Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 296.ETAP***

T_N ( 76,7 / 76,1 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 86,5 / 86 / 0,5 / 0,58% )
fitsema ( 77,2 / / / % )
mlkfth ( 80,9 / / / % )
fefilifa ( 74,2 / / / % )
tasan ( 69,3 / / / % )
ayluhmx ( 80 / / / % )
sebnemguducu ( 62,6 / )
garden ( / / / %)

1.TAKIM ORTALAMASI :

günaydın kızlar...

dün gece uyuyamadım yine 2 kez ballı süt yaptım :KK43: sadece 500 g vermişim etkilemişmidir ki neyse gitsin de 500-600 sorun değil :)

kızlar günaydın kızlar kilom aynı malesef o kadar dikkat ettim ama yine durklama devrine girdi

günaydın kızlar...

dün gece uyuyamadım yine 2 kez ballı süt yaptım :KK43: sadece 500 g vermişim etkilemişmidir ki neyse gitsin de 500-600 sorun değil :)

günaydın canım:KK16::KK16:,hay allah ya bırakmadı şu hastalık yakanı:KK53::KK53:buna rağmen yine eksidesin edacım:KK34::KK34:
kızlar günaydın kızlar kilom aynı malesef o kadar dikkat ettim ama yine durklama devrine girdi

günaydın özlemcimm:KK16::KK16:olsun artıda olmada sabit olmakta iyidir,haftaya eksiye geçersin artık:KK34:

gunaydın kızlaaarrrrr
ben takımdan kıaç kılo ıle ayrıldım ızne hatırlamıyorum ama dönüşüm bu sabah itibarıyle 86,1 muhtemelen ayrıldıgıma göre fazlayım ama 88lere cıkmıstım 86larda olmak dogru yolda oldugumun göstergesi
haftaya 85 ınsallah
ne lanetlı bı rakam ya kurtulamadımbi türlü

neslım haftaya 85lemı gırsem yoksa bu hafta 86,1lemı
kacla ayrıldıgımı hatırlamıyorum eger ortalamayı etkılıyosa olmadı haftaya gireyim listeyi bozmıyım
yada bu hafta al farketmez benım için kaptancım
sana bırakıyorum kararı

neslım haftaya 85lemı gırsem yoksa bu hafta 86,1lemı
kacla ayrıldıgımı hatırlamıyorum eger ortalamayı etkılıyosa olmadı haftaya gireyim listeyi bozmıyım
yada bu hafta al farketmez benım için kaptancım
sana bırakıyorum kararı

esramm 85,5 le ayrılmışın,600 gr artın var zaten 5 e bölüneceği için sorun değil,hem bu hafta alayımki seni haftaya listemizi salla:KK52::KK52:

esraa bu arada dün kayısılı form çayı aldım,ayy tadı ne kaa hoşş:KK34::KK34:bayıldım valla,hiç diğer form çayları gibi değil,bide wc sorununu çözdü gibi:KK17::KK17:

esraa bu arada dün kayısılı form çayı aldım,ayy tadı ne kaa hoşş:KK34::KK34:bayıldım valla,hiç diğer form çayları gibi değil,bide wc sorununu çözdü gibi:KK17::KK17:

kesınlıkle süper dimi canım
hangısınınkını aldın doğadan mı??
liptonunkı güzel degil aklında olsun alma,ama dogadanınki süperr
bu arada haftaya sana söz kaptan 85in altını görecegimmmm
al benı takıma al al:)
haftaya bı elma diyeti patlatayımda sallayalım ortalıgı:)

bide geçenlerde bi karışım yaptım elma ve tarçın sevenler için

doğadanın karanfil tarçınlı çayıyla,büyülü bohçanın elmalısını birlikte yaptım süper oldu
acaip bir koku
resmen insanda mutluluk hormonu salgılıyor:)

kesınlıkle süper dimi canım
hangısınınkını aldın doğadan mı??
liptonunkı güzel degil aklında olsun alma,ama dogadanınki süperr
bu arada haftaya sana söz kaptan 85in altını görecegimmmm
al benı takıma al al:)
haftaya bı elma diyeti patlatayımda sallayalım ortalıgı:)

evet canım doğadanınkini aldım,hatta içiyorum şu an,kadife gibi içimi var:KK1::KK1:

ortalığı sallayacağından hiç şüphem yok canım...benimde kocişim yarın eskişehire gidiyo,1 hafta yok,bu süreyi bende iyi değerlendiricem,annemlerde olunca daha iyi diyet yapıyorum,bide her akşam babamla yürürüm mutlaka,haftaya 75 i es geçip direk 74,9 ü görmek istiyorum,hedefim 1200 gr:KK52::KK52:

bende yarın isveç diyetine başlıyorum kızlar eşimle beraber 6 gün yapıcam.10 kilo fazlam var benimde doğumdan kalma inş veririm.siz hangi diyetleri uyguluyorsunuz?

evet canım doğadanınkini aldım,hatta içiyorum şu an,kadife gibi içimi var:KK1::KK1:

ortalığı sallayacağından hiç şüphem yok canım...benimde kocişim yarın eskişehire gidiyo,1 hafta yok,bu süreyi bende iyi değerlendiricem,annemlerde olunca daha iyi diyet yapıyorum,bide her akşam babamla yürürüm mutlaka,haftaya 75 i es geçip direk 74,9 ü görmek istiyorum,hedefim 1200 gr:KK52::KK52:

süper hedef benımde hedefım haftaya 1,600
üstü olsa fena olmz tabi:)

yaaa kızlar nerdesiniz bugün cuma unuttunuz galiba,bildirim günü...valla böyle giderse takımı kapatma kararı alıcazz:KK19::KK19:

***1.TAKIM 297.ETAP***

T_N ( 76,7 / 76,1 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 86,5 / 86 / 0,5 / 0,58% )
fitsema ( 77,2 / / / )
garden ( 85,5 / 86,1 / -0,12 / -0,14% ) 293.etepta izne ayrılan üyenin kilosu 5 e bölündü
mlkfth ( 80,9 / / / )
fefilifa ( 74,2 / / / )
tasan ( 69,3 / 69,3 / 0 / 0,00% ) sabit
ayluhmx ( 80 / / / )
sebnemguducu ( 62,6 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :

Son düzenleme:
ne oldu bizim takım bugün kilo bildirirm günü ama kilo bildirmeyen çok hadi kızlar toplanın artık

dün toplam 19 mesj yazmışız koca bir gün boyunca ve mesjların hepsi sabah yazılmış öğleden sonra kimse yazmamış.ben ara sıra girip bakıyorum ama kimse olmayınca çıkıyorum.bir çözüm bulalım hep beraber motivasyonumuz düşmesin

tamam herkezin kendine göre işi var giremiyo olabilir ama beş dakikada olsa girip işimizin olduğunu ve giremeyeceğimizi söyleyebiliriz eminim herkezin evinde internet ve bilgisayar vardır akşam bile girilabilir diye düşünüyorum

X