Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam ayluhmx.sen nasıl diyet yapıyorsun..monti..dukan vs..

merhaba ben hülya :) hoşgeldin hepbera :KK34:
ben bir aydır takımdayım. ve bir aydır kendi düzenime göre dikkat ederek verdim 3 kg civarı...

akşam 6-7 den sonra yemedim birşey.. spor yaptım ama hergün degil :) bisiklete biniyordum evde :)

her ögün olmasada sabahları bir veya iki dilim ekmek yiyordum.

protein agırlıklı ,çorba ve sebze ..sebze cok yiyemesemde yemeye calışıyordum.. öyle.. arada kaçamaklarım oldu tatlı konusunda :KK53:

ama dün mehtab hanım diye birinin blogu var tıp doktoru.. ve oradaki diyet ve saglıklı beslenme acısından cok begendim .12 gün onun önerdigi birinci kur olan diyeti yapıcam.. diyet degil aslında saglıklı düzenli beslenme neyi nezaman yemek gerekiyor onu ögretiyor:KK34:

dukan diyetide dün ilgimi çekti başarıları görünce...

selam kızlaarr...yarın nasipse diyete başlıyorum yine...55 olasım var:21:takımda olmayayım ama dışardan bana destek verrseniz çok memnun olurum..62 kiloya kadar inmiştim.ama kalori olarak ta 1000 e kadar inmiştim ve sanırım artık metabolzimam durduğu için artık kilo veremiyordum.normal yemeye döndüm.biraz kilo aldım.1600 kaloriyle başlayayım diyorum.akşam 7 den sonra da yemeyi kesersem çabuk kilo veriyorum ben.ayrıca bi de 1. takımda olma şartı var:KK1:burda olmazsam sanki veremem:KK1:

geçmiş olsun neslişim..kaynağı stresse tedavi zor canım..Allah yardımcın olsun.yıldızı bilmiyorum ama mutlaka sadaka ver canım..belayı sıkıntıyı defeder derler..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:senin 2 çocuklu halini düşünemiyorum

oy oyyy canım benim geri döndün ha sahalara hadi hayırlısı biz burdayız seni görmekte çok mutlu eder beni :) sen beni 1. takıma davet eden kişisin güzelim bana 1. takım demek sen demek :KK70:

benim 2 çocuklu halim müthiş olur bir kere ortalık deli gibi dağınık olacak eşim köpürecek neden böyle diye burnundan dumanlar çıktığında ben hep çocukları suçlayacağım :KK1: çocuklarda benim gibi çıkarsa eşim suçlu aradığında herkes birbirini işaret ediyor olacak :KK9:

hem çocuk iyi birşey belli zamana kadar bakıyorsun da sonra hep getir götür yapıyor iyi oluyor hehehehee

benimde tez döneminde cok zorluk cıkmıştı.. yurt dışından gelen ürünler hep sorun.. ben 6 ay bekledim. gümrükten 2 ayda zor geçti o derece yani... ama akıllandım doktorada daha tecrübeliyim :KK34:
edacım sen degilsin sadece ben de dahil cogumuz öyleyiz. pragraflarda özellikle sağlıkta ben yorum yapıyordum hep :KK52: neyseki yavas yavas asmaya calışıyorum.bu yeni sistemdede her bölüm olacak ..umarım iyi olur herşey. çalışmaya br hafta ara vermiştim toparlanamıyorum ...çalışma tempom yavaşladı :KK43::KK14: umarım senin içinde güzel olur yüksek lisasn ..okadar emek vermişsin üzüldüm son zamanları böyle bir aksilik olmasına :KK43:hayırlısı olsun:KK34:

neslihancım geçmiş olsun canım benim yaaa:KK14::KK14: pozitif olalım elimizden geldigince negatifligi kovalımm:KK16:

güzelim ingilizce çok nankör salmaya gelmiyor sen ipleri bırakma... bakalım tekrar bir yüksek denemesi yapacağım :KK16:

bende akıllandım bu sefer ya tezsiz düşünüyorum yada tezde kolay birşeyler...

kızlarrrrrrrr merhabalar artık sayılı giriyoruz..
nesli ve edacım öpüyorum sizleri :):KK16:hergün giriyorsunuz tebrik ediyorum.:KK34:

bende hergün giriyorum ama sohbet edemiyoruz doya doya.. neyse haftaya düzeliriz umarım..

bu arada dukan diyetini uygulayan varmı dün dikkatimi çekti... başarı öyküleri vs..

karatay yüzünden yaşadığım kabızlık sorunumdan sonra (gerçekten bana ağır geldi abartmıyorum) protein diyetlerinden uzak duruyorum. dukanda aynı şekilde o yüzden hiç girmedim olaya :)

:KK3:slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi geceler kızçelerim...sizleri çok ihmal ettim biliyorum ama mazaretim varr:KK30::KK30:

bugün yine hastanedeydim,saç diplerimde ve yüzümde yaralar çıktı,kızarıyo sonrada pul pul dökülüyo,dr sebebi belli olmayan egzama dedi,bir sürü losyon şampuan verdi,sıkıntı stres yaşadığında nükseder tamamen geçmez dedi:KK14::KK14:

bu aralar yıldızım düşük sanırım:KK50::KK50:

eee sizler nerelerdesiniz,özlem,esra,melek sizleri hiç göremedim,hadi kızlar artık toparlanalımm:KK24::KK24:

neslim çok geçmiş olsun ... benımde bır dönem saçımda çıkmıştı ama geçti medikal bir şampuan kullanmıştım ,üzülme geçer gideer inşlhhh .... diyet yaparken bıraz vucut

dengesı bozuluyor etkileyen bır sebep vardr mutlaka ....

ders157atiyeks7.gif

merhaba ben hülya :) hoşgeldin hepbera :KK34:
ben bir aydır takımdayım. ve bir aydır kendi düzenime göre dikkat ederek verdim 3 kg civarı...

akşam 6-7 den sonra yemedim birşey.. spor yaptım ama hergün degil :) bisiklete biniyordum evde :)

her ögün olmasada sabahları bir veya iki dilim ekmek yiyordum.

protein agırlıklı ,çorba ve sebze ..sebze cok yiyemesemde yemeye calışıyordum.. öyle.. arada kaçamaklarım oldu tatlı konusunda :KK53:

ama dün mehtab hanım diye birinin blogu var tıp doktoru.. ve oradaki diyet ve saglıklı beslenme acısından cok begendim .12 gün onun önerdigi birinci kur olan diyeti yapıcam.. diyet degil aslında saglıklı düzenli beslenme neyi nezaman yemek gerekiyor onu ögretiyor:KK34:

dukan diyetide dün ilgimi çekti başarıları görünce...

1 ayda 3 kilo...güzel vermişsin.inşallah devamı gelir..ilk etapta kolay veriliyor da zamanla sanki mübarekler üstümüze yapışıyorlar:))mehtap hanımın sayfasına sen den görüp ben de baktım.kolay uygulanabilir geldi.hatta kızkardeşim sanırım pzt başlayacak ona..sonuçlarını görücez bakalım...

oy oyyy canım benim geri döndün ha sahalara hadi hayırlısı biz burdayız seni görmekte çok mutlu eder beni :) sen beni 1. takıma davet eden kişisin güzelim bana 1. takım demek sen demek :KK70:

benim 2 çocuklu halim müthiş olur bir kere ortalık deli gibi dağınık olacak eşim köpürecek neden böyle diye burnundan dumanlar çıktığında ben hep çocukları suçlayacağım :KK1: çocuklarda benim gibi çıkarsa eşim suçlu aradığında herkes birbirini işaret ediyor olacak :KK9:

hem çocuk iyi birşey belli zamana kadar bakıyorsun da sonra hep getir götür yapıyor iyi oluyor hehehehee

ben mi davet etmiştim..ne güzel iş yapmışım öyle..şimdi takımda kaç kişi var canım.....sanki çok az gibi geldi bana

QUOTE=akrep33;28700794]
ders157atiyeks7.gif
[/QUOTE]

sana da günaydın canım.........

dün 7 den sonra yemeyeyim dedim..diyeti unutmuşum yahu..açım açım diye dolanıyorum ortalıklarda:KK1:sonrasında midem bulanmaya başladı.oğlana makarna hazırlamıştım.ondan 3-4 kaşık yedim:KK37:bir de sonra üçgen peynir yedim..diğer akşamlara göre yine de çok çok az yediğim bi akşam oldu:KK52:ilk gece için iyiydim.kendimi beğendim:KK52:sabah çok aç uyandım..1 dilim kepekli ekmek üstüne üçgen peynir sürdüm yanında tatlandırcılı çayla yedim oni:KK56:kendimi iyi hissediyorum.55 hayali beni mutlu ediyor:KK76:bakalım akşama ne halde olurum:KK1:

tünaydın kızlar:KK3::KK3:

geliyorum gidiyorum kimsecikler yok:26::26:

gülnihal ablam takımda şu anda 9 kişiyiz ama kaçaklar çok fazla,bende rahatsızdım ilgilenemedim,bakalım yarın bildirim günü inş.toparlanırız:KK34::KK34:

bu arada senin azmine hayranım:KK16::KK16:,55 benim için hayal bile değil:KK50:

tünaydın kızlar:KK3::KK3:

geliyorum gidiyorum kimsecikler yok:26::26:

gülnihal ablam takımda şu anda 9 kişiyiz ama kaçaklar çok fazla,bende rahatsızdım ilgilenemedim,bakalım yarın bildirim günü inş.toparlanırız:KK34::KK34:

bu arada senin azmine hayranım:KK16::KK16:,55 benim için hayal bile değil:KK50:

tünaydın canım.....9 kişi iyiymiş..ama yine de bikaç kişi daha davet edelim diyorum..mumu nerelerde.....onu göremiyorum..benim azmime gelinceeee...kilo vermeyi öğrendim..artık kim tutar beni:KK52:ayrıca işyerinde danışmanlığını yapıp kilo verdirdiklerim bile var:KK12:

tünaydın canım.....9 kişi iyiymiş..ama yine de bikaç kişi daha davet edelim diyorum..mumu nerelerde.....onu göremiyorum..benim azmime gelinceeee...kilo vermeyi öğrendim..artık kim tutar beni:KK52:ayrıca işyerinde danışmanlığını yapıp kilo verdirdiklerim bile var:KK12:

mumu geri dönmek üzere ayrıldı ablam,çok yoğun olduğu için yetişemedi,kaptan benim şu anda,yeni kişiler çağırmak sorun değilde gelen 2 gün geliyo sonra kayboluyo:KK50::KK50:

valla sana ne diyimki kendi kilo verdiğin gibi başkalarınada örnek oluyosun,harikasın:KK16::KK16:

mumu geri dönmek üzere ayrıldı ablam,çok yoğun olduğu için yetişemedi,kaptan benim şu anda,yeni kişiler çağırmak sorun değilde gelen 2 gün geliyo sonra kayboluyo:KK50::KK50:

valla sana ne diyimki kendi kilo verdiğin gibi başkalarınada örnek oluyosun,harikasın:KK16::KK16:

teşekkür ederim..sen de harikasın ya..eee..neler yapıyorsun..yine dukancımısın

aynı zamanlarda girebilsek iyiyiz aslında da giremiyoruz sayımız biraz daha olabilir ama nesli nin dediği gibi gelene bağlı gerçi senin elin uğurlu bak benide sen aldın :)

offf danışmanlığa başladın haaaa

aynı zamanlarda girebilsek iyiyiz aslında da giremiyoruz sayımız biraz daha olabilir ama nesli nin dediği gibi gelene bağlı gerçi senin elin uğurlu bak benide sen aldın :)

offf danışmanlığa başladın haaaa

:KK1:he öyle oldu.denizlide diyetisyene gidip zayıflayamamışlar..hatta biri ilk hafta 2.5 kilo verdi..kendi bile inanamamış:))ama diyetisyenlerden farkım şu...onları yakından takip ediyorum.tam ağzına bisküvi atacak..hooopp ben devredeyim:KK52:elini tutuyorum:KK52:öyle işte...
ayy inşallah hepimize uğurlu gelirim de çıtır oluruz hemen........

eşim gitti özgürüm diyordum da yahu tek başına insanın birşey yiyesi gelmiyor hatta yemek yapası da gelmiyor :KK43: hazır bu haldeyken öğlene pirinç lapası yiyeyim bari ben yeşilliklerle...

eşim gitti özgürüm diyordum da yahu tek başına insanın birşey yiyesi gelmiyor hatta yemek yapası da gelmiyor :KK43: hazır bu haldeyken öğlene pirinç lapası yiyeyim bari ben yeşilliklerle...

iyi fikir...gerçi lapa zayıflatmıyor aslında..sadece ödem attırıyor..ama tartıda seni mutlu eder mi... eder:KK1:

:KK1:he öyle oldu.denizlide diyetisyene gidip zayıflayamamışlar..hatta biri ilk hafta 2.5 kilo verdi..kendi bile inanamamış:))ama diyetisyenlerden farkım şu...onları yakından takip ediyorum.tam ağzına bisküvi atacak..hooopp ben devredeyim:KK52:elini tutuyorum:KK52:öyle işte...
ayy inşallah hepimize uğurlu gelirim de çıtır oluruz hemen........

ooooooo ben hastanenin yemekhanesine bakarken diyetisyenle beraber çalışıyorduk yemeklerin kontrolu hasta kontrolü her zaman beraberdik ayy ne de güzel kilo vermiştim tabi ilk başlarda kök söktürdüydüm ona... ara öğünde 2 tane muz yiyecektim hemen el koydu biri yeter dedi çok canım çekti dedim olmaz dedi bende bunalıma girdim küstüm dedim kafeteryaya gidip 1 torba bisküvi çikolata almıştım. tamam bir daha dokunmayacağım dediydi sonrada ben azmettiydim :KK9:

X