Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kesinlikle öyle canım:KK34:

o zaman esracım haftaya bomba bi bildirim bizi bekliyo desene:KK52::KK52:

valla öyle olacak gibi neslicim inşallah elımden geleni yapıcam:)
yarın sabah güzel bi kahvaltıyı hakettım sonrasında normal diyete devam ve bu hafta regl mazeretıyle yürüyüşlerım hep 30 dk idi
haftaya ınsallah aksamları 45 ve 60 dk seklınde oalcak:)
zayıf günler görmek ıstıyoruzzzzzzzzz

Günaydin hanimlar
Hayirli cumalar ve kadinlar günümüz kutlu olsun :KK16:
Bugün güzel bir gün :KK39:

Amaaaa kilo olarak benim yüzüm gülmedi, haftanin basindan beri 66.2'yim :KK52: kimildamadi bu hafta..
Haftaya dönüsüm muhtesem olcak........ :KK4:

Esra, Neslihan :KK9::KK9::KK9: tebrik ederim sizi süper kayiplar yapmissiniz :KK52::KK52: hele Neslihan sen naptin öyle ya vanilyali dondurmali diyetin nasil biseymis :KK52: detoks için mi sadece :26:

valla öyle olacak gibi neslicim inşallah elımden geleni yapıcam:)
yarın sabah güzel bi kahvaltıyı hakettım sonrasında normal diyete devam ve bu hafta regl mazeretıyle yürüyüşlerım hep 30 dk idi
haftaya ınsallah aksamları 45 ve 60 dk seklınde oalcak:)
zayıf günler görmek ıstıyoruzzzzzzzzz

yaa esram bende kendime şöyle güzel bi kahvaltı sofrası hazırlayım diyodum ama eksiye geçince tırstım biraz kaçamak olur diye:KK1::KK1:
Günaydin hanimlar
Hayirli cumalar ve kadinlar günümüz kutlu olsun :KK16:
Bugün güzel bir gün :KK39:

Amaaaa kilo olarak benim yüzüm gülmedi, haftanin basindan beri 66.2'yim :KK52: kimildamadi bu hafta..
Haftaya dönüsüm muhtesem olcak........ :KK4:

Esra, Neslihan :KK9::KK9::KK9: tebrik ederim sizi süper kayiplar yapmissiniz :KK52::KK52: hele Neslihan sen naptin öyle ya vanilyali dondurmali diyetin nasil biseymis :KK52: detoks için mi sadece :26:

günaydın çiğdemcim:KK16::KK16:ayy ben günümüzü kutlamayı unuttum iyimi:KK1::KK1:evett kesinlikle bugün çokk güzel bi gün:KK34:

tatlım üzülme haftaya mazaretimiz yok,inş.hepimz güzel sonuçlar alıcaz:KK16::KK16:

canım kalp vakfı diyeti 3 günlük bişey,acil kilo vermek isteyenler için uygulanıyo,3 günde 4,5 kg diyo ama ben 3 günde 1800 gr verdim,ayda 1-2 kere yapıcam artık,metebolizmayı şaşırtmak lazım dimi:KK34::KK34:

AMERİKAN KALP VAKFI DİYETİ

1.GÜN

Kahvaltı
Yarım greyfurt
1 dilim tost ekmeği
2 çorba kaşığı fıstık ezmesi
Şekersiz çay / kahve

Öğle
Yarım porsiyon ton balığı
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz kahve/çay/soda

Akşam
2 dilim et
1 tabak yeşil fasülye
1 küçük elma
1 tabak vanilyalı dondurma (3 top)

2.GÜN

Kahvaltı
1 yumurta
Yarım muz
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz çay/kahve

Öğle
1 tabak lor peyniri
3 tuzlu kraker

Akşam
2 sosis
1 tabak brokoli veya karnıbahar
Yarım tabak havuç
Yarım muz
Yarım tabak vanilyalı dondurma (2 top)

3.GÜN

Kahvaltı
5 tuzlu kraker
1 dilim cheddar peynir
1 küçük elma
Şekersiz kahve/çay

Öğle
1 katı yumurta
1 dilim tost ekmeği

Akşam
1 tabak ton balığı
1 tabak karnıbahar
Yarım kavun

günaydın çiğdemcim:KK16::KK16:ayy ben günümüzü kutlamayı unuttum iyimi:KK1::KK1:evett kesinlikle bugün çokk güzel bi gün:KK34:

tatlım üzülme haftaya mazaretimiz yok,inş.hepimz güzel sonuçlar alıcaz:KK16::KK16:

canım kalp vakfı diyeti 3 günlük bişey,acil kilo vermek isteyenler için uygulanıyo,3 günde 4,5 kg diyo ama ben 3 günde 1800 gr verdim,ayda 1-2 kere yapıcam artık,metebolizmayı şaşırtmak lazım dimi:KK34::KK34:

yok canim üzülmedim sinir oldum :KK1:
Dün spora gittim bugünde gidicem bi engel cikmazsa, o inat ederse bende ederim :KK19:

kesinlikle herzaman ayni seyi yiyince vucut alisiyor gram kilo vermiyor... arada bi yaparsin iyi olur, cidden cok iyi kaybetmissin ac bile kalmadan :KK34::KK34:

işten 4 te çıkıyoruz..4.10 da evdeyim..suyu bi elime alıyorum kayısıları diğer elime,yanına bir de elma:KK1:yemek öncesi böyle bi aram var..saat 6 da yemeği yiyorum.7 ye kadar atıştırıyorum..bir ceviz atıyorum ağzıma..sonra bi tur daha mutfak:KK1:birkaç fındık atıyorum..öyle işte..ama 7 de yemek bitiyor..mutfak ziyaretlerim bitmiyor..belki 20 kere turluyorum:KK9::KK9:sabaha yerim ..sabaha yerim diyorum:KK9::KK9:kolay değil.....

bende bir ara misafirler akşam gelince yiyemiyordum pastaları çokta ısrar edince onlar alıyordum tabağımı önlerinde streçliyordum sabah kahvaltıda yiyeceğim diyordum aynen sabhlar olmuyordu mutfağı turlamak olsa neyse ben buzdolabını açıp önünde duruyorum Allahtan sinyali varda çok açık tutamıyorum :))))

günaydınn kızlarcımm :KK3::KK3::KK3:hayırlı cumalar olsun hepinize:KK16::KK16:

eda,esra,elif,seda,sema,melek,hülya,özlem,çiğdem ve gülnihal ablam nasılsınızz,hadi artık toplanalımm fıstıklarım:KK19::KK19:

sedacımm bu hafta listeye alıyorum canım seni,perşembeden yapsanda olur bildirimini:KK34::KK34:

geldim geldim dün durmadan yürüdüm yorulunca otobüse atladım deniz kıyısına filan gittim yürüdüm bol bol :) sabahta kalktım elma siresi bal ılık su içtim yürüyüşe çıktım gerçi gelirken simit almasam iyiydi ama ekmek alırken çok güzel koktu 1 tanecik simit aldım. tartıldım 85 inemedim bir türlü bunun altına yaa yinede 800 gr yiyim dimi ben bu simidi :KK56:

***1.TAKIM 299.ETAP***

T_N ( 76,1 / 75,6 / 0,25 / 0,33% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
spirochet ( 85,8 / 85 / 0,8 / 0,93% )
fitsema ( 78 / / / )
garden ( 85,3 / 84,7 / 0,6 / 0,70% )
mlkfth ( 80,9 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
fefilifa ( 74 / / / )
tasan ( 70 / / / )
ayluhmx ( 79 / / / )
jangs ( 85 / 80 / 1,25 / 1,47% ) yeni üye hedef 65 (08.03.2013 te takıma katıldı,kilosu 4 e bölündü)
tatlıkedi ( 66 / / / ) yeni üye hedef 60

1.TAKIM ORTALAMASI:

evet ekledim kendimi de ha gayret ineceğim inşallah bu 85 in altına :)

AMERİKAN KALP VAKFI DİYETİ

1.GÜN

Kahvaltı
Yarım greyfurt
1 dilim tost ekmeği
2 çorba kaşığı fıstık ezmesi
Şekersiz çay / kahve

Öğle
Yarım porsiyon ton balığı
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz kahve/çay/soda

Akşam
2 dilim et
1 tabak yeşil fasülye
1 küçük elma
1 tabak vanilyalı dondurma (3 top)

2.GÜN

Kahvaltı
1 yumurta
Yarım muz
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz çay/kahve

Öğle
1 tabak lor peyniri
3 tuzlu kraker

Akşam
2 sosis
1 tabak brokoli veya karnıbahar
Yarım tabak havuç
Yarım muz

3.GÜN

Kahvaltı
5 tuzlu kraker
1 dilim cheddar peynir
1 küçük elma
Şekersiz kahve/çay

Öğle
1 katı yumurta
1 dilim tost ekmeği

Akşam
1 tabak ton balığı
1 tabak karnıbahar
Yarım kavun

bu diyet güzelmiş ama ara öğün olmadan ben yapabilir miyim acaba???

kızlar tünaydınlarrrrrrrrrrrrrr :)

dünya kadınlar günümüz kutlu olsun bizim:KK16::KK16::KK16:

cok mutluyum ben :) kilo konusunda yani ...
kilom 78.5 :):KK9::KK9:
dahada hızlandırıcam kilo verimini. yavaş veriyorum biliyorum. ama hiçbirşeyden mahrum kalmayarak ac kalmayarak verdigim için mutluyum. önceden olsa hemen verip kurtulayım derdim ve verdigim bir aydaki 5 kiloyu geri alıyordum..bıkıyordum diyetten vs...

ama anladımki geniş zamana salmak lazımmış ve sitres yapmadan yavaş yavas vermek daha kolaymış..cünkü kendini ac bırakmıyorsun diyetteyim demiyorsun..düzenli beslenip akşam yemeyip biraz hareket gidiyor yaa vallaa.. hep derlerdide inanmazdım :):KK52:

kilo vermem bana göre iyi o nedenle :) ama daha fazla spor yapmak iyi olurdu. inşallah sınavdan sonra başlıcam:KK34:

ama moral olarak sitresli ve gerginim... sınavdan dolayı sanırım....birazda zaman yaklaştıkça evlilikten korkmaya başladın ben sanırım :KK53::KK52:

Dün spora gittim bugünde gidicem bi engel cikmazsa, o inat ederse bende ederim :KK19:

kesinlikle herzaman ayni seyi yiyince vucut alisiyor gram kilo vermiyor... arada bi yaparsin iyi olur, cidden cok iyi kaybetmissin ac bile kalmadan :KK34::KK34:

ben dün yeme şeklimi alt üst ettim mesela sanırım ondan böyle çıktı kilom :)

sabah: 1 dilim baklava + 1 lt su

öğle: 1 simit + limonlu çay

akşam: pirinç salatası (bunu bir kermeste buldum gezerken yağsız lapa pirinç + yeşil soğan + dereotu + maydonoz + bezelye) + ayran + 1 dilim tam buğday ekmek

evden 10 da çıktım akşam 7 de girdim yanlız yürüyüşüm 2 ye kadar aralıksızdı 1 yerde yarım saat dinlendim (lazere gittim) 1 yerde de simidi yedim yine yarım saat gece yatarken ayaklarım sızlıyordu :))) bugünde sabah aç yürüyeyim dedim birde öğleden sonra çıkacağım... dünkü biraz ağır geldi :)

günaydınn kızlarcımm :KK3::KK3::KK3:hayırlı cumalar olsun hepinize:KK16::KK16:

eda,esra,elif,seda,sema,melek,hülya,özlem,çiğdem ve gülnihal ablam nasılsınızz,hadi artık toplanalımm fıstıklarım:KK19::KK19:

sedacımm bu hafta listeye alıyorum canım seni,perşembeden yapsanda olur bildirimini:KK34::KK34:
[/QUOT

neslihancım iyiyim canım teşekkürler. sen herzamanki gibi enerjiksin bugünde süpersin:KK16:

esramm bende nihayet şeytanın bacağını kırdım:KK52::KK52:kilom bu sabah itibariyle 75,6:KK52::KK52:

pazartesi günü 78,4 çıkmıştım:KK53::KK53:

bu sabah 75,6 :KK52::KK52:

3 günlük amerikan kalp vakfı diyeti yaptım,listede yazan herşeye uydum sadece kavun hariç:KK1::KK1:her akşam vanilyalı dondurma yiyerek kg verdim,tabi bi kısmı ödemdi ama tekrar eksiye geçtim ya çokkk mutluyum:KK76::KK76:

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tebrik ediyorum canım cok cok güzel bir kilovermişsin:KK9::KK9::KK16:ben hiç okadar kilo veremedim bir haftada..bendemi uygulasam bu diyeti :KK34:

geldim geldim dün durmadan yürüdüm yorulunca otobüse atladım deniz kıyısına filan gittim yürüdüm bol bol :) sabahta kalktım elma siresi bal ılık su içtim yürüyüşe çıktım gerçi gelirken simit almasam iyiydi ama ekmek alırken çok güzel koktu 1 tanecik simit aldım. tartıldım 85 inemedim bir türlü bunun altına yaa yinede 800 gr yiyim dimi ben bu simidi :KK56:

edacım spor konusunda tebrik ediyorum canım.. deniz kenarında ohhhhhhhhhhhhhhhhhh yürüyüş keyfi:KK34::KK16:

simit diyetlerde oluyor genelde ..bir simitten birşey olmaz canım (tatlıdan uzak durdugun sürece bence sorun yok)

dahada hızlandırıcam kilo verimini. yavaş veriyorum biliyorum. ama hiçbirşeyden mahrum kalmayarak ac kalmayarak verdigim için mutluyum. önceden olsa hemen verip kurtulayım derdim ve verdigim bir aydaki 5 kiloyu geri alıyordum..bıkıyordum diyetten vs...

ama anladımki geniş zamana salmak lazımmış ve sitres yapmadan yavaş yavas vermek daha kolaymış..cünkü kendini ac bırakmıyorsun diyetteyim demiyorsun..düzenli beslenip akşam yemeyip biraz hareket gidiyor yaa vallaa.. hep derlerdide inanmazdım :):KK52:

kilo vermem bana göre iyi o nedenle :) ama daha fazla spor yapmak iyi olurdu. inşallah sınavdan sonra başlıcam:KK34:

ama moral olarak sitresli ve gerginim... sınavdan dolayı sanırım....birazda zaman yaklaştıkça evlilikten korkmaya başladın ben sanırım :KK53::KK52:

korkmanda lazım zaten doğru yoldasın :))) çok sevindim iyi gitmiş kilon maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:

evet diyetteyim diye adını da koymadığından bünye önyargılı da olmuyor... mesela bugün canım acaip kola istiyor öğle yemeğimi koca bir salata tabağı yapacağım becerebilirsem ısırgan otuyla bir yemek planlıyorum yanında ekmek yerine ve yağsız yiyerek o kaloriyi 1 bardak kolayla değişeceğim ımmmmmmmmmm ısırganı beceremezsem 1 yumurta haşlayayım salatama :KK76:

çiğdemcim spordan dolayı kas oranında artmış olabilir,tartıda oynama olmaması normal bence,evet canım bende yaklaşık 4 -5 aydır 3 ana 3 ara öğün şeklinde yaptım diyetimi ama nerdeyse 1,5 aydır 1 ileri 2 geri şeklinde kg verdim,bu 3 günlük değişiklik iyi geldi,vücudu şaşırtmak lazım:KK34:
inş.sende haftaya 85 in altına inersin edacım:KK34: simiti ben haftada 1 gün yiyorum kahvaltıda,o kadarda mahrum bırakmayalım canım kendimizi:KK1::KK1:
bu diyet güzelmiş ama ara öğün olmadan ben yapabilir miyim acaba???
yani bende yapamam diyodum ama çokta zorlanmadım açıkcası,bol bol su içtim aralarda çok açlık hissetmedim canım:KK23:

hoşgeldin kuzu:KK16::KK16:ohh kilolar yavaş yavaş veda ediyo hülyacım,az gidip kaıcı olması en güzeli:KK34:

canım hayırlısıyla şu sınavını bi atlat stresin gerginliğinde azalacaktır,evlilik konusundada doğru kişi olduğuna eminsen hiç korkmana gerek yok canım:KK34::KK34:

yeni bir spor yöntemi buldum. personel bu durumdan çok rahatsız patronumda şaşkın vaziyette... üretimde çalışıyorum. giriyorum üretime personelle bende çalışıyorum hiç bilmediğim şeyleri hızlı yapıyorum personel çok şikayetçi çok yavaşsınız diyorum onlara :)))) 70 cl kokteyl sosu dolumu yaptırıyordum ben ilerleyen yerlerden alıp kutuya koyuyorum böylece kollarımı çalıştırıyorum baktım yavaş gönderiyorlar alıyorum 2 şişeyi kol hareketleri yapıyorum 1.3 kg filan şişesiyle tam yani spor aleti oldu bana hatta personele de yaptırdım çok monoton iş yapıyorsunuz siz sıkılmışsınız yüzünüz gülmüyor diye çalıştıkları yerleri sildiriyorum eldiven bone artık içeri girerken takıyorlar bir daha da çıkarmıyorlar yakında maskeyide geçirtirim ağızlarına :)))))))))))))

birde çalışırken durmadan konuşuyorum bir anlamda eğitim oluyor. yanlız karın hareketleri için ne yapsam birşeyler bulmam lazım :)))

korkmanda lazım zaten doğru yoldasın :))) çok sevindim iyi gitmiş kilon maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:

evet diyetteyim diye adını da koymadığından bünye önyargılı da olmuyor... mesela bugün canım acaip kola istiyor öğle yemeğimi koca bir salata tabağı yapacağım becerebilirsem ısırgan otuyla bir yemek planlıyorum yanında ekmek yerine ve yağsız yiyerek o kaloriyi 1 bardak kolayla değişeceğim ımmmmmmmmmm ısırganı beceremezsem 1 yumurta haşlayayım salatama :KK76:

sagol edacım :) bence kola yerine sağlıklı bir seçenek seçmen güzel ama canında istiyorsa diyet kola iç arada bir içmek sorun olmaz diye düşünüyorum... ben haftada bir içiyorum diyet kola :))):KK34:

çiğdemcim spordan dolayı kas oranında artmış olabilir,tartıda oynama olmaması normal bence,evet canım bende yaklaşık 4 -5 aydır 3 ana 3 ara öğün şeklinde yaptım diyetimi ama nerdeyse 1,5 aydır 1 ileri 2 geri şeklinde kg verdim,bu 3 günlük değişiklik iyi geldi,vücudu şaşırtmak lazım:KK34:

inş.sende haftaya 85 in altına inersin edacım:KK34: simiti ben haftada 1 gün yiyorum kahvaltıda,o kadarda mahrum bırakmayalım canım kendimizi:KK1::KK1:

yani bende yapamam diyodum ama çokta zorlanmadım açıkcası,bol bol su içtim aralarda çok açlık hissetmedim canım:KK23:

hoşgeldin kuzu:KK16::KK16:ohh kilolar yavaş yavaş veda ediyo hülyacım,az gidip kaıcı olması en güzeli:KK34:

canım hayırlısıyla şu sınavını bi atlat stresin gerginliğinde azalacaktır,evlilik konusundada doğru kişi olduğuna eminsen hiç korkmana gerek yok canım:KK34::KK34:

dogru kişi olduguna eminim de neslihancım.. ister istemez insan ilerde degişirmi böylemi olur vs diye sorgulamaya başlıyor :KK53:hayırlısı artık :):KK34:

ya kızlar melekten hala bi haber yok iyice merak etmeye başladım,en son 22 şubatta girmiş kk ya :26::26:

slmm kızlar hayırlı cumalar... evet bugun bızım gunumuz...:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:tum

arkadaslarımın kadınlar gunu kutlu olsun...nasılsınız ben spora gıttım son kez arkadaşlarımlada ufak bır kutlama yaptık halay çektık

spor salonunda :)) kadınlar gunumuzu kutladık ... :21::KK24::13::KK16:

kiolama gelince 77 kiloyum 1 kilo gitmiş çok şükür :KK34::KK76:

ben dün yeme şeklimi alt üst ettim mesela sanırım ondan böyle çıktı kilom :)

sabah: 1 dilim baklava + 1 lt su

öğle: 1 simit + limonlu çay

akşam: pirinç salatası (bunu bir kermeste buldum gezerken yağsız lapa pirinç + yeşil soğan + dereotu + maydonoz + bezelye) + ayran + 1 dilim tam buğday ekmek

evden 10 da çıktım akşam 7 de girdim yanlız yürüyüşüm 2 ye kadar aralıksızdı 1 yerde yarım saat dinlendim (lazere gittim) 1 yerde de simidi yedim yine yarım saat gece yatarken ayaklarım sızlıyordu :))) bugünde sabah aç yürüyeyim dedim birde öğleden sonra çıkacağım... dünkü biraz ağır geldi :)

:KK1::KK1::KK1::KK1: afiyetler olsun... arada bi kaçirmakta iyi geliyor, fazla cikariz diye beklerken ertesi gün kilolar gitmis oluyor ne güzel :KK52:
abartmadan arada bi yapmak lazim :KK34:

aynen canim dünkü ölçümde 300 gram kas aldigimi ögrendim :KK1:
biraz sabahlari yumurta yemeye ara vericem protein cok geldi :KK1::KK1::KK1:

bu sabah iki tane kitir ekmekle peynir, zeytin yedim :KK53: sonrada 2 kivi ve 1 elma :KK39::KK39:
simdide spora gidiyorum azcik kosturup geleyim :KK1:

esramm bende nihayet şeytanın bacağını kırdım:KK52::KK52:kilom bu sabah itibariyle 75,6:KK52::KK52:

pazartesi günü 78,4 çıkmıştım:KK53::KK53:

bu sabah 75,6 :KK52::KK52:

3 günlük amerikan kalp vakfı diyeti yaptım,listede yazan herşeye uydum sadece kavun hariç:KK1::KK1:her akşam vanilyalı dondurma yiyerek kg verdim,tabi bi kısmı ödemdi ama tekrar eksiye geçtim ya çokkk mutluyum:KK76::KK76:

günaydınnnnnnn hanımlarrrr
günaydın gülnihal ablaaa

hayırlı cumalar olsun inşallah,ayrıca kadınlar günümüz kutlu olsunnn
ve ben nihayet şeytanın bacagını kırdım 84,7
şu 85in altına indim şükürrr

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşalhh size güzel kilo vermişsinz :KK34: neslıcım nasıl zorlandınmı bu dıyetı yaparken bende denesemmı acaba bılemedım , bazı yemedıgım şeyler var onları degıştırsem olurmu acaba ? örnegın yumurta ben yıyemıyorum alerjı yapıyo :KK34:

X