Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

nesli çok enerjiksin bende dün itibarıyla sıkı diyet ve rejime girdim bu hafta artıda olacam galiba ama haftaya kesin eksideyim

evet canım inş.hep böyle olurum,seviyorum bu halimi,etrafımada ışık şaçıyorum bugün

bakalım becerebilirsem resim eklicem,diyete başlamadan önceki halim ve bugünki,bakalım fark varmı
1 bardak yeşil çay ve 1 litre su bitti öğlen ne yesem yardım edin.

hımm yumurta haşla 2 tane,içine yeşillik ne varsa koy özlemim,yanına 1 ince dilim ekmek ve 1 kase yoğurt ohh mis

bende bu menünün ton balıklısını yicem,hazırladım bilee

hoşgeldin melekcan

bu aralar ıssız topik olduk iyice ama toparlanıcaz inş.esrada bugün gelmedi hiçç

hosgeldin melekcimmmm ne var ne yok

sağolasın yafrum hoşbuldum.
iyiyim elifcim sen nasılsın tatlım?
bence bu soğuklar bizi vurdu yafrular.
ben mesela akşamları soğukta sıcacık evde birşeyler atıştırmak istiyorum ya.
canım bişiler yemek istiyor sürekli akşamları. zor tutuyorum bazen de tutmuyorum :)

elifimmm öslemişimm senii

seni tekrar azimli görmek ne kaa güzelmiş kuşumohhh enerjimiz bulaşsın birbirimize,menünde gayet güzel canım,hadi bakalım bu gazla bu hafta 74 leri görücen inş.
bende ozledim yaaaaaaa yogunluk biraz azaldi cok sukur simdi bilgisayarda isim var bi kac sayfa hazirlicam o kadar
kayinvalidem geldi simdi gorumcemde o geldigi zaman pek musait olamicam ama telefondan girmeye calisirim
insaallah bu hafta gorecegim 74 u
sanada günaydın ortağım ben bu hafta hiç dikkat etmedim artıdayım ama haftaya kadar hedefim 68 olacak
ortim cumaya kadar 2 gun var yesillige ve suya yuklenelim ins. artida olmayiz :26:
1 bardak yeşil çay ve 1 litre su bitti öğlen ne yesem yardım edin.

ben izgara kofte yiyecegim salata ve yogurt

canim ya benim diyetisyen bana xl-s medical istah azalticiyi onerdi alacagim bakalim ise yarayacak mi? :26:

selam kızlar..herkes çok enerjik bugün.maşallah hepinize..

sen bebek mi istiyorsun elif..Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım..

işyerinde cihazların bazısı bozuk.kapaklaı açık.iç organları dışarda başında medikalcileröff..sıkıntı basıyor bu gürültü...kalabalık..kanlar kutu kutu olmuş çalışılmayı bekliyor..

Son düzenleme:
akşam tartıldım kızlar..nihayet 69 a sabitlemişim kendimi..bu iyi..akşam 7 den sonra yemiyorm artık.bu da iyi..1 haftada bundan iyisi şamda var

eda olmayınca onun yerine ben arka arkaya yazıyorum.yeri boş kalmasınneslişim hoşgeldin ..iyi olmana ayrıca sevindim canım..

Son düzenleme:
hoşbulduk gülnihal ablammçok şükür bomba gibiyimm

sende düzene girmişsin ne güzel

selam kızlar..herkes çok enerjik bugün.maşallah hepinize..

sen bebek mi istiyorsun elif..Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım..
evet ablacim insaallah Rabbim hayirli vakitte hayirlisiyla versin kim istiyorsa
abla sen nerde calisiyon yahu
eda olmayınca onun yerine ben arka arkaya yazıyorum.yeri boş kalmasınneslişim hoşgeldin ..iyi olmana ayrıca sevindim canım..

yüksek lisans için birde bu sene atamalara baktım öğretim görevlisine yüksek doktora istememişler direk ales ve kpds yada üds istemişler oda bana gaz verdi

maşallah neslimize... merak ettik seni neyseki bomba gibi döndün...

ay herkes burda ne güzel nazar değmesin öğlen omlet yaptım kendime şimdi çayımı içiyorum

Allah kolaylık versin güzelim... bende bugün evdeyim ama hiç umduğum gibi geçmedi bu güzel boş günüm. dün gece boğazım ağrımaya öksürmeye başladım. faranjitim gelmiş yine yutkunmakta zorlanıyorum. temizlik yaptım biraz hava mükemmel sıcak güneşli ama dışarı çıkacak halim yok hatta bugün nişan yıldönümüz eşim akşam nereye gidelim dedi aaaaa yok ben sana ellerimle hazırlarım dışarı çıkacak halim yok dedim. şimdi ellerimle hazırlamaya da halim yok ne pişirsem yawww...? öyle bitkinim ve durduğum yerde terliyorum ama hasta olunca iyi kilo veririm ben çünkü yutkunamadığımdan çorba yerim genelde bugün sabah bile çorba yedim birde faranjit için durmadan su iç diyor doktor içiyorum bakalım

ay herkes burda ne güzel nazar değmesin öğlen omlet yaptım kendime şimdi çayımı içiyorum

:)

bende öğle çorbadan başka bişey olsun diye ekmek arası diyet peynir 1 domates ve bol tere yedim tere zayıflatıyor diye duymuş eşim. üstüne limon sıkıp sıkıp yiyoruz bol bol bakalım farkedecekmi???

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yine millet nerede yaaa
kızz o esra nerdee yolcam onu.

ne oldu kuuuuuu hoşgeldın
nıye yoluyosun bakım sen benım saçımı başımııı
yoldurtmammmm

selam gençlik maşallah enerjiler tavan yapmış neslicim elıfcım herkeşler burda
ben eksık kalmışım bugün
aslında sabah actım ama bişey oldu kapadım sonra,neyse benım elmanın 2.günü fena degil güzel gidiyo ama öglen elmanın yanında 2 tane eti burcak yedım,akşama spor yapıcam yıne
ayy hayat bana güzel:)
enerjımı depolayıp diyete konsantre olunca cok mutlu oluyorum...
dün aksam avatarı ızledım yıne favorilerimden,2,5 saat sürüyo zaten oyuzden canım bişi yemek istemedı yerımden kalkamadım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…