Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

şimdi şöyle söyleyeyim bildirim yapmana gerek yok ama biz merak ederiz bize söyle... 2. haftadan itibaren seni listeye alır hedefini girdiğin kiloyu filan yazarız. bende bunu yapmadım hiç ama böyleydi... yarın cuma ama tartıya çıkmak pek içimden gelmiyor sanki vermedim evet pantolonlar bi güzel oluyor ama akşamki yediğim kurabiye yüzünden biraz içerliyorum ayrıca bugünde canım tatlı çekiyor... sabah portakal sıktım suyunu direk eşime geri kalan tortusunuda bana koydum tatlı kasesine şimdi onu yiyorum tatlı niyetine akşama da tavuklu bezelye yapacağım. öğlen bakla mı yedim. kendime kepek ekmek aldım normal ekmekle ben sınırları aşıyorum banyo temizliği de sonlandı. şimdi 1-2 odanın perdesi kaldı yemeği filan tam yapayımda akşam eşime canım cicim diyiverip taktırırım ben bunları :)

ben akşam gidip çılgınlar gibi yemek yemeyi düşünüyorummmmm
dünya üzerınde bukadar yük varrrrr
bi benmı fazla gelıyorum bi benımı kaldıramıyo bu dünyaaaaaaaaaaaaa

akşam halıl sezai isyan şarkısı eşliğinde çilingir soframda tabakların dibini görene kadar yiycemmm:)

uff kacirmisim yine muhabbetti yaaaaaa
bugun komsum bana yardim edermisin manti yapmaya dedi oraya gittim
offff yaaaaa bi kase manti yedim
kizin bana dövün beni yaaaaaa
kosayim biraz erititim belkim

hayir esra hayir yeme nolur yazi dusun plaji dusun pikinileri dusun aynaya bak göbüşünü bak
salata ne guzel bir nimet de manti da neymis de öğğ öğğğ iyyyyg

slmm kızlar geçmişi okudum geldim, nasılsınız yarın cuma kimler bomba gibi bildirimler yapacak bakalım ?? ben kötüyüm ya çok yoğun oldum bu ayy ağrım var yarından

umıdım yok ama bakalım hayırlısı

1100 kalori 77 kilo için çok az canım...yine sen bilirsin ama bence 1400 hatta 1600 kalori sana ideal..

haklısın galıba gülnihal abla çünki kilo veremiyorum uzun zamandır yerimde sayıyorum haftaya bır değişiklik yapıp 1600 beslenicem bakalım sonuç ne olacak , spor yapıyorum akşamları 1 saat yürüüyorum yınede tık yok, aaa olmaz ki canım önümüz yaz ne kaldıki acil çıtır olmam lazımm :13:

günayddıınnnnn hanımlarrrrr
hala şeytanın bacagını kırmış durumda degılım ınemedım 85 altına
eger elma dıyetı yapsam kesındı ama neyse bunada şükür bıldırımım 85,3
öptüm hepınızı
hadı hadı uyanın kalkın nerdesınnnzzzz

günaydın kızlar,hayırlı cumalar...artık eskisi kadar takıma giremiyorum maalesef,işyeri komple sıkıntılı,sanırım uzun bi sürede böyle devam edecek,isterseniz aranızda bi kaptan seçin,yada yardımcı olarak edacım sen devral..ben takip etmekte zorlanıcam galiba,yine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

bu arada bugün tartılamadım,annemlerdeyim malum,sabah geç kalınca evede uğrayamadım,ama kesin artıdayımdır,çokk kaçırdım bu hafta,üstelik regl oldum,saçmaladım iyice,bu sefer kocamdan ayrılmak yaramadı bana

ayrıca sedacım bildirimleri buraya yapıyoruz,özel msj yazmana gerek yok,şimdi bana buraya başladığın ilk kilonu,hedefini ve bugünki kilonu söyle tatlım,bu hafta listeye alalımm seni

sınavlarım var, ondan pek giremedim...
arada bakıyorum öyle..

geçici görevde aldım,günde 5 saat calısıyorum su an
sen nasılsın

nolsun valla çırpınıp duruyoruz bazen diyetten sıkılıyorum yiyeceğim herşeyi diyorum da alıştım sanırım öyle abartamıyorum da ne bileyim gidiyoruz bir aşağı bir yukarı

dur bakalım güzelim iş yeri hep böyle mi gidecek bana biraz öğret ben idare ederim 1-2 hafta sen yine kaptan kal ben sıkıntılı olduğun sürece idare ederim...

eeeee senin kiloyaaa ne yazacağızzz biz???

dur bakalım güzelim iş yeri hep böyle mi gidecek bana biraz öğret ben idare ederim 1-2 hafta sen yine kaptan kal ben sıkıntılı olduğun sürece idare ederim...

eeeee senin kiloyaaa ne yazacağızzz biz???

valla edacım bende bilmiyorum hep böylemi devam edecek,ama şirket iflas erteleme kararı aldı,bundan sonra daha sıkıntılı günler bekliyo bizibu hafta listeyi ben hallederim sanada faceden excel dosyasını göndereyim,daha kolay olur,zaten tamamen bırakamam,tekrar eski halime dönmek istemiyorum,ama eskisi kadar aktif olamayabilirm

***1.TAKIM 298.ETAP***

T_N ( 76,1 / ) tartısı olmadığı için bildirim yapamadı
spirochet ( 86 / / / )
fitsema ( 77,2 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
garden ( 86,1 / 85,3 / / )
mlkfth ( 80,9 / / / )
fefilifa ( 74,2 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
tasan ( 69,3 / / / )
ayluhmx ( 79,7 / / / )
sebnemguducu ( 62,6 / / ) 2 hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 3 e bölündü
jangs (85 / yeni üye hedef

1.TAKIM ORTALAMASI :

edacım liste bu şekilde olucak,şebnem kg bildirmezse maalesef 3.hafta olduğu için diskalifiye olucak,üzgünüm

Son düzenleme:
***1.TAKIM 298.ETAP***

T_N ( 76,1 / / / % )
spirochet ( 86 / 85,8 / 0,2 / 0,23% )
fitsema ( 77,2 / / / % )
garden ( 86,1 / / / % )
mlkfth ( 80,9 / / / % )
fefilifa ( 74,2 / / / % )
tasan ( 69,3 / / / % )
ayluhmx ( 79,7 / / / % )
sebnemguducu ( 62,6 / / / % ) kilo bildirmedi

1.TAKIM ORTALAMASI: %

kim vardı ki başka :44:

tühhh geç kalmışım önce paylaştınnn bende çalışkan bir kaptan yardımcısı olarak hazırladıydım listeyi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…