Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tünaydınlarrrrrrrr kızlar. ancak girebildim ..sınavım yaklaşıyor yusuf yusufum yani:KK52::KK53:

bu arada ben hafta sonu süperdim. hiç olmadıgı kadar düzenli hatta az hatta akşam 6 dan sonra su dışında brşey sürmedim agzıma :KK34:

ve tartımın pili bitmiş sanırım. işime geldi.. cumadan cumaya tartılırım dışarda.. cünkü evde olunca sürekli cıkasım geliyor.. ve beni olumsuz etkiliyor :KK34:

yani haftasonu kaçamaksızdı ...cumaya güzel sonuçlar bekliyorum :KK16:

ben aslında geçen salı başladım diyetime bugün tartıldım 83 gösterdi bazen 84 oluyo hastalandım şişkinliğim var biraz
bu hafta tam belli olur ama hafta da 2 kilo verdiricek bir diyet bu şişkinlikten tahmin ediyorum bazen fazla çıkıyo :KK70:

aaaaaaa..çok güzel vermişsin:KK9:

tünaydınlarrrrrrrr kızlar. ancak girebildim ..sınavım yaklaşıyor yusuf yusufum yani:KK52::KK53:

bu arada ben hafta sonu süperdim. hiç olmadıgı kadar düzenli hatta az hatta akşam 6 dan sonra su dışında brşey sürmedim agzıma :KK34:

ve tartımın pili bitmiş sanırım. işime geldi.. cumadan cumaya tartılırım dışarda.. cünkü evde olunca sürekli cıkasım geliyor.. ve beni olumsuz etkiliyor :KK34:

yani haftasonu kaçamaksızdı ...cumaya güzel sonuçlar bekliyorum :KK16:

Allah kolaylık versin sana.sınav günü gelince haber ver sana dua edelim.inşallah istediğini elde edersin canım

selamun aleykummmm kizlaaaaarrrrrrrr
ben geldimmmmmmmmm
bomba gibiyim harikayimmmm
bugun insaallah basladim hic kacamak yokkkkkk :KK8::KK8::KK8:
reglin son gunu ve nutella reklami ile girdim siteye giciklik yapiyor bu size reklamlari bize yaaaaaaa :KK22::KK22:
sizler nasilsiniz ne var yok :KK3::KK3:

selamlar herkese günaydın hoşgeldin dilekleriniz için çok teşekkür ederim
bu arada 20 yaşındayım öğrenciyim :KK70: kilo bildirimleri başlıgamı yapılıyo
nasıl oluyor bana biraz kurallardan fln bahsetseniz :KK70:
herkese iyi forumlar.

jangs hosgeldin kuzum elif ben memnun oldummmmm :KK16::KK16:

merhaba kızlar
nasılsınız
ben mezun olalı hiç iyi değilim, iştahım o kadar açık ki kendimi durduramıyorum resmen
4-5 ayda verdiğimi 1 ayda tekrar almazsam iyidir.

yeni arkadaşlar gelmiş takıma, hoş gelmişler...
bu arada takım çok sessiz ya bu aralar
arada giriyorum, kimsecikler olmuyo:26:

herkes diyet listesini yazıyo bende yaziyim bari dedim :KK70:
sabah 1 dilim çavdar ekmegi , 1 dilim peynir,maydanoz/tere
öğlen 1 dilim ekmek 3 köfte kadar et /tavuk/ balık 1 kase yoğurt
ikindi 1 yagsız tost ,1 ayran ,1 elma
akşam 1 kase çorba ,1 dilim ekmek
6 kaşık etsiz sebze yemegi ,salata ,yoğurt

şimdi arkadaşar ben okula gittigim için şöyle yapıyorum
ikindide olan elmamı öğlenden önce yiyorum.
ayrıca öglen tavuk sandwich yapıp yiyorum ee böyle yapıncada akşam yemegindeki ekmegi öglen yemiş oluyorum.
akşamsa ekmek tüketmiyorum bazen kahvaltıda yarısını yiyip bırakıyorum
bunlara ek olarak bitki çayları ve su başımın tacı zaten :KK70:
iyi forumlar millet

jangs hoşgeldın canım aramıza azmin bol olsun ... diyet listen guzelmiş..

slm :KK3: kızlar nasılsınız evettt tatil bıttı ve bugun kurs ve okul başladı ,bıraz yorucu bır gündü.... nasılsınız ???

gülnihal abla hoşgeldin tekrar aramıza sen kilo verdin , bırde çıtır:KK12: olcam diye tutturdun heeee :KK34: azmine hayranım ...

evet kızlar bu sabah tartıldım kilom 82 1 hafta da iyi direnmişim
herkese başarılarrr :KK70:
kilo çizelgemi nasıl düzenlicem bilmiyorum yanlız :KK70:

Son düzenleme:
günaydın fıstıklaaaarrrr................

selamun aleykummmm kizlaaaaarrrrrrrr
ben geldimmmmmmmmm
bomba gibiyim harikayimmmm
bugun insaallah basladim hic kacamak yokkkkkk :KK8::KK8::KK8:
reglin son gunu ve nutella reklami ile girdim siteye giciklik yapiyor bu size reklamlari bize yaaaaaaa :KK22::KK22:
sizler nasilsiniz ne var yok :KK3::KK3:

ve aleyküm selam canım..

hepbera hosgeldin ben elif memnun oldum :KK16:

hoşbuldum elifcim.ben de çok memnun oldum ..takımda değilim ben..yan faktörüm diyelim:KK1:ama burdan kopunca kendi başıma kilo veremiyorum

slm :KK3: kızlar nasılsınız evettt tatil bıttı ve bugun kurs ve okul başladı ,bıraz yorucu bır gündü.... nasılsınız ???

gülnihal abla hoşgeldin tekrar aramıza sen kilo verdin , bırde çıtır:KK12: olcam diye tutturdun heeee :KK34: azmine hayranım ...

canım...canım:KK16::KK16::KK16:hoşbuldum...evet şimdi çıtır olma zamanı:KK1:

evet kızlar bu sabah tartıldım kilom 82 1 hafta da iyi direnmişim
herkese başarılarrr :KK70:
kilo çizelgemi nasıl düzenlicem bilmiyorum yanlız :KK70:

süpersin kız.maşşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:çizelgeni kim yaptı?neslihan bakar sana yardımcı olur

Son düzenleme:
günaydın kızlar bu aralar pek dikkat edemiyorum mutfağa girip ne bulsam yiyorum .ama bu gün dur dedim ye ye nereye kadar bugünden itibaren sıkı diyet bol spor mutfağın kapısını kitleyecem şimdi kahvaltımı yapayım iki dilim ekmek haşlanmış yumurta peynir zeytin ve yeşil çay.

jangs senin ismin ne ben özlem hoşgeldinn aramıza, gülnihal abla sende hoşgeldin

hoşbuldum canım..

günaydın kızlar bu aralar pek dikkat edemiyorum mutfağa girip ne bulsam yiyorum .ama bu gün dur dedim ye ye nereye kadar bugünden itibaren sıkı diyet bol spor mutfağın kapısını kitleyecem şimdi kahvaltımı yapayım iki dilim ekmek haşlanmış yumurta peynir zeytin ve yeşil çay.

:KK1::KK1::KK1:önceden diyet yaptığım zamanlar bi ara gerçekten mutfağı kilitleyip anahtarı oğlana vermiştim.gece su içecem çocuk mutfağı açmıyor:KK52:bişeyler yicen de mii diyor..yanımda durmuştu da ben su içmiştim:KK52:

hoşbuldum canım..

:KK1::KK1::KK1:önceden diyet yaptığım zamanlar bi ara gerçekten mutfağı kilitleyip anahtarı oğlana vermiştim.gece su içecem çocuk mutfağı açmıyor:KK52:bişeyler yicen de mii diyor..yanımda durmuştu da ben su içmiştim:KK52:

ay bende öyle yapayım bari yoksa kendimi durduramıyorum iyi fikir

X