Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

eveett..gelelim dünkü menüme..

sabah:
1 dilim kepekli ekmek
kk labne
1 su bardağıyy süt

ara:
1 portakal

öğle:
1 tabak susuz kuru fasülye
salata
sonrasında 3 bardak çay(6 şekerle)

ara:
1 elma,1 portakal

akşam:
1 tane Milka Beyaz Çikolatalı Gofret
1 paket eti çay keyfi (fındıklı)

akşam cozuttum:KK37:ortalama kalori:1750:26:

herkesin müsait olduğu bi saat ayarlasak ta biraz sohbet etsek.olabilir mi acep:26:

bencede iyi fikir bu aralar herkes yoğun herhalde kimseler girmiyor.ben hemşireyim ama ikinci çocuk olunca ayrılmak zorunda kaldım şimdilik ev hanımıyım sen çalişıyormusun bu arada herkes abla diyo ama kaç yaşındasın ben 35 yaşındayım

eveett..gelelim dünkü menüme..

sabah:
1 dilim kepekli ekmek
kk labne
1 su bardağıyy süt

ara:
1 portakal

öğle:
1 tabak susuz kuru fasülye
salata
sonrasında 3 bardak çay(6 şekerle)

ara:
1 elma,1 portakal

akşam:
1 tane Milka Beyaz Çikolatalı Gofret
1 paket eti çay keyfi (fındıklı)

akşam cozuttum:KK37:ortalama kalori:1750:26:

sende benim gibisin akşama kadar rejim yapıp akşam bozuyorum tatlıyla dayanamıyorsun galiba:KK56::KK56::KK56::KK36::KK36::KK36:

bencede iyi fikir bu aralar herkes yoğun herhalde kimseler girmiyor.ben hemşireyim ama ikinci çocuk olunca ayrılmak zorunda kaldım şimdilik ev hanımıyım sen çalişıyormusun bu arada herkes abla diyo ama kaç yaşındasın ben 35 yaşındayım

aaaaa..meslekdaşmışız..ben de laboratuvar teknisyeniyim.ve ablayım canım.41 yaşındayım

sende benim gibisin akşama kadar rejim yapıp akşam bozuyorum tatlıyla dayanamıyorsun galiba:KK56::KK56::KK56::KK36::KK36::KK36:

üfff..evet yaa..zaten insülin direncim vardı.diyetle zor yenmiştim galiba yeniden hortladı.akşam yemek canım istemiyor.sadece tatlı yiyesim vardı..

aaaaa..meslekdaşmışız..ben de laboratuvar teknisyeniyim.ve ablayım canım.41 yaşındayım

üfff..evet yaa..zaten insülin direncim vardı.diyetle zor yenmiştim galiba yeniden hortladı.akşam yemek canım istemiyor.sadece tatlı yiyesim vardı..

çok genç gözüküyorsun fotoğrafında

günaydın kızlar bu aralar pek dikkat edemiyorum mutfağa girip ne bulsam yiyorum .ama bu gün dur dedim ye ye nereye kadar bugünden itibaren sıkı diyet bol spor mutfağın kapısını kitleyecem şimdi kahvaltımı yapayım iki dilim ekmek haşlanmış yumurta peynir zeytin ve yeşil çay.

güzelim böyle zamanlarda 9 lu bitki çayı ve karbonatlı su iyi geliyor kesiyor iştahı.... ayrıca akşam tarçınlı sütte iyi kesiyor gece atıştırmalarını

merhaba kızlar
nasılsınız
ben mezun olalı hiç iyi değilim, iştahım o kadar açık ki kendimi durduramıyorum resmen
4-5 ayda verdiğimi 1 ayda tekrar almazsam iyidir.

yeni arkadaşlar gelmiş takıma, hoş gelmişler...
bu arada takım çok sessiz ya bu aralar
arada giriyorum, kimsecikler olmuyo:26:

aman sakın haaa bırakma ipleri diyet öyle 3 gün 5 gün 1 ay bir dönem gelip geçici değildir. diyet demek her zaman kontrolün sende olması demek mesela yaptın extraları hemen vücuduna spor dan seni öldüreceğim sinyalleri ver her yediğinin cezasını çekeceğini bilsin

evet sessizleştik öyle yoğunum ki ben daha 2012 yıllık raporu bile yazmadım tonla iş duruyor siparişler gelmiyor faturalar tutmuyor sanki benim derdim neyse muhasebeye eleman yapacaklar yakında beni :KK43:

hoşbuldum canım..

:KK1::KK1::KK1:önceden diyet yaptığım zamanlar bi ara gerçekten mutfağı kilitleyip anahtarı oğlana vermiştim.gece su içecem çocuk mutfağı açmıyor:KK52:bişeyler yicen de mii diyor..yanımda durmuştu da ben su içmiştim:KK52:

ben öyle olunca inatla yiyorum hemde akla gelmeyecek cinlikler yaparak :p

aslında atıştırma krizi gelince buraya giriyorum ama kimse olmayınca doğru mutfağa gidiyorum ama yok kaçamak hakkımı doldurdum

insülin direnci için ilaç kullanıyormusun????

dünkü menüm

sabah: yarım kepekli sandviç

ara: yok

öğle: yarım kase mercimek çorba + 1 tabağa da ıspanak ve spagetti aldım :KK43:

ara: yok

akşam: fırın köfte 3 top + patates :KK43: bol bol salata + 2 dilim ekmek

ara: 2 şekerpare :KK5:

gündüz ara öğün yapacak vaktim yoktu :KK43: akşamda eşim almış kendime almamam lazımdı ama hakim olamadım daha bitmedi kutuda var ama bugün tarçınlı süt içeceğim...

çok genç gözüküyorsun fotoğrafında

ayyyyyyyyy...teşekkür ederim canım..denizliye gelirsen sana tek şekerli bi çay ısmarlayayım:KK52:

walla ne güzel olur bir siz varsınız benim rahat rahat konuştuğum

canım benim sağolasın..benim de öyle..o zaman herkes müsait olduğu vakti yazsın..ortak bi saat ayarlayalım..olur mu millet

insülin direnci için ilaç kullanıyormusun????

bi tane kullandım.tek bir hap:KK1:aslında yarım hap:KK1:o gün akşama kadar ayağa kalkamadım..halsiz bıraktı beni.sonra diyete asıldım..son tahlillerim çok iyiydi.artık ilaç kullanmayın gülnihal hanım dedi doktor:KK52:olur dedim:KK52:

X