Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

napim ablacim, evimizi kurduk, birlikte olmanin tadini cikardik :) esime is aradik, bulduk cok sükür... bolca calistik
kasim ayinda agir bi rahatsizlik gecirdim ve 3 ayim hastanede ve doktorlarda gecti, calisamadim.
simdi düzelme yolundayim ve aldigim kilolari verme derdindeyim
ya sen?

aaaaa..nazar mı değmiş size kuuu...geçmiş olsun canım..3 ay hastane ne demek yaaa....neyse inşallah bundan sonra güzel günleriniz olur özlem..
ben naptım..63 le burdan mezun oldum..1 kilo daha verdim sonra takıldı öööyle..bilenler dedi ki ye gülnihal.kilo al.sonra tekrar diyete başla..metabolizman çalışmaya başlasın dediler..aaaahhh..çok güzel günlerdi:KK1:kıtlıktan çıkmış gibiydim:KK9:sonra 72 yi tartıda görünce tekrar diyete başladım.işte yeniden burdayım.hedef 55 inşallah..
oğlum özgür de bu sene sınava girecek..ergenlik bi taraftan sınava çalışma sıkıntısı bi taraftan..oğlanla işim zor bu sene anlıyacağın..kendinden motorlu bi çocuk ta değil.maşallah hem özel okul parası.hem özel öğretmen tuttuk onun parası..ablan özgüre çalışıyor bu sene kısaca:KK1:

selaaammmm hatunlarrrr
ayyy biriniz bana el vrsin nazar degdi benım sporuma:KK43:
2 gündür hiçbişi yapamadım
diyet kısmında sorun yok aslında dün akşam yedıgım bi dilim kek dışında kaçamak yok
ama spor kısmına üzülüyorum..
geçmişten gözüme takılan zumba oldu
zumba ne olaki???
kabile dansları geldi aklıma ismini duyunca
youtubede falan varsa akşam bende hoplayım zıplayım:)

esraaaaaaaaa noldu sana :KK19:
uyan kalk kendine gel bana motivasyon veren sensin :KK20:
saka bi yana kaçamak olmamasida güzel :KK34: ama harekette lazim be canim eksiye düsmek için :KK53:
bu haftaki hedefini hatirla ve aksam youtubede zumba videolariyla yap biseyler :KK1:
çok çok zevkli bu zumba muhakkak bak seviceksin :KK31::KK31:

aaaaa..nazar mı değmiş size kuuu...geçmiş olsun canım..3 ay hastane ne demek yaaa....neyse inşallah bundan sonra güzel günleriniz olur özlem..
ben naptım..63 le burdan mezun oldum..1 kilo daha verdim sonra takıldı öööyle..bilenler dedi ki ye gülnihal.kilo al.sonra tekrar diyete başla..metabolizman çalışmaya başlasın dediler..aaaahhh..çok güzel günlerdi:KK1:kıtlıktan çıkmış gibiydim:KK9:sonra 72 yi tartıda görünce tekrar diyete başladım.işte yeniden burdayım.hedef 55 inşallah..
oğlum özgür de bu sene sınava girecek..ergenlik bi taraftan sınava çalışma sıkıntısı bi taraftan..oğlanla işim zor bu sene anlıyacağın..kendinden motorlu bi çocuk ta değil.maşallah hem özel okul parası.hem özel öğretmen tuttuk onun parası..ablan özgüre çalışıyor bu sene kısaca:KK1:

ergenlik yasinda oglun varmis :KK30::KK30: kendi kendime soruyordum niye herkes abla diyor diye :KK1: bilmiyordum bende abla diyebilir miyim :KK1:

bitki çayinin içinde hangi bitkiler var arastirip bakmak lazim yan etkilerine :26: her bitkideiyi gelmiyor insana :KK31:

akşam mutlaka bakıcam çiğdemcım zumbaya
bi ara coupera diye bi dans vardı bılırsınız belkı yapacam bende dıye kafamı gözümü kırıyodum:)
çok güzeldı ama:)
neyse bızde zumbalayalım bakalım:)
valla bana ne oldu bılmıyorum yaaa
yavas yavas bahar yorgunlugu oluyo sanırım böyle yıgılmış çuval gibiyim
çok yogunum cok bunalıyorum artık işten
eve pestil gibi gidiyorum
pazartesi ben istemediğim için spor yapmadım,dün akşamda evde degıldık ondan yapamadım kaynadı
ama bu akşam kesın kesın yapıyorummm:)

akşam mutlaka bakıcam çiğdemcım zumbaya
bi ara coupera diye bi dans vardı bılırsınız belkı yapacam bende dıye kafamı gözümü kırıyodum:)
çok güzeldı ama:)
neyse bızde zumbalayalım bakalım:)
valla bana ne oldu bılmıyorum yaaa
yavas yavas bahar yorgunlugu oluyo sanırım böyle yıgılmış çuval gibiyim
çok yogunum cok bunalıyorum artık işten
eve pestil gibi gidiyorum
pazartesi ben istemediğim için spor yapmadım,dün akşamda evde degıldık ondan yapamadım kaynadı
ama bu akşam kesın kesın yapıyorummm:)

evet meshurdu o dansta bi ara, hiç denemedim, niyetim yok halada :KK1:
aksam bende vakit bulursam zumbalicam hadi bakalim yarina söylersin nasil oldugunu :KK1:
normal canim bahar yorgunlugudur dedigin gibi, insanin bisey yapasi gelmiyor, zaten eve git yemekti mutfakti saat cok cabuk geçiyor :26:
bi haber yok dimi diger isten :KK31:

o kilolari vermek icin neler yapiyoruz ama almak ne kadar kolay degil mi ablacim?
kolay gelsin sana, isin zor valla

Evet ben bu hafta spor yapıcaktım ama olmadı heheh
sınavlarımda yaklaştı sadece diyete uyuyorum 1 kaç gündür sularımıda içemedim
şimdi başlicam sabahtan beri toplasanız 1 bardak su içmemişimdir
eve daha yeni geldim saat 7 den beri ayaktayım :KK43:
spor namına hiç bir şey yok bugün dışarda ögünde yiyemedim napim napim
2 dilim çavdar ekmegi yedim birde tost bugün çok ekmek yedim 6 dilim ekmek yedim kendimi dövcem hak ettim :KK70:
deminde çorba içtim daha bişey yok yarın sabaha kadar :KK70:

günaydın fıstıklar:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün sesim değişti..artık grip tam tablosuyla oturdu:KK1:aaahhh...şimdi sıcak bi tarhana çorbası..sonra da bi battaniye verseler..hiç sesim çıkmaz..hoş zaten çıkmıyor:KK1:
66 lara doğru inişteyim çok şükür..yeniden diyet modundayım:KK24::KK24::KK24:

geçmiş olsun ablacım,aman dikkat et kendine hastalık bi geldimi kolay kolay bırakmıyo,keşke yakın olsaydık sana sıcacık bi çorba getirdim:KK16::KK16:
selaaammmm hatunlarrrr
diyet kısmında sorun yok aslında dün akşam yedıgım bi dilim kek dışında kaçamak yok
zumba ne olaki???

esramm nerelerdesin kuzu:26::26:keyfin yerinde olmadımı burayada uğramıyosun ama bilmelisinki burda senin gazına ihtiyacı olanlar var:KK34::KK34:
spor konusunda bende çok muzdaripim,bi türlü düzene sokamadım,uzun zamandır yürüyüşleride aksatmıştım,dün akşam tekrar başladık kocişle,ehh hareket harekettir:KK53:
napim ablacim, evimizi kurduk, birlikte olmanin tadini cikardik :) esime is aradik, bulduk cok sükür... bolca calistik
kasim ayinda agir bi rahatsizlik gecirdim ve 3 ayim hastanede ve doktorlarda gecti, calisamadim.
simdi düzelme yolundayim ve aldigim kilolari verme derdindeyim
ya sen?

özlemimm gülnihal ablama katılıyorum nazar değmiş size,balımm çok çok geçmiş olsun,Rabbim bidaha göstermesin o günleri,kiloyuda çok takma yeterki sağlığın yerinde olsun yavaş yavaş verirsin,burayada daha çok takıl olmazmı:KK16::KK16:

itiraf.com'dan alintilar :KK1:
hâlâ hergün takip ederim ama eski tadi kalmadi sanki :KK31::KK31:
bunlar baya eski yazilar çünkü :KK1:

iyi aksamlar ablacim yarin görüsürüz :KK19:

bende hala her sabah okurum,yıllardır alışkanlık olmuş,ama dediğin gibi eski tadı kalmadı,uydurmasyon itiraflar çoğaldı:KK1::KK1:

Evet ben bu hafta spor yapıcaktım ama olmadı heheh
sınavlarımda yaklaştı sadece diyete uyuyorum 1 kaç gündür sularımıda içemedim
şimdi başlicam sabahtan beri toplasanız 1 bardak su içmemişimdir
eve daha yeni geldim saat 7 den beri ayaktayım :KK43:
spor namına hiç bir şey yok bugün dışarda ögünde yiyemedim napim napim
2 dilim çavdar ekmegi yedim birde tost bugün çok ekmek yedim 6 dilim ekmek yedim kendimi dövcem hak ettim :KK70:
deminde çorba içtim daha bişey yok yarın sabaha kadar :KK70:

sedacım daha sık gel takıma,bak artık listedesin,birde bildirimi sakın unutma oldumu tatlım:KK34::KK34:

günaydın tatlıcıklar:KK3::KK3:

dün bi türlü katılamadım size,:KK50:

yarın büyük gün:18::18:umarım tartı hepimizin yüzünü güldürür:KK34:

selaaammmm hatunlarrrr
zumba ne olaki???

ben derslerine gidiyorum inanılmaz zevkli sevdiğim müzikleri de var dilerseniz yollayabilirim linkleri çok eğlenceli:KK70:

herkese günaydınnn :)

Dün yediklerime gelince;

Sabah 08:00 4 gün kurusu - Limonlu su

O9:00 az peynir- maydonoz- salatalık- 2 yumurta - 5-6 siyah zeytin - badem- yeşilçay

12:30 Balıklı salata Zeytinyağı bulamadım bol limonla yedim.

18:00 1 tane portakal ( işten çıkkmadan yiyeyim dedim)

19:00 1 kase ezogelin- mantarlı/karnıbaharlı/dereotlu karmakarışık bi salata :)

salatayı aldığıma pişman oldum çünkü çorba ciddi manada tıkadı benii

Günaydin hanimlar :KK16:
irademiz bol olsun bu son gündede insallah :KK1:

bende hala her sabah okurum,yıllardır alışkanlık olmuş,ama dediğin gibi eski tadı kalmadı,uydurmasyon itiraflar çoğaldı:KK1::KK1:

evet canim ya herkes sikayetci olmaya basladi, acayip acayip itiraflar cikiyor :KK1:
yinede kendimi alamiyorum belki 7 senedir takip ederim :KK1:

günaydın tatlıcıklar:KK3::KK3:

dün bi türlü katılamadım size,:KK50:

yarın büyük gün:18::18:umarım tartı hepimizin yüzünü güldürür:KK34:

benim yüzüm gülecek biliyorum :KK17::KK17::KK17:
her sabah tartiliyorum moralim süper oluyor :KK16: öglende spora gidicem bu gazla :KK53:

dün aksam görümcem geldi kaldi bizde, ne yemekte nede film izlerken hiiiiç kaçirmadim :KK1:
misir patlatmistim bi tane bile almadim umarim bu azim devam eder :21:

bu haftaki tek kaçamagim findiklar :KK37:

amaann..fındıktan kaçamak olsa nolur..yarın güzel bi rakam gelecek senden..favorimsin..hadi bakalım

amaann..fındıktan kaçamak olsa nolur..yarın güzel bi rakam gelecek senden..favorimsin..hadi bakalım

tesekkür ederim insallah güzel bi sonuç alacagim :)
öyle deme ablacim 10 tanesi 200 kalori :KK30::KK30: sabah kahvalti miktarim..
10 tanede kime yeter ben basladimmi acayip yiyorum :KK17:

Son düzenleme:
kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki spor yaparken. Özellikle zumba resmen beni benden alıyor hoplamalar zıplamalar. İnanılmaz ter atıyorsun. 50 dakika koşu bandında full tempo yürüyüşle o teri atamıyorum.
bende 1 haftadir jillian ile birlikte aerobik yapiyorum 45 dk kosuyorum ama bugun yapamadim sancim var regl olacagim sanki :26:
zumbayi bende merak ettim :21:
kiz bana hakettim valla ne desen haklisin :KK47:
paket bitsin bidaha almicam, bu sabah hiç yemedim canim bile istemedi :KK19:
onun disinda cok güzel gidiyor diyetim, sporada gittim dün, belki bugünde giderim :KK17:
aksamlari cayin yaninda bisküvi falan yiyordum bu hafta hiç yemedim daha :KK17:
olacak olacak 65'i görücem insallah bu hafta :21:

kesinlikle mimucum spor gibisi yok, birde severek yaptin mi süper hissediyorsun kendini sonunda :KK12:
dansi kendin mi yapiyorsun?
insaallah tatlim :KK16:
bir süre ekmek yemeyeyim dedim çünkü ekmeği bırakamıyorum ya hiç yemicem ya çok yicem hahahah onun yerine kavrulmamış tatlı badem yioruum:)
afiyet olsun bende karatay yaparken oyle yapmistim :KK34:
ahhh ahhh inşallah 1 takımın hamile ve çıtır hatunları diye bir sayfa açarız komple taşınırız doğumdan sonrada komple geri döneriz :)))
ahhh ahhh :KK14:
ayyy ben o yazıya cevap yazacaktım okudum çok yoğundum yazamamışım yada paylaşamadan forum attı :KK43:

bende deliriyorum bazı insanların yüzün çok güzel ama hem kırışıklık derdin yok demelerine :KK43:

valla benim acayip degisiyor yuzum 5 yas geclesiyorum zayiflayinca haklilar napayim :KK14::KK14:

özlemimm gülnihal ablama katılıyorum nazar değmiş size,balımm çok çok geçmiş olsun,Rabbim bidaha göstermesin o günleri,kiloyuda çok takma yeterki sağlığın yerinde olsun yavaş yavaş verirsin,burayada daha çok takıl olmazmı:KK16::KK16:

kem gözlere sis diyelim o zaman :) bende öyle düsünüyorum cnm, yavas yavas verecegim.
su an günde 100 gram falan gidiyor, dukan zamani günde 500 gram gitmezse depresyona giriyordum :KK1:

dünkü menüm......
sabah:
1 lavaş
içine kk peynir

ara:
1 portakal

öğle:
bulgur pilavı
yoğurt

ara:
1 elma

akşam:
kıymalı yumurta
ayran
bugünkü menüm...
sabah:
2 dilim tam buğday unlu ekmek
arasına kk peynir

ara:
4 kuru kayısı

öğle:
7-8 istavrit
1 kase çorba
salata

ara:
1 portakal

akşam:
1 tabak barbunya
turşu ya da yoğurt
yemeyi planlıyorum...........

hergün 1 fincan 5i biyerde bitki çayı..bol su.....

X