Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam :KK3: hosgeldin arkadasim :KK9: en güzel takima geldin :KK9: reklam yapayim azcik :KK53:

çok sıcakkanlı bir karşılama oldu teşekkürler:)

bu arada kızçeler mimu benim 6.takımdan arkadaşım,beraber güzel günler geçirmiştik,azimli,sevecen,sıcakkanlı biridir,hemen kanınız kaynayacaktır eminim:KK34:

yaaa çok duygulandım herşeyden öte hemen hatırlaman gerçekten çok güzel günlerdi o günler :) canım benim:KK70:

ne güzel mirayım sen abartmadan firene basabilmişsin ben evlendikten sonra bi koyverdim 81 lere çıktım,dukanla 71 e düştüm sonra tekrar saldım en son 90 a ramak kalmıştı:KK53::KK53:5-6 aydır diyetisyen kontrolünde vermeye çalışıyorum ama eskisi kadar çabuk gitmiyo,ne yapalım az gitsin kalıcı gitsin,birde bebek düşünüyoruz artık o yüzden zayıf hamiş kalmak istiyorum:KK49::KK49:

ee sende varmı bişiler,nişan,evlilik:26::26:

dukandan sonra hemen alıyorsun gerçekten bugünden itibaren karataya başladım gayet mantıklı geldi :) umarım hemen veririm çünkü geçen hafta sözlendimmmm :)) :KK16::KK16::KK16: zayıf bir gelin olmak istiyorum bu süreçte desteeğinize ihtiyacım var :KK70:

çok sıcakkanlı bir karşılama oldu teşekkürler:)

dukandan sonra hemen alıyorsun gerçekten bugünden itibaren karataya başladım gayet mantıklı geldi :) umarım hemen veririm çünkü geçen hafta sözlendimmmm :)) :KK16::KK16::KK16: zayıf bir gelin olmak istiyorum bu süreçte desteeğinize ihtiyacım var :KK70:

:KK42::KK42::KK42:

hayirli ugurlu olsun, Allah tamamina erdirsin insallah :KK16: dügünü ne zamana düsünüyosunuz ?

:KK42::KK42::KK42:

hayirli ugurlu olsun, Allah tamamina erdirsin insallah :KK16: dügünü ne zamana düsünüyosunuz ?

teşekkür ederimmm :) amin inş... :KK70: düğün seneye olacak ama bi aksilik olmazsa mayıs da nişan var ve benim o fotolar da 1 gram fazlalık görmeye tahammülüm yok :)))

teşekkür ederimmm :) amin inş... :KK70: düğün seneye olacak ama bi aksilik olmazsa mayıs da nişan var ve benim o fotolar da 1 gram fazlalık görmeye tahammülüm yok :)))

aman hem az kalmis hemde daha var :KK53: karisik bisey :KK1:
ama azcik azimle gider illaki :KK34:
kaç kilo fazlan varki canim?

Merhabalar;

T_L'nin daveti üzerine geldimm süprizlere bayılırım da :KK70: heycanlandım biraz:KK70:
hosgeldin :KK71::KK71::KK71:
insaallah guzel zamanlarimiz oldugu gibi birbirimize de faydali oluruz :KK16:
bu arada kızçeler mimu benim 6.takımdan arkadaşım,beraber güzel günler geçirmiştik,azimli,sevecen,sıcakkanlı biridir,hemen kanınız kaynayacaktır eminim:KK34:

memnun olduk mimuuuuuuu
bu arada mumuyu da ozledik ya arada girse :26:

Kizlar aksam yemeğim
Biraz kaçırdım gibi :KK43:
italyan usulu kramali tavuk
havuclu kepekli makarna
limon dilimi ekledigim sade soda
sizce?

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
selamlar akşam yemeğimi yedim
birazdan meyvemi yiyicem oh mis
sularımı içicem daha çok işim var kızlar çok :KK70:

slm canlarım geç oldu ama yazım dedım
naslsınız ??.... hafta sonuda gıremedım hıç ,geçmışe bıraz göz attım menumu atıp çıkıyorum ... neslım yapıyormuyuz senın dıyetı bıraz ıncelım bu aksam yarın kursta var elımden gelenı yapıcam canım gorusurz :KK16::KK16::KK16:

2013-03-11 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Badem5 gr (adet)28.5

[2]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[3]Nohut yemeği0.50 PORSİYON212.875

[5]tavuklu sandviç1 adet280

[6]Sütaş Ayran1 200 ml76

[7]Elma1 ADET60

[8]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[9]Kepekli Ekmek2 DİLİM110

[10]Yeşil Zeytin3 adet21

[11]Beyaz Peynir30 GRAM75

Toplam :1223.215 kal.

bol suuu... 1 f yeşilçay.. 90 dak . yuruyuş :KK55::KK15: yuruyuş en guzel spor bence kendımı çok ıyı hıssedıyorum ..:KK52:

[h=2]Aşırı zayıflamanın zararları[/h]Aşırı zayıflamanın zararları. BEYİN Karbonhidrat diyeti beynin fonksiyonlarını düzenleyen özellikle hafıza kapasitesini artıran serotonin maddesini etkiler. Hafıza kaybı ve çeşitli beyin bozuklukları başlar. Zeka kaybı başlar ve beynini hızlı ve doğru karar verme fonksiyonu bozulur. KALP Kısa ...

Aşırı zayıflamanın zararları
BEYİN
Karbonhidrat diyeti beynin fonksiyonlarını düzenleyen özellikle hafıza kapasitesini artıran serotonin Maddesini etkiler. Hafıza kaybı ve çeşitli beyin bozuklukları başlar. Zeka kaybı başlar ve beynini hızlı ve doğru karar verme fonksiyonu bozulur.
KALP
Kısa sürede kilo vermek kalp hastalıklarına yol açar. Tansiyon yükselir ve kalp hastalıkları başlar. Süratli kilo kaybı sırasında yağ kaybıyla birlikte kaslarda zayıflar. Diyet kesildiğinde mide ve karın bölgesi süratle yağ toplar. Şok diyetlerden sonra alınan kiloları kaybetmek çok zordur.
ADALELER
Protein eksikliği adale zayıflığına yol açar. Özellikle sabahları kahvaltıyı kesmek adaleleri etkiler.
CİLT
Şok diyet B vitamini öncelikli olmak üzere tüm vitaminlerin ve Minerallerinkaybolmasına yol açar. Cilt kurur ve dökülür.
KAN
Kanda demir azalması nedeniyle çeşitli kan hastalıkları başlar. Anemi ve hemoglobin bozuklukları görülür. Çabuk yorulma, kırgınlık, halsizlik görülür.
SAFRA KESESİ
Diyet safra kesesi faaliyetini etkiler. Çalışmayan safra kesesi taş üretmeye başlar.
KEMİK
Süt, yoğurt ve peynirin az tüketilmesinden dolayı ortaya çıkan kalsiyum eksikliği kemik erimesine yol açar Kemiklerin kırılması kolaylaşır, kırıkların iyileşme süresi ise uzar.
ENERJİ
Metabolizma bozuklukları Lahana diyeti, greyfurt diyeti gibi sebze meyve diyeti sonucu ortaya çıkar.Sadece meyve ve sebze ile beslenenlerde (et ve balık yemeyenlerde) metabolizma bozuklukları ortaya çıkar, tüketilen her türlü besin kilo yapar

Aşırı zayıflamanın zararları

kızlar ben bunu okuyup vazgectım farklı dıyet yapmaktan yavas yavas gıtsın sağlıklı gıtsın onun ıçın duzenlı beslenıp yuruyuşle kılo vermeye devam edıcem .....

Son düzenleme:
gunaydin fistiklarrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:
ya bismillah diyerek actik bakalim tükkani :KK3:
kahvaltimi yaptim yesil cayimi iciyorum
calismaya baslamadan once size yazayim dedim :KK16:

sabah:
yarim paket ulker altinbasak
1 dilim peynir
yarim elma
yesilcay

günaydın kızlar bende aranıza katılmak istiyorum her hafta kilo bildirimi mi yapmam gerekiyor

günaydın canım,öncelikle hoşgeldin:KK71:

takımlara girebilmek için belli şartlarımız var,ama bizde öyle katı kurallar yok,sadece cuma öğlen 13 e kadar kilo bildirimi ve bol paylaşım istiyorum,haa birde 2 haftalık deneme süren:KK34::KK34:tabi bu 1 haftayada inebilir,sana bağlı canım:KK34:

şimdi seni bi tanıyalım,kaç kilosun,hedefin nedir,daha önce takımlarda yarıştınmı:26:

1 takımın fıstık hatunları hepinize günaydın,dünden daha güzel bi gün olsun bizim için:KK16::KK16:

miraycım nişanın olucakmış,çok sevindim tatlım,sen azimli hatunsun o zamana kadar istediğin kiloya ulaşırsın eminim:KK16::KK16:

semaaa ben bugün başladım yine canım,ahh şu haftasonu boğazımı tutabilsem herşey çok daha güzel olucak,1 haftada verdiğimi 2 günde alıyorum sonra ertesi hafta artıları vermeye çalışıyorum:KK53::KK53:

bu arada elifimm menülerine bayılıyorum canım,afiyet olsunn:KK56::KK56:

herkesee günaaydın maaleseff sabah tartıldıım ve 79.5 um 1 haftadır tartılmıyordum ./kendimi 78 sanıyordum :KK43:

akşamda bi mercimek çorbası ve bi türk kahvesi içtimm

günaydın kızlar..hepinize bol motivasyonlu bir gün diliyorum..

gunaydin fistiklarrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:
ya bismillah diyerek actik bakalim tükkani :KK3:
kahvaltimi yaptim yesil cayimi iciyorum
calismaya baslamadan once size yazayim dedim :KK16:

sabah:
yarim paket ulker altinbasak
1 dilim peynir
yarim elma
yesilcay

afiyet olsun elifcim

günaydın kızlar bende aranıza katılmak istiyorum her hafta kilo bildirimi mi yapmam gerekiyor

herkesee günaaydın maaleseff sabah tartıldıım ve 79.5 um 1 haftadır tartılmıyordum ./kendimi 78 sanıyordum :KK43:

akşamda bi mercimek çorbası ve bi türk kahvesi içtimm

hoşgeldiniz kızlar..inşallah istediğiniz kiloya kolayca ulaşırsınız..

sinem:KK3:naber fıstık

iyiyim gülnihal ablacım , sen nasılsın ,bıraktıgım gıbısın bayılıyorum senın bu azminee
bı bakım dedım neler yapıyosunuz ipin ucunu kacıran varmı dıye :).. benımkı kaçtı daa :):)..
arada okuyorum sızı , özlemcımde gelmıs sanırım ıns o da verır kılocuklarını ,
aylincikte sözlenmiş tebrık edıcem onu da bırazdan ,

neslihancım merhaba tatlımm ,

X