Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

takımımız başı boş kaldı iyice ne yapsak yahu :44:

bugün ne yedimmm

sabah: light peynirimle tost 1 dilim ekmekle, portakal suyu (ne portakal almış eşim sık sık bitmiyor :KK43:

ara: 1 elma

öğle: zyt. barbunya, yoğurt, peçete arasında sıkılmış 5-6 parça patates kızartması

ara: 1 üçgen peynir, yarım paket kepekli çubuk, 1 elma

akşam: 4 yağsız fırında köfte, pişmiş soğan, tere, nane, yeşil sarımsak

ara: 1 kuru incir (canım tatlı çekti), 1 portakal yenmek için bekliyor, yoğurt, 1 adaçayı

1 lt su :KK43: 30 dk turladım fabrikayı :KK55:

ay neslim bende diyetisyenime gitmeye korkuyorum cok sert biri cikti yaaa bana kizmasin bu kiz :KK43:

tebrikler darisi basimiza ins :KK5:
elifcimm sen rutin olarak gitmiyomusun canım diyetisyene:KK34::KK34:
kizlar kimsecikler yok yaaa :KK43: bende cok korktum giremeyince oku oku bitmez saniyordum :KK43:
cok yogunum bugunklerde annemde bende hastaneye goturuyorum onu carsamba persembe yine gidecegiz bir taraftanda projelerim var bitirmem gereken cizimler decupeler misafir geecek yarin cok yogunum ve hic dikkat edemiyorum buradan ayri olunca :KK43: :KK50::KK22::KK22:

canım kolay gelsin sana,valla burdan ayrılmak hiçbirimize yaramıyo,bi an önce eski aktif günlerimize geri dönsek hiç fena olmayacak:KK34:
remzi hoca dan ders alıyorum .türkçe anlatım ve sınava yönelik.kelime çeviri soru şeklinde cok memnunum..ama bir haftadır giremedim tasınma misafir hakanın annesi derken. baya ders birikmiş. bugün iki ders zor izledim :KK43:bir ders 2 saat cünkü. birde soru çözüyorum vs.

ayyy edacım cok güzel yapmışsın :KK16: insan sabahları kendine zaman ayırmalı iyi hissetmek için :KK34: ben yarın diyete başlıcam 12 gün sürecek. mehtap hanımın blogundaki diyete... bakalım inşallah güzel gider ..

yaaa neslihancım senin bünyede benim gibi.. 3 gün dikkat etmiyeyim hemen su ödem vs şişkinlik oluyor... ama bunlar kilo degil :) gider hepsi... arada bırakıp tekrar başlamak hem motive eder hem metabolizma şaşırır :KK53::KK52::KK16:
ben cumartesiden beri yiyorum itiraf edeyim :KK52:yani diyet yapmadım ama aşırıda yemedim ....yarın 12 günlük diyet programına başlıcam metabolizma düzenleyici hızlandırıcı umarım düzene soka bilirim yeme alışkanlıdı kazandırır :KK34:diyet yapmaktan cok düzen ve yeme şeklini hayatıma geçirmek üzere çalışmalarıma devam edicem ..:KK34:

hülyacımm aynen 1 ayda zor veriyorum o kadar kiloyu ama düzenim şaşınca 1 haftada hepsi geri geliyo,neyseki çoğu ödem,ne yapalım sağlık olsun:KK16::KK16:
slm kızlar nasılsınız ? bugun annemdeydım gelin hanım döktürmüş hamur işlerini :KK52: e bende tadına baktım tabı umarım cumaya yansımaz :KK34: abartmadan tadımlık yedim emin olun size olan sorumluluğun farkında olarak yedim :KK16:liste paylaşmıyorum :KK30:özledim şöyle 2 satr sohbet etmeyi yarın görüşürz canlar ...
semacım bende çok özledim eski sohbetlerimizi:KK16::KK16:
kızlarrr merhabalar :) herkesin işi gücü var heralde eskisi kadar aktif degiliz :KK43:

ben bugün başladım 12 gün sağlıklı metabolizma hızlandıran diyetimi yapmaya .. hızlı kilo vermek degil amacım artık :):KK14:

bana takıma katılmadan önce sorsaydınız hızlı kilo verip bir an önce kurtulmak istiyorum derdim.... ama suan öyle düşlünmüyorum.yeme içme kültürü kazanıp hayatım boyunca neyi nezaman yemem gerektigini ne kadar yemem gerektigini ögrenmek istiyorum..

önceden kilo problemim yoktu bukadar... birşeyleri yanlış yaptımki aldım bu kiloları....:KK34:

artık ömür boyu kilo alıp vermek yerine hayatım boyunca gözüm birşeyde kalmadan dengeli ve sağlıklı beslenmeyi hayatıma geçirmeye karar verdim.. ister 1 yılda gitsin 16 kilom ister daha uzun farketmez artık...:KK9:

ben kiloma takılıp kalmıyacagım sitres yapmayacagım..tartı insanı bence negatif etkiliyor.. önceden sürekli tartıtaydım artık tartı ve ben uzak ilişkiler kuracagız ... cuma gübleri tartılıcam takımda oldugum için oda :):KK16:

yoksa hiççççççç tartılmak istemiyorum..:KK34:

o nedenle menü yazmıyacagım ama mehtap hanımın blogundaki saglıklı beslenme asamalarıyla devam edecegim ..adım adım olan kurlar şeklinde bakalım sonuçlara :KK16:ben buralardayım girecegim yine...

canım benim söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum,kesinlikle amacımız hızlı kg vermek olmamalı,bende şimdiye kadar bu yüzden metabolizmamı bozdum,arkamdan kovalayan yok nasıl olsa,yaşam şekli haline getirip kalıcı kg vermek ve bunu korumak en güzeli:KK34::KK34:
arkadaslar mrb. beni de alin. birde bu siteye yeni uye oldum pek fazla kullanmayi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. saglikli kilo vermemiz dilegiyleeeeee.

canım hoşgeldin:KK16::KK16:nickin ilginçmiş,neslihanmı ismin:26:
selam kızlar.benim ceza bitmiş:))öylesine bakıvereyim dedim.açıldı site... eeeeeee..görüşmeyeli herkes nasıl bakalım.spirochet nasılsın

gülnihal ablammmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:hoşgeldin seni burda görmeyi özlemişim,şükür kavuşturana,artık sık sık burda ol lütfen,senin tecrübelerine ihtiyacımız varr:KK19::KK19:
hoşbuldum canım.ayyy özlemişim buraları yau:)
hala gündüz kimse takılmıyo buraya he:)
elma diyeti zor be gülüm.yapan rahmetliler hep vazgeçmişlerdi.perşembe 1 gün lapa yeter aslında.cumayı kurtarırsın..düğün dönüşüne Allah kerim..ama bu diyet güzelmiş hakkaten

bu aralar biraz koptuk burdan,ama çabuk toparlanır benim takımım:KK34::KK34:
elma diyeti çok kolay ama saat 4 e kadar yani bu saate kadar sonrasında bozuyorum :KK9:
edaa sen elma diyetimi yapıyosunn:KK20::KK20:
takımımız başı boş kaldı iyice ne yapsak yahu :44:

bugün ne yedimmm

sabah: light peynirimle tost 1 dilim ekmekle, portakal suyu (ne portakal almış eşim sık sık bitmiyor :KK43:

ara: 1 elma

öğle: zyt. barbunya, yoğurt, peçete arasında sıkılmış 5-6 parça patates kızartması

ara: 1 üçgen peynir, yarım paket kepekli çubuk, 1 elma

akşam: 4 yağsız fırında köfte, pişmiş soğan, tere, nane, yeşil sarımsak

ara: 1 kuru incir (canım tatlı çekti), 1 portakal yenmek için bekliyor, yoğurt, 1 adaçayı

1 lt su :KK43: 30 dk turladım fabrikayı :KK55:

afiyet olsun canım:KK56::KK56:

iyi geceler kızçelerim...sizleri çok ihmal ettim biliyorum ama mazaretim varr:KK30::KK30:

bugün yine hastanedeydim,saç diplerimde ve yüzümde yaralar çıktı,kızarıyo sonrada pul pul dökülüyo,dr sebebi belli olmayan egzama dedi,bir sürü losyon şampuan verdi,sıkıntı stres yaşadığında nükseder tamamen geçmez dedi:KK14::KK14:

bu aralar yıldızım düşük sanırım:KK50::KK50:

eee sizler nerelerdesiniz,özlem,esra,melek sizleri hiç göremedim,hadi kızlar artık toparlanalımm:KK24::KK24:

iyi geceler kızçelerim...sizleri çok ihmal ettim biliyorum ama mazaretim varr:KK30::KK30:

bugün yine hastanedeydim,saç diplerimde ve yüzümde yaralar çıktı,kızarıyo sonrada pul pul dökülüyo,dr sebebi belli olmayan egzama dedi,bir sürü losyon şampuan verdi,sıkıntı stres yaşadığında nükseder tamamen geçmez dedi:KK14::KK14:

eee sizler nerelerdesiniz,özlem,esra,melek sizleri hiç göremedim,hadi kızlar artık toparlanalımm:KK24::KK24:

geçmiş olsun güzelimmmmmmm.... bilmiyorum gelir mi ama doktorumda bir kere bir bayan izlediydim tuzla saç derinizi ovun yıkanırken demişti... saç dökülmesi böyle saç içindeki küçük yaralar için ben yapacağımda duyalı 1 ay oldu daha elim değmedi.... vaktiyle bende yaşadıydım saç dibinde sivilce gibi başlıyordu sonra benim elim değdikçe yara oluyordu o zaman doktora gittiğimde baya şampuan filan verdi ama elma sirkesiyle masaj yap dediydi biri onu yaptıydım 1 haftaya elime gelen birşey kalmadı.

elifcimm sen rutin olarak gitmiyomusun canım diyetisyene:KK34::KK34:

canım kolay gelsin sana,valla burdan ayrılmak hiçbirimize yaramıyo,bi an önce eski aktif günlerimize geri dönsek hiç fena olmayacak:KK34:

hülyacımm aynen 1 ayda zor veriyorum o kadar kiloyu ama düzenim şaşınca 1 haftada hepsi geri geliyo,neyseki çoğu ödem,ne yapalım sağlık olsun:KK16::KK16:

semacım bende çok özledim eski sohbetlerimizi:KK16::KK16:

canım benim söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum,kesinlikle amacımız hızlı kg vermek olmamalı,bende şimdiye kadar bu yüzden metabolizmamı bozdum,arkamdan kovalayan yok nasıl olsa,yaşam şekli haline getirip kalıcı kg vermek ve bunu korumak en güzeli:KK34::KK34:

canım hoşgeldin:KK16::KK16:nickin ilginçmiş,neslihanmı ismin:26:

gülnihal ablammmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:hoşgeldin seni burda görmeyi özlemişim,şükür kavuşturana,artık sık sık burda ol lütfen,senin tecrübelerine ihtiyacımız varr:KK19::KK19:

bu aralar biraz koptuk burdan,ama çabuk toparlanır benim takımım:KK34::KK34:

edaa sen elma diyetimi yapıyosunn:KK20::KK20:

afiyet olsun canım:KK56::KK56:

ben elma diyetini yapıyorum ama sakın nette arattığınızda çıkan elma diyetiyle karıştırmayın ben evde elma çoksa yapıyorum :KK1:

ayrıca saat 4 e kadar sürüyor. :KK9:

günaydın kızlar....

nasılız bakalım bugün ben bomba gibiyim. eşimde şehir dışında ya ohhhhh akşamki bitki çayımın bardağını bile suyla çalkaladım tezgahın üstüne bıraktım insan dağınıklıktan mutlu olurmu o bardak orda diye dün geceden beri gayet mutluyum :KK1:

dün akşam çok uykum geldi biraz ingilizce çalıştım sonra dalmışım. sütümü içemedim. sabahta canım yoğurt çekti

sabah: yoğurt (2 kaşık birinin üstünde kaymağıda vardı ama napayım çok güzeldi bırakamadım :), 2 dilim ekmek, roka, domates

ara: elma yenecek :)

goktepeden.gif

günaydın kızlar....

nasılız bakalım bugün ben bomba gibiyim. eşimde şehir dışında ya ohhhhh akşamki bitki çayımın bardağını bile suyla çalkaladım tezgahın üstüne bıraktım insan dağınıklıktan mutlu olurmu o bardak orda diye dün geceden beri gayet mutluyum :KK1:

dün akşam çok uykum geldi biraz ingilizce çalıştım sonra dalmışım. sütümü içemedim. sabahta canım yoğurt çekti

sabah: yoğurt (2 kaşık birinin üstünde kaymağıda vardı ama napayım çok güzeldi bırakamadım :), 2 dilim ekmek, roka, domates

Eş olmayınca özgürlüğün tadı bir başka olur demi:KK1:

Çok geçmiş olsun canım..

Probiyotik yoğurt yani doğal sütten elde edilen ev yoğurdu ye düzenli olarak ve menülerine sarımsağı da ekle..Bu ikili müthiş antiseptik ve antihistaminiktir..
Allerjiye başlı tüm hastalıklara şifa olur Allah ın izniyle..

ah ahhhhhhhhhh hemde nasıl aynen evlenmeden önceki gibi kalktım geç, sadece kendime kahvaltı hop çıktım hemen aman ortalıkta birşeymi kalmış ne olmuş diye evi bakmama bile gerek yoktu :KK70:
Neyse özgürlüğün tadını çıkar, tadına var ozaman şekercik :KK34:
sana da kucak dolusu günaydın ayrıca her sabah yılmadan gönlümüzü aydınlatan günaydınların için teşekkür ederiz...

Rica ederim canımcım:KK16:

günaydın kızlar....

günaydın edacımm:KK16::KK16:ohh kocişi göndermişin,özgürlüğün tadını çıkar,benimkide 2 hafta sonra eskişehire gidecek:KK52::KK52: arada ayrı kalmak iyi geliyo:KK34:

günaydın akrepcimm:KK16::KK16::KK16:
Çok geçmiş olsun canım..

Probiyotik yoğurt yani doğal sütten elde edilen ev yoğurdu ye düzenli olarak ve menülerine sarımsağı da ekle..Bu ikili müthiş antiseptik ve antihistaminiktir..
Allerjiye başlı tüm hastalıklara şifa olur Allah ın izniyle..

canım teşekkür ederim:KK16::KK16:dikkate alıcam önerilerini:KK34:

burdayız burdayız :p

ne yesek ne yesek akşama???? cumaya bilet almış zaten özgürlüğüm sadece bugün ve yarın cuma sabah otobüsteyim :KK30:

burdayız burdayız :p

ne yesek ne yesek akşama???? cumaya bilet almış zaten özgürlüğüm sadece bugün ve yarın cuma sabah otobüsteyim :KK30:

size ulaşmam gerek.. mesaj atamıyorum kısıtlı hesap olduğum için. nasıl ulaşabilirim?

(konuyu sabota etmek istemem özür dilerim konuyla ilgilenenlerden.)

selam kızlaarr...yarın nasipse diyete başlıyorum yine...55 olasım var:21:takımda olmayayım ama dışardan bana destek verrseniz çok memnun olurum..62 kiloya kadar inmiştim.ama kalori olarak ta 1000 e kadar inmiştim ve sanırım artık metabolzimam durduğu için artık kilo veremiyordum.normal yemeye döndüm.biraz kilo aldım.1600 kaloriyle başlayayım diyorum.akşam 7 den sonra da yemeyi kesersem çabuk kilo veriyorum ben.ayrıca bi de 1. takımda olma şartı var:KK1:burda olmazsam sanki veremem:KK1:

geçmiş olsun neslişim..kaynağı stresse tedavi zor canım..Allah yardımcın olsun.yıldızı bilmiyorum ama mutlaka sadaka ver canım..belayı sıkıntıyı defeder derler..

ah ahhhhhhhhhh hemde nasıl aynen evlenmeden önceki gibi kalktım geç, sadece kendime kahvaltı hop çıktım hemen aman ortalıkta birşeymi kalmış ne olmuş diye evi bakmama bile gerek yoktu :KK70:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:senin 2 çocuklu halini düşünemiyorum

ben üniversiteyi ingilizce okudum zaten eğer kendi üniversiteme başvuru yapsam gaziantepe üds kpds aramıyorlar ben 2 yıl önce sadece ales puanımla yüksek lisansa başladım. dersleri de verdim 1,5 sene bir fiil deney yaptım. ama malzemeler yurtdışından geliyordu sorun çıktı gecikti bekledik öyle denemeler falan filan derken kaydı gitti zaman malzememizde bitti bende evlendim antalyaya gelince boşverdim, bıraktım. şimdi al baştan yapacağım. sorun test çözmekte sanırım kelime konusunda zorlanmıyorum da türkçe çözerken yaşadım saçma bir sıkıntım var cevabı mantıklı olarak bulsamda içimden gelen cevabı oraya oturtmak için uğraşıyorum hem zamanımı boşa harcıyorum hemde illa içimden geleni yapıyorum. nasıl bir saplantıysa :KK30:

bana gerek olan soruyu çözerken adamın soruyu sesli ve türkçe çözmesi benimde koca kafama bak güzelim dediğim dedik deme adam ne diyorsa o... demeliyim :KK1:

benimde tez döneminde cok zorluk cıkmıştı.. yurt dışından gelen ürünler hep sorun.. ben 6 ay bekledim. gümrükten 2 ayda zor geçti o derece yani... ama akıllandım doktorada daha tecrübeliyim :KK34:
edacım sen degilsin sadece ben de dahil cogumuz öyleyiz. pragraflarda özellikle sağlıkta ben yorum yapıyordum hep :KK52: neyseki yavas yavas asmaya calışıyorum.bu yeni sistemdede her bölüm olacak ..umarım iyi olur herşey. çalışmaya br hafta ara vermiştim toparlanamıyorum ...çalışma tempom yavaşladı :KK43::KK14: umarım senin içinde güzel olur yüksek lisasn ..okadar emek vermişsin üzüldüm son zamanları böyle bir aksilik olmasına :KK43:hayırlısı olsun:KK34:

neslihancım geçmiş olsun canım benim yaaa:KK14::KK14: pozitif olalım elimizden geldigince negatifligi kovalımm:KK16:

kızlarrrrrrrr merhabalar artık sayılı giriyoruz..
nesli ve edacım öpüyorum sizleri :):KK16:hergün giriyorsunuz tebrik ediyorum.:KK34:

bende hergün giriyorum ama sohbet edemiyoruz doya doya.. neyse haftaya düzeliriz umarım..

bu arada dukan diyetini uygulayan varmı dün dikkatimi çekti... başarı öyküleri vs..

X