Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ben geldımmmmmmm
yorucu bi süreci hayırlısıyla atlattım ve tekrar aranızdayım:)
nekadar zormuş yahu bu işlerrr

Günaydin 1.takim valla aktif degiliz bu ara kimse yazmiyor. Cuma gunu geliyor. Bol spor yapin, az yemek yiyin :)))

Kahvaltim 2 adet yumurta
2 adet gün kurusu
Bir avuç peynir ve ceviz-findik
Bir bardak gunluk sut.
8 adet cizik yesil zeytin.

slm kızlar,ben geldim:KK3:

beni merak etmişsiniz hepinize teşekkür ederim:KK16::KK16:

şu anda evdeyim,oturma odasında battaniye üstümde tv seyrediyorum

dün sizle konuştuktan sonra hemen çıkamadım,akşam eve gittikten sonra çok sancılandım,sağ kasığıma çok fena ağrı girdi,kardeşimle eşim acile götürdüler beni,dokror apandisten şüphelendi ama neyseki ne kum nede apandist çıktı,idrar tahlilinde bol miktarda idrar yolu enfeksiyonu çıktı:KK50:ağrı kesici ve antibiyotik verdi doktor,eve geldikten sonra daha kötü oldum,sancıdan duramadım,ağlaya ağlaya bi hal oldum,sonra biraz sıcak su dolu küvete oturdum,ondan sonra sıcak su torbası koydum,ilaçlarımıda alınca gece biraz rahatladım ama hala ağrılı idrar yapıyorum:KK50:

işede gitmedim,kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum,bu arada tv de ne çok yemek proğramı varmış yaa:KK1:

ee sizde ne var ne yok,takım yine ıssız topik olmuş,nerdesiniz kızçeler:KK24:
canim cok gecmis olsun,Rabbim acil sifalar versin ins

evet hülyacım birlikte gayet iyiyiz bence de.
neslim geçmişler olsun canım aman dikkatli ol.
ama her kadında olabiliyor maalesef.
Şükür ben hiç yaşamadım.
kasıkları üşütmemek gerekiyor.
tekrar geçmiş olsun cnm.
bu hafta hiç dikkat edemedim kızlar eşimin bugün doğum günü
kutlamalar haftasonundan başladı.
her gelen pastasıyla geliyor anasını satıyım.
yemesen olmaz. işte az az yedim gönül almaya artık.
açıkcası benden bu hafta pek bişey beklemeyin yafrular.
:18::18:

mutlu yıllarınıza güzelim... ama pastalar kötü olmuş :KK43:

herkese merhaba kızlarr
nasılsınız
ben bu hafta kilo verme açısından çok iyiyim, sanırım mezun bile olabilirim
sabah baskülle görüştük, 52 görünüyorum:KK76:
çok ağır bir grip geçiriyorum, onun etkisi sanırım
dr.a gitmedim, kesin ciğer filmi istiyecek, regl olup :KK49: olmadığıma emin olmadan gidemem
yarın sabah gidiyoruz adanaya, siz beni bu cuma 52 yazıp mezun edebilirsiniz:KK54:

bugün topu topu yarım litre su içtim :KK43: sadece uyandığımda sabah çok içtim suyu... toplamda 1 lt oluyor zorlamam lazım sanırım akşama...

birde akşam üşendim hazır yedim tatlı istiyor ya canım acaba şöyle bir iyi doyursam karnımı geçermi dedim. kendime izmir mi yengen mi öyle birşey aldım. yarısını akşam yedim yarısını sabah... tarçınlı süte devam eh karnım doyunca pek birşey istemedi canım tatlı adına yanlız akşamda bir güzel yedim onu... sabahta hemen kendime bu akşamın yemeğini pişirdim öyle çıktım evden ıspanak yaptım. aman hazıra bakmayayım diye :)

bu günlerde hiç diyet havamda değilim yine salmışım gibi bir his var yani engel oluyorum ama gel birde bana sor neler neler yemek istiyorum......... yarın doktora gideceğim diyetisyene de biraz motive olurum belki :KK70:

herkese merhaba kızlarr
nasılsınız
ben bu hafta kilo verme açısından çok iyiyim, sanırım mezun bile olabilirim
sabah baskülle görüştük, 52 görünüyorum:KK76:
çok ağır bir grip geçiriyorum, onun etkisi sanırım
dr.a gitmedim, kesin ciğer filmi istiyecek, regl olup :KK49: olmadığıma emin olmadan gidemem
yarın sabah gidiyoruz adanaya, siz beni bu cuma 52 yazıp mezun edebilirsiniz:KK54:

ayyy çok sevindim güzelim... darısı başımıza:KK4:

günaydın kızlar...

bugün antalya mükemmel... öyle sıcakki güneş balkon kapılarını camları açtım. masayıda iyice kapıya yanaştırdım güneşte oturuyorum.

bugün kırmızı pancar pişireceğim yine birazını turşuya birazını ara öğüne... akşam yine ıspanak var :) eşim şehir dışındaydı dün gece geldi bodrumdan minik kan portakalları almış sabah suyunu sıktık ben posasıyla içtim kahvaltı için yeter... öğlen içinde yediği bir pideden yaptırıp getirmiş çok içim gidiyor ama yersem dışarı çıkıp yürümem lazım doktora öğleden sonra gideceğim. acaba yürüsem yakabilirmiyim??? neyse engel olmaya çalışayım ben nefsimin kazanacağına %100 emin olsamda :KK37: bekleyip görelim....

hülyacım yds için bir site buldum ingilizcenet.com diyekağıt kalem kullanmadan direk oradan cevapları işaretlemek hoşuma gitti bakarsan öneririm...

günaydın kızçeler:KK3::KK3:nihayet işyerine gelebildim,2 gün bol bol miskinlik yaptım,bu arada ne diyet ne spor kaldı:KK53::KK53:bu hafta benden ümit yok,üstelik bu sabah regl oldum iyice fenalardayım yani

evde olunca elin sürekli yiyecek bişeylere gidiyo,diyet açısından iş benim için çok iyiymiş bunu anladım:KK34::KK34:bu arada hepinize tekrar teşekkür ederim canlarım seviyorum hepinizi:KK16::KK16:

eee sizlerde ne var ne yok,takım iyice ıssızlaşmış,hadi bakalım toplanma zamanıı...yarın cuma:KK52::KK52:,kilolar ne durumda,:KK51::KK51:

bu hafta yeşil çorbamızıda yapamadık,neyse artık haftaya:KK34::KK34:

Günaydın yavrular nabersiniz bakalım. Kaç gündür doğru dürüst giremiyorum nete hepiniz özledim vallahi
neler yaptınız geçmiş çok uzun değil gerçi ama bi okuyup geleyim.:nazar:

Edacım nasılsın canım?
Yaa sana engin bilgi ve tecrübelireni dayanaram bir şey sormak istiyorum.
Bizim müdürümüz yay burcu ve bayan.
Ben de boğayım. Bazen anlaşamıyoruz onun aklından geçirdiğini bilemeyebiliyorum.
Gözleri görsen felfecir okuyor.
Sence ona nasıl davranmalıyım canım?

slm kızlar,ben geldim:KK3:

beni merak etmişsiniz hepinize teşekkür ederim:KK16::KK16:

şu anda evdeyim,oturma odasında battaniye üstümde tv seyrediyorum

dün sizle konuştuktan sonra hemen çıkamadım,akşam eve gittikten sonra çok sancılandım,sağ kasığıma çok fena ağrı girdi,kardeşimle eşim acile götürdüler beni,dokror apandisten şüphelendi ama neyseki ne kum nede apandist çıktı,idrar tahlilinde bol miktarda idrar yolu enfeksiyonu çıktı:KK50:ağrı kesici ve antibiyotik verdi doktor,eve geldikten sonra daha kötü oldum,sancıdan duramadım,ağlaya ağlaya bi hal oldum,sonra biraz sıcak su dolu küvete oturdum,ondan sonra sıcak su torbası koydum,ilaçlarımıda alınca gece biraz rahatladım ama hala ağrılı idrar yapıyorum:KK50:

işede gitmedim,kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum,bu arada tv de ne çok yemek proğramı varmış yaa:KK1:

ee sizde ne var ne yok,takım yine ıssız topik olmuş,nerdesiniz kızçeler:KK24:

slm canım şimdi iyi misin?

Kahvaltim 2 yumurta.Bir avuc peynir ve ceviz.Bir bardak süt.8 adet yesil zeytin.2 gün kurusu..Euden aceleyle cikinca omegalarimi icmeyi unuttum. :KK43:Simdilik benden bu kadar.

X