Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

allahhhımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
şuan evde tv karsısında döne döne tımsah gibi yatmak istıyorummmmmmmmmm:)
eda yaa cok kıskandım ama senı
sabahtan berı bı o yana bı bu yana sallanıyorum
bi kişi dönüp dese neyın var diye valla baslıycam aglamaya neyım yokkı diye
yanı gidecek bahanem yok hasta degılım
kaçamıyorum:)

ne cok ısterdım şuan evde olmayı ahh ah:)
ve son zamanlardakı tespıtım ben sabahları işe gelmezsem bunalıyorum yanı ev hanımı olamam
ama ogleden sonra calışırsamda bunalıyorum
yanı benım iş tanımım yarım gün:)
ögretmen olmak için çok mu geçç:26::26:

***1.TAKIM 301.ETAP***

T_N ( 75,3 / 76,6 / -1,3 / -1,73% )
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) kilosu aynı
fitsema ( 77 / 76,8 / 0,2 / 0,26% )
garden ( 84,6 / 83,4 / 1,2 / 1,42% )
fefilifa ( 76,2 / 74,9 / 1,3 / 1,71% )
ayluhmx ( 78,1 / 78 / 0,1 / 0,13% )
jangs ( 79 / / / )
tatlıkedi ( 64,9 / 65,3 / -0,4 / -0,62% )
mimu88 ( 79 / 78,5 / 0,5 / 0,63% )

1.TAKIM ORTALAMASI:

Son düzenleme:
abla ben diplomayı çalıştıranlardanım :)))) haftada 3 gün gidiyorum işe... önemli birşey olursa çağırıyorlar. normal moddayken haftada 3 gün :p

pazt salı çarş gittim bitti

ya eşim akşama ıspanaklı börek istedi evde yufka yok dışarı çıkıp alacak halim yok dedim. önemli değil alma yufkayla sevmiyorum zaten un var dimi evde aç sen hamuru dedi. :KK52:

:KK9::KK9:ah bu erkekler......
senin iş iyiymiş..bizde de gıdacılar vardı..belediyeye geçti onların işleri..kendileri de gittiler..ama rahat meslek:nazar:offf laboratuvar darmadağın..herşeyi parça parça söküyorlar..

ve son zamanlardakı tespıtım ben sabahları işe gelmezsem bunalıyorum yanı ev hanımı olamam

özel ders verebilirsin...adamlar 1 saatte 100 lira kazanıyor.hem de ev ortamında..gelsin çaylarrrr...

ayyyy esracımmm :) eh azıcık geç :) bende kendimi tanımlamak istiyorum ama 9 da yatağından zorla çıkmış ayağımda koca terlikler bir elimde battaniye bir elimde laptop nerde çekecek diye oda oda dolaştım sabah. ev hanımı desem bu tavırda pek girmeyecek o tanıma :)))) sabahları işe gitmemek hiçte bunaltmıyor beni yanlız öğleden sonra gitmemekte bunaltmıyor acaba tembel mi desem kendime sanki o tanıma girmişim gibi :18:

yok yok hastalığımdandır :KK15:

özel ders verebilirsin...adamlar 1 saatte 100 lira kazanıyor.hem de ev ortamında..gelsin çaylarrrr...

yok yaaa ben 2-3 tane yaramaz veletle ugrasmıstım parasına degıl ama hayrına valla biri elımde kalıyodu:)
o iş bana göre degil,kendı yegenımı bıle hırpalamamak için odaları gezıp 3-5 tur atıp sinirimi yatıştırıyoduım
5 kez bak halacım oku bakım ali ali ali ali ali ali,sen oku bakım baaaa,biii,buuuu
oglum baaa degil be ali o:)

ayyyy esracımmm :) eh azıcık geç :) bende kendimi tanımlamak istiyorum ama 9 da yatağından zorla çıkmış ayağımda koca terlikler bir elimde battaniye bir elimde laptop nerde çekecek diye oda oda dolaştım sabah. ev hanımı desem bu tavırda pek girmeyecek o tanıma :)))) sabahları işe gitmemek hiçte bunaltmıyor beni yanlız öğleden sonra gitmemekte bunaltmıyor acaba tembel mi desem kendime sanki o tanıma girmişim gibi :18:

yok yok hastalığımdandır :KK15:

valla bunye alısmısta olabılr tabı uzun zamandır aynı sekılde kurduysan düzeni canım
bak mesela musterı geldı sımdı kafa atmak üzereyım,zaten modum bu bıde elalemle ugrasıyoz yaaaa:KK47::KK47::KK47:
ben şu banka camiasından bi kurtulayım ileride mevduat bile açmıycam,yastık altı yapıcam:)

off kızlar benimde ara ara ev hanımı olasım geliyo,yıllardır çalış çalış sıkıldım valla,ama evde yapacak bişey kalmayınca ben kendimle uğraşıyom,mesela pazar günü kociş spora gidince evde yanlız kaldım,saolsun cumartesi temizliği o yaptığı için bana işte bırakmamış,bende duş aldım,saçlarımı maşaladım,makyaj yaptım,ciciler giyindim,sonrada kendime kahve yaptım oturdum içtim,ama yok zaman geçmedi,neyse kociş geldide dışarı zor attım kendimi:KK34::KK34:

***1.TAKIM 301.ETAP***

jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı

1.TAKIM ORTALAMASI :0,20%

seda bildirim yapmadı,belki sonra vaktim olmaz,listeyi bu şekilde paylaşıyorum kızlar:KK34:

yok yaaa ben 2-3 tane yaramaz veletle ugrasmıstım parasına degıl ama hayrına valla biri elımde kalıyodu:)
o iş bana göre degil,kendı yegenımı bıle hırpalamamak için odaları gezıp 3-5 tur atıp sinirimi yatıştırıyoduım
5 kez bak halacım oku bakım ali ali ali ali ali ali,sen oku bakım baaaa,biii,buuuu
oglum baaa degil be ali o:)

valla bunye alısmısta olabılr tabı uzun zamandır aynı sekılde kurduysan düzeni canım
bak mesela musterı geldı sımdı kafa atmak üzereyım,zaten modum bu bıde elalemle ugrasıyoz yaaaa:KK47::KK47::KK47:
ben şu banka camiasından bi kurtulayım ileride mevduat bile açmıycam,yastık altı yapıcam:)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) yeğeninde bence mesleği şöyle bir denemiş gibisin iyiki olmamış diyesim var yoksa hayrına birsürü çocuğu akıllandıracaktın :p

kızzzz iyiki güzel gülen bir yüzün var yoksa eminim bu yüreğindekiler yüzüne yansısa yanmıştı müşteriler :)))) heee yastık altı yap bence de hatta sizin evdeki olmazsa bize gel yap :KK9: bankacıdan yastık altı söylemleri inanaaaaamiyorummmmmmm:KK30:

ayyy keşke bugün işyerinde olsaydım biz otellere meyve suyu veriyoruz sorardım orda olsam :KK43: yine istersen sorarımm.... ama otellere giden satış ve teknik servisler biliyor genelde oraları ben fabrikanın demirbaşı olarak uzaktan duyuyorum nerde ne varmış :KK70:

valla bi sorma imkaninda sorarsan sevinirim canim.. kulagina gelir belki fisiltilar :KK1:

offf yarama tuz bastin, arada bi banada bi heves geliyor ev hanimi olmak için ama yapamam ben evde..
azcik bos kalinca acayip sıkılıyorum evde.. gün gezicek insanda degilim hiç :KK1: insallah Rabbim gösterirse hamileligimde son ana kadar calismak isterim :KK1:
Ama mesela 4'te paydos olsa ne iyi olurdu valla :KK31::KK31::KK31:

***1.TAKIM 301.ETAP***

jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) bildirimde bulunmadı

1.TAKIM ORTALAMASI :0,20%

seda bildirim yapmadı,belki sonra vaktim olmaz,listeyi bu şekilde paylaşıyorum kızlar:KK34:

kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum ay yazılanlara bir türlü cevap veremedim hem moral bozukluğu hem iş yoğunluğu bitmiş gibi hissediyorum kendimi:KK43:

yok elif yanlış anlamam biraz sıkıyorum galiba bi akşsam konuşayım ne diyecek

kızın kaç yaşındaydı cnm belli yaş dönemlerinde oluyo ve bak syleme vs arttırıyo ilgi çektiği için annemin taktiği çok iyidir bireysel bişey demez ama ortaya konuşur ben kimin ne yaptığını biliyorum ama son bi şans veriyorum ben onu üzmek istemiyorum o da beni üzmesin der

benim büyük oğlumda 4 yaşında kardeşine bişeyler uydurup anlatıyodu ahmet bak oraya çıkma bende oreya çıkmıştı düştüm sonra kolum kırıldı dr iğne yaptı yaa diyo bakıcıda aaa senin kolun mu kırıldı diyo ben gülmekten kırılıyo bu arada tatlı sıpam benim

Menümü vereyim;

Çarşamba;

07:00 1 muz - 2 yumurta
09:00 Yoğurt-az müsli-portakal-franbuaz-organik kuruyemiş
13:00 Balık- Salata
17:00 Badem-sür

Perşembe;

09:00 2yumurta-dil peyniri-Domatees-salatalık-beyaz peynir-badem
13:30 tavuklu mantarlı kaşarlı bir yemek ve sebze graten-yoğurt

Cuma;

09:00 Annemin kaynattığğı meyve suyu sıfır şeker
09:30 2 yumurte-dil peyniri-beyaz peynir
13:00 köfte-salata-yoğurt

Menümü vereyim;

Çarşamba;

07:00 1 muz - 2 yumurta
09:00 Yoğurt-az müsli-portakal-franbuaz-organik kuruyemiş
13:00 Balık- Salata
17:00 Badem-sür

Perşembe;

09:00 2yumurta-dil peyniri-Domatees-salatalık-beyaz peynir-badem
13:30 tavuklu mantarlı kaşarlı bir yemek ve sebze graten-yoğurt

Cuma;

09:00 Annemin kaynattığğı meyve suyu sıfır şeker
09:30 2 yumurte-dil peyniri-beyaz peynir
13:00 köfte-salata-yoğurt

badem-sür ne :S birde güzelim akşamları yemiyormusunnnn?? ben bayadır girmemişmiyim belkide daha önceden anlatmışsındır ama yeni gördüm menünü ondan sordummm

bildiri yapılmamıştır inş 86.4

yeni katıldın ya zaten güzelim önemli değil herhalde haftaya listeye alıcaktır seni nesli yoksa zaten muhakkak sorar nerde bildirim yapmadı der.... beni 2 haftadır uyarıyor bildirim yapmadın diye yüzüm kızardı vallaaa bu haftaa bir daha giremeyecek olursam perşembe akşamdan yazacağım sende giremeyecek gibi olursan öyle yap :)

badem-sür ne :S birde güzelim akşamları yemiyormusunnnn?? ben bayadır girmemişmiyim belkide daha önceden anlatmışsındır ama yeni gördüm menünü ondan sordummm

canım badem süt :) akşamları yiyemiyorum çünkü eve gidiş saatim geç oluyor. istanbul yollarında geçiyor ömrüm. :KK43:

valla bi sorma imkaninda sorarsan sevinirim canim.. kulagina gelir belki fisiltilar :KK1:

offf yarama tuz bastin, arada bi banada bi heves geliyor ev hanimi olmak için ama yapamam ben evde..
azcik bos kalinca acayip sıkılıyorum evde.. gün gezicek insanda degilim hiç :KK1: insallah Rabbim gösterirse hamileligimde son ana kadar calismak isterim :KK1:
Ama mesela 4'te paydos olsa ne iyi olurdu valla :KK31::KK31::KK31:

geriden baktım ama yazılanlara kaçırdım galiba tam olarak istediğin bir yer var mı yada şartlar ne olsun sen söyle ona göre sorayım :) hatta pazt günü sana indirimli fiyat bile sorarım :KK70:

geriden baktım ama yazılanlara kaçırdım galiba tam olarak istediğin bir yer var mı yada şartlar ne olsun sen söyle ona göre sorayım :) hatta pazt günü sana indirimli fiyat bile sorarım :KK70:

yok canim kacirmadin bi yer ilk kez söylemistim..
tam olarak istedigim bi yer yok ege-güney arasindayiz daha karar veremedik..
Havuzu baya büyük olan, denizi çok tuzlu olmayan (ki Antalya/Bodrum asiri tuzlu)
havuzda bol kaydirak olan :KK1: (çok eglenmistik geçen sene, güzel vakit geçiyor orda)
yemekleri lezzetli olan, mekani güzel, sakin, hem sehre yakin hemde denize yakin bi yer ariyoruz...
cok seyi birarada istiyoruz sanirim :KK25:

Geçen sene çitayi baya yüksek tutmusuz titanikle :KK17::KK17: o yüzden bu sene kolay kolay begenemiyoruz ya :KK9:

indirim olmasi sart degil otelin adi olsun yeter.. bu alanya mukarnas dikkatimi cekti esimle detaylica bakalim aksam bakalim begenicek miyiz :KK17:
olmadi pazartesi belki sen bana fikir verebilirsin canim :KK31:

--

ya cuma sizde bildirimden sonra kendinizi birakiyor musunuz, diyet modundan cikiyorum sanki..
ömür boyu dikkat etmek zorundayiz halbuki.. yoksa yoyo gibi kilo al-ver olcak :KK52:
buna bi çare bulmali :KK52:

selamlar bildirim yapamadım
kusura bakmayın sabah internetim hata verip durdu
şimdi düzeldi nedense
anlamadım noldu ben gene perşembe akşamlarından yapiyim en iyisi

X