Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

19 günlük igdaş faturam 200 tl gelmiş yuhh diyorum...
hem açılışta 395 tl öde hem 4 taksıt olarak 95er tl güvence bedelı öde
bu ne yaaa

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh biz klima elektrik kullanıyoruz ısınırken o kadar fatura 2 ayda geliyor bak sen igdaşa

ayyy hadi hayırlısı güzelim sana da dua edeceğim. gerçi 1. takımın tüm hatunlarına bebiş isteyeceğim ben yarın fetih suresi oku dediydi yarın evde olacağım okuyayım...

bu sefer açıldı çok güzelmiş bence çok hoş olur kolidor un başlangıcına filanda olabilir tabi hemen kapı girişinden başlıyorsa... yoksa antre güzel olur...

yinemi üstüste çok yazdım bende bir oturuyorum sağ baştan cevap yazıyorum sonra direk üretime bu ara yoğunluktan bittim ben yawww neyse bir içeriyi kolaçan edeyimde geleyim...

sagol edacım :) sen sınava yüksek lisans içinmi gireceksin ? hayırlısıyla inşallah güzel bir şekilde son bulur sınav :) ben girecegim elimden geldigince zaten.. istesemde kopamıyorum merak ediyorum sizleri

19 günlük igdaş faturam 200 tl gelmiş yuhh diyorum...
hem açılışta 395 tl öde hem 4 taksıt olarak 95er tl güvence bedelı öde
bu ne yaaa

canım bukadar cok gelmesi normal degil 19 günde.. bence araştırın sorun gidip ne ne degildir ögrenin en azından neden bukadar ödediginizi bilin...

selamlar bu arada adım seda kekek başlık bugün
cidden çok hızlı her zaman böyle olur inş yeşil çayımı aldım yudumluyorum şimcik
birazdan salata yapmaya gidicem

evet elma dıyetımın 1.günü şuana kadar başarıyla geçti

sabah kepek ekmek beyaz peynırli tost yemiştim
sonrasında 5-6 tane fındık ara ögün olarak
ve busaate kadarda yeşil elma
akşam eve gidince spor yapıcam
aslında evde sebze yemegım var diyete gayet uygun ya yogurtla onu yerim yada yıne elma..
ama ılk günün günahı olmaz elma dıyetı dıye sebzede yemıycek degılız yaa:)
sebzemı yıyım ben en ıyısı:)

günaydın kızçelerimnihayet gelebildimm

çokk ihmal ettim burayı biliyorum ama elimde olmayan sebeplerden dolayı oldu,neyseki herşey düzene girdi,artıkk buradayımm

daha aktif bi takım olucaz kızlar,bunun için herkes elinden geldiğince forumda olsun,eski günlerdeki gibi sohbetlerimizi yoğunlaştıralımm

yaz kapıdave bizim daha verilecek çokk kilomuz var,kaçamakları,artıları,olumsuzlukları bugün kenara bırakma günü,yepyeni bi sayfa açıyoruz ve dört elle diyetimize sporumuza sarılıyoruz,ben dünden itibaren tekrar düzenli spora diyetime başladım,vee bu sabah güne acaip enerjik başladım

uzun zamandan sonra erken kalktım,saçlarımı jöleledim,dalga dalga pek hoş oldu,sonra makyajımı yaptım,siyah dar pantolon,üstüne siyah bluz ve topuklu ayakkabı kendimi çok daha iyi hissetmeme neden oldu

hadi bakalım sizde gelin yamacımaa ve enerjimden alın kızlarcımm

gülnihal abla,esra,eda,elif,melek,sema,özlem,hülya,şebnem ve yeni gelen arkadşımız sedaa öpüyorumm hepinizii

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yine millet nerede yaaa
kızz o esra nerdee yolcam onu.

gunaydinnnnnnnn fistikimmmmmmmm
bugun cok iradeli olacagim diye soz vermistim simdi senin enerji dolu mesajini gorunce daha da bi iradeli olcam sankim

sabah
2 kasik cokelek
2 dilim cavdar ekmegi
5-6 siyah zeytin
3-4 yesil zeytin
3-4 ceri domates
roka
sinamekili limonlu yesil cay

simdi suyumu aldim yanima 1 litrem bitti

bugun kizlarla altin günümüz var disarida yicez orada da izgara biseyler yerim salata ile aksam da pirasa ve mercimek corbasi ve yogurt tamam
günayyydıııınnnn gününüz güzel olsun inşallah
gunaydin ortikimmmmmm napcaz biz bu ortikligi nasil yapalim bi onerin var mi

Son düzenleme:

elifimmm öslemişimm senii

seni tekrar azimli görmek ne kaa güzelmiş kuşumohhh enerjimiz bulaşsın birbirimize,menünde gayet güzel canım,hadi bakalım bu gazla bu hafta 74 leri görücen inş.

nesli çok enerjiksin bende dün itibarıyla sıkı diyet ve rejime girdim bu hafta artıda olacam galiba ama haftaya kesin eksideyim

sanada günaydın ortağım ben bu hafta hiç dikkat etmedim artıdayım ama haftaya kadar hedefim 68 olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…