Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

semacımm tebrik ederim tatlımmtekrar ekside olmak harika bi duygu dimi,inş.devamıda gelir canım

açıkcası çok zorlanmadım canım,yumurta yerine az yağlı bi peynir yiyebilirsin,yada tavuk,bence sorun olmaz,ben haftaya salı tekrar başlıcam cumaya kadar istersen beraber yapalım

kızlar melekle az önce msjlaştık,tayin durumu olmuş,o yüzden 1-2 hafta izinli olucak,sonra dönücek
bu durumda sadece kg bildirmeyen elif kaldı,oda gelsin listeyi paylaşıcam

***1.TAKIM 299.ETAP***

T_N ( 76,1 / 75,6 / 0,25 / 0,33% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
spirochet ( 85,8 / 85 / 0,8 / 0,93% )
fitsema ( 78 / 77 / 1 / 1,28% )
garden ( 85,3 / 84,7 / 0,6 / 0,70% )
mlkfth ( 80,9 / 80,9 / 0 / 0,00% ) izinli
fefilifa ( 74 / ) kilo bildirmedi
tasan ( 70 / 70 / 0 / 0,00% ) izinli
ayluhmx ( 79 / 78,5 / 0,5 / 0,63% )
jangs ( 85 / 80 / 1,25 / 1,47% ) yeni üye hedef 65 (08.03.2013 te takıma katıldı,kilosu 4 e bölündü)
tatlıkedi ( 66 / 66,2 / -0,2 / -0,30% ) yeni üye hedef 60

1.TAKIM ORTALAMASI :0,39 %

HERKESE İYİ HAFTASONLARI...

Son düzenleme:
kızlarrrr içim kıpır kıpır
yogunluktan fırsat bulup anca yazabılıyorummm
kocamın gönderdıgı çiçekle güne güzel başladım:)
sonrasında nezamandır bu işte nefret ederek calıstıgımı bılıyosunuz
bi iş fırsatım var gibi başka bi bankayla görüşüyorum umut dogdu ve acaip heyecanlandım
bu işler kısmet işi cok umutlanmak ıstemıyorum ama küçücük bir ihtimal bile şuanda benı ınanılmaz mutlu ettı
umarım bankam degişir,aslında banka ıstemememe ragmen şuan burdan çıkmak için herşeyi yapabılrım:)

Canim yalniz ben artidayim

neyse benim için sorun yok haftaya güzel bi sonuç alicam nasilsa

Kaçamaksiz güzel bi haftasonu olur umarim pazartesi görüsmek üzere

oooo ne güzel haberler valla hakkinda hayirlisi olsun esra

yeni is, yeni ev, düsünceli bi koca.. hersey güzel ilerliyor senin için

herzaman güzel olur umarim

oooo ne güzel haberler valla hakkinda hayirlisi olsun esra

yeni is, yeni ev, düsünceli bi koca.. hersey güzel ilerliyor senin için

herzaman güzel olur umarim

saol canım cok tesekkur ederım bide fit bi vücut olsa 10 numara olcak ama
hayırlısı allahtan:)
ben bu gazla haftaya 83ü hedeflıyorum tutmayın benı:)

gec kaldim dimi cezaya raziyim ozur dilerim cok hastayim basim agriyor ve misafirlerim var mazeret olarak alirmisiniz bilmiyorum ama cok uzgunum

oda oluyor yavas yavas.. ne demisler geç olsunda güç olmasin

sen böyle hedef tuttukça ben panik oluyorum ama kücük hedefler motivasyonu artiriyor

bu arada is olayi ne zaman belli olcak :26:

oda oluyor yavas yavas.. ne demisler geç olsunda güç olmasin

sen böyle hedef tuttukça ben panik oluyorum ama kücük hedefler motivasyonu artiriyor

bu arada is olayi ne zaman belli olcak :26:

sımdılık hıc bişey yok ortada süreye dair ama 2 ay içinde akla kara bellı olacak
mayıs 16ya kadar cıkamazsam burdakı tazmınatı yakmış oluyorum zaten sonrası allah kerim
o tarıhe kadar umarım bi şekılde cevap gelır otekı taraftan

anladim canim tazminatin yüklü degilse biseyler bulmadan cikma derim ben
tabi en iyisini sen bilirsin hakkinda hayirlisi demekten baska bisey gelmiyor elimizden

evine yerlestin mi iyice naptin

anladim canim tazminatin yüklü degilse biseyler bulmadan cikma derim ben
tabi en iyisini sen bilirsin hakkinda hayirlisi demekten baska bisey gelmiyor elimizden

evine yerlestin mi iyice naptin

yerleştım cıgdemcım cok şükür bikaç eksık kaldı
fortmanto ve banyo dolapları yapılacak onun dışında çok bi iş yok artık:)
benım işsizlik korkum var sanıırım tazmınatı yakma ugruna iş bulmadan cıkamam burdan
6 yıldır burdayım oncesındekı ufak tefeklerımıde sayarsak 7 yıldır aralıksız calıstım ve şuan iş bulmadan cıkarsam boşluga düşücekmısım gibi gelıyo
haftasonu 2 gün evde kalsam bunalıma giriyorum:)

hmm calismaya alistiysan kesin bulmadan cikamazsin, bende ayniyim ne kadar tatil tatil diye kivransamda en kötü is bile issizlikten güzel diye düsünüyorum, en azindan planli programli oluyor hersey evde de iste de...

iyi evde de eksiginiz kalmamis cok zor ya tasinmak, yerlesmek falan geçenlerde annemler tasindi heryer alt üst olmustu insan nerden baslayacagini bilemiyor o karisiklikta... calismana ragmen iyi halletmissin sen

tşkr ederım neslım eksıde olmanın hazzı paha bıçılemez ınan bana inşlh böyle devam eder canım bırde ben geçen hafta hergun bır çikolata yada gofret yedım nasıl bır tatlı ıstegı vardı anlatamam nessekı geçtı , sporu bıraktım sadece akşamları 1 saat yurucem umarım iyi sonuç alırım .. evet haftaya senin uyguladıgın diyetı beraber deneyelım bakalım sonuç ne olacak bize katılmak ısteyenler ???

güne çiçekle başlamak böyle bir günde harika hıssettırmıştır senı emınım esracım yeni işin olur inşlhh hakkında hayırlısı olsun canım

hayırlısı olsun canım.... eski işimde bende öyle daralmıştım bazen bir yerden kabul edilirdim hani gidip başlamayacak bile olsam onun huzuru yetiyordu özgüvenimi artırmama :) yine de umarım senin için en iyisi olur...

kızzz ben çiçekleri kutlamayı unutmuşummmm oooooooo güzel bir jest olmuş tebrik ederiz eniştemizi... tutmuyoruz hatta ben arkandan itebilirim sen 83 ben 84 olacağız beni bırakmadan koş emi...

ben katılmak istiyorum ama ara öğünsüz bir yaşam düşünemiyorum ellerim çok titriyor gezerken yine farketmiyorum da evdeyken elim ayağım titreyince kötü hissediyorum...

bugün ne yedim ara öğünsüz olması için uğraştım ama olmadı

elma sirkeli ballı ılık su

sabah: yarım simit + neskafe yarım saat sonra doymadığım için simidin diğer yarısı :)

öğle: 2 bardak kola + 1 adet elma + 1 marul napayım canım birşey istemedi öylece marulu yedim

ara: yarım portakal

akşam: 2 dilim ekmek + 1 haşlanmış yumurta + bol tere

akşam ara öğünü yapmayayım dedim ama yazmakta bile zorlanıyorum yedim portakalın diğer yarısını

2 gündür böyle tuhaf beslendim yarın düzene girsemmi yaaa acaba şaşmışmıdır metabolizmam :18:

menumu paylasiyorum

sabah:
2 dilim cavdarli ekmek ile kasarli tost
1 fincan limonlu yesilcay

ogle:
kereviz salatasi
4 kasik tavuklu pilav

ara:
1 yesil cay 2 kurabiye

aksam:
karnibahar+havuc+patates haslamasi uzerine naneli kekikli yogurtlu sos

selamlar nasılsınız bakalım hafta sonu gezmekten giremedim
dimek isterdim ama malesef sınavlar sınavlar
diyete aynen devam bakalım perşembe bildirim yapıcam
herkese bol şanss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…