Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba kızlar bu ara hastanade işlerim var giremiyorum.kızımın tahlilleri var onları yaptırıyorum sonrada ben tahlil yaptıracam .bütün günüm hastanede geçiyor eğer izinli olursam sevinirim.haftayada babamı götürecem.hemşireyim diye her doktora giden benide yanına alıyor .

haftaya izinli olabilirmiyim nesli şimdiden teşekkürler

bende spor yapamıyorum ama spor yapmak şart yoksa boşu boşuna aç kalıyoruz.kızmı bırakacak yer olsa spor salonuna giderdim yoksa yürüyüşle olmuyor spor salonu daha iyi

yoğun günler geçiriyosun özlemcim,yinede fırsatını bulu iki satır bişeyler yazıyosun kızına tekrar geçmiş olsun,izinli yazarım tabiki ama en az 2 hafta izinli kalman gerekiyo canım
bu sürede yinede burdan kopma olurmu
bende spor yapamıyorum ama spor yapmak şart yoksa boşu boşuna aç kalıyoruz.kızmı bırakacak yer olsa spor salonuna giderdim yoksa yürüyüşle olmuyor spor salonu daha iyi

evet canım sadece yürüşle olsa benim dal olmam lazımdı,havalar biraz ısınsa bende evde yapayım diyorum ama salonum buz gibi:18::18:

siskinlik vardi demekki, iyi bari o da gittiyse sevindim canim
evet spora gidiyorum da bu hafta gidemedim dert oldu valla.. pazartesi izinliydim, dün patronla beraber calistim o yüzden gidemedim, bgnde kayinvalidemler gelicek aksama, o yüzden öglen eve gidip yemek yaptim.. yine kosturmaca yaptim ama spor sayilmaz
yarin ve cuma gidicem insallah en azindan haftada 2-3 kez yapmak lazim...

ya bende sporu duzenli hale getiremiyorum bir spor salonuna yillik yazilacaktim esim dedi ki sen hergun spora gitmezsin
evinde kosu bandin var onda duzenli kosmuyorsun
ama yine de sen bilirsin dedi ne yapsam bilmiyorum :26:

Aslinda saglam bi 45 dakikalik yürüyüs ardindan da mekik falan hareketleriyle spor salonuna gitmis gibi olursun ne güzel evindede varmis üstelik
biz insanlar olmayani olsun istiyoruz ama oluncada kiymet bilmiyoruz sanirsam

oooo yazin sporu baska yerde arama; yüzmek her spordan daha iyi yaz gelse hemencecik

Sabah 2 elma + 1 yumurta + Biraz konserve misir

Bugün öglen 2 tane minik kuru patlican dolmasi yedim 2 kasik yogurtla.
2 tane de zeytin yagli sebzeli enginar..
Ardindanda meyveli yogurt...

Simdi 4'te bi meyveli yogurt daha yedim acikmistim..
Aksamda hafif geçirmeye caliscam

sağol nesli ya burdan kopunca diyet falan kalmıyor o yüzden çok uzak kalmamak lazım

kızıma geçen sefer doktor akdeniz anemisi taşıyıcısı olabilir demişti.tahlil yapılıyor ailede hiç yok ama bu sefer başka doktora götürdüm değil dedi. kafam karıştı bakalım tahlilleri ne çıkacak

sen daha iyi bilirsin canım.ama Hb elektroforezi ile kesin tanı konur..ayrıca taşıyıcı olsa bile önemli değil.Allah şifa versin canım

selam millet
dün giremedim.nasılsınız bakiiimm...
benim diyet güzel gidiyor..akşam 7 gibi yemeyi bırakıyorum.öğleyin sebze yemişsem akşam protein almaya çalışıyorum..ama ara verince tekrar diyet moduna girmek hakkaten zormuş.önceki 27 kiloyu daha azimle vermiştim..şimdi bir de "amaaann zaten çok kilolu değilim" diye düşünüyorum ya ...o da çok etkili...önümdeki 10 kiloyu vermek daha zor olacak gibi görünüyor..
ama ne demiş şairolacaaakkk...olacaaaakkkk
üstüme bol gelen 38 i giyip "ay bu yaştan sonra 36 mı alayım" demek istiyorum

Selam kizlar :)

Yaaa dün aksam bi corbayla yetinmeyi düsünüyodum corbayla birlikte 2 tane kuru patlican dolmasi ve 1 minik enginar yedim bezelyeli falan.. tamam fazla degil ama sadece salata yemeye alisinca cok geldi sisirdi beni..
bide kuruyemis yedim bol tuzlu bugün hissettim tuzun vücumda nasil su tuttugunu
Neslihan alma beni bu hafta listeye artida degilim canim hâlâ 66.2'yim ama size faydam olmaz belki :26:

Allah acil sifalar versin, insallah biseyi yokturda rahatlarsiniz

selam
ne güzel ya aksam 7'den sonra yemiyorsan
evet o motivasyon cok önemli.. ben kendime kisa hedefler koydum motivasyonu artirmak için..
Nisan sonu 63 diyorum insallah yaparim
Sende basarirsin insallah

işten 4 te çıkıyoruz..4.10 da evdeyim..suyu bi elime alıyorum kayısıları diğer elime,yanına bir de elmayemek öncesi böyle bi aram var..saat 6 da yemeği yiyorum.7 ye kadar atıştırıyorum..bir ceviz atıyorum ağzıma..sonra bi tur daha mutfakbirkaç fındık atıyorum..öyle işte..ama 7 de yemek bitiyor..mutfak ziyaretlerim bitmiyor..belki 20 kere turluyorumsabaha yerim ..sabaha yerim diyorumkolay değil.....

slm kızlar nasılsınız ,nasıl gıdıyormu kılocuklar? ben çok şükür iyyim bu hafta reglim bitti göbüşüm indi kendimi çok iyi hissediyorum yalnız bu reglı dönemınde ne çok çikilata yedim bir bilseniz normalde hıç aramam ne oldu anlamadım yediklerime dikkat ediyorum yaklaşık 1400 kcl. alıyorum gunluk ve akşamları mutlaka 1 saat yuruyuş

yapıyorum .... bu hafta son ben spor kursunu bırakıyorum arkadaşlar evet sıkılaştım ama spor kursa giderken çok az kilo verebildim , bakalım yürüyüş ve dikkat ederek nasıl

gıdecek kılolar görüşürüz canlar ... 0 kaçamak bir gün diliyorum malum yarın cuma

hiç kolay degil ya bos bos oturmak
bide ben findik ceviz alirsam eve aninda biter çok seviyorum hemen bitiyor, o yüzden ayda bi aliyorum
helal olsun ama basarana

---

spor yaptimda geldim!
gitti 300 kalori
mutluyum birde bugün ölcüm yaptirdim -200gram yagdan gitmis Ocak sonuna göre
az bile ama yinede eksideyim
biraz hizlandircam artik yaz yaklasiyo

Selamlar ahh hastayım cidden bişey yemeyi bırakın
su bile içemiyorum o derece yarına toparlanırım herhalde
ben kilo bildirimini yapiyim şimdiden
cumaları erken giremiyorum bu hafta da geçmesin
kilom 80/ 85 ile başlamıştım 1 ay oldu diyet yapalı
daha bitmedi ama devam devamm iyi forumlar :)))

günaydınlaaaarrr
hayırlı cumalar kızlar..listede değilim ama günün ilk bildirimi benden gelsin.............67.0..............................

günaydınnnnnnn hanımlarrrr
günaydın gülnihal ablaaa

hayırlı cumalar olsun inşallah,ayrıca kadınlar günümüz kutlu olsunnn
ve ben nihayet şeytanın bacagını kırdım 84,7
şu 85in altına indim şükürrr

günaydınn kızlarcımm hayırlı cumalar olsun hepinize

eda,esra,elif,seda,sema,melek,hülya,özlem,çiğdem ve gülnihal ablam nasılsınızz,hadi artık toplanalımm fıstıklarım

sedacımm bu hafta listeye alıyorum canım seni,perşembeden yapsanda olur bildirimini

esramm bende nihayet şeytanın bacağını kırdımkilom bu sabah itibariyle 75,6

pazartesi günü 78,4 çıkmıştım

bu sabah 75,6

3 günlük amerikan kalp vakfı diyeti yaptım,listede yazan herşeye uydum sadece kavun hariçher akşam vanilyalı dondurma yiyerek kg verdim,tabi bi kısmı ödemdi ama tekrar eksiye geçtim ya çokkk mutluyum

***1.TAKIM 299.ETAP***

T_N ( 76,1 / 75,6 / 0,25 / 0,33% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
spirochet ( 85,8 / / / )
fitsema ( 78 / / / )
garden ( 85,3 / 84,7 / 0,6 / 0,70% )
mlkfth ( 80,9 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
fefilifa ( 74 / / / )
tasan ( 70 / / / )
ayluhmx ( 79 / / / )
jangs ( 85 / 80 / 1,25 / 1,47% ) yeni üye hedef 65 (08.03.2013 te takıma katıldı,kilosu 4 e bölündü)
tatlıkedi ( 66 / / / ) yeni üye hedef 60

1.TAKIM ORTALAMASI:

ödem bile olsa böyle kılo vermek harıka bı duygu
ben emınım 84 düzde çıkabılrdım ama reglym
bu donemde benım eksıye geçmem çok nadirdir
çünkü deli su tutup ödem yapan bi bünyem var
regl dönemınde +3,5ları falan bilirim yanı neyse
haftaya 83 olursam şaşırmıycam:)

kesinlikle öyle canım

o zaman esracım haftaya bomba bi bildirim bizi bekliyo desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…