Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın kızlarhava pırıl pırıl burda dolayısıyla keyiflerde süper

diyette harika gidiyo,tek eksik spor offf

miraycımm sana hayran kaldım valla,plates,koşu zumba harikasın balım

kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki spor yaparken. Özellikle zumba resmen beni benden alıyor hoplamalar zıplamalar. İnanılmaz ter atıyorsun. 50 dakika koşu bandında full tempo yürüyüşle o teri atamıyorum.

canim findigi kavrulmamis olarak tuketsen olmaz mi:26:
paket almamaya calis 1000 kalori ne demek yaa 2 ogunde bile almazsin onu tikabasa yesen
yazik verdigin emege alma yeme onun yerine kavrulmamis findik ye kabuklu al ki kirmaya usenesin

kiz bana hakettim valla ne desen haklisin
paket bitsin bidaha almicam, bu sabah hiç yemedim canim bile istemedi
onun disinda cok güzel gidiyor diyetim, sporada gittim dün, belki bugünde giderim
aksamlari cayin yaninda bisküvi falan yiyordum bu hafta hiç yemedim daha
olacak olacak 65'i görücem insallah bu hafta

kesinlikle mimucum spor gibisi yok, birde severek yaptin mi süper hissediyorsun kendini sonunda
dansi kendin mi yapiyorsun?

bir süre ekmek yemeyeyim dedim çünkü ekmeği bırakamıyorum ya hiç yemicem ya çok yicem hahahah onun yerine kavrulmamış tatlı badem yioruum:)

limonlu suyun tadını seviyorum :) bir de midemi rahatlatıyor sanki o yüzden içiyorum :)

işte olayın dayaklık kısmı burada ortaya çıkıyor benim kız kardeşim istanbul da adı bilinen pilates hocalarından. :18::18::18: ama ablası böyle :/ kendi fiziğinin maşallahı var tabi. onun haftada 2 gün büyük bir merkezde grup dersi var. Sonrasında da özel dersleri bende onun grup dersine katılıp o özel dersteyken de zumba, fitness falan takılıyorum hem onu bekliyorum hem zaman geçiriyorum :)

günaydın kızlar

bir günaydın diyeyim sonra geçmişe bakayım dedim. 2-3 gündür şiştiğimi hissettim pantolonum filan darlaştı sadece beli reglim olması lazım ondan herhalde ama bende yüklendim ara öğünlerde yoğurt yiyorum daha doğrusu ne zaman bulsam yoğurt yiyorum çok etkisi var aslında biliyorum ama işte bir yerden duyunca hemen deneyesin geliyor. 1 haftadır sabahları ılık ballı elma sirkesi içiyorum regl den dolayı kilo vermeyi bırak sabit kalmayı istiyorum. dün ne yedimmm

sabah: 2 dilim ekmek + yarım kk beyaz peynir + 1 tatlı kaşığı kaymak ( eşim 1 kg almış nasıl neyle bitecek bilemiyorum

ara: yok

öğle: etli kuru fasülye + bol yoğurt + turşu + 2 yk pirinç pilavı

ara: 3 adet burçak bisküvi + 1 kase yoğurt

akşam: ızgara levrek bol salata + kalamar yemesem iyiydi de yine dayanamadım

ara: yok

hmm anladim canim :)
o zaman cok normal
cok gecmis olsun umarim yakinda hic birseyin kalmaz kilolarinda gider
bildigim kadari ile seninde bebisin yok
sende kervanimiza katil ve hepbirlikte hamile anneler zayifliyor grubu acalim

ahhh ahhh inşallah 1 takımın hamile ve çıtır hatunları diye bir sayfa açarız komple taşınırız doğumdan sonrada komple geri döneriz :)))

ayyy ben o yazıya cevap yazacaktım okudum çok yoğundum yazamamışım yada paylaşamadan forum attı

bende deliriyorum bazı insanların yüzün çok güzel ama hem kırışıklık derdin yok demelerine

eşimde deli gibi acı yer bana da yedirmeye çalışır ama öğrendim ki evet acı kilo verdiriyor ama yiyebilene... çünkü eşim acı biberi yiyor üstüne su bile içmiyor ben yiyorum su içiyorum ekmek yiyiorum acıdan ağlıyorum sonra yemeğimi yemeye devam ediyorum bastırsın acıyı diye sanırım olay burası bende eşim gibi yesem acıları üstüne doydum diye hemen kalkıversem kesin zayıflatır ama bana etki etmez çünkü geçmezse ağzımın acısı şekerli şeylere doğru adım atıyorum ben

aa çok sanslisin canim o yönden
kardesinden özel ders bile isteyebilirsin

günaydin :)
kaymakla çok güzel tiramisu olur, labne peyniri yerine kaymak kullaniyorum ben.. daha dogrusu adi "mascarpone" ama tadi ayni kaymak...
öyle degerlendirebilirsin.. yada sabah aksam kahvalti yapicaksiniz bol bol

izgara yemissin cok yagli olmasa gerek biraz proteini fazladir baligin..

ozaman sen uzak dur acidan, onu bastircak diye ekmek, tatli yersen daha çok kilo aldirir
ben rahat yerim, aciyi cokta severim ama midemden kivraniyorum aninda...

günaydın fıstıklar

bugün sesim değişti..artık grip tam tablosuyla oturduaaahhh...şimdi sıcak bi tarhana çorbası..sonra da bi battaniye verseler..hiç sesim çıkmaz..hoş zaten çıkmıyor
66 lara doğru inişteyim çok şükür..yeniden diyet modundayım

off geçmis olsun :26: dikkat et kendine diyet vücut direncinide kiriyor malesef, bol meyve yemek gerekir..

teşekkür ederim kedicim..evet diyet direnci düşürüyor..her ne kadar sağlıklı besleniyoruz desek te diyet böyle..mesela geçen sene diyetle beraber saçlarım dökülmeye başladı..öyle böyle dğil ama kafamda resmen açık alanlar oluştu..ne yaptıysam çözüm bulamadım..diyeti bırakınca birkaç ayda dökülmem durdu..

açım...öğlen yemekte bakla vardı..yoğurt pilav ve portakal yedim ama ille sulu yemek şart arkadaş..

yaaa vücut degisik degisik tepkiler veriyor valla..

açım...öğlen yemekte bakla vardı..yoğurt pilav ve portakal yedim ama ille sulu yemek şart arkadaş..

evet bide hastasin çorba olsaydi keske :26:

güzel olurdu..yemekhaneye giderken arkadaşlara "1 tas tarhana çorbasına 50 lira veririm" bile demiştimbitki çayı içeyim ben...
bitki çayı deyince aklıma geldi..yoksa bu bitki çaylarındaki maddelerden biri saçımı dökmüş olabilir mi....

selaaammmm hatunlarrrr
ayyy biriniz bana el vrsin nazar degdi benım sporuma
2 gündür hiçbişi yapamadım
diyet kısmında sorun yok aslında dün akşam yedıgım bi dilim kek dışında kaçamak yok
ama spor kısmına üzülüyorum..
geçmişten gözüme takılan zumba oldu
zumba ne olaki???
kabile dansları geldi aklıma ismini duyunca
youtubede falan varsa akşam bende hoplayım zıplayım:)

teşekkür ederim özlemcikeeee..anlat bakalım buralarda yokken neler yaptın

napim ablacim, evimizi kurduk, birlikte olmanin tadini cikardik :) esime is aradik, bulduk cok sükür... bolca calistik
kasim ayinda agir bi rahatsizlik gecirdim ve 3 ayim hastanede ve doktorlarda gecti, calisamadim.
simdi düzelme yolundayim ve aldigim kilolari verme derdindeyim
ya sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…