Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kız sen işten ayrıldın mı..bankadaydın değil mi..hay Allah...

ayyy...sevsinler seni de oğlunu daaRabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.ahh..sen ne güzel bi anne olacaksın bak.o tepikleri de zaman zaman oğlundan yiyeceksin:))şimdi tatlı gelir de..sonra..yok artık diyeceksin

ve 2. günün menüsü.......
sabah:
1 su bardağı yy süt
yarım dilim peynir
1 dilim kepek ekmeği

saat 11:
1 elma

öğle:
1 tabak konserve türlü
1 kase cacık
accık ucundan fırın makarna

saat 2:
1 portakal

saat 4:
1 dilim kepek ekmeğine biraz labne sürdüm yedim

akşam:
1 tabak etli patates yemeği
3-4 kaşık yoğurt

saat 7:
1 portakal

yaklaşık kalori:1450

fena sayılmaz..ama yarın daha iyi olcek işşallah

hayırlı geceler kızlar.....

günaydın yavrularımmmmmmm
hepinizi kocaman kocaman özledim.
nasılsınız bakalım?
nasıl gidiyor diyet durumları?
ben de herşey yolunda pek diyet yapamasam da sporuma devam etmekteyim :)
biryandan da hastalık cebelleşiyorum işte yafrular...
dün giremedim kusuruma bakmayın lütfen ya ben artık icra müdürlüğü kalemindeyim ve dün haczim vardı o yüzden giremedim canlar.
o yağmurda haciz yaptım anlayacağınız.neyse bugün burdayım inşallah sizler de burda olursunuz.
nesli,esra, sema, eda, hülya!!!
ve diğer tüm arkadaşlar nasılsınız?????????????

melek geçmiş olsun canım bizde seni özledik nasıl oldun iyimisin?

Son düzenleme:
bugünkü menüm
SABAH: 2 dil,m ekmek .1 yumrta .peynir

ARA:1 tane elma

ÖĞLEN;1 kase çorba 3_4 kaşık kuru fasülye

ara ortakal

ara: kan üzümü

AKŞAM:keten tohumlu yoğurt ve salata

3 baradak yaseminli yeşil çay 3 litre su spor ev temizliği

Nazlıcım süper 5.ayına girerken sadece 3 kilocuk alman tebrik ederim Allah sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin tatlım

amin canım benim İNŞALLAH sende başlamışsın bebek düşünmeye ALLAH hayırlı zamanda nasip etsin canım . ALLAH kısmet ederse 20 hazirandan sonra doğumu bekleyeceğim canım . İNŞALLAH oğlumda annesi gibi yengeç burcu olur :)
sev ablacığım benide oğlumuda . AMİN ablacığım İNŞALLAH hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde gelir oğlum .
Nazlıcım süper 5.ayına girerken sadece 3 kilocuk alman tebrik ederim Allah sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin tatlım

amin emineciğim İNŞALLAH

selamlae takıma yeni katıldım en kısa zamanda verelim şu kilolarıda
kurtulalım kızlar en son 68 kiloları görmüştüm malesef şuan 85 kilodayım
yaza kadar 25-30 kilo verebilirim diyetim de normal zor bir diyet degil su ve yeşil çayı bol bol tüketiyorum
çok faydalı sizede tavsiye ederim

selamlae takıma yeni katıldım en kısa zamanda verelim şu kilolarıda
kurtulalım kızlar en son 68 kiloları görmüştüm malesef şuan 85 kilodayım
yaza kadar 25-30 kilo verebilirim diyetim de normal zor bir diyet degil su ve yeşil çayı bol bol tüketiyorum
çok faydalı sizede tavsiye ederim

canım geçmiş olsun bu hafta takım olarak pek bi nazarlardayız heralde hastalanan cok.. umarım haftaya birlikte tekrar aynı havamıza döneriz fıstıklar... melekcim sende inşallah iyileşirsin biran önce

hoşgeldin :) hafta sonu oldugu için giremiyoruz iş güç tatil vs.. diye... takımın kaptanı (T_ N ) ilgilenir sizinle pazartesi

hoşgeldin canım.inşallah istediğin kiloya kolayca ulaşırsın.ayrıca bi ara 68den 85e çıkmanın hikayesini dinlemek isterimmalum...dillerde hep aynı cümle....kilo vermek kolay...o kiloda kalmak zor...

3. günün menüsünü veriyim kızlar........
sabah:
1 gözleme
1 su bardağı yy süt
maydanoz
domates
ara:
1 portakal
1 milka gofret(oğlan yiyordu dayanamadım:18:)
ara:
1 dilim kepekli ekmek
kk labne
1 portakal
akşam:
istavrit
roka
1 dilim kepek ekmek
ara:
1 portakal
yaklaşık kalori:1370

kaloriyi tutturuyorum da karbonhidratı azaltamıyorum.neyse haftaiçi daha düzenli yiyorum.o zaman düzelir inşallah.

hoşgeldin canım.inşallah istediğin kiloya kolayca ulaşırsın.ayrıca bi ara 68den 85e çıkmanın hikayesini dinlemek isterimmalum...dillerde hep aynı cümle....kilo vermek kolay...o kiloda kalmak zor...

hemen anlatiyim canım benim bir ara baktım kıyafet bulmak etmek çok zor arkadaş çevrem hep zayıf kişilerden dedim vericem ben bu kiloları nitekim verdimde ancak yeni okula başladım ve sürekli abur cubur yok arkadaşlarla yemege gitmek derken bir anda fark ettim ve resimlerime baktıgımda bu benmiyim bile demeye başladım öylelikle dank ettı kafama şimdide başladım diyetime dünden bakalım bozmamaya kararlıyım öyle ay canım çekti falan olmaz bende yemem asla mart başı gibi spora başlicam şuan ki kilomla gitmek istemiyorum bir 10 kilo veriyim öyle anca

Son düzenleme:
melek geçmiş olsun canım bizde seni özledik nasıl oldun iyimisin?

geçmiş olsun rahatsızdınız galiba.ama çok güzel kilo vermişsiniz.tebrikler

t
esekkurler kızlar daha ıyıyım. bu hafta sık sık gelcem ıns.

günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr.....hadi uyanın bakalım..yeni bir hafta başlıyor.bu hafta herkes 1 kilo verecek...göreyim sizi...

çok kararlı gördüm seni.maşallah..85 kiloyla spora başlama zaten.eklemlerin harab olur.70li rakamlarda başla canım.şimdi diyet zamanı öyleyse.Allah kolaylık versin..buralardan ayrılma.paylaşımın bol olsun ki seni takip edebilelim:))

günaydın kızlar güzel bir hafta olsun inşallah nasıl geçti hafta sonu neler yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…