Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

takımımız başı boş kaldı iyice ne yapsak yahu :44:

bugün ne yedimmm

sabah: light peynirimle tost 1 dilim ekmekle, portakal suyu (ne portakal almış eşim sık sık bitmiyor

ara: 1 elma

öğle: zyt. barbunya, yoğurt, peçete arasında sıkılmış 5-6 parça patates kızartması

ara: 1 üçgen peynir, yarım paket kepekli çubuk, 1 elma

akşam: 4 yağsız fırında köfte, pişmiş soğan, tere, nane, yeşil sarımsak

ara: 1 kuru incir (canım tatlı çekti), 1 portakal yenmek için bekliyor, yoğurt, 1 adaçayı

1 lt su 30 dk turladım fabrikayı

ay neslim bende diyetisyenime gitmeye korkuyorum cok sert biri cikti yaaa bana kizmasin bu kiz

tebrikler darisi basimiza ins
elifcimm sen rutin olarak gitmiyomusun canım diyetisyene

canım kolay gelsin sana,valla burdan ayrılmak hiçbirimize yaramıyo,bi an önce eski aktif günlerimize geri dönsek hiç fena olmayacak

hülyacımm aynen 1 ayda zor veriyorum o kadar kiloyu ama düzenim şaşınca 1 haftada hepsi geri geliyo,neyseki çoğu ödem,ne yapalım sağlık olsun
semacım bende çok özledim eski sohbetlerimizi

canım benim söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum,kesinlikle amacımız hızlı kg vermek olmamalı,bende şimdiye kadar bu yüzden metabolizmamı bozdum,arkamdan kovalayan yok nasıl olsa,yaşam şekli haline getirip kalıcı kg vermek ve bunu korumak en güzeli
arkadaslar mrb. beni de alin. birde bu siteye yeni uye oldum pek fazla kullanmayi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. saglikli kilo vermemiz dilegiyleeeeee.

canım hoşgeldinnickin ilginçmiş,neslihanmı ismin:26:
selam kızlar.benim ceza bitmiş:))öylesine bakıvereyim dedim.açıldı site... eeeeeee..görüşmeyeli herkes nasıl bakalım.spirochet nasılsın

gülnihal ablammmmhoşgeldin seni burda görmeyi özlemişim,şükür kavuşturana,artık sık sık burda ol lütfen,senin tecrübelerine ihtiyacımız varr

bu aralar biraz koptuk burdan,ama çabuk toparlanır benim takımım
elma diyeti çok kolay ama saat 4 e kadar yani bu saate kadar sonrasında bozuyorum
edaa sen elma diyetimi yapıyosunn

afiyet olsun canım

iyi geceler kızçelerim...sizleri çok ihmal ettim biliyorum ama mazaretim varr

bugün yine hastanedeydim,saç diplerimde ve yüzümde yaralar çıktı,kızarıyo sonrada pul pul dökülüyo,dr sebebi belli olmayan egzama dedi,bir sürü losyon şampuan verdi,sıkıntı stres yaşadığında nükseder tamamen geçmez dedi

bu aralar yıldızım düşük sanırım

eee sizler nerelerdesiniz,özlem,esra,melek sizleri hiç göremedim,hadi kızlar artık toparlanalımm

geçmiş olsun güzelimmmmmmm.... bilmiyorum gelir mi ama doktorumda bir kere bir bayan izlediydim tuzla saç derinizi ovun yıkanırken demişti... saç dökülmesi böyle saç içindeki küçük yaralar için ben yapacağımda duyalı 1 ay oldu daha elim değmedi.... vaktiyle bende yaşadıydım saç dibinde sivilce gibi başlıyordu sonra benim elim değdikçe yara oluyordu o zaman doktora gittiğimde baya şampuan filan verdi ama elma sirkesiyle masaj yap dediydi biri onu yaptıydım 1 haftaya elime gelen birşey kalmadı.

ben elma diyetini yapıyorum ama sakın nette arattığınızda çıkan elma diyetiyle karıştırmayın ben evde elma çoksa yapıyorum

ayrıca saat 4 e kadar sürüyor.

günaydın kızlar....

nasılız bakalım bugün ben bomba gibiyim. eşimde şehir dışında ya ohhhhh akşamki bitki çayımın bardağını bile suyla çalkaladım tezgahın üstüne bıraktım insan dağınıklıktan mutlu olurmu o bardak orda diye dün geceden beri gayet mutluyum

dün akşam çok uykum geldi biraz ingilizce çalıştım sonra dalmışım. sütümü içemedim. sabahta canım yoğurt çekti

sabah: yoğurt (2 kaşık birinin üstünde kaymağıda vardı ama napayım çok güzeldi bırakamadım :), 2 dilim ekmek, roka, domates

ara: elma yenecek :)

Eş olmayınca özgürlüğün tadı bir başka olur demi

Çok geçmiş olsun canım..

Probiyotik yoğurt yani doğal sütten elde edilen ev yoğurdu ye düzenli olarak ve menülerine sarımsağı da ekle..Bu ikili müthiş antiseptik ve antihistaminiktir..
Allerjiye başlı tüm hastalıklara şifa olur Allah ın izniyle..

ah ahhhhhhhhhh hemde nasıl aynen evlenmeden önceki gibi kalktım geç, sadece kendime kahvaltı hop çıktım hemen aman ortalıkta birşeymi kalmış ne olmuş diye evi bakmama bile gerek yoktu
Neyse özgürlüğün tadını çıkar, tadına var ozaman şekercik
sana da kucak dolusu günaydın ayrıca her sabah yılmadan gönlümüzü aydınlatan günaydınların için teşekkür ederiz...

Rica ederim canımcım

günaydın edacımmohh kocişi göndermişin,özgürlüğün tadını çıkar,benimkide 2 hafta sonra eskişehire gidecek arada ayrı kalmak iyi geliyo

günaydın akrepcimm

canım teşekkür ederimdikkate alıcam önerilerini

burdayız burdayız

ne yesek ne yesek akşama???? cumaya bilet almış zaten özgürlüğüm sadece bugün ve yarın cuma sabah otobüsteyim

burdayız burdayız

ne yesek ne yesek akşama???? cumaya bilet almış zaten özgürlüğüm sadece bugün ve yarın cuma sabah otobüsteyim

size ulaşmam gerek.. mesaj atamıyorum kısıtlı hesap olduğum için. nasıl ulaşabilirim?

(konuyu sabota etmek istemem özür dilerim konuyla ilgilenenlerden.)

selam kızlaarr...yarın nasipse diyete başlıyorum yine...55 olasım vartakımda olmayayım ama dışardan bana destek verrseniz çok memnun olurum..62 kiloya kadar inmiştim.ama kalori olarak ta 1000 e kadar inmiştim ve sanırım artık metabolzimam durduğu için artık kilo veremiyordum.normal yemeye döndüm.biraz kilo aldım.1600 kaloriyle başlayayım diyorum.akşam 7 den sonra da yemeyi kesersem çabuk kilo veriyorum ben.ayrıca bi de 1. takımda olma şartı varburda olmazsam sanki veremem

geçmiş olsun neslişim..kaynağı stresse tedavi zor canım..Allah yardımcın olsun.yıldızı bilmiyorum ama mutlaka sadaka ver canım..belayı sıkıntıyı defeder derler..

ah ahhhhhhhhhh hemde nasıl aynen evlenmeden önceki gibi kalktım geç, sadece kendime kahvaltı hop çıktım hemen aman ortalıkta birşeymi kalmış ne olmuş diye evi bakmama bile gerek yoktu

senin 2 çocuklu halini düşünemiyorum

benimde tez döneminde cok zorluk cıkmıştı.. yurt dışından gelen ürünler hep sorun.. ben 6 ay bekledim. gümrükten 2 ayda zor geçti o derece yani... ama akıllandım doktorada daha tecrübeliyim
edacım sen degilsin sadece ben de dahil cogumuz öyleyiz. pragraflarda özellikle sağlıkta ben yorum yapıyordum hep neyseki yavas yavas asmaya calışıyorum.bu yeni sistemdede her bölüm olacak ..umarım iyi olur herşey. çalışmaya br hafta ara vermiştim toparlanamıyorum ...çalışma tempom yavaşladı umarım senin içinde güzel olur yüksek lisasn ..okadar emek vermişsin üzüldüm son zamanları böyle bir aksilik olmasına hayırlısı olsun

neslihancım geçmiş olsun canım benim yaaa pozitif olalım elimizden geldigince negatifligi kovalımm

kızlarrrrrrrr merhabalar artık sayılı giriyoruz..
nesli ve edacım öpüyorum sizleri :)hergün giriyorsunuz tebrik ediyorum.

bende hergün giriyorum ama sohbet edemiyoruz doya doya.. neyse haftaya düzeliriz umarım..

bu arada dukan diyetini uygulayan varmı dün dikkatimi çekti... başarı öyküleri vs..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…