Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Salı Çarşambanın menülerini yazayım;

Sabah: süt-badem-2 yumurta-peynir
Öğlen: Yeşil Mercimek çorbası-4 tavuk köfte-Yoğurt
Akşam: 2 tane çilek

Sabah: 1 elma- 1 muz- 1 kivi -5/6 çilek + yoğurt + minnacık müsli hepsini karıştırıp keyif yaptım kendimi çok enerjisiz hissediordum meyva salatası yapıcam diye işe geç kaldım ama olsun.
Öğlen: mercimek çorbası-köfte-yoğurt
Akşam: fındık-chaitealatta-wasa(meyvelisinden)

Selamlar herkese :KK3:

düzenli beslenmek ne güzel biseymis ya umarim hep böyle gider hafif yiyince hafif hissediyorum kendimi...
eskiden yetmez dedigim 2 tane etimekle biraz peynir, zeytinle kahvalti yapmaya alistim harika oluyor :KK1:
Bide su domateslerin lezzeti gelseydi domatesi cok özledim yaaa :KK30:
kellogs'uda azalttim bu aralar canim tatli istemiyor sabahlari :26:

yarin bildirim yapmaya gelemicem kk'ya; ama Neslihan'a face'ten mesaj atip bildirimimi yaparim :KK1:

hedef ya 63 ya 63 ! 30 nisanda !

Sabah: 1 elma- 1 muz- 1 kivi -5/6 çilek + yoğurt + minnacık müsli hepsini karıştırıp keyif yaptım kendimi çok enerjisiz hissediordum meyva salatası yapıcam diye işe geç kaldım ama olsun.

o meyve salatasini sabah yemekle cok iyi yapmissin valla :KK56:
dogal yollardan almissin enerjini süpersin :KK54:

Neslihancim cok cok üzüldüm canim :KK50::KK50::KK50::KK50: hepside üstüste gelmis canim ya...
su durumda bosver diyeti sporu sen bi baktir ayagina, dahada kötülesmesin durum :KK19:

Rabbim insallah cocuk için bekletmeden hayirlisini verir, cok zor bu etaplar ya :26::26: Allah kimseye aratmasin :18:

Cok geçmis olsun canim cabuk atlat hepsinide insallah.. :KK31:

Takim biraz dagildi konsantresi bozuldu sanirim herkesin :26:

Ben kendi adima söylüyorum haftaya salidan itibaren dönüsüm muhtesem olcak insallah :KK31:

canım benim çok teşekkür ederim:KK16::KK16:
maalesef herşey üstüste geldi,Rabbim başka dert vermesin,buna şükür diyelim:KK34:

evet takım konsantresi maalesef çok kötü,inş.haftaya herkes bomba gibi olur:KK34:
off...offf..çok üstüste gelmiş gülüm..Allah yardımcın olsun..çok geçmiş olsun..sadaka ver istersen.belayı defeder..
çocuk konusunda ne olursa olsun bi çocuğum olsun diye düşünmemek lazım neslihanım.Allah, hakkınızda hayırlı olacak sağlıklı,salih bir evlat versin size inşallah..dua edelim....

teşekkür ederim ablam:KK16: sadaka hemen verdim zaten,zaten hiç ihmal etmem,belkide daha beterinden onlar korudu,allah korusun kafamı gözümüde çarpabilirdim,2 mor parmakla kurtardık,buna şükür:KK1:

çocuk konusundada her zaman hayırlısı için dua ederim,şu anda öncelik zaten benim sağlığım,Rabbim ne zaman nasip ettiyse o zaman olur zaten,duaların içinde kocaman amin :KK16:
nesli geçmiş olsun herşey üst üste gelmiş sıkma canını her şey düzelir inşallah hayırlısı neyse o olsun

saolasın özlemim:KK16: sen nasılsın,bulabildinmi ev,çocuklar falan herşey yolundamı:KK34:
takım çok sessizleşmiş herkezler nerede ya 2_3 gündür kimse girmemiş.

bu kızçelere sopa lazım :KK20:ama benim hiç halim yok:KK1:
herkese günaydınnn günlerdir kimse girmemiş yahuuuu

canım çok çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın.

teşekkür ederim fıstıkımm:KK16::KK16:inş.canım,Rabbim hayırlısını versin:KK16:

ohh afiyet olsun,sabah sabah meyve yemeyi bende çok severim,bak faydalı olduğunu öğrenince daha bi sevindim:KK34::KK34:

düzenli beslenmek ne güzel biseymis ya umarim hep böyle gider hafif yiyince hafif hissediyorum kendimi...
eskiden yetmez dedigim 2 tane etimekle biraz peynir, zeytinle kahvalti yapmaya alistim harika oluyor :KK1:

yarin bildirim yapmaya gelemicem kk'ya; ama Neslihan'a face'ten mesaj atip bildirimimi yaparim :KK1:

düzenli olmak gibisi varmı çğdemcim,her anlamda yani,bende diyetteyken kendimi çok daha iyi hissediyorum,bide spor eklenince değme keyfime:KK34::KK34:

yarın inş.bol eksi bildirimler yaparsın:KK34::KK34:

meyva çok seviyorum ama sabah saatlerinde yenmeli ve abartılmalıymış :) tavsiye ederim:KK70:

tavsiyene büyük bi memnuniyetle uyarımki benn:KK51::KK51:

slm kızlar:KK3::KK3:

size iki büklüm halde yazıyorum valla,dünki spordan sonra karnımı düz tutamıyorum,lastikle yer hareketleri yaptım öldüm yaa:KK53::KK53:

hee bide dün 1 saat spordan sonra birazda aletlerde çalışayım dedim,koştura koştura giderken ayağım bi kaydı gümmm yere kapaklandım:KK52::KK52:dizim anında şişti morardı,ayy ne olacak benim bu halim yaa,valla nazarmı var,bi kurşunmu döktürsem acep:26::26:

topallaya topallaya geldim işyerine,ayak parmaklarımda morarmış,töbe töbe iyice kötürüm gibi oldum :18::18:

bu arada bugün klomene başladım,yumurta artırıcı bi ilaçmış,5 gün kullanıp çarşamba doktora gidicem tekrar,doktor yumurtacıklarıma bakacak,ona göre çalışma yapıcez,hayırlısı artık:KK34::KK34:

sağol nesli yarın taşınıyorum inşallah bugün annemdeydim size bir bakayım dedim evde herşey toplu.yarın taşınirsam tamam .bu hafta son izizn günüm olsun haftaya bomba gibi dönecem inşallah

merhaba kilzar ben geldimmmmmmmmm :KK16::KK16:
ozlediniz mi :KK9:
ya netim yoktu giremedim kusura bakmayin simdi geldi bende direk girdim
nasilsiniz? bi yaramazlik yoktur insaallah
herkes iyi mi:26:

canım benim çok teşekkür ederim:KK16::KK16:
maalesef herşey üstüste geldi,Rabbim başka dert vermesin,buna şükür diyelim:KK34:

evet takım konsantresi maalesef çok kötü,inş.haftaya herkes bomba gibi olur:KK34:

düzenli olmak gibisi varmı çğdemcim,her anlamda yani,bende diyetteyken kendimi çok daha iyi hissediyorum,bide spor eklenince değme keyfime:KK34::KK34:

yarın inş.bol eksi bildirimler yaparsın:KK34::KK34:

size iki büklüm halde yazıyorum valla,dünki spordan sonra karnımı düz tutamıyorum,lastikle yer hareketleri yaptım öldüm yaa:KK53::KK53:

hee bide dün 1 saat spordan sonra birazda aletlerde çalışayım dedim,koştura koştura giderken ayağım bi kaydı gümmm yere kapaklandım:KK52::KK52:dizim anında şişti morardı,ayy ne olacak benim bu halim yaa,valla nazarmı var,bi kurşunmu döktürsem acep:26::26:

topallaya topallaya geldim işyerine,ayak parmaklarımda morarmış,töbe töbe iyice kötürüm gibi oldum :18::18:

bu arada bugün klomene başladım,yumurta artırıcı bi ilaçmış,5 gün kullanıp çarşamba doktora gidicem tekrar,doktor yumurtacıklarıma bakacak,ona göre çalışma yapıcez,hayırlısı artık:KK34::KK34:

canim ya resmen nazara gelmissin saka gibi hepsininde bi anda üst üstüne gelmesi :KK20::KK20:
bi okuttur kendini, kendinde nas-felak surelerini oku mutlaka nazara iyi gelir :26:

düzenli yiyip içmek arti bide spor cok zevkli oluyor cidden..
ama ben 2 hafta hiiiç spor yapmadim kendime kiziyorum... neyse haftaya tam gaz baslicam insallah yeter artik tembellik :KK19:
yarindan cok umudum yok artida olmayim yeter :KK53:

haftaya herkes kendine gelsin lütfennn olmuyor böyle birbirimize motivasyon vermiyoruz herkes kendi kösesine cekilince :KK52:

slm kızlar,ne yalan söyleyim biraz hayal kırıklığına uğradım,sayfaları ilerlememiş bulacağımı biliyodum ama bukadarını değil,ben maalesef cumartesiden beri pek iyi değilim,haftasonu hastaydım,boğaz ağrısı,yutkunamama vs,pazarteside regl oldum ama sancıdan işe gelemedim,üstelik aşırı kanamam oldu,afedersiniz büyük ve sert pıhtılar düştü,neyse o günü evde geçirdim akşam o halde spora gittim,fena değildi ama topla yapılan yer hareketlerinde çok zorlandım hala heryerim ağrıyo bu akşam yine var bakalım...

bugünde jinekoloğa gittim,hem miyomlarıma bakıtayım hemde 1 senedir korunmuyoruz çocuk için bi problem varmı diye,maalesef moralim bozuldu biraz,kaç senedir 3 cm olan miyomlar 6,5 cm olmuş ve rahmin önünü kapatmış,dr.ameliyatlık dedi,ama gebelikten önce riskliymiş o yüzden bi an önce gebe kalıp doğumla birlikte alınmalı dedi,aşırı kanamanın sebebide bu miyomlarmış,hemen tedaviye başlayalım dedi,bi tane ilaç verdi sabah akşam kullanıcam birde eşimin spermlerine bakılıcak,hormon testi içinde kan verdim,3 nisana gün verdi,eğer 2-3 ay içinde hamile kalamazsam rahim filmi çekilecek dedi,bakalım ondan sonra nasıl bi yol izlenecek:26::26:

hee bide dün akşam mutfak dolabının üst katından fincan alıcaktım altımdaki tabure kaydı ve ben çok kötü yere düştüm,sağ ayağım biraz kötü,üstüne basarken zorlanıyorum,sporda inş.daha kötü olmaz,anlayacağınız herşey üstüste geldi,bu durumda diyette eh ne çok kötü ne çok iyi,ama cumadan çok ümitli değilim

bende durumlar böyle ,1-2 kişi dışında kimseden ses yok,cuma bildirim yapanları listeye eklerim,eğer bu durum böyle devam ederse takımın komple izine ayrılmasını isteyebilirim haberiniz olsun:KK34:
ayyy inanmiyorummmmmmm neslimmmmm yaaaaaaa:KK50:
tatlim sende nazar mi var acabaaaaa :26:
bi sadaka ver bi kuran okut bi bisey yap :KK53:
cok gecmis olsun tatlim yaaaa

afiyet olsun gayet hafif bir menu :KK9::KK9:

bende ozledim domatesi salataligi biberi yaaaa
valla biberin kilosu 8 lira burada yuh dedim bu ne ya pariste mi yasiyoruz bildigin biber :KK52:
yaz gelsinnnnn karpuz yiyelimmm domatesli biberli salata yiyelimmmm
nammm nammmm :KK56:

canimmmmmm sende cok buyuk nazar var demedi deme :26:
yalniz azmine hayran kaldim bu halinle bile spor yapiyorsun kendimden utadim valla :KK50:

kizlarrrrrrr neredesiniz yaaaaaaa ???
takima kilit vuracaklar valla kapatilacak takimimizzzzzzzzzz :KK5:

laboratuvarımız taşındı kızlar..denizlinin taaaa öbür ucundayız..ulaşım en büyük sorunlardan biri..kimse işe zamanında gelemiyor.yemek yok.o kadar ücra bir yerdeyiz ki..lokanta bile yok.kaç gündür kanları ortalıkta bırakıp şehre yemeğe geliyoruz.işler bitmiyor.dün yediğim lahmacundan zehirlendim sanırım.geceyi wc de geçirdim.bu sabah sordum biri daha benim gibi olmuş.hasta kanları bize çok geç geliyor.öğleden sonra 1 de işe başlayabiliyoruz.7-8 metrelik makinalarla çalışıyoruz burda.kombine cihazlar.elemanlar benim gibi 40 yaş ve üstü:)çalışma mantığını anlayabilene aşk olsun:)elimizde kağıtlar..habire not tutuyoruz..bilgisayar bilgimiz de yok.cihazı açabilsek bile bilgisayar ekranından açıldığına bakamıyoruz:))ekran ingilizce..ee tabi bizde ingilizce de yok:))perişanları oynuyoruz..3-4 kişilik sürüler halinde cihaz başındayız.biri basıyor.öbürü dur ben bu kısmı biliyorum .şöyleydi diyor:))Allahtan başımızda firma elemanları var.sürekli eğitim veriliyor.akşam eve geliyorum.ses falan duymak istemiyorum.başım ağrıyor.bi ilaç alıyorum.1 saat kadar uyuyorum.daha doğrusu yatıyorum.böyle 4 gün bitti.ama sanki 1 aydır bu haldeymişiz gibi..

merhabaaaa kizlarrrr
hayirli cumalarrrrrrr :KK16::KK16:
kendim yaziyorum kendim okuyorum ama olsun yine de yazicam
kilom hala ayni aslinda hafta ici 73 leri gordum ama dun nohutlu pilav yedim acayip gazim var sanirim o yuzden yine ayniyim
hafta sonu 1 haftaligina tatile cikiyoruz kaplicalara gidecegim bebek icin cok faydali oldugunu soylediler
insaallah şişliğimi orada birakir oyle gelirim saunalara spalara hamamlara verecem kendimi sabah aksam yuzecegim sicak sularda insaallah faydasini gorurum dua edin cancagizlarim :KK16:
opuyorum kocaman siziiiii :KK54::KK54:
oralarda muhakkak internet olur sıklıkla girmeye calisacagim
insaallah o eski halimize doneriz takimca :97:

herkeslere günayddıııınnn ve hayırlı cumalar :)

Geçen hafta: 78
Bu hafta : 76.6
giden kilo: 1.4 kg :)

günaydın kızlar,hepinize hayırlı cumalar:KK16::KK16:

bugün inş.takım toplanır,yoksa olmayacak böyle:18::18:

maalesef bu haftanın bütün olumsuzlukları tartıyada yansıdı,aslında dün kilom aynıydı ama akşam aylardan sonra ilk defa pizza yedim,adanadan arkadaşım gelmişti,gezdik,tozduk,pizza yiyelim deyince dayanamadım:26::26:

maalesef kilom geçen haftaya göre +800 :KK52::KK52:

haftaya toparlanmam lazım yoksa yine 80 lere doğru yol alıyorum :KK53::KK53:düşünmesi bile kötü:KK53:

ayyy inanmiyorummmmmmm neslimmmmm yaaaaaaa:KK50:
tatlim sende nazar mi var acabaaaaa :26:
bi sadaka ver bi kuran okut bi bisey yap :KK53:
cok gecmis olsun tatlim yaaaa

canimmmmmm sende cok buyuk nazar var demedi deme :26:
yalniz azmine hayran kaldim bu halinle bile spor yapiyorsun kendimden utadim valla :KK50:

elifim valla var bişiler,sadakamıda veriyorum,eşimde bende ihmal etmeyiz,Rabbim beterinden korusun,buna şükür ne yapalım:KK16::KK16:

canım spor konusundada baştan ucunu bırakmak istemiyorum biliyorum bırakırsam devamı gelir,şimdi kardeşimin eşide yazıldı,ikimiz gidiyoruz,daha iyi oldu,haftaya yeme işinide düzene sokarsam inş.tekrar eksileri görürüm:KK34::KK34:
laboratuvarımız taşındı kızlar..denizlinin taaaa öbür ucundayız..ulaşım en büyük sorunlardan biri..kimse işe zamanında gelemiyor.yemek yok.o kadar ücra bir yerdeyiz ki..lokanta bile yok.kaç gündür kanları ortalıkta bırakıp şehre yemeğe geliyoruz.işler bitmiyor.dün yediğim lahmacundan zehirlendim sanırım.geceyi wc de geçirdim.bu sabah sordum biri daha benim gibi olmuş.hasta kanları bize çok geç geliyor.öğleden sonra 1 de işe başlayabiliyoruz.7-8 metrelik makinalarla çalışıyoruz burda.kombine cihazlar.elemanlar benim gibi 40 yaş ve üstü:)çalışma mantığını anlayabilene aşk olsun:)elimizde kağıtlar..habire not tutuyoruz..bilgisayar bilgimiz de yok.cihazı açabilsek bile bilgisayar ekranından açıldığına bakamıyoruz:))ekran ingilizce..ee tabi bizde ingilizce de yok:))perişanları oynuyoruz..3-4 kişilik sürüler halinde cihaz başındayız.biri basıyor.öbürü dur ben bu kısmı biliyorum .şöyleydi diyor:))Allahtan başımızda firma elemanları var.sürekli eğitim veriliyor.akşam eve geliyorum.ses falan duymak istemiyorum.başım ağrıyor.bi ilaç alıyorum.1 saat kadar uyuyorum.daha doğrusu yatıyorum.böyle 4 gün bitti.ama sanki 1 aydır bu haldeymişiz gibi..

çalışmak istemiyorum yaaaaaa:KK20::KK20::KK20:hayatı uyku modunda yaşamak istiyorum:KK36::KK36:

oyyy ablam,allah kolaylık versin,işiniz zor valla,ayrıca çokta geçmiş olsun:KK16::KK16:
merhabaaaa kizlarrrr
hayirli cumalarrrrrrr :KK16::KK16:
kendim yaziyorum kendim okuyorum ama olsun yine de yazicam
kilom hala ayni aslinda hafta ici 73 leri gordum ama dun nohutlu pilav yedim acayip gazim var sanirim o yuzden yine ayniyim
hafta sonu 1 haftaligina tatile cikiyoruz kaplicalara gidecegim bebek icin cok faydali oldugunu soylediler
insaallah şişliğimi orada birakir oyle gelirim saunalara spalara hamamlara verecem kendimi sabah aksam yuzecegim sicak sularda insaallah faydasini gorurum dua edin cancagizlarim :KK16:
opuyorum kocaman siziiiii :KK54::KK54:
oralarda muhakkak internet olur sıklıkla girmeye calisacagim
insaallah o eski halimize doneriz takimca :97:

canım eminim bu bi hafta sana çok iyi gelecektir,ödemlerde uçar gider,zaten yüzme sporların en iyisi,ohhh daha ne olsun,inş.bebiş içinde zemin hazırlar:emir_bebek::emir_bebek:
herkeslere günayddıııınnn ve hayırlı cumalar :)

Geçen hafta: 78
Bu hafta : 76.6
giden kilo: 1.4 kg :)

günaydın fıstık:KK16::KK16:

maşallah mirayım çok güzel kg vermişsin:KK9::KK9:tebrik ederim

yanlız bi yanlışlık var canım şöyleki geçen haftaki kilon 78,5,yani giden 1,9 kg:KK52::KK52:

elifim valla var bişiler,sadakamıda veriyorum,eşimde bende ihmal etmeyiz,Rabbim beterinden korusun,buna şükür ne yapalım:KK16::KK16:

canım spor konusundada baştan ucunu bırakmak istemiyorum biliyorum bırakırsam devamı gelir,şimdi kardeşimin eşide yazıldı,ikimiz gidiyoruz,daha iyi oldu,haftaya yeme işinide düzene sokarsam inş.tekrar eksileri görürüm:KK34::KK34:

oyyy ablam,allah kolaylık versin,işiniz zor valla,ayrıca çokta geçmiş olsun:KK16::KK16:

canım eminim bu bi hafta sana çok iyi gelecektir,ödemlerde uçar gider,zaten yüzme sporların en iyisi,ohhh daha ne olsun,inş.bebiş içinde zemin hazırlar:emir_bebek::emir_bebek:

günaydın fıstık:KK16::KK16:

maşallah mirayım çok güzel kg vermişsin:KK9::KK9:tebrik ederim

yanlız bi yanlışlık var canım şöyleki geçen haftaki kilon 78,5,yani giden 1,9 kg:KK52::KK52:

insaallah bitanem insaallah olmazsa zaten nisanin 3. haftasi gibi asilama dusunuyorum kismet bakalim
senin nasil gidiyor miyom durumlari epey buyumustu sanirim bebek icin biseyler dusunmuyor musun?

X