Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

nesli geçmiş olsun ay çok zordur o bol su iç ve mutllaka doktora git ilerlemesin

neslihancım cok cok geçmiş olsun canım doktordan gelince haberdar et bizi canım..

Selam kizlr ben geldim
Nasilsiniz? Neslim çok gecmis olsun lütfen ihmal etme

merhabalarrrrr kızlar :) dün ev taşındı.. bugünde regly oldum (((((((( bormalde her ayın basında oluyordum.. tabi 2 gün filan daha erken olarak devam ediyordu.. sonunda geri geri giderek ay sonuna gelmişim demekki

cok agrım vardı sıcak su torbası ve agrı kesiciyle geçtim yapaga hiç cıkmadım :)

suan iyiyim ama tatlı yedim ben bugün.............

ama sorun etmiyorum cünkü yarın telafi ederim :) bugün sanırım yatakla bütün olarak yasıcam :)

öptüm hepinizi... akşama dogru girerim ..

Hala annemdeyim hiç diyetimi yapamıyorum
Sanırım Çarşamba gunü eve gececeğim

Gecmis olsun hülyacim dikkat et kendine bol bol dinlen

geçmiş olsun çok canım.

Neslihancım haberlerini bekliyorum canım.bizi habersiz bırakma olur mu tatlım..Acil şifalar dilerim kendine dikkat et

merhabalar kızlar iş yeri bugün çok yoğundu giremedim tabi sabah gidip fişini taktığımda çalışmadı buda etkili olmadığı değil yani

ayy reglim saçma sapan gidiyor şeker isteğim tavan yapıyor dayanamadım öğleden sonra 1 kaşık şeker eklediğim yoğurdu yedim. sabah ara öğünümde de kuru kayısıyı 7-8 yedim biri beni durdursun yaaa şimdi de mantar pişiriyorum 1 kaşık zeytin yağlıyla hemen pişsin de yiyeyim

çok geçmiş olsun tatlım ya dikkat et kendine ihmal etme doktora git...

sabah: sucuklu yumurta, 2 dilim ekmek kocişim sabah sabah kalkıp yapmıştı dayanamadım artık yaptığımız herşeyi tabağa alırken altına havlu peçete seriyorum kocam memnun değil ama yemem yoksa diyorum en azından az olan yağıda o çekiyor....

ara: 7-8 kuru kayısı

öğle: kıymalı-pirinçli ıspanak 4 kaşık, 2 kaşık makarna, yarım kase mercimek çorba

ara: şekerli yoğurt

akşam: zyt. mantar, 2 dilim ekmek, marul

ara: sanırım meyveye dalacağım birde tarçınlı süt belki keser beni

Gecmis olsun hülyacim dikkat et kendine bol bol dinlen

canım teşekkür ederim

edacım sen yine kaysı şekerli yogurtla idare etmişssin ben bildigin tatlı yedim... regly oldum bende bugun bol hareket bol su telafi ederiz canım

bence gayet iyi bir menü edacım.. tarcınlı süt seker ihtiyacını kesiyor bende deneyecektimde.. midem bulanıyor bugun o nedenle yapamadım.. benimde tatlı iategim cok cok cooooooooookkkkkkkkkkkkkkk

bu arada ben bugün yediklerimi yazmıyayım .. cünkü cok dengesiz beslendim.. aslında birşey yemedim.... sorun orda... tek ögün yedim ve bir de tatlı....

midem bulanıyor hasta olunca ondan

bu arada neslihandan haber yok ... umarım iyidir...

ve edacım baban nasıl ? haber aldın mı ?

Hala annemdeyim hiç diyetimi yapamıyorum
Sanırım Çarşamba gunü eve gececeğim

anne evinde el bebek gül bebek olmak varken ne diyeti :) canım sen keyfine bak ... çarşamba günü kaldıgın yerden devam edersin... diyete ara vermen metabolizmanıda şaşırtır hem sonuç daha iyi olabilir

hrkese merhaba
ben hala evimdeyim
çarşamba ya da perşembe gidiyoruz sanırım
hiç gidesim yok(

sabah
yarım omlet
2 dilim keten tohumlu kepek ekmeği
10 zeytin
1 yeşil biber
1 tatlı kaşığı tahin pekmez

ara
1 yeşilçay

öğlen
yok

ara
yok

akşam
1 kase çorba
1 kase salata
3 sarma
1 patlıcan dolma

feci grip olmuşum, yarın doktora gidicem sanırım
artık öksüremiyorum bile göğüs ağrısından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…