunuda deneyelim bakalım özlemcim
gunaydınn özlemcım aaa duymamış olayım yok oyle keyıfsız olmak kalk yerınde hopla zıpla guzel bır muzık ac yenıle kendını bas tusaaaa o kadar enerjı gonderdım sana ugramadımı yoksaa ???

semaaa yavrumm sabah sabah banada full enerji yolladın kuusabahki halimle şimdii arasında çokkk fark var,seviyomm seni

gunaydın canım tatıl ama 3 günlük kacamak abanta ve kesın hep esofman takılrım ben oyuzden yaz tatılı kadar kamçılayıcı olmayacak:)
ama tabı benım kocamın dırdırından kurtulmam için şu süre içinde güzel bi sonuc almalıyım
yoksa onu yeme bunu yeme diye dolanan bi adam var yanımda
aynen ben meze salataya yogunlaşayım ctesi içinde..:)

ozaman şöyle bi kalk ayaga biraz hopla zıpla gerınme hareketlerı yap
ac camı evı havalandır ve oturmadan sofrayı topla gerisi gelecektır
bişey yapamsan bile çık dışarı yürü bi güzel ohhh:)

allahm bu sabah müşteri yokkk
nekadar güzel bir sabah anlatamam sizlere:)
saat 11 oldu ve masama gelen sadece 3 müşteri oldu bu saate kadar cok eglencelı:)

denemediğimiz ne kaldı acaba bunuda deneyelim bakalım özlemcim

semaaa yavrumm sabah sabah banada full enerji yolladın kuusabahki halimle şimdii arasında çokkk fark var,seviyomm seni

canım benım saol ALLAH razı olsun bende senı sevıyorum benım çok sevdığım bır yegenım var adı seda ona çok benzetıyorum senı, hepinizi ayrı ayrı sevıyorum ,iyıkı varsınız iyıkı burda sızlerleyım yasasın diyet kardeslıgı arkadaslıgıı

ay bugun neka pozıtıfım yaa neka mutluyum çok şükür ....

aaa öylemi bak sevindim buna

ayy maşallah allah daim etsin canım,hep böyle ol

esramm ne güzel 3 günde olsa tatil tatildir,keyfini çıkar kuzu

ayy senin müşteriler gelmesin yaa,sayelerinde 2 lafın belini kırdık şurda

günaydın canım yürüyüşüm 45 dk
sonrada mekık sopa cevırdım 50 dk olmustur heralde:)
ne 30u yaaa ben okadar kondisyonsuzmuyum yaneee

aaaa ha$a sen kondisyonun kitabini yazarsin esracim yaaa
ekledim canim asagida liste :)

bak o süper iste bol bol meyve ye zarar gelmez zaten bol hareket edicegin icin yakarsin
çilek olsunda nasil olursa olsun oh valla

evet canim az hasarla kapadim neslim valla cok sükür
o ne kekiymis un yerine ne koycaksin diyet unundan mi ki?

masallah canim valla helal olsun, ben duruma göre bazen hizli bazen yavasimdir.. keske hizli olsam hep diyorum ama pratik olur..

erkekler iste

kaydettim canim tekrar paylasiyorum:

üyeler 12/04/2013 / dk
T_N 110
spirochet
fitsema 140
garden 80
fefilifa 30
tatlıkedi 50
mimu88
mutedeyyin
tasan 90

burda pazartesi ve salinin toplam spor dakikalari var.

fitsema kullanıcısından alıntı

oyy esracım tatılemı cıkıyorsun azim için yeterlı bır sebebın var nereye gıtmeyı dusunuyosun canım?

sen ışını bılırsın esra bence en az hasarla kurtarırsın o gunu bol salata ye canım tatılı dusun ıstedıgın kıyafetlerı gıydıgını fıt bır hatun oldugunu hayal et

gunaydın canım tatıl ama 3 günlük kacamak abanta ve kesın hep esofman takılrım ben oyuzden yaz tatılı kadar kamçılayıcı olmayacak:)
ama tabı benım kocamın dırdırından kurtulmam için şu süre içinde güzel bi sonuc almalıyım
yoksa onu yeme bunu yeme diye dolanan bi adam var yanımda
aynen ben meze salataya yogunlaşayım ctesi içinde..:)

ay esracım bendede var oyle bır koca duymasın :)) kendısı yer kılo almaz akşamları yemekten kalkar kekler kuruyemişler tatlılar ,ama yakıyo demekkı almıyo ben su ıcsem yarıyo
ve bana der hep onu yeme bunu yeme kılo alacaksın sen yeme ben yerım senın yerıne der, o dedıkçe bılmıyorkı daha çok yeme durtusu olusuyor bende ama tabı ben ınce guzel bır hatun olmak ıçın inadına yemıyorum :13:

çiğdemcim kekin tarifi bu canım,malzemeleri alayımda haftasonu deniycem,arada ara öğünde yada kahvaltıda yeşil çayla güzel olur

diyet kek (sibelin kahvesi,alıntı)

Malzemeler:

- 3 adet yumurta (organik veya Green Ranch, kafessiz yetiştirilen tavuk yumurtası kullanıyorum)
- 1 çay bardağı bal (en küçük bardaklardan kullandım)
- 1 küçük kutu light süt veya 200 ml light soya sütü (sade)
- 1 çay bardağı riviera zeytinyağı (ben sızma kullandım, Egelilik damarım tuttu:)
- 1/2 çay bardağı yulaf kepeği
- 2,5 su bardağı tam buğday unu
- 2 paket vanilya
- 1 paket kabartma tozu
- 1 çay kaşığı toz zencefil
- 1 çay kaşığı tarçın
- 1 limonun rendelenmiş kabuğu

Yapılışı:

1. Yumurtaları balla birlikte 5 dk kadar mikserle çırpın. Sütü ve yağı ekleyip biraz daha çırpın.

2. Unu, yulaf kepeğini, baharatları, vanilya ve kabartma tozunu ayrı bir yerde karıştırıp sıvı karışıma azar azar ekleyin. Bir yandan çırpmaya devam edin. En son limon kabuğunu da ekleyip karıştırın. (Un az gelirse biraz daha ekleyebilirsiniz.)

3. Yağlı kâğıt serilmiş baton kalıba hamuru dökün. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında yaklaşık yarım saat pişirin. Fırından aldığınızda çok yumuşak olacak, dağılmaması için dilimlemeden önce biraz soğumasını bekleyin.

ay esracım bendede var oyle bır koca duymasın :)) kendısı yer kılo almaz akşamları yemekten kalkar kekler kuruyemişler tatlılar ,ama yakıyo demekkı almıyo ben su ıcsem yarıyo [/COLOR] ve bana der hep onu yeme bunu yeme kılo alacaksın sen yeme ben yerım senın yerıne der, o dedıkçe bılmıyorkı daha çok yeme durtusu olusuyor bende ama tabı ben ınce guzel bır hatun olmak ıçın inadına yemıyorum :13:[/QUOTE]

ne sinir bozucu dimi,valla ben ılk zamanlar inadına yiyodum sımdı tam tersi durumdayım bende amaaannn dıyorum bazen ınadına ymeıyorum
ama bızımkının bi farkı ben yemıyorum yada yememem lazım dıye oda yemez
yada haftaiçi yemek falan istemez,artık anlayışlımı denır buna yoksa tilkimi o ayrı:)
esra nereye gidiyosunuz tatile oh ne güzel valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…