Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

valla edacım bende bilmiyorum hep böylemi devam edecek,ama şirket iflas erteleme kararı aldı,bundan sonra daha sıkıntılı günler bekliyo bizi:KK53::KK53:bu hafta listeyi ben hallederim sanada faceden excel dosyasını göndereyim,daha kolay olur,zaten tamamen bırakamam,tekrar eski halime dönmek istemiyorum,ama eskisi kadar aktif olamayabilirm:KK34::KK34:

tamam güzelim bende öğreneyim birşey olursa face den yazabilirsin benim cebe düşüyor zaten... tamamen bırakma zaten ben seni idare ederim aynı şekilde kalsın kaptan yardımcısı olarakta sonuçları yazabilirim herhalde????

tamam güzelim bende öğreneyim birşey olursa face den yazabilirsin benim cebe düşüyor zaten... tamamen bırakma zaten ben seni idare ederim aynı şekilde kalsın kaptan yardımcısı olarakta sonuçları yazabilirim herhalde????

tamam edacım,tabiki yazabilirsin illa kaptanın paylaşması gerekmiyo zaten,hatta bazı takımlarda herkes öğrensin diye her hafta başka bi kişi liste paylaşıyo,2.takım buna örnek:KK34::KK34:

slmm :KK3: hayırlı cumalar olsun canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16: nasılsınız ? ben bugun tartıldım ve malesef 78 kloyum haftaya farklı metodlar denıcem ve reglım bitecek

bakalım sonuçları hep beraber görücez :KK34:yarından ıtıbaren 1600 kalori beslenmeye başlıyorum, akşamlarıda mutlaka 1 saat yürüyüş :KK55:

valla edacım bende bilmiyorum hep böylemi devam edecek,ama şirket iflas erteleme kararı aldı,bundan sonra daha sıkıntılı günler bekliyo bizi:KK53::KK53:bu hafta listeyi ben hallederim sanada faceden excel dosyasını göndereyim,daha kolay olur,zaten tamamen bırakamam,tekrar eski halime dönmek istemiyorum,ama eskisi kadar aktif olamayabilirm:KK34::KK34:

neslim yok öyle bırakmak düzelir inşlhh herşey yoluna girer .... burayı dert etme elimizden geleni yaparız :KK34: sen gelebıldıgın zamanlar gel canım :KK16:

slmm :KK3: hayırlı cumalar olsun canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16: nasılsınız ? ben bugun tartıldım ve malesef 78 kloyum haftaya farklı metodlar denıcem ve reglım bitecek

bakalım sonuçları hep beraber görücez :KK34:yarından ıtıbaren 1600 kalori beslenmeye başlıyorum, akşamlarıda mutlaka 1 saat yürüyüş :KK55:

neslim yok öyle bırakmak düzelir inşlhh herşey yoluna girer .... burayı dert etme elimizden geleni yaparız :KK34: sen gelebıldıgın zamanlar gel canım :KK16:

semacımm inş.düzelir,yok burdan ayrılmak istemiyorum zaten,hemen artıya geçiyorum,bende tartılmadım ama kesin 1-2 kg artıdayım:KK50::KK50:

reglim pazartesiye biter,şu farklı metodlardan birlikte deneyelim,1aydır kıpırdıyamadım bi türlü:KK53::KK53:

merhabalarrrrrrrrrrrrrrr ...

elektirikler yoktu sabahtan beri yeni geldi anca girebildim kızlar :KK53:

ben bu sabah itibariyle tartıldım ve sonunda cok mutlu oldugum bir rakam gördüm....

kilom:79 :KK16::KK16::KK9:

hastalık döneminde pek yiyemedim... onun etkisi olabilir... ama 2 gündür iştahım acık tutuyorum kendimi...:KK52:

günaydın kızlar,hayırlı cumalar...artık eskisi kadar takıma giremiyorum maalesef,işyeri komple sıkıntılı,sanırım uzun bi sürede böyle devam edecek,isterseniz aranızda bi kaptan seçin,yada yardımcı olarak edacım sen devral..ben takip etmekte zorlanıcam galiba,yine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

bu arada bugün tartılamadım,annemlerdeyim malum,sabah geç kalınca evede uğrayamadım,ama kesin artıdayımdır,çokk kaçırdım bu hafta,üstelik regl oldum,saçmaladım iyice,bu sefer kocamdan ayrılmak yaramadı bana:KK1::KK1:

ayrıca sedacım bildirimleri buraya yapıyoruz,özel msj yazmana gerek yok,şimdi bana buraya başladığın ilk kilonu,hedefini ve bugünki kilonu söyle tatlım,bu hafta listeye alalımm seni:KK34::KK34:

günaydın neslihancım:KK16: bu aralar herşey ters gidiyor :KK14:üzüldüm şimdi .... inşallah düzelir işler....
işler yoluna girsin sende düzenini kurarsın tekrar okadar önemli degil...

bende cumadan cumaya giricem mart ayında artık :KK43::KK14: sınavıma 1 ay kaldı .malesef hastalık falan derken çalışamadım ..bu bir ayı iyi degerlendirmem gerekiyor .cumadan cumaya görüşrüz inşallah canım :KK16:nisanda bahar gelecek toparlanırız hep birlikte umarım...

kizlar tartim bozuldu komsuda tartildim kilom 74
dijital degildi artik bunu kabul edicem
Allahim ben niye kilo veremiyorum yaaaa :KK50:
ot gibi beslendim bu hafta bide niye yaaaaaa :KK14::KK14::KK14:

semacımm inş.düzelir,yok burdan ayrılmak istemiyorum zaten,hemen artıya geçiyorum,bende tartılmadım ama kesin 1-2 kg artıdayım:KK50::KK50:

reglim pazartesiye biter,şu farklı metodlardan birlikte deneyelim,1aydır kıpırdıyamadım bi türlü:KK53::KK53:

ya neslim valla deniyelim yaa nolur biseyler yapmamiz lazim kesicem su gobegi bicakla :KK47::KK47::KK4:

günaydın 1. takımın sultanları:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hayırlı cumalar hepinize.........
göbek kesmek,diyeti bırakmak,vs..vs..hepsini az önce yasakladım:KK53::KK52::KK52:
kafanıza göre diyet yapamıyorsanız en mantıklı olanı hazır listeleri uygulamak.hem metabolizma da hızlanmış olur..
ben bu hafta 68.0 olurum diyordum.bu sefer de regl oldum:KK52:
vuslat başka bahara artık:KK9::KK9:

cumadan cumaya giren sayısı arttı:KK1:takıma birilerini davet edebilir miyim.malum burda sıkılıyoruz:KK6:durun aklıma ne geldi..ben de dış kapının mandalı olarak takıma birilerini davet edebileyim..nasıl:)))

Son düzenleme:
merhabalarrrrrrrrrrrrrrr ...

elektirikler yoktu sabahtan beri yeni geldi anca girebildim kızlar :KK53:

ben bu sabah itibariyle tartıldım ve sonunda cok mutlu oldugum bir rakam gördüm....

kilom:79 :KK16::KK16::KK9:

hastalık döneminde pek yiyemedim... onun etkisi olabilir... ama 2 gündür iştahım acık tutuyorum kendimi...:KK52:

canım benim senin adına çok sevindim,hem mutlu olduğun kiloda olmana hemde iyileşmene:KK16::KK16:
günaydın neslihancım:KK16: bu aralar herşey ters gidiyor :KK14:üzüldüm şimdi .... inşallah düzelir işler....
işler yoluna girsin sende düzenini kurarsın tekrar okadar önemli degil...

bende cumadan cumaya giricem mart ayında artık :KK43::KK14: sınavıma 1 ay kaldı .malesef hastalık falan derken çalışamadım ..bu bir ayı iyi degerlendirmem gerekiyor .cumadan cumaya görüşrüz inşallah canım :KK16:nisanda bahar gelecek toparlanırız hep birlikte umarım...

hadi yaa sendemi ayrı kalıcan burdan,offf hep bi aksilik oluyo zaten,neyse canım sen sınavlarına yoğunlaş,nasıl olsa nisanda tam gaz devam edersin:KK34::KK34:
ya neslim valla deniyelim yaa nolur biseyler yapmamiz lazim kesicem su gobegi bicakla :KK47::KK47::KK4:

offf elifim yaa aynen kesilecek gibi olsa ben şimdiye çoktan kesecektim o göbüşüü:KK1::KK1:ama kesinlikle çok daha sıkı yapmam lazım diyetide sporuda,yaz geldi anacımm:KK52::KK52:

cumadan cumaya giren sayısı arttı:KK1:takıma birilerini davet edebilir miyim.malum burda sıkılıyoruz:KK6:durun aklıma ne geldi..ben de dış kapının mandalı olarak takıma birilerini davet edebileyim..nasıl:)))

gülnihal ablam hoşgeldin:KK16::KK16:,denemede olan 4 kişi var zaten,bence şimdilik kimseyi davet etmeyelim,önce takımı bi oturtmamız lazım,malum ben yeterince ilgilenemiyorum artık:KK34::KK34:

hoşbuldum nesli..işyerini takma kafana..geçen sene de ha bugün battı ha yarın batacak dedik:KK1:bak hala orda çalışıyorsun.bence senin patron ayak yapıyor:KK9::KK9::KK9:sen diyete motive olma diye de böyle davranıyor olabilir:KK9:
takım bu yüzdeyle bence oturmuş durumda zaten:KK1:
artık sızlanmak yok hatunlar..kendimize gelelim hadiiiiii:KK4:

hoşbuldum nesli..işyerini takma kafana..geçen sene de ha bugün battı ha yarın batacak dedik:KK1:bak hala orda çalışıyorsun.bence senin patron ayak yapıyor:KK9::KK9::KK9:sen diyete motive olma diye de böyle davranıyor olabilir:KK9:
takım bu yüzdeyle bence oturmuş durumda zaten:KK1:
artık sızlanmak yok hatunlar..kendimize gelelim hadiiiiii:KK4:

valla abla 4 aydır maaş yok,ve mahkeme kararı ile iflas var ordada,daha doğrusu iflasın ertelemesi,kayyum atanacak ve o yönetecek,neyin ödenip ödenmeyeceğine o karar verecek,durum bu sefer takılmayacak gibi değil yani,bırakıpta gidemiyorum içerde hem maaş alacağım var hemde 13 yıllık tazminatım,gelde çık işin içinden yani:KK53::KK53:

hal böyle olunca stres sıkıntı diyetimede adapte olamıyorum,öğlenleri salata yapmak bile gelmiyo içimden,ama toparlanmam lazım:26::26:

kızlar merhaba bu hafta artıdayım özür dilerim herkesten 4 gündür uyumuyorum kızımın ateşi 39 dan aşağı düşmedi hergün hastanedeydik daha bugün düştü ateşi doğru düzgün diyet yapamadım haftaya toparlarım inşallah

bugün kızımın veli toplanyısı vardı oraya gittim velinin biri anlattı öğretmen kızımı dövüyormuş tokat atınca kafası arkaya gidiyormş acayip sinirlendim şerefsiz şikayet edecem

bugün kızımın veli toplanyısı vardı oraya gittim velinin biri anlattı öğretmen kızımı dövüyormuş tokat atınca kafası arkaya gidiyormş acayip sinirlendim şerefsiz şikayet edecem

acele etme canım.önce kızınla sakince konuş..belki o velinin öğretmenle bi sıkıntısı var ve seni de kullanacak.kızının anlattıklarına göre bir de öğretmenle konuş.sonra gerekirse elbette şikayet edersin..Allah yardımcın olsun.inşallah öyle bi durum yoktur

geçen sene özgür bigün eve geldi.öğretmenim bana yumruk attı dedi.aman Allahım bu nasıl olur..aklım durdu..öğretmenle,müdür yardımcısıyla ve sınf arkadaşlarıyla konuştum.aslında ödevini yapmadığı için omzundan sarsmış öğretmen özgürü..ama olay bana yumruk attı şeklinde geliyor:)sakin olmak lazım...

geçen sene özgür bigün eve geldi.öğretmenim bana yumruk attı dedi.aman Allahım bu nasıl olur..aklım durdu..öğretmenle,müdür yardımcısıyla ve sınf arkadaşlarıyla konuştum.aslında ödevini yapmadığı için omzundan sarsmış öğretmen özgürü..ama olay bana yumruk attı şeklinde geliyor:)sakin olmak lazım...

özgürde cok yaratıcıymış valla:)
egıtımde dayak olmaz ya helekı o yasta cocukların birbirlerının gözü önünde tokatlanması ıtılıp kakılması sonrası için iyi bişe degil
ama azarlama ve cezalandırma olabılır,çokta pamuklara sarılmamalı egitim şart:)

X