Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cok tesekkur ederim derindenizlerden zahmet edip paylasmissin
kereviz salatasi yapmistim ustune bastim mi pül biberi degme keyfime

hmm anladim canim :)
o zaman cok normal
cok gecmis olsun umarim yakinda hic birseyin kalmaz kilolarinda gider
bildigim kadari ile seninde bebisin yok
sende kervanimiza katil ve hepbirlikte hamile anneler zayifliyor grubu acalim

bebegim yok su an, bi süre istemiyoruz zaten. Hastanelerden bikmis durumdayim :) Doktor ve Hastane fobimi atlatasiya kadar bekleyecek bebis.

INSALLAH dedigin gibi olur ve hemen veririm. Bugun cok aciktim nedense, sabah ki müslim yetmedi kacamak yaptim
sabah 9da sütlü müsli yemistim, az önce bi dilim ekmek ve biraz sucuk yedim, oda yetmedi bi tas müsli yaptim yine.
Tam kacamak sayilmaz aslinda ama planin disinda cok moralim bozuldu.

hoşgeldin özlem....nerelerdesin..rahatsızlanmışsın..geçmiş olsun canım..hala almanyada mısın..bebiş var mı..

hosbuldum ablacim. buralardayim iste Tesekkür ederim..
Evet hala almanyadayim, daha erken kesin dönüs icin.
Bebisim yok daha... Daha dur ablacim yeni kavustum kocama
Önce ona bi doyayim

hoşbuldum bebeğimmmmmmmmmmmmmmmm
hepinizi kocaman kocaman özledim.
cansınız siz can..
sende oylesin tatlim neler yapiyorsun ne var ne yok ?
bende bekliyorum asilama yaptiracagim sanirim bir daha ki aya :26:

sende oylesin tatlim neler yapiyorsun ne var ne yok ?

bende bekliyorum asilama yaptiracagim sanirim bir daha ki aya :26:

iyiyim bebeğim. çalışıoyurm bildğiniz gibi işte.
ben karşıyaka adliyesindeyim artıkın burda çalışıyorum.
tayin taşınma zamanımı aldı yaklaşık 3 haftadır uğraşıyorum
taşınmalarda var tabi.
eh artık napalım.
sizler nasılsınz ne var ne yok hadi bi özet geçsin herkes özledim sizi.

ben ayni kosturuyorum ev is gerci benim avantajim evde de calisabilmek..
yeni bir syeler yapiyoruz taki ile ilgili bir alisveris sitesi zamanla takidan baska seylerde olacak onlarla ilgileniyoruz iste
bittigi zaman sitenin adresini bu yanlarda ki ekranlarda da gorebileceksiniz kadinlar kulubune de reklam verecegim
simdi reklam olmasin diye adini yazamiyorum
guzel seyler olacak ins.
bebek konusunda hicbirsey yapmiyorum sogudum valla hastanelerden
oyle iste farkli bisi yok bende

canım tahlillerine göre dediyse doğrudur ama bana 3 sene kullanacaksın dedi

Merhabalar;

T_L'nin daveti üzerine geldimm süprizlere bayılırım da heycanlandım biraz

öncelikle hoşgeldin tatlım seni tekrar kk da görmek çok güzel,özlemişim

şimdi diyeceksinki bu kim,kirazz_z ben

ay canım inanamıyorumm hemen yakaladın beni süpersinnnn :) kocişinin mavi gülü kimindi diye hatırlamaya çalışıyorum bende :) nasılsın canımmmm bugün çok nostaljik oldumm

ay canım inanamıyorumm hemen yakaladın beni süpersinnnn :) kocişinin mavi gülü kimindi diye hatırlamaya çalışıyorum bende :) nasılsın canımmmm bugün çok nostaljik oldumm

ivettt yakaladım seniiiyiyim canımcım,malum kilolardan dolayı burdan bi türlü kopamıyoruz,şu anda takım kaptanıyım o yüzden gözüm yarışmaya katılanlar topiğinde ,senide görünce pek mutlu oldum,kimse kapmadan hemen çağırayım seni dedim,sen neler yapıyosun canım,hayatında herşey yolundamı

canım benim bende özledim.cok giremiyorum malum.. ama nisan 7 den sonra sizlerleyim bıktırana kadar
saglık yolunda aşk meşk yolunda ama sınavı bilmiyorum henüz. 7 nisanda giricem hayırlısı olsun

evet tatlım ya patavatsız insanlar gerçekten can sıkıyor.. ama dedigin gibi kamçılıyor ve birden kış uykundan uyandırıyoraslında etrafımda herkes boyun uzun birşeyin yok falan filan dedikçe cokta önemsemiyrdum .giydigim yakışıyor nede olsa diye.. ama biraz daha kamçıladı beni bu ve mayısta bikinimi giyerken rahatca girmek istiyorum denize :) bu arada sizlerlede iyiki tanıstım canlarım benim

bosver sen dengesiz insanlari, amacina kilitlen ve hedefinden sasma.. fistik gibi olunca insallah yine karsilasirsin senin moralini bozanla

evet nisan sonu yine karsılaşmak istiyorum dogrusu :hepbirlikte fıstık gibi olucaz biz.sagol canım

hahhaaa süper olmuş.. kilo vererek azmini gördükten sonra okadar laf sayan kişinin pişmanlıgını görmek güzel

Merhabalar;

T_L'nin daveti üzerine geldimm süprizlere bayılırım da heycanlandım biraz

hoşgeldin heyecanlanda güzel şeyler olucaktır eminim senin adına

valla zor zamanlar geçti takım kaptanlığın hayırlı olsun az mücadele etmedik :) süper oldu bu eskilerden bi kaptanımın olması :) az çok yazdım oraya da işte 2 senedir uğraşıyorum bi somalilere dönüyorum bi alıyorum ama almma işini abartmadan frene basıyorum en son dukan denedim ben bittim ama göbeğim gitmedi çok komik :) sen ne yapıyorsun

çok teşekkür ederim umarım güzel vakit geçiririz beraber

hülyacımm ne güzel haftasonun güzel geçmiş,cuma için iyi bi başlangıç yapmış oldun artı başlamayarak
herkesin bakış açısı farklı işte,neyseki seni azimlendirmiş söylenenler,hadi bakalım nisana az kaldı

özlemcim çok geçmiş olsun canım,benim haberim yoktu:26::26:sen azimli hatunsun tekrar istediğin kiloya inersin eminim canım
Öğle yemeğim
Firinda köfte
Portakalli kereviz salatasi
2 acı biber turşusu ( çok aciymis yandım)
Yeşillik

Acı kilo vermeyi hızlandırıyor diye birşeyi duydum bı bilginiz var mı kizlar?

evet elifim acının metayı hızlandırdığı doğrubende menülerime genelde eklemeye çalışıyorum
hoşgeldin özlem....nerelerdesin..rahatsızlanmışsın..geçmiş olsun canım..hala almanyada mısın..bebiş var mı..

bu aradaselam hatunlar...özlemi görünce böyle oldu..

hoşgeldin ablacık,nasılsın
Merabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))

meleğimm seni tekrar takımda görmek ne kaa hoş

ne güzel mirayım sen abartmadan firene basabilmişsin ben evlendikten sonra bi koyverdim 81 lere çıktım,dukanla 71 e düştüm sonra tekrar saldım en son 90 a ramak kalmıştı5-6 aydır diyetisyen kontrolünde vermeye çalışıyorum ama eskisi kadar çabuk gitmiyo,ne yapalım az gitsin kalıcı gitsin,birde bebek düşünüyoruz artık o yüzden zayıf hamiş kalmak istiyorum

ee sende varmı bişiler,nişan,evlilik:26::26:

bu arada kızçeler mimu benim 6.takımdan arkadaşım,beraber güzel günler geçirmiştik,azimli,sevecen,sıcakkanlı biridir,hemen kanınız kaynayacaktır eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…