Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugün ne yedim ara öğünsüz olması için uğraştım ama olmadı :KK43:

elma sirkeli ballı ılık su

sabah: yarım simit + neskafe yarım saat sonra doymadığım için simidin diğer yarısı :)

öğle: 2 bardak kola + 1 adet elma + 1 marul napayım canım birşey istemedi öylece marulu yedim :KK70:

ara: yarım portakal

akşam: 2 dilim ekmek + 1 haşlanmış yumurta + bol tere

akşam ara öğünü yapmayayım dedim ama yazmakta bile zorlanıyorum yedim portakalın diğer yarısını :KK17:

2 gündür böyle tuhaf beslendim yarın düzene girsemmi yaaa acaba şaşmışmıdır metabolizmam :18:

eda neden ara öğünsüz yemeye çalışıyorsun......

:122::122:gunaydin arkadaslar :122::122:
kahvaltimi yaptim evimi temizledim ve geldim..:126:
:119:herkese hayirli ve bol enerjili bir hafta diliyorum :119:

hmm calismaya alistiysan kesin bulmadan cikamazsin, bende ayniyim ne kadar tatil tatil diye kivransamda en kötü is bile issizlikten güzel diye düsünüyorum, en azindan planli programli oluyor hersey evde de iste de...

iyi evde de eksiginiz kalmamis :KK34: cok zor ya tasinmak, yerlesmek falan :KK53: geçenlerde annemler tasindi heryer alt üst olmustu insan nerden baslayacagini bilemiyor o karisiklikta... calismana ragmen iyi halletmissin sen :KK34:

tşkr ederım neslım eksıde olmanın hazzı paha bıçılemez ınan bana :KK34::KK23: inşlh böyle devam eder canım bırde ben geçen hafta hergun bır çikolata yada gofret yedım nasıl bır tatlı ıstegı vardı anlatamam :KK52:nessekı geçtı , sporu bıraktım sadece akşamları 1 saat yurucem umarım iyi sonuç alırım .. evet haftaya senin uyguladıgın diyetı beraber deneyelım bakalım sonuç ne olacak :KK34: bize katılmak ısteyenler ???

güne çiçekle başlamak böyle bir günde harika hıssettırmıştır senı emınım esracım :KK19::KK16: yeni işin olur inşlhh hakkında hayırlısı olsun canım :KK34:

hayırlısı olsun canım.... eski işimde bende öyle daralmıştım bazen bir yerden kabul edilirdim hani gidip başlamayacak bile olsam onun huzuru yetiyordu özgüvenimi artırmama :) yine de umarım senin için en iyisi olur...:nazar::nazar::nazar:

kızzz ben çiçekleri kutlamayı unutmuşummmm oooooooo güzel bir jest olmuş tebrik ederiz eniştemizi... tutmuyoruz hatta ben arkandan itebilirim sen 83 ben 84 olacağız beni bırakmadan koş emi...

:122::122:gunaydin arkadaslar :122::122:
kahvaltimi yaptim evimi temizledim ve geldim..:126:
:119:herkese hayirli ve bol enerjili bir hafta diliyorum :119:

kimse gelmeyegecek gibi :44:
kosubandina geceyim bari :KK3::KK3:

teşekkur ederım hatunlar,,
umarım yeni işle ilgili bi gelişme olur ve bende sizle burdan paylaşabılırım
çigdemınde dediği gibi en kötü iş bile işsizlikten iyidir
hakkımızda hayırlısı olsun
günaydınlarrrr tekrar...
haftasonu ctesi tümgün dışarıda,pazarda tüm gün evde geçirdim ortam yok benım,:)
yemek olayını abartmadıgım bi haftasonuydu dengelıydı daha dogrusu
ama bu hafta için çok daha güzel sonuclarımız olsun hepımızın

günaydın hepinize kızçelerim,güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK3::KK3:

hastaneden geliyorum,arkadaşım doğum yaptı,çirkin bi kızımız oldu:emir_bebek::emir_bebek:allahım nasıl mucize bişey yaa..arkadaşımın doğuma girmeden önceki halini görünce doğumdan vazgeçmiştim ama bebeği görünce insan bütün acılara değer diye düşüyo:KK34::KK34:

inş.ben dahil isteyen tüm arkadaşlarıma Rabbim bu duyguyu yaşatsın (amin)

Günaydin hanimlar :KK3:
Mutlu, huzurlu, saglikli ve bol kilo kayipli bi hafta olsun hepimizede :KK1:
Bu hafta fena hirs yaptim hedef 65.8'e düsmek......
bol sporlu ve kaçamaksiz bi hafta olcak !

Ayrica haftasonumdada öyle abarti bi kaçamak yapmadim, iyi beslendigimi düsünüyorum :26:

Hadi kizlar motivasyon verin azcikkk :KK53:

hastaneden geliyorum,arkadaşım doğum yaptı,çirkin bi kızımız oldu:emir_bebek::emir_bebek:allahım nasıl mucize bişey yaa..arkadaşımın doğuma girmeden önceki halini görünce doğumdan vazgeçmiştim ama bebeği görünce insan bütün acılara değer diye düşüyo:KK34::KK34:

Günaydin neslihancim, amin amin amin diyorum :KK16:
masallah diyelim o ana-kizada :nazar:

Zaten her anne diyor, bebegi kucagina verdikleri anda cektigin tüm acilari unutuyorsun :KK16: :KK16::KK16:
canim anneme ben az cektirmemisim :KK5:

kosumu yaptim jillian ın 1.levelını da yaptim 45 dk tempolu yuruyus+30 dk aerobik
simdi ara ogunumu yiyorum

$elma.jpg

amin neslim amin insaallah nerede varsa..
gozunuz aydin bu arada :KK34:

Ayrica haftasonumdada öyle abarti bi kaçamak yapmadim, iyi beslendigimi düsünüyorum :26:

insaallah oyle olacak kacamaksiz ve bol sporlu..
ben hep yaz geliyor diye motive oluyorum benim hedefim senin simdi ki vermek istedigin kilo ise bak :KK9:
insaallah herkes saglikli kilosuna tez zamanda varir :KK16:

günaydın çiğdoşum:KK16::KK16:bende keşke haftasonum iyi geçti diyebilseydim ama maalesef pek iyi değildi diyet açısından ama unuttum gitti bile,bugün yeni bi gün,yepyeni bi hafta bende cuma 74 lü rakamları görmek istiyorum,yarın yine 3 günlük kalp vakfı diyeti yapıcam,bugünde bol su yeşil çay ohhh gitsin ödemler:KK52::KK52:
HuHUUU, beni taniyanlar varmi hala :KK16:
:KK52::KK52::KK52:kuzuşummm senmi geldin:KK16::KK16:canım ortimmm gel bi öpem seni:KK54::KK54:nasılsın özloşum herşey yolundamı:KK34:
Günaydin neslihancim, amin amin amin diyorum :KK16:
masallah diyelim o ana-kizada :nazar:

Zaten her anne diyor, bebegi kucagina verdikleri anda cektigin tüm acilari unutuyorsun :KK16: :KK16::KK16:
canim anneme ben az cektirmemisim :KK5:

amin canım benim yaa:KK16::KK16:
kosumu yaptim jillian ın 1.levelını da yaptim 45 dk tempolu yuruyus+30 dk aerobik

Eki Görüntüle 654051

afiyet olsun elifim:KK56::KK56:

Sabah 1 tas kellogsumu yedim.
Simdi 1 elma yedim.
Yesil cay ve suyumu içiyorum aynen devammm bakalim cumaya kadar......

Eki Görüntüle 654051

süper :KK9::KK9::KK9: darisi bana, öglen bende spora gidicem 45 dakika yürüyüs yapabilirim umarim :nazar:

amin neslim amin insaallah nerede varsa..
gozunuz aydin bu arada :KK34:

insaallah oyle olacak kacamaksiz ve bol sporlu..
ben hep yaz geliyor diye motive oluyorum benim hedefim senin simdi ki vermek istedigin kilo ise bak :KK9:
insaallah herkes saglikli kilosuna tez zamanda varir :KK16:

:KK1: çok bi fark yokmus simdi kilonla, sabrin ve iraden bol olursa verirsin kisa bi sürede insallah :KK34:

günaydın çiğdoşum:KK16::KK16:bende keşke haftasonum iyi geçti diyebilseydim ama maalesef pek iyi değildi diyet açısından ama unuttum gitti bile,bugün yeni bi gün,yepyeni bi hafta bende cuma 74 lü rakamları görmek istiyorum,yarın yine 3 günlük kalp vakfı diyeti yapıcam,bugünde bol su yeşil çay ohhh gitsin ödemler:KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52:kuzuşummm senmi geldin:KK16::KK16:canım ortimmm gel bi öpem seni:KK54::KK54:nasılsın özloşum herşey yolundamı:KK34:

amin canım benim yaa:KK16::KK16:

iyiyim ortim sen nasilsin, yine düstüm diyet yollarina nabim :KK1::KK1::KK1:

bende öpem geeel :KK19:

:KK16::KK16: ohoo 2 günde atarsin o ödemi bol suyla ve yesil cayla..
suyun içmenin faydalarini cidden anlamaya basladim eskiden hic sevmezdim su icmeyi simdi icmesemde alismisim canim istiyor
görürsün insallah sende hedefledigin rakami :KK16::KK16:
yap bakalim bu haftada faydasi olcak mi o diyetin :KK1::KK1:

:KK16::KK16::KK16::KK16:
Sabah 1 tas kellogsumu yedim.
Simdi 1 elma yedim.
Yesil cay ve suyumu içiyorum aynen devammm bakalim cumaya kadar......

süper :KK9::KK9::KK9: darisi bana, öglen bende spora gidicem 45 dakika yürüyüs yapabilirim umarim :nazar:

:KK1: çok bi fark yokmus simdi kilonla, sabrin ve iraden bol olursa verirsin kisa bi sürede insallah :KK34:
afiyet olsun tatlim :KK56::KK56: irade siffir siffir siffir :KK14:
ama burada oldugum muddetce iyiyim cok sukur
sizlerinde destegi ile :KK19::KK19:
iyiyim ortim sen nasilsin, yine düstüm diyet yollarina nabim :KK1::KK1::KK1:

bende öpem geeel :KK19:
merhaba hosgeldiniz ben seyi merak ediyorum sensin obez baslikli konunuzu okudum cok tatli bi alintiydi :KK9:
yazilarinizda guzel azim verici peki kac kilo verdiniz acep ? :26:

X