Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

neslihan,esra ,gülnihal abla nasılsınız . gülnihal abla seni görmek ne güzel . bende iyiyim çok şükür oğlumla beraber büyüyoruz . tepiklerinide yemeye başladım . ALLAH dileyen isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin İNŞALLAH . 5.ayımıza giriyoruz hamile kaldığımdan bu yana 3 kilocuk aldım

nazlıcımm :KK16::KK16:seni görmekte çok güzel,oyy çok şükürki herşey yolundaymış,Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin oğluşunu:emir_bebek:,ne güzel bilinçli bi anne adayı olarak kilonda gayet güzel,doğumdan sonra burdasın ama sanırım verilecek pek kilon kalmayacak:KK34::KK34:

günaydın yavrularımmmmmmm
hepinizi kocaman kocaman özledim.
nasılsınız bakalım?
nasıl gidiyor diyet durumları?
ben de herşey yolunda pek diyet yapamasam da sporuma devam etmekteyim :)
biryandan da hastalık cebelleşiyorum işte yafrular...
dün giremedim kusuruma bakmayın lütfen ya ben artık icra müdürlüğü kalemindeyim ve dün haczim vardı o yüzden giremedim canlar.
o yağmurda haciz yaptım anlayacağınız.neyse bugün burdayım inşallah sizler de burda olursunuz.
nesli,esra, sema, eda, hülya!!!
ve diğer tüm arkadaşlar nasılsınız?????????????
meleğimm özledik kuşum seni,maalesef geçen hafta herkes te bi nazar vardı inş.bu hafta daha iyi olucaz

canım icra servisi haciz deyince bi tuhaf oldum,malum biz bu ara çok haşır neşir olduk,hep yüzü soğuk geliyo o servistekilerin bana nedense:KK53::KK53:
Neslihancım buhafta çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim :KK9::KK9::nazar::nazar:

eminecim yok be gülüm geçen haftanın artıları onlar,hala 500 gr artıdayım,bakalım inş.bu hafta gider,bu arada sende harikasın canım,en kısa zamanda tekrar 60 lı rakamları görücen eminim:KK34:
selamlae takıma yeni katıldım en kısa zamanda verelim şu kilolarıda
kurtulalım kızlar en son 68 kiloları görmüştüm malesef şuan 85 kilodayım :KK43:
yaza kadar 25-30 kilo verebilirim diyetim de normal zor bir diyet degil su ve yeşil çayı bol bol tüketiyorum
çok faydalı sizede tavsiye ederim

canım meraba,ben takım kaptanı neslihan:KK42::KK42:

aslında genelde takımlara yarışmacılar çağırılır ama sen kendin gelmişsin,ee ne diyelim hoşgeldin sefa getirdin:nazar::nazar:
öncelikle seni bi tanıyalım,kimsin,nerelisin,kaç yaşındasın:KK34::KK34:

birde takımımızın daha doğrusu bütün takımların kuralları var,yeni gelen yarışmacılar için 2 hafta deneme süresi var,bu sürede bol paylaşım,takım uyumu ve kilo vermene göre listeye alınıyosun,cuma günleri bildirim günümüz,en geç öğlen 1 e kadar kilonu bildirmen gerekiyo,azmin bol olsun tatlım:KK16::KK16:
Bi kac gundur diyet miyet hak getire :))
sanırım hepimizde aynı sorun var şebnemci,neyse burdan kopmayalım yoksa dağılıyoruz canım:KK34::KK34:
günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr.....hadi uyanın bakalım..yeni bir hafta başlıyor.bu hafta herkes 1 kilo verecek...göreyim sizi...
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok kararlı gördüm seni.maşallah..85 kiloyla spora başlama zaten.eklemlerin harab olur.70li rakamlarda başla canım.şimdi diyet zamanı öyleyse.Allah kolaylık versin..buralardan ayrılma.paylaşımın bol olsun ki seni takip edebilelim:))

günaydınn gülnihal ablam:KK16::KK16:en az 1 kg benimde bu hafta hedefimde,çokk cozuttm hafta sonu,acilen toparlanmam lazımm:KK53::KK53:

Son düzenleme:
tekrardan hepinize günaydın kızçelerim:KK16::KK16:

yepyeni bi hafta daha başladı,tertemiz bi sayfa açtım kendime,bu hafta kızkardeşim burdaydı,haftasonu bende kaldı o yüzden bende hiçç kasmadım kendimi,yedik içtik,keyfimize baktık,özlemişim birlikte keyif yapmayı,bugün gidiyo,bende kaldığım yerden hiç bişey olmamış gibi tam gaz devamm:KK55::KK55:

yarın diyetisyene gidicem,geçen hafta demişti önümüzdeki hafta kamp diyeti vercem diye:18:bakalım nasıl bişey vericek:KK34:

yaza kadar 25-30 kilo verebilirim diyetim de normal zor bir diyet degil su ve yeşil çayı bol bol tüketiyorum

canım sana kendin gelmişsin dedim ama şimdi gördüm gülnihal ablam çağırmış seni:KK1::KK1:

tekrardan hepinize günaydın kızçelerim:KK16::KK16:

yepyeni bi hafta daha başladı,tertemiz bi sayfa açtım kendime,bu hafta kızkardeşim burdaydı,haftasonu bende kaldı o yüzden bende hiçç kasmadım kendimi,yedik içtik,keyfimize baktık,özlemişim birlikte keyif yapmayı,bugün gidiyo,bende kaldığım yerden hiç bişey olmamış gibi tam gaz devamm:KK55::KK55:

yarın diyetisyene gidicem,geçen hafta demişti önümüzdeki hafta kamp diyeti vercem diye:18:bakalım nasıl bişey vericek:KK34:

vaaaayyyyy...kamp diyeti haa:KK1:merak ettim nasıl bişeymiş.yazarsın bize de

Bi kac gundur diyet miyet hak getire :))

sen karatay diyeti yapıyordun.hala devam ediyor musun ..

günaydın kızlar güzel bir hafta olsun inşallah nasıl geçti hafta sonu neler yaptınız

haftasonum diyet yapar gibi olunca mutlu olmakla...sonra bişey yiyip bozup, tüh tüh demekle geçti:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende bu hafta sonu çozuttum iştahım bu aralar açık kendimi durduramıyorum toparlanmam lazım

dünün menüsünü veriiyim kızlar.....

sabah:
1 dilim kepek ekmek
1 su bardağı yy süt
biraz maydanoz
1 haşlanmış yumurta

ara:
1 portakal

ara:
1 porsiyon pişi
2 kaşık tahin-pekmez(araya gel arayaaa:KK37::KK1:)
4-5 bardak çayla beraber 8-10 kadar küp şeker

akşam:
6 tane ızgara köfte
1 bardak kola

ara:
1 portakal

yaklaşık kalori:1520

çarşambaya kadar hedefim 1500-1600 kalori..sonra 1400-1500 kalori vs... :KK6::KK6::KK6::KK6:

günaydın hanımlarr bu sabah cok hızlı basladık güne anca gelebildim.
güzel bi haftasonuydu abartı bi yemek yemesem bile çokta dikkat edemedım acıkcası
regl haftamdı ve sporda yapamadım ama hersey bitti geride kaldı bomba gibiyim şuan motıvasyon olarak
kahvaltım ıyaptım ara ögünde 6 tane falan fındık yedım ve su olarak 1 lt su içtim
ben okadar koptumkı olaydan ben burdan kaçla izne ayrıldım 84müydü 85miydi onu bile hatırlamıyorum ama bu sabah tartıda gördüğüm rakam 88,2ydi..evet korkunc bir rakam ama bunda hem reglnın hem cok yememın hemde sporsuzlugun cok etkısı var ben bu kıloyu 2 haftada eskı halıne ındırecegıme emınım,ben kenıdme inanıyorum sizde bana inanın:)

hoşgeldin güzelim hepimize bol azimli günler inşallah...

günaydın kızlar güzel bir hafta olsun inşallah nasıl geçti hafta sonu neler yaptınız

hafta sonu çok kötü geçti ya eşim yoktu perş az yedim cuma otobüste yoldaydım. ay bir zayıf hissettim kendimi göbek filan dümdüz. o gazla azıcık yesem birşey olmaz dedim. cuma akşam otobüsten direk düğün öncesi eğlenceye gittim az yediğimi düşünüyordum ama hadi bunun tadına da bak filan dediler galiba yemişim biraz yinede azdı. sonra cmrt sabahı kahvaltıda çozuttum aman kahvaltı sonuçta nolacak dedim yedim. oda hadi neyseydi. sonra eşim müşterilere çıktı bende otelde ohhhhhhhhh yattım tv izledim ders çalıştım. yemek yiyeyim dedim öğle eşim hadi alayım beraber yiyelim dedi. gittik hafif olacak dedi balık yedik ama ege nasıl bir yerdir herşey zeytinyağında yüzüyor. tabi bunu salatayı bitirince farkettim. sonra üstüne balığı yedim hadi neyse akşam yemem dedim. akşama düğüne de gideceğiz oynarım eritirim diye düşünmüştüm :KK43: 1 saat kadarcık yürüdüm. otele gittim yine yattım. sonra düğüne gitmeden birşeyler yiyelim dedi eşim kendi acaip acıkmış anam ocakbaşına gittik ben yemicem diye salatayla ekmek yedim eşimde hiç sesini çıkarmıyor böbrek söyledim sana dedi bende zaten yemem dedim daldım salataya közlenmiş kırmızı bibere tam doydum yemek geldi. öyle güzeldi ki neler neler söylemiş böbrekle alakası yok bir yedik bir yedik çok güzeldi dayanamadım. sonra düğüne gittik arka bir masaya gittik kalkıp oynayamadan eşim hadi kalkalım izmire gidicez dedi kalktık. yani tüm kilolar bana yadigar kaldı. hatta 1 tane pastadan al bari dediler onu da yedim ah ben ah ben :KK5: şimdi bir göbek çıktı deli gibi. dün akşamda dönerken yolda yedim uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu saldım gitti yani hafta sonu... ayrıca salata yiyorum diye içimi rahatlatırken böyle şişmemin tek suçlusunu ben zeytinyağına buldum :KK20: sanırım günah keçim o benim yinede etkili eleman....:KK30:

selamlar herkese günaydın hoşgeldin dilekleriniz için çok teşekkür ederim
bu arada 20 yaşındayım öğrenciyim :KK70: kilo bildirimleri başlıgamı yapılıyo
nasıl oluyor bana biraz kurallardan fln bahsetseniz :KK70:
herkese iyi forumlar.

günaydın hanımlarr bu sabah cok hızlı basladık güne anca gelebildim.
güzel bi haftasonuydu abartı bi yemek yemesem bile çokta dikkat edemedım acıkcası
regl haftamdı ve sporda yapamadım ama hersey bitti geride kaldı bomba gibiyim şuan motıvasyon olarak
kahvaltım ıyaptım ara ögünde 6 tane falan fındık yedım ve su olarak 1 lt su içtim
ben okadar koptumkı olaydan ben burdan kaçla izne ayrıldım 84müydü 85miydi onu bile hatırlamıyorum ama bu sabah tartıda gördüğüm rakam 88,2ydi..evet korkunc bir rakam ama bunda hem reglnın hem cok yememın hemde sporsuzlugun cok etkısı var ben bu kıloyu 2 haftada eskı halıne ındırecegıme emınım,ben kenıdme inanıyorum sizde bana inanın:)

kız biz burdan hiç ayrılamayacak mıyız:KK37::KK52::KK52::KK52::KK52:hep beraber burda yaşlanır gidermişiz..derlermiş..tüh rahmetli tam da istediği kiloya gelmişti:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hafta sonu çok kötü geçti ya eşim yoktu perş az yedim cuma otobüste yoldaydım. ay bir zayıf hissettim kendimi göbek filan dümdüz. o gazla azıcık yesem birşey olmaz dedim. cuma akşam otobüsten direk düğün öncesi eğlenceye gittim az yediğimi düşünüyordum ama hadi bunun tadına da bak filan dediler galiba yemişim biraz yinede azdı. sonra cmrt sabahı kahvaltıda çozuttum aman kahvaltı sonuçta nolacak dedim yedim. oda hadi neyseydi. sonra eşim müşterilere çıktı bende otelde ohhhhhhhhh yattım tv izledim ders çalıştım. yemek yiyeyim dedim öğle eşim hadi alayım beraber yiyelim dedi. gittik hafif olacak dedi balık yedik ama ege nasıl bir yerdir herşey zeytinyağında yüzüyor. tabi bunu salatayı bitirince farkettim. sonra üstüne balığı yedim hadi neyse akşam yemem dedim. akşama düğüne de gideceğiz oynarım eritirim diye düşünmüştüm :KK43: 1 saat kadarcık yürüdüm. otele gittim yine yattım. sonra düğüne gitmeden birşeyler yiyelim dedi eşim kendi acaip acıkmış anam ocakbaşına gittik ben yemicem diye salatayla ekmek yedim eşimde hiç sesini çıkarmıyor böbrek söyledim sana dedi bende zaten yemem dedim daldım salataya közlenmiş kırmızı bibere tam doydum yemek geldi. öyle güzeldi ki neler neler söylemiş böbrekle alakası yok bir yedik bir yedik çok güzeldi dayanamadım. sonra düğüne gittik arka bir masaya gittik kalkıp oynayamadan eşim hadi kalkalım izmire gidicez dedi kalktık. yani tüm kilolar bana yadigar kaldı. hatta 1 tane pastadan al bari dediler onu da yedim ah ben ah ben :KK5: şimdi bir göbek çıktı deli gibi. dün akşamda dönerken yolda yedim uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu saldım gitti yani hafta sonu... ayrıca salata yiyorum diye içimi rahatlatırken böyle şişmemin tek suçlusunu ben zeytinyağına buldum :KK20: sanırım günah keçim o benim yinede etkili eleman....:KK30:

zeytinyağındandır o,zeytinyağından:KK9::KK9::KK9::KK9:

selamlar herkese günaydın hoşgeldin dilekleriniz için çok teşekkür ederim
bu arada 20 yaşındayım öğrenciyim :KK70: kilo bildirimleri başlıgamı yapılıyo
nasıl oluyor bana biraz kurallardan fln bahsetseniz :KK70:
herkese iyi forumlar.

T_N aslında bikaç sayfa önce bahsetmiş canım kurallardan..bak istersen

nazlıcımm :KK16::KK16:seni görmekte çok güzel,oyy çok şükürki herşey yolundaymış,Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin oğluşunu:emir_bebek:,ne güzel bilinçli bi anne adayı olarak kilonda gayet güzel,doğumdan sonra burdasın ama sanırım verilecek pek kilon kalmayacak:KK34::KK34:

meleğimm özledik kuşum seni,maalesef geçen hafta herkes te bi nazar vardı inş.bu hafta daha iyi olucaz

canım icra servisi haciz deyince bi tuhaf oldum,malum biz bu ara çok haşır neşir olduk,hep yüzü soğuk geliyo o servistekilerin bana nedense:KK53::KK53:

eminecim yok be gülüm geçen haftanın artıları onlar,hala 500 gr artıdayım,bakalım inş.bu hafta gider,bu arada sende harikasın canım,en kısa zamanda tekrar 60 lı rakamları görücen eminim:KK34:

canım meraba,ben takım kaptanı neslihan:KK42::KK42:

aslında genelde takımlara yarışmacılar çağırılır ama sen kendin gelmişsin,ee ne diyelim hoşgeldin sefa getirdin:nazar::nazar:
öncelikle seni bi tanıyalım,kimsin,nerelisin,kaç yaşındasın:KK34::KK34:

birde takımımızın daha doğrusu bütün takımların kuralları var,yeni gelen yarışmacılar için 2 hafta deneme süresi var,bu sürede bol paylaşım,takım uyumu ve kilo vermene göre listeye alınıyosun,cuma günleri bildirim günümüz,en geç öğlen 1 e kadar kilonu bildirmen gerekiyo,azmin bol olsun tatlım:KK16::KK16:

sanırım hepimizde aynı sorun var şebnemci,neyse burdan kopmayalım yoksa dağılıyoruz canım:KK34::KK34:

günaydınn gülnihal ablam:KK16::KK16:en az 1 kg benimde bu hafta hedefimde,çokk cozuttm hafta sonu,acilen toparlanmam lazımm:KK53::KK53:

amin neslihanım . darısı senin başına canım RABBİM hayırlı zamanda nasip etsin canım İNŞALLAH . doğumdan sonra bende buralarda olurum . beraber zayıflarız yine .. ama bence sen ozamana kadar çıtır olursun ..

herkes diyet listesini yazıyo bende yaziyim bari dedim :KK70:
sabah 1 dilim çavdar ekmegi , 1 dilim peynir,maydanoz/tere
öğlen 1 dilim ekmek 3 köfte kadar et /tavuk/ balık 1 kase yoğurt
ikindi 1 yagsız tost ,1 ayran ,1 elma
akşam 1 kase çorba ,1 dilim ekmek
6 kaşık etsiz sebze yemegi ,salata ,yoğurt

şimdi arkadaşar ben okula gittigim için şöyle yapıyorum
ikindide olan elmamı öğlenden önce yiyorum.
ayrıca öglen tavuk sandwich yapıp yiyorum ee böyle yapıncada akşam yemegindeki ekmegi öglen yemiş oluyorum.
akşamsa ekmek tüketmiyorum bazen kahvaltıda yarısını yiyip bırakıyorum
bunlara ek olarak bitki çayları ve su başımın tacı zaten :KK70:
iyi forumlar millet

herkes diyet listesini yazıyo bende yaziyim bari dedim :KK70:
sabah 1 dilim çavdar ekmegi , 1 dilim peynir,maydanoz/tere
öğlen 1 dilim ekmek 3 köfte kadar et /tavuk/ balık 1 kase yoğurt
ikindi 1 yagsız tost ,1 ayran ,1 elma
akşam 1 kase çorba ,1 dilim ekmek
6 kaşık etsiz sebze yemegi ,salata ,yoğurt

şimdi arkadaşar ben okula gittigim için şöyle yapıyorum
ikindide olan elmamı öğlenden önce yiyorum.
ayrıca öglen tavuk sandwich yapıp yiyorum ee böyle yapıncada akşam yemegindeki ekmegi öglen yemiş oluyorum.
akşamsa ekmek tüketmiyorum bazen kahvaltıda yarısını yiyip bırakıyorum
bunlara ek olarak bitki çayları ve su başımın tacı zaten :KK70:
iyi forumlar millet

iyi yapmışsın.günlük neler yediğimizi yazmamız lazım zaten.yukarıdaki listeyi diyetisyen mi verdi.güzelmiş....

iyi yapmışsın.günlük neler yediğimizi yazmamız lazım zaten.yukarıdaki listeyi diyetisyen mi verdi.güzelmiş....

Diyetisyen listesi evet canım bende bunun dışına çıkmıyorum
yumurta yok bu diyette diyebilirsiniz. Haftada bir öglen et yerine 1 adet yumurta veriyor
yapmak isteyen olursa söyliyim dedim ben pek yumurta sevmemde :KK70:

Diyetisyen listesi evet canım bende bunun dışına çıkmıyorum
yumurta yok bu diyette diyebilirsiniz. Haftada bir öglen et yerine 1 adet yumurta veriyor
yapmak isteyen olursa söyliyim dedim ben pek yumurta sevmemde :KK70:

et olduktan sonra yumurta önmeli değil.sonuçta hepsi protein nasılsa..bu listeye yeni mi başladın..kilo verdin mi biraz

et olduktan sonra yumurta önmeli değil.sonuçta hepsi protein nasılsa..bu listeye yeni mi başladın..kilo verdin mi biraz

ben aslında geçen salı başladım diyetime bugün tartıldım 83 gösterdi bazen 84 oluyo hastalandım şişkinliğim var biraz
bu hafta tam belli olur ama hafta da 2 kilo verdiricek bir diyet bu şişkinlikten tahmin ediyorum bazen fazla çıkıyo :KK70:

edacım yaaaaaaaaaaaa okurken çok çok güldüm yani :KK9::KK9:bazen banada öyle oluyordu ..yemiyeyim dedikçe yedigim.. ama zincirleme olmuş seninki olaylar ardı arkası kesilmeden:KK9::KK52: ben izmirli olarak cok seviyorum zeytin yagını ondan zarar gelmez :KK16:tabi herşeyin fazlası zarar o ayrı...

X