Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

slm kızlar hayırlı cumalar olsun.... nasılsınız pek aktıf değiliz bu hafta sanırım , yoksa oku oku bıtmezdı sayfalar .... bende tatılde gırerım dıyordum ama düşündüğüm gibi olmadı misafir geldi ben gittim derken pek giremiyorum ... ayrıca çocuklardan fırsat bulamıyorum biri kalksa diğeri oturuyor pc başına :)

bu hafta regli haftam ve ne aldım nede verdim aynı kilodayım canlar sabit yazın 77.5 :44:

gunaydın cnmlar hayırlı cumalar. bugun bıraazcık yorgunun haftanın yorgunlugu. sizler nasılsınz?
bgun kılom sabıt yafrular. :) öglenden sonra gircem nete optum

meleğimm :KK16::KK16:keşke benimde kilom sabit olsaydı:KK14::KK14:
Kilom gecen hafta 63
Bu hafta 62.7

Verilen kilo 300 gr.

tebrikler şebnemcimm:KK9::KK9:
merhabalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK16::KK16:

geçen hafta :81.4
bu sabah: 81.1

ben daha cok vermiş olabilirim taşınma kosusturma.. cok yiyemedim ve cok hareketli bir haftaydı... regly oldugum için bu kadar vermiş görünüyor olabilirim.. 1 kilo gitmiş olabilir ben artık pantolonlarımın biraz daha rahat oldugunu düşünüyorum. dar olanlar yani :))

bakalım ben 3 gün sonra tartılıcam :)yarın bitiyor regly... bu arada okuyamadım geçmişi ..okuyacagım birazdanç:KK54:

hülyacım regle rağmen eksidesin bence süper:KK9::KK9:haftaya kesin çok daha güzel rakamlar görüceksin:KK16::KK16:
günaydın kızlar,

dün biraz kötüydüm akşam ıspanağımı yedim hemen yattım eşimle tartıştık biraz uyuyamadım da acıkmama rağmen yataktan kımıldamadım sadece su içtim uyumaya çalıştım dün tartıldığımda 85,8 çıktım sabahına 87 sanırım hiç üzülmeye gelmiyorum yine durmadan ağlıyorum durduramıyorum kendimi...

eşim desen çok saçma konularla kavgalar ediyoruz artık cevap vermeye tahammülüm kalmadı sessiz kalınca daha beter oluyor... nolacak bilemiyorum.

dün annemi aradım babamı verdi belki biraz kendine gelir diye hiç yemek yemiyormuş nasılsın iyimisin orda havalar nasıl ilacını alıyormusun başka soru yok ne konuşalım sesi çok zor çıkıyor dünde sordun bunları dünden farklı birşey yok diye anneme verdi telefonu...

sanırım baya baya bunalımdayım ben giremezsem kusura bakmayın kızlar listede gördüğüm kadarıyla kiloları girdim. liste üzerinde eklerseniz kolay olur... görüşürüzz canlar...

edacımm hay allah ya,kilo konusuna takılma 1 günde o kadar almış olamazsın,beyinin vücuduna oyunu işte:KK50:

babacığın içinde rabbim şifa versin canım,sanırım herşey üstüste geldi bugünlerde,umarım kısa sürede herşey çözüme kavuşur,senin gibi pozitif birini bu halde görmeye alışık değiliz canım:KK50::KK50:
günaydın kızlar pilatesimi yapıp geldim
geçen hafta:75.9
bu hafta:74.0
giden:1.9:emir_bebek::KK8::KK8:

eminemmmm:KK19::KK19::KK19::KK19:süpersin bebeğimmm 2 haftadır maşallahın var:nazar::nazar: ohh az kaldı 60 lı rakamlara:KK76::KK76:
Kızlar Az önce tartıldim 75.200 su 74 de ne zaman ineceğim bilmiyorum
Kosu bandından sevgilerle :KK36::KK36::KK50:

elifcimm evine geldin ya,eski düzenine tekrar dönmüşsün bile bak,bu hafta biraz kötü bi hafta oldu,inş.haftaya telafi edicez:KK34::KK34:
slm kızlar hayırlı cumalar olsun.... nasılsınız pek aktıf değiliz bu hafta sanırım , yoksa oku oku bıtmezdı sayfalar .... bende tatılde gırerım dıyordum ama düşündüğüm gibi olmadı misafir geldi ben gittim derken pek giremiyorum ... ayrıca çocuklardan fırsat bulamıyorum biri kalksa diğeri oturuyor pc başına :)

bu hafta regli haftam ve ne aldım nede verdim aynı kilodayım canlar sabit yazın 77.5 :44:

ayy bu regli hepimizi vurdu,ama sabit olmak bile çok güzel semacım,bugün bunu daha iyi anladım:KK34::KK34:

***1.TAKIM 294.ETAP***

T_N ( 76,8 / 78,4 / -1,6 / -2,08% )
spirochet ( 85,5 / 87 / -1,5 / -1,75% )
fitsema ( 77,5 / 77,5 / 0 / 0,00% ) sabit
mlkfth ( 81,3 / 81,3 / 0 / 0,00% ) sabit
fefilifa ( 75,6 / 75,2 / 0,4 / 0,53% )
tasan ( 70 / 69,5 / 0,5 / 0,71% )
BuRCuCuKkK ( 53 / 52 / 1 / 1,89% ) mezun olmak isiyor
ayluhmx ( 81,4 / 81,1 / 0,3 / 0,37% )
sebnemguducu ( 63 / 62,7 / 0,3 / 0,48% )

1.TAKIM ORTALAMASI :0,02%

listemizde tamamdır kızçeler:KK16::KK16:

evet Neslihancım ben de şaşırdım sabah baskülü görünce akapunktur iyi geldi:21::21: inşallah 60lı rakamları görürüm yakın zamanda

kızlar benim bilgisayar tamire gitti babama geldim onun bilgisayarından girdim bu hafta yine kötüyüz inşallah toparlanırız benim bilgisayar hafta sonu gelir dedi eşim inşallah gelirde izinli yazılmam kendinize iyi bakın öptüm hepinizi:KK52::KK9::KK43:

sevgılı takımım selam herkeseee
nerelerdesınız yahu herkesın sesı solugu kesılmış iyice
benım 2, haftam ızınlı olarak
haftaya girmeyı düşünüyorum ama baktım artıdayım 1 hafta daha beklemeyı düşünüyorum
gergınlık stres telaş hırgür tartısma vs derken zorlu bi süreçti ve ben tabıkı can dostum mamalara sarıldım ama toparlandım sayılır
sadece bu haftasonu gelen giden cok olur ev görmeye onlarıda atlatırsam rahatm ınsallah

evımın sürekli bi eksıgı oluyo,evin eksıgı bıtmez bılıyosnuz
dün aksam volkan yemege gıtmıstı döndügünde benım elımde poşetler yine
gıcık oldu yeter artık bigünde senı annene bıraktıgımda biyerlere gitmemış ol bişeyler almamış ol bıdı bıdı ettı
anlayacagınız onlada aram bozuk şuan...
1,düşman abur cubur
2,düşman dengesız koca

ama benım adım esra ben bunları aşarım:)

eeeee sizlerde nevar neyokkkk yahu
edacım baban nasıl oldu canım daha ıyıdır ınsallah
neslıcım sende durumlar nasıl sistit cevammı ılaçlar iyi geldımı??
melek,burcu,elıf,sema ...:)

sevgılı takımım selam herkeseee
nerelerdesınız yahu herkesın sesı solugu kesılmış iyice
benım 2, haftam ızınlı olarak
haftaya girmeyı düşünüyorum ama baktım artıdayım 1 hafta daha beklemeyı düşünüyorum
gergınlık stres telaş hırgür tartısma vs derken zorlu bi süreçti ve ben tabıkı can dostum mamalara sarıldım ama toparlandım sayılır
sadece bu haftasonu gelen giden cok olur ev görmeye onlarıda atlatırsam rahatm ınsallah

evımın sürekli bi eksıgı oluyo,evin eksıgı bıtmez bılıyosnuz
dün aksam volkan yemege gıtmıstı döndügünde benım elımde poşetler yine
gıcık oldu yeter artık bigünde senı annene bıraktıgımda biyerlere gitmemış ol bişeyler almamış ol bıdı bıdı ettı
anlayacagınız onlada aram bozuk şuan...
1,düşman abur cubur
2,düşman dengesız koca

ama benım adım esra ben bunları aşarım:)

eeeee sizlerde nevar neyokkkk yahu
edacım baban nasıl oldu canım daha ıyıdır ınsallah
neslıcım sende durumlar nasıl sistit cevammı ılaçlar iyi geldımı??
melek,burcu,elıf,sema ...:)

ahhh ahh benim adımda eda keşke aşabilsem bende...

eşim sabah giderken telefon bile açmayacağım sana ne halin varsa gör demişti... bugün 10 kez aradı daha da arar herhalde dışarı göndermişler bunu manavgata illa otobüse bin gel dedi onca olan hırgüre birde beni yanına çağırıyor. gelemem ocakta yemek var birde ders çalışıyorum dedim. bugün evde tekim yani gelmeyecekmiş gece gitseymişim bana süprizleri varmış ben gelemem dedim.

bazen öyle kırıcı konuşuyor ki, umursamaz oluyor yürümüyorsa çeker gidersin diyor bende içimde planlar yapıyorum nasıl gideceğim diye bir bakıyorum yine tepemde... dün gece rüyasında ben ölüyormuşum son dakikalarımda bile affetmiyormuşum onu oda kendini vuruyormuş neymiş bensiz yaşayamazmış geldi sarıldı filan hiç oralı olmadım kır dök herşeyi sonrada kedi gibi gezin etrafımda şu halime bak sayesinde hasta oldum. sorun güler yüzlü değilmişim, etraf çok dağınıkmış, hiçbirşey yapmıyormuşum evliliğimizi kurtarmak için... bende evliliğimize birşey mi oluyorda kurtarmam gerek dedim. güler yüzlü değilim çünkü ben pişkin ve gurursuz değilim rol yapamıyorum dedim sen bana ağır konuşurken benim yüzüm gülemiyor. neymişte o eleştiri yapıyormuş o zaman ben eleştirilmeye gelemiyormuşum. dili öyle kötü ki hakaret restleşme küfür bunların karşısında hiçbirşey yapmıyorum susuyorum susunca onu kale almıyor oluyormuşum söylediklerine cevap bulamıyorum mantıksız geliyor diyorum bu sefer ben onu aşağılıyormuşum ben bile herkesi anlayan ben onu anlamıyorum yada anlıyorum da onu sevdiğimden işime gelmiyor yürüyecek gibi değil ama zorla götürüyoruz...

evi ... götürüyordu ben topladım dedi. ne yaptın Allahını seversen dedim. fırının üstünde kalmış yemek kazanı dolaba koymuş. adaçayı içmişim bardağım salonda kalmış... su şişesini su sebilinde doldurmuş yerine koymamışım sebilin yanındaki masanın üstüne koymuşum biri gelip çarparmış evde ordu yaşıyor ya masanın üstündeki su şişesini nasıl yapacaksa kıracak... bunların hepsi mazeret ayrılmayı istiyor desem sabaha kadar şebeklik yaptı başımda bunlar mazeret değil bunlar saçma şeyler deyince de evet bende zaten saçma bir adamım filan diyip duruyor çocuk gibi nolacak bilemiyorum

Sabah kahvaltim2 yumurta
3 gün kurusu
Peynir ve ceviz
Yarim bardak sút
8 adet zeytin

Aksam 1 kase yogurt ve sögüs.

hülya yds için 2 site daha buldum uzmaningilizce.com - yds ingilizce, Yabanc Dil Bilgisi Seviye Belirleme Snav İngilizce Kelime Öğrenmenin En Hızlı Yolu: WordTest.com ilkine ücretsiz üyelik yaptırdım ilk dersleri izleyebiliyorsun güzel gaz veriyor sadece ücretsiz üyeliklerle bile baya süre motivasyon sağlayabilirsin.... sonrada durmadan test çöz gitsin.... bari ders çalışayım ya belki kafam dağılır dedim amaaaa şimdi fox tv harem zamanı birazda güleyim bakalım sabaha kadar bu 1 kg ı verecekmiyim birde pozitif olalım bakalım ne değişecek.... iyi geceler güzeller bir daha giremezsem...

yine kimsecikler yok kesin nazar değdi bizim takıma yawww

kendime geldim biraz bugünü kendime ayırdım gezdim tozdum bol bol yürüdüm....

sabah: portakal suyu

öğle: kepekli sandviç + çay

ara: çilek + muz

akşam: türlü yaptım yanında da yoğurt yenilecek

ara: yine çilek ve süt

yürümekten ayaklarımın üstüne basamıyorum bugün turladım heryerleri ohhh açıldım beni aramayacak olan eşimde nerdeyse 40 kere aradı yinede soğuk konuştum diye içerliyor :)))

hülya yds için 2 site daha buldum uzmaningilizce.com - yds ingilizce, Yabanc Dil Bilgisi Seviye Belirleme Snav İngilizce Kelime Öğrenmenin En Hızlı Yolu: WordTest.com ilkine ücretsiz üyelik yaptırdım ilk dersleri izleyebiliyorsun güzel gaz veriyor sadece ücretsiz üyeliklerle bile baya süre motivasyon sağlayabilirsin.... sonrada durmadan test çöz gitsin.... bari ders çalışayım ya belki kafam dağılır dedim amaaaa şimdi fox tv harem zamanı birazda güleyim bakalım sabaha kadar bu 1 kg ı verecekmiyim birde pozitif olalım bakalım ne değişecek.... iyi geceler güzeller bir daha giremezsem...

ayyy edacım canım benim :) sebi ben pek cok pek cok severim... :KK16:teşekkür ederim tatlım. ben online ders alıyorum zaten internetten ücretli. bunlarda takviye olur :KK34:

bu arada kızlar cumartesi günü istanbuldan arkadaşım geldi ve yemekli misafir vs ancak şu saatlerde boşalabildim. pazartesi itibariyle hem ders hem diyet hem takım içinde aktif olucam inşallah :KK16:

mehtap hanımın blogundaki diyeti yapıcam ben bakalım sonuçlar ne olucak.. ve sebze corbamızıda yapalım :)

yine kimsecikler yok kesin nazar değdi bizim takıma yawww

kendime geldim biraz bugünü kendime ayırdım gezdim tozdum bol bol yürüdüm....

sabah: portakal suyu

öğle: kepekli sandviç + çay

ara: çilek + muz

akşam: türlü yaptım yanında da yoğurt yenilecek

ara: yine çilek ve süt

yürümekten ayaklarımın üstüne basamıyorum bugün turladım heryerleri ohhh açıldım beni aramayacak olan eşimde nerdeyse 40 kere aradı yinede soğuk konuştum diye içerliyor :)))

haklısın edacım bıze nazar değdi bu ara kimse vakit bulup gıremiyor topiğe ... hadi kızlar toparlanalım aktıf olalım bu hafta ben elimden geleni yapıcam sızlerıde beklerım :KK34:

ne guzel yurumuşsun eda bende bugun parka çıktım guneş temiz hava çok iyi geliyor... eşinle olan sorunlarıda aşarsınız inşlhh canım ... her evlilikte olan şeyler sadece sabır ve anlayış gerekli bazen duymamak görmemek insana iyi gelir ... neyse karı koca arasına gırılmez RABBIM muhabbet versın :KK34:

günaydın kızlar,

dün biraz kötüydüm akşam ıspanağımı yedim hemen yattım eşimle tartıştık biraz uyuyamadım da acıkmama rağmen yataktan kımıldamadım sadece su içtim uyumaya çalıştım dün tartıldığımda 85,8 çıktım sabahına 87 sanırım hiç üzülmeye gelmiyorum yine durmadan ağlıyorum durduramıyorum kendimi...

eşim desen çok saçma konularla kavgalar ediyoruz artık cevap vermeye tahammülüm kalmadı sessiz kalınca daha beter oluyor... nolacak bilemiyorum.

dün annemi aradım babamı verdi belki biraz kendine gelir diye hiç yemek yemiyormuş nasılsın iyimisin orda havalar nasıl ilacını alıyormusun başka soru yok ne konuşalım sesi çok zor çıkıyor dünde sordun bunları dünden farklı birşey yok diye anneme verdi telefonu...

sanırım baya baya bunalımdayım ben giremezsem kusura bakmayın kızlar listede gördüğüm kadarıyla kiloları girdim. liste üzerinde eklerseniz kolay olur... görüşürüzz canlar...

edacım tartışmalar evliliğin tuzu biberi derler büyükler :) herzaman güllük gülistanlık geçerse insan oglu bir yerde sıkılır.. arada böyle seyler olmalı... tabiki kısa sürmek şartıyla umarım kısa sürer canım :):KK16:

bu arada baban sanırım hasta olmanın etkisiyle alıngan ilgi istiyor. :KK14:

sen moralini bozma herşey yoluna girer canım:KK34:

ayyy edacım canım benim :) sebi ben pek cok pek cok severim... :KK16:teşekkür ederim tatlım. ben online ders alıyorum zaten internetten ücretli. bunlarda takviye olur :KK34:

bu arada kızlar cumartesi günü istanbuldan arkadaşım geldi ve yemekli misafir vs ancak şu saatlerde boşalabildim. pazartesi itibariyle hem ders hem diyet hem takım içinde aktif olucam inşallah :KK16:

mehtap hanımın blogundaki diyeti yapıcam ben bakalım sonuçlar ne olucak.. ve sebze corbamızıda yapalım :)

Senin kullandigin site hangisi? türkçe anlatımla destekliyormu ? Eşim şehir dışına çıkacak ben yaparım sebze torbasını

Günaydın guzeller

Bugün yine denetim öncesi denetime gelecekler şu kalite belgesi daral getirdi... bugün yeşil lenslerimi taktım makyajımı yaptım saçlarımı da yaptım pozitif pozitif geldim bakalım herkes suyunu icsin ben yarım litreyi bitirdim darısı 2 litreye :KK3:

günaydın 1.takımımın fıstık hatunları:KK3::KK3:

güzelmi güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK76::KK76:

kötü bi haftayı geride bıraktım çok şükür,sabah diyetisyendeydim yine ve sonuç tam bi facia,+ 2600 dayım iyimi:KK52::KK52:

1 kg su yağ gerisi ödem,ee bi hafta boyunca yeyip üstüne hareketsiz kalınca bide suda içmeyince bu duruma şaşırmamak lazım:KK50::KK50:

hemen sabah gelirken markete uğradım yeşilliklerimi yoğurdumu aldım,kaldığım yerden devam,yürüyüşlerimede tekrardan başlarım bugün,kendime gelmeye başladım nihayet:KK34::KK34:

hadi bakalım sizde toplanın artıkkk:KK24::KK24::KK24:

geçen hafta maalesef sondan ikinci olduk kızlar,bu hafta ilk üçte yer almamız lazım,ben kendi adıma en azından aldığım 1600 gr mı vermeye söz veriyorum:KK42:
bu arada aylık listemiz aşağıda bugüne kadar kim kaç kg verdi:KK34::KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-7.html#post28628797

ayrıca sevgili burcu da mezun oldu takımdan,karnesi aşağıda,çok çok tebrik ediyorum burcucum,darısı bize olsun inş.:KK16::KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-38.html#post28628737

dün pazar arası verdim diyete :KK17:

08.00 sabah: 3 dilim ekmek + bisürü şey ama marul domates salatalık eşliğinde yedim tadımlık

ara: yok

15.30 öğle: 10 adet çilek + 2 grissini

17.00 akşam: zyt. türlü + 1 dilim ekmek + turşu + eşim kendine tavuğun taşlığını yapmıştı güveçte sebzeli ondan da 2 kaşık aldım.

ara: yarım portakal + yarım elma + 6 adet çilek saatler öyle kayınca meyveye saldırdım :KK43:

sinemaya gittik eşim sanırım barışma turlarında gezdik filan birşey yemeyeceğim dedim üstelemedi bile ben ne dersem o oluyor bu kadar kırmasada bu kadar da dediğimi yapmak zorunda kalmasa olmazmı acaba ??????? hehe saatlerce oje seçtiğimde de sesini çıkarmadı:KK9:

X