Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

paylaşım alanını diğer grupları takip ediyorum farklı birşey yapıyorlarmı diye neler yiyorlar nasıl spor yapıyorar takip etmeye çalışıyorum

teşekkür ederim canım :)umarım iyi geçer :18:

yinede ben sivri cevaplar vermemeni öneririm bu aleyhine koz olarak kullanılabilir o düşünmezse senin gibi saftır zaten hemen başka şeyler bul konuyu dağıt olmadı üstüne birşey dök git temizle terazilerin çoğu sakardır sakar insanlarıda severler birde geçiştir farkında olmaz yine döner dolaşır aynı konuya gelmeye çalışır çatlatır seni sakın kasma hep rahat ol. benim inancım bu yönde seninkide o şekline getirme aslında ikimizde aynı şeyi savunuyoruz zamanla oturacak de düşünür ne nereye oturacak diye kafası karışır

dün tam ne yediğimi yazıyordum çıktık kapattım pc yi... şimdi yazayım :)

sabah: domates, maydonoz, light peynir 1 kk, 2 dilim ekmek, havuç

ara: 3 kuru kayısı

öğle: tavuklu nohut, 2 kaşık bulgur pilavı, 1 kase yoğurt

ara: marul, domates, havuç, 1 üçgen peynir, 1 portakal

akşam: 1 patlıcan dolma, 2 yaprak sarma, 2 dilim ekmek, salata

ara: adaçayı sonrada erken uyudum artık ingilizce çalışma vaktidir hülyacım yds yaklaşıyor sen ne alemdesin?????

ayy edacım okurken çok güldüm valla :) ne güzel bir anlatım bu nereye oturacak :))))))))

canım benim ben onu dinlemeyi düşünüyorum ilk sonrada birkaç yorum yapıcam.... senin dediklerinide aklımda tutucam canım sagol

kızlar ben yarın ev taşıcam o nedenle yarın giremem büyük ihtimalle... şimdiden hepnizi öpüyorum ve güzel cokkkkkkkk güzel bir pazar tatili geçirin istiyorum, dliyorum

iyi akşamlar kızlar, kimse aktif degil bugün. hafta sonundan olsa gerek. ben de bebek gezmesine gittim oglen. misafirlikte baya oturdugumuz icin, arkadasimdan bir kase yogurt istedim ve ceviz yedim bir avuc. oglen yemegim boyle gecti. aksama da izgara köfte 4 adet, karnibahar 2 kasik, ve bir kase yogurt yiyecegim.

herkese iyi hafta sonları kızlar
2 gündür biraz abuk sabuk besleniyorum o yüzden menümü yazmıyorum
oğluşum yine hasta, bu sene bir türlü atlatamadı enfeksiyonları, ateşi 40a yaklaşıyor zorla düşürüyoruz
3 gecedir uykusuzum nöbet tutuyorum resmen

bu haftaki yüzdemiz fena değil, inşallah haftaya çok daha iyi oluruz
muhtemelen kilo bildiriminde bulunamam haftaya, kv.lere gidicez çarşambaya falan.
izinli yazabilirsiniz beni, 2 cuma orda oluruz muhtemelen...

slm kızlar güzel bır haftasonu diliyorum... şebnemcim senide tebrık ediyorum 2. olmuşsun

menüm

2013-01-26 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Elma1 ADET60

[3]Izgara Köfte1 PORSİYON309

[4]Marul Salata1 PORSİYON93

[5]Yayla Çorbası1 PORSİYON115

[7]Elma1 ADET60

[8]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[9]Salatalık (hıyar)1 ADET11

[10]Cherry Domates100 GRAM19

[11]Yeşil Zeytin3 adet21

[12]Köy Peyniri30 GRAM29.4

Toplam :1013.4 kal.

bol su ve bıtkı çayı... spor olarak 3 saat evi parlattım

günaydin kızlar, güzel pazarlar. kimse yok yine :))) pazardan olsa gerek. kahvaltim 11.30 da bitti. o sebeple 2.ögün yiyecegim bugün.
kahvaltida hakiki tereyaginda 2 yumurtali omlet
8 adet yesil kırma zeytin
1 avuc peynir ve ceviz
1bardaj taze inek sütü

herkese iyi pazarlar

bugünkü menüm

sabah
1 dilim kepek ekmeği
yarım haşlanmış yumurta
5 zeytin
yarım kk peynir
maydonoz

ara
1 portakal
1 yeşilçay

öğlen
1 tabak zeytinyağlı lahana yemeği
3 yağsız köfte

ara
1 elma
1 elma çayı

akşam
1 kase yoğurt
1 tabak brokoli salatası
1 dilim keten tohumlu ekmek

ara
1 yeşilçay

2,5 litre su

hepizim işine yarıycak öneriler

günaydın güzeller nasıl geçti hafta sonunuz ben bu hafta sonu hiç kaçamak yapmadım

Günaydin hanimlar, iyi bir hafta diliyorum herkese. bol hareketli,bol enerjili.az kacamakli.
Kahvaltım da soyle ;2 adet koy tereyagina kirilmis yumurta
bir avuc peynir ve ceviz
bir bardak süt
3 kaşık yogurt
7 adet yesil kirma zeytin.

tünaydın kızlar...bugün pek keyfim yok,sistit olmuşum galiba,çok fenayım,ilk evlendiğim zaman olmuştu o zamandan beri yoktu,neden oldu anlamadım,

haftasonu hiç suda içemedim,sanırım oda tetikledişimdi bol su içiyorum ama geçmezse doktora gidicem

canımmmm kıyamam sana çok geçmiş olsun doktora git mutlaka ihmal etme..Acil şifalar dilerim tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…