Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugün günlük güneşlik burası sıcak yinede klimayı açıyorum ki su içeyim diye patron duymasın

1 lt bitti hadi kızlar günlük 12 ye kadar 1 lt su limiti koyalım kendimize...

glifor tarzı bir ilaçtır o bende öyleydim de son bir ilaç yazdılar matofin diye acaba çokmu etkisiz diye düşünmeye başladım. çok rahatım yeme düzenimde iyi öyle durup dururken canım tatlı çekerdi şimdi öyle değil eğer varsa önümde yeniyorsa filan çekiyor

içim yanarrrr içim kanar da isyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn:)
fena takılmış durumdayımmm

herkese tünaydın hatunlar,baya bi geç geldım ögleden önce kıpırdayamadım resmen yogunluktan
bu arada ben 4 günlük elma diyeti yapıyorum bugün start...
biraz ödemimizi toksinimizi vs. vs. atalım vücudumuzdan...ayrıca spora başladım zaten oda tam gaz devam
dün gamgam eşliğinde yürüyüş yaptım resmen uçup duvara yapışacaktım nasıl gaza getırdı anlatamam:)

kızlarrr merhabalar :)

ben hergün 5-10 dk girip cıkıyorum... malesef sınava bir buçuk ay kaldı.... ve bn cok sitresliyim.. bu sınavı vermem şart. veremezsem doktorayı 1 yıl daha ertelemiş olucam .. zaten bir yıldır ertelemiştim.. 2 yıl boşa gidecek .. doktora benim için cok önemli atamalar için. ( ögretim görevlisi)
o nedenle dönüm noktam bu ....

o nedenle bu aralar girip sık sık sohbet edemeyecegim... ama elimden geldigince girecegim hergün...

bu arada sohbetleri okudum... bende dahil olmak isterdim ..

bu arada neslihanı göremedim ben ..iyimi acaba sağlık sorunu yoktur umarım... yogunluktan mı giremiyor acaba ?

ben diyete hiç olmadıgı kadar sadık gidiyorum ve 6 dan sonra yemiyorum ..su ve çay dışında...valla karnım dümdüz oldu

bugün günlük güneşlik burası sıcak yinede klimayı açıyorum ki su içeyim diye patron duymasın

1 lt bitti hadi kızlar günlük 12 ye kadar 1 lt su limiti koyalım kendimize...

ayy ne güzelllll güneşli havalar beni hep mutlu motive ediyor.... tebrik ederim edacım bende 1 lt su içtim valla... 1 lt pet şişeye doldurdugum suyun yarısını sabah uyanınca diger yarısınıca kahvaltıdan sonra içiyrum ... hergün...akşama kadar 3 lt oluyor yani dalga geçiyorlar benle kuru tarla gibisin suyu içtikçe içiyorsun diye... yanımdada taşıyorum ya suyumu

4 güm boyunca elmamı yiyeceksin ..tebrik ediyorum canım valla.. ben yapamam ..bir gün bile zor dayanırım ...

evet o ilacın 1000 liğiydi..bu aralar canım tatlı falan çekmiyo.yani nasıl diyeyim.hep tatlı yiyip tatlı tatlı konuşasım varönümde yeseler....valla önüm,arkam,sağım,solum...sobeee

Son düzenleme:
19 günlük igdaş faturam 200 tl gelmiş yuhh diyorum...
hem açılışta 395 tl öde hem 4 taksıt olarak 95er tl güvence bedelı öde
bu ne yaaa

1.5 litre suyum bitti 2 kupa yeşil çay içtim ve şimdiye kadar kaçamak yapmadım nesli nerelerdesin bir terslik yoktur inşallah

kızlar 7. takım 1 haftalık mesajları saymışlar bizdemi saysak ne dersiniz ez mesaj yazan ceza alsın .böylelikle dahamı sık mesaj yazarız acaba

Selam kızlar nasilsiniz?
Hastanedeydim diyetisyenimle konuştum 1 hafta eski listene devam et haftaya bastan başlayalım dedi rahatladım
Kadın doğumcum hersey normal dedi sanırım bu hafta tüp bebek Prof. İle görüşeceğim :18: çok heyecanliyimmmmmm

nasıl bittimi ev işleri yerleştinmi tamamen

yerleştım canım cok sukur
ufak tefek eksıklıkler duvar raf montajları vs daha duruyo ama yapılacak işte yavas yavas
zor ama keyıflıymıs:)
bı saat göstermeye calıstım az önce size ama acılmadı tekrar denıycem
antre için,nasıl olur sizce,kapı girişine direk

Eklentiler

• $cift-tarafli-istasyon-saat-2-235x315[1].jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 22

Ferforje seyleri çok severim benim mutfağımda vardı ona benzer ama Hoşgeldin yazdığı icin anterde daha hoş durabilir
Güle güle kullan

ay sınav dedikçe bana da geliyorlar benimde çalışmam lazım tabi senin kadar mühim bir durumda değilim Allah yardımcın olsun güzelim. önemli değil 2 ay sonra hiçbir sıkıntın kalmaz bizim amacımız ay girelim dedikodu yapalım değil diyette neler yapıyoruz nasıl veriyoruz konuşalım ve kilo verelim sen diyetine uy kilo verde sonra anlatırsın neler yaptığını...

ben o kadar içemiyorum ya burda zorluyorum evde de taş çatlasa 0,5 lt çünkü çay filan derken suyu içmiyorum akşamları

evet o ilacın 1000 liğiydi..bu aralar canım tatlı falan çekmiyo.yani nasıl diyeyim.hep tatlı yiyip tatlı tatlı konuşasım varönümde yeseler....valla önüm,arkam,sağım,solum...sobeee

canım sen tatlı tatlı konuşta tatlı yeme :) valla eşim önümde yeyince dayanamıyorum aslında buda zor değilde işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…