Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

reglden 2 kilo fark eder mi :26: yada vermissen 2.5 kilo
bilmiyorum ya yesil cayimi da eksik etmiyorum suyumu da iciyorum
2 kilo artidayim offf of
nesfit falan yicem artik ben ac dolascam mide kelepcesi mi taktirsam

nesfitide cok yememek gerekiyor spor hocam cok sekerli onlar, diyet icin bile olsa herzaman yemek iyi degil dedi canim..
haklida, fazla sekerli yedikce daha cok seker istiyor vucudumuz..
her sabah etimekle peynir zeytin domates salatalik bide reçel kahvalti yap ondan kat kat iyi
kesin regldir bu haftaki, haftaya guzel bi sonuc alirsin

hadi bakalim hedefe dogru hizla ilerleyelim canim pes etme sakin, cogu gitmis azi kalmis keyifle vermen lazim o kalani

haftasonu misafir gelcek bana yaptiklarimdan olmus mu diye tadina bakarsam pazartesi kotu bi sonucla uyanabilirim
benim hedefim 500gr, kendimden utandim simdi ama onu bile versem raziyim

Son düzenleme:
kirazımm ben takmın ortalamasını bayaa bi düşürdüm sanırım :/

sana feda olsun kuşumhaftaya yükseltirsin hem üzülme

çiğdemcim senin hedefin normal bence,bu hafta çok verdiğin için ortalama 900 gr a gelir haftada

ben az verdiğim için yüksek tuttum,bakalım inş.tutturabiliriz,bunun için haftasonunu çok hafif geçirmem lazım benim,sende yaptıklarından sadece tadımlık yersen çok fazla fark olmaz sanırım

Son düzenleme:
gunaydın kızlar kılom 84,6
öpyorummm

günaydin esra :) naptin zumbayi deneme firsatin oldu mu :26:

haklisin öyle bakinca canim.. ben kesin sudan kaybettim bu hafta, bu kadar kisa sürede yag gitmez..
neyse umarim haftayada tutabilirim sözümü :44:
birbirimize destekle olacak bu is

ozaman sen uzak dur acidan, onu bastircak diye ekmek, tatli yersen daha çok kilo aldirir
ben rahat yerim, aciyi cokta severim ama midemden kivraniyorum aninda...

aman aman uzak dur...... sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim hatta sevindiğim bir hastalık çıktı eşimde reflü :) artık öyle yağlı kızarmış şeyler bol sigara neskafe geceleri yemek yeme dönemleri kapandı. dün akşam abimi aradık illa ilaç alsın dedi bende ısrarla karşı çıktım diyet yapsın diye :))))))))

sana uzak dur dememin nedeni de bu öyle acıyı rahat rahat yedikten sonra mide size resmen tehdit yolluyor reflü gastrit ülser olarak :)

karşı komşuya verdim yarısını aman tiramisu filan sakın anlatma yapamam ben öyle şeyleri asıl önemlisi yiyemem öyle şeyleri

neslihan beni takimdan at yaaaa valla at
bende kendimi camdan aticam
sifir kacamak ve hergun duzenli spor = 76.2
ben ne yapacagim ya o kadar canim sıkkın ki kendimi zor tutuyorum

bitanem bu insülin direncini diyetisyeninle bir olup hafife aldınız ama çokta hafife alınacak birşey değil hatırlıyormusun ben bir ara psikiyatriye gitmiştim. nasıl oluyorda yemeden kilo alıyorum diye. şimdi çok rahatım az az da olsa gidiyor birşeyler eskisi gibi değil en azından ve 1700 kaloriye uymaya çalışıyorum. yemin ederim az yemek çok kötü birşey helede insülin direncin varsa sakın kendini kasma bana ilaçla 2-3 senede düzeleceğiz dedi doktor sen ilaçsız gidiyorsun zamanı uzun tut...

eda gelmiiişş..hoşgeldin canım nerelerdesin kız kaç gündür..

günaydin ablacim, hayirli cumalar, nasilsin ? geçtimi rahatsizligin?

sağolun kızlar..bugün eğer burnum kopmazsa daha da bana bişey olmaz

reglden 2 kilo fark eder mi :26: yada vermissen 2.5 kilo
bilmiyorum ya yesil cayimi da eksik etmiyorum suyumu da iciyorum
2 kilo artidayim offf of
nesfit falan yicem artik ben ac dolascam mide kelepcesi mi taktirsam

1 gün lapa yap elif..farkı görür mutlu olursun..ben de reglde 2 kilo su tutuyorum..nerden mi biliyorum.bi ilacım var.bazen kullanırım.onu içince afedersin wc den çıkamam ve 2 kilo zayıflarım..ordan biliyorum.lapa da aynı görevi yapıyor..dene istersen..

geçmiş olsun enişteye..reflü ilaçla kolay düzelen bi rahatsızlık..rahat bırak adamı da ilaç kullansın

bir de gebelikte insülin direnci yüksek şeker olarak hortluyor..haberiniz olsun..

bugün yarın adet olmam lazım hala yok hayırdır inşallah sabahtan beri her yeri gezdik evde, şimdi de mutfakta oturuyorum nedir bu avea modemden çektiğim ya geciktim kızlar kusura bakmayın neslicim kusura bakma senide yoruyorum ama tlf face e süper giriyor buraya bağlanmıyor

hoşbulduk ablam işyeri acaip yoğundu mart ayının ortasındayız ben daha 2012 raporlarıyla uğraşıp duruyorum. birde genel işler var işyerinde bir giremedim bugünde rahat rahat odamda gireyim dedim olmadı salona geçtim uzattım ayaklarımı ohhh dedim yine bağlanmadı uyuz pc en sonunda mutfakta aldık soluğu ne biçim teknoloji bendeki eziyet etmeyi seviyor :S

geçmiş olsunda inşallah kimse kolay geçtiğini söylemez ona çünkü ben bir yazı okuttum ona nefes borusu kanseri olabilirsin diye dün yemeği yedi börek yapmıştım peçeteye sardı yağını alıp yedi ohhhhhhhh sonrada çay tatlı pasta börek sefası olmadan yarım portakal o yarım portakal ben yedim bol su içerekten uyuduk :))))))))) rahat bırakamam alıyordu ağır şerbetli tatlıları karşımda yiyo ne güzel diyete girdik hemde sigarasına bile veda etmeyi düşünüyor çok acıdım ilacın ismini vermezdim de çok yanıyormuş midesi :)

evet pirinç lapası çok iyi geliyor ben yaptıydım ve köri baharatı + pirinç lapası süper oldu 2. günü sonlandıramasamda kilo verdiydim şimdi de kepekli pirinç arıyorum bir denk gelirsem onla tekrar yapacağım :)

ablam geçmiş olsun burnuna noldu geçmişi eksik mi okudum ben acaba????????

gribim bikaç gündür..ayakta geçiriyorum.dün geceden beri burnum yanmaya başladı.daha doğrusu hava burnumu boğazımı yakıyor.dün gece yüzüme bişey örtsem de havayı ısınmış olarak alsam diye etrafa baktım.yakınımda beyaz bi havlu buldum.örttüm kafama.eşim nöbetten gelmiş.ceset gibisin diyorbi havlun eksikti,nerden aklına geldi diyor
az önce yemekteydim.benim yaşlarımda bi ebe arkadaş yanıma geldi.2. ye hamile.insülin direnci vardı.bende şeker çıktı biliyor musun dedi.ordan öğrendim..dr şimdilik insüline başlamamış ama hem bebeği hem de arkadaşı takip ediyorlarmış....

edacım hoşgeldineşine de çok geçmiş olsun,yanlız seninkide benimki gibi yemeyi seviyo galiba,boğazlarını tutmaları biraz zor

kızlar tünaydınnnnlar

sınava 2 hafta kaldı yusuf yusufum

deneme çözüyordum sabah anca bitti o nedenle geç girdim.kusurabakmayın

okadar dikkat ediyorum gram gram gidiyor ya

78.1 çıktı kilom 400 gr vermişim... sanırım spor yapmıyorum hiç ondan böyle

tünaydın hülyacım

o kadar emek veriyosun inş.sınavın güzel geçer canım,allah zihin açıklığı versin

kilonada niye üzülüyosun tatlım,400 gramı azımsama,artı olmaktan kat kat iyidir,bendende 300 gr gitmiş böyle böyle istediğimiz kiloya ulaşıcaz

çok geçmiş olsun yavaştan geliyor sana grip birşey dememe gerek yok zaten sağlıklısın ama mart gribide fena olur sakın hafife alma ablacım

• Lodos: Bedensel ve ruhsal açıdan insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve uykusuzluk veya aşırı uyku hali, baş ve mide ağrısı, yorgunluk, huzursuzluk, iştahsızlık veya aşırı iştah gibi pek çok probleme neden olan lodos vücutta su toplanması ve şişkinliğe neden olan önemli bir faktördür.

eliffff bak ne buldum,malum havada lodos var,senin şişkinliğinin sebebi buda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…